Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83201) woodworm válasza zeon.hu (#83190) üzenetére


woodworm
veterán

Tőlem tegnap kérdezte meg kici kínai, hogy melyik kéket kérem. :DDD

(#83202) zeon.hu válasza woodworm (#83201) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Adsz egy linket?
Ha lehetne választani, az lenne a legjobb.

#?*@&!

(#83203) shield válasza TRob1 (#83197) üzenetére


shield
őstag

+1

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#83204) woodworm válasza zeon.hu (#83202) üzenetére


woodworm
veterán

Alis veithdia store.
Belevágtam a dioptriás szemüveg rendelésébe. Azt hittem, hogy csak a lencséknél feltüntetett 3 alapszín elérhető, ott jeleztem, hogy a kék kellene. Tegnap a rendelés alatt küldött üzenetben egy halom lencsét ábrázoló képet, hogy melyiket preferálom.

(#83205) Zoty4


Zoty4
őstag

sziasztok
[link]

ilyen eszközhöz nem tudjátok hol lehet venni csak kart?
a szegecs kijött az egyikből

(#83206) dugesz77 válasza TRob1 (#83197) üzenetére


dugesz77
őstag

Pedig ezek a bigyók nem új találmányok. Az én gyerekkoromban is volt tiki-taki,yoyo, aminek pont így 0 értelme volt nem kell ehez befordultnak vagy stresszesnek lenni. Egyszerűen ennyit tud: lefoglalja valami a kezed. A másik meg nagyobb ökörségekre is dobtam már ki 1,5$ amivel félpercet nem foglalkoztam, árához képest ez jól teljesít.

[ Szerkesztve ]

(#83207) w.miki válasza woodworm (#83204) üzenetére


w.miki
veterán

hogyhogyhogy? Hogyan van ez a dioptriás szemüveg rendelés?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#83208) woodworm válasza w.miki (#83207) üzenetére


woodworm
veterán

Kosárba rakod a szemüveget és a lencséket, majd egyszerre fizeted és üzenetet hagysz az adatokkal. Jobb, bal dioptria, pupilla távolság, ha van szemtengelyferdülès, akkor annak adatai. Plusz a választott lencse szín.
A két nap lejárta előtt jön kérés az összekészítési idő meghosszabbításáról. Most pár nap után jött üzenet a lencseárnyalat pontosításáról.

(#83209) koxkids válasza woodworm (#83208) üzenetére


koxkids
őstag

Sokakat nem értem, miért rendelnek szemüveget - főleg dioptriásat - kicsi kínából..
Szerintem elég fontos érzékszervünk a szem, én nem ezen spórolnék. Csak többet árthat mint használ egy ilyen szemüveg. El kell menni optikushoz, ahol szakemberek megmérnek mindent, és elkészítik a megfelelő szemüveget.

De mindenki maga tudja.. csak egy tanács.

Édesanyámnak optikája van, és nem egy ügyfél jön be hogy alig lát, és kiderült előtte a Tescoban vásárolt szemüveget hordta hosszú hónapokig, és csak rengeteget rontott a helyzeten mint javított volna. Ez csak arra való ha eltörik a szemüveged, max 1 hétig legyen "pótlás". Nem helyettesíti a rendes szemüveget.

OFF vége

(#83210) TRob1 válasza koxkids (#83209) üzenetére


TRob1
veterán

Mi a helyzet az olvasószemüveggel amit csak néha-néha használ az ember? Ugyanez igaz rá?

(#83206) dugesz77:
Jaaa, hogy ehhez is ügyesség meg sok gyakorlás kell hogy pörögjön? :U Mert egy tiki-taki vagy yoyo azért nem úgy van hogy megfogod és "megy". Ennyiből akár a tollaslabdát vagy a "kuglit" is mondhattad volna. :DDD

Amúgy még a nevében is benne van hogy "Anti stress".
Ha unatkozik a kezed miért nem játszik pl. a másik kezeddel kő-papír-ollót? Olcsó és örök klasszikus. :P (Vagy esetleg akadhat más fognivaló is, pl. ami veled egyidős! ;] )

De jó, Te akkor ne legyél befordult vagy stresszes, legyél az unatkozó vagy a pont pont pont satöbbi. Hisz ezeket is említettem. :) (De gondolom azt megint csak sejted hogy ha vki nagyobb ökörségekre is kidobja a bármennyi $-t és félpercet sem foglalkozik vele, az se a teljesen egészséges kategória :U (Term. kivétel erősíti a szabályt). Persze mindenki annyit és arra szór el, amennyit és amire akar. Kérdeztek, én meg a legjobb tudásom szerint válaszoltam. :K )

Egyébként béke. :R (Ígérem, többet nem beszélek a pörgettyűről)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#83211) dugesz77 válasza TRob1 (#83210) üzenetére


dugesz77
őstag

Régóta eldöntött dolog,hogy aki ezt a topikot olvassa/rendel az nem egészséges ember. :D Kütyüimádat,gyűjtő szenvedély,vásárlási kényszer és még biztos van egypár egyéb betegség ezzel kapcsolatban.
Csak gondoltam megjegyzem,hogy semmi nagy dolgot nem kell ebbe az ízébe belegondolni. Én a színes wc világítással voltam kb. így ..
Semmi gond,téged ez pörgettyű nem érdekel, ennyi , letudtuk béke :R

[ Szerkesztve ]

(#83212) sambenez válasza Zoty4 (#83205) üzenetére


sambenez
addikt

A krokodilcsipeszre gondolsz? Az szerintem itthon is filléres tétel.

(#83213) Zoty4 válasza sambenez (#83212) üzenetére


Zoty4
őstag

igen arra, hogy tudok rákeresni ebayen, alin?

[ Szerkesztve ]

(#83214) pocokxx válasza Zoty4 (#83213) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Alligator clip.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#83215) woodworm válasza koxkids (#83209) üzenetére


woodworm
veterán

Köszi szépen, ezt már megkaptam.
Viszont ezt a szemüveget ne hasonlítsd a tescós egyenszemüveghez. Ebben esetleg ugyanaz a kínai lencse van, ami itt is belekerül a belépőszintű szemüvegekbe az optikusnál. Nem egyenméretű, mivel elkéri valamiért az adataimat, tehát beleköszörülik, mint az optikusnál. Egyedül a beépítési minőség kérdéses, de az ugyanúgy fennáll optikusnál is.
Egyébként szándékomban áll beszámolni róla, ha megérkezik, csak most kihozta a szó.

[ Szerkesztve ]

(#83216) DeFranco válasza woodworm (#83215) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem egyenméretű, mivel elkéri valamiért az adataimat, tehát beleköszörülik

:D

sweet summer child of mine

én is bekérem az adataidat, tehát be is fogom köszörülni :DDD

a markecolós is elkéri a címedet a blahán tehát tényleg vissza fogja vinni az ötezrest amit kölcsön kért tőled éhező gyógyszerbuszjegyre

[ Szerkesztve ]

(#83217) Whynot? válasza Bandus99 (#83185) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Erre talán egy olcsó kerti tó szivattyú emelőmagassága is elég lehet, utána kéne nézni egy webshopban.

(#83218) woodworm válasza DeFranco (#83216) üzenetére


woodworm
veterán

Ez már csak simán kötözködés a másikkal. Szerinted egy kör alakú lencsét hogyan másként rak a keretbe? :P

[ Szerkesztve ]

(#83219) ztibor válasza DeFranco (#83216) üzenetére


ztibor
senior tag

De a markecolosrol a "mizu a rácsmögött" újságban fogsz csak visszajelzéseket olvasni, ezekről a szemüvegekről pedig a megrendelőktől, és azért azt megtudják állapítani hogy kb azt kapták amit rendeltek, azaz jól látnak e vele. Szóval azért annyira nem kell félni szerintem.
Nekem az ofotértban is csináltak már szar szemüveget, nem kell érte kínába menni.

(#83220) MarioAna válasza Mr.Csizmás (#83188) üzenetére


MarioAna
senior tag

azért csak óvatosan vele :)

Alis sale
vs
Gearbest

A többit nem néztem, csak ebbe majdnem beleugrottam.

(#83221) w.miki válasza woodworm (#83208) üzenetére


w.miki
veterán

linket adsz?
Az említett adatokat hogyan szerezhetem be? Van valami ingyenes szemvizsgálat valahol?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#83222) Sanki válasza MarioAna (#83220) üzenetére


Sanki
addikt

Plusz a gearbestest még pontozni is tudod. :K

(#83223) woodworm válasza w.miki (#83221) üzenetére


woodworm
veterán

Itt vannak a lencsék. Keretet meg választasz a store kínálatából azzal a megkötéssel, hogy teljes keretű legyen. A lencsék nevében benne mire valók és milyen paraméterek kozott valaszthatoak.

Mérést pedig elvégzi a szemész a szemészeten tb alapon.

[ Szerkesztve ]

(#83224) w.miki válasza woodworm (#83223) üzenetére


w.miki
veterán

te melyik lencsét választottad? A szemészeten el tudom kérni ezeket az adatokat, amiket írtál?
Mi is kell? Dioptria, pupilla távolság? PD? ez mi?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#83225) Chris Kiki válasza woodworm (#83223) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Amikor linkelgettek, nekem mindig olasz nyelvű ali jön be. Van ennek valami oka, szándékos ez?

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#83226) beg válasza Chris Kiki (#83225) üzenetére


beg
veterán

Néha elmászik a nyelv, jobb felül válaszd ki az angolt utána megjavul.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#83227) Chris Kiki válasza beg (#83226) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Próbáltam, nem javul meg.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#83228) Saccco válasza Zoty4 (#83205) üzenetére


Saccco
nagyúr

10Pcs Stainless Steel Alligator Crocodile Clips
korábban 220ft volt, most 247ft.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#83229) woodworm válasza w.miki (#83224) üzenetére


woodworm
veterán

Ha kitölti a szabvány receptet, azon rajta kell lennie. Szólj neki, hogy mérjen pupilla távolságot, azt szeretik az optikusra hagyni. Egyébként ez a PD. Mobilról vagyok, hazaérek rakok linket is.

@Chris Kiki
Nekem angolul volt, vagy az oldal hibája, vagy előtte váltott.

(#83230) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Ha már QI: ez a Choetech QI charger pad mennyire ajánlott?
10 USD
Nexus 7 2013-at töltenék vele.

Miben jobb, mint ez a 2 dolláros?
[link]

Elfogadom a sütiket.

(#83231) gubisadam


gubisadam
aktív tag

Sziasztok,

tudtok mondani valami jóféle BT fülhallgatót? Az se baj ha nem olyan drága, viszont szeretném ha normális hangminősége lenne. köszi szépen

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#83232) AndrewBlase válasza vizimento (#83159) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Must have! Pedig nem is! :DDD

Egyébként tele a t@köm az Ali-val, hogy időnként újra bekéri a bankkártya adatokat. Miért nem bírja "megjegyezni"? Nyilván nem változnak a kártya adatai lejárati időn belül, akkor meg mi a fészkes fenének kell újra és újra megadni ugyanazokat az adatokat?

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#83233) zoltan6 válasza AndrewBlase (#83232) üzenetére


zoltan6
őstag

Ja tegnap este én is tapasztaltam,hogy meg kellett adni újra a kártyaadatokat,meg is kellett várnom még elalszik az asszony :D Mert jött volna a kérdés.már megint mi a sz@rt rendelsz?

(#83234) Zoty4 válasza pocokxx (#83214) üzenetére


Zoty4
őstag

+Sacco
:R

[ Szerkesztve ]

(#83235) woodworm válasza w.miki (#83224) üzenetére


woodworm
veterán

Mivel színes lencsét szerettem volna és mindkét szemem 4-es alatt van, ezt választottam.

(#83236) wwhy válasza gubisadam (#83231) üzenetére


wwhy
veterán

Ez engem is érdekel, akár slim fejhallgató formában.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#83237) musli26


musli26
tag

Sajnos feladta a töltőm(BlitzWolf® BW-S2 4.8A 24W Dual USB)
Nem lehet venni sehol sem ilyet.

Szeretnék venni valami JÓ minőségűt 2 vagy több csat. töltőt(Min. 2A legyen/csatlakozó)
Ki mit használ elégedetten?
Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#83238) Beni2360 válasza 123xyz (#83189) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi már megint rendeltem egy felesleges cuccot. :DD
De majd jó lesz valakinek ajándékba karácsonyra. Jobb korán kezdeni. :C

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#83239) ittakary válasza Dr.NX (#83230) üzenetére


ittakary
nagyúr

semmiben, tekercs-tekercs (szerintem)

(#83240) erzol válasza gubisadam (#83231) üzenetére


erzol
őstag

Nekem ez a kettő van:
1. Awei A880BL
Futáshoz/sporthoz hibátlan, szépen szól.
2. Awei A920BL
Ez nem tart olyan jól a fülben az akksi súlya miatt, de hátulról előre vezetve + a kis gumi vackot használva
sokat javul a stabilitása. Opció lehet még egy memory foam beszerzése. Hangzása, mint az elsőé.

[ Szerkesztve ]

(#83241) M@rdel válasza Bandus99 (#83185) üzenetére


M@rdel
őstag

Szerintem arra, ez is jó.
Akcióban 5000 -ért vettem, szezonvégi medence szivattyúzáshoz.

(#83242) pprod94


pprod94
aktív tag

Sziasztok! Ritkán írok ide, de gondoltam megosztom, hogy 5 hét várakozás után én is pörgetek végre! :DDD

1,10$ volt, fura mód 1:40-ig pörög, asztalon. Munkában remélem el lehet vele ütni az időt( igen, nekem ez is szórakozás, tegnap egy kézi szkennerrel és billentyűzet több gombjának lenyomáskori csipogásával zenéltem. :) )
Jött még KZ memóriahabos gumiharang, fülhallgatóra.. Hu, mennyit dob az Awein! Meglepó, de kényelemre rengeteget, szép puha mélyek vannak, nem dörömböl annyira, magas is tisztult picit, bár még picit lemarad a Xiaomi Hybridtől, igaz nem is egy árban vannak.

(#83243) meridaharcos válasza pprod94 (#83242) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Hello!

Linket kaphatnék a gumiharangról ?

Köszi előre is !

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#83244) Dr.NX válasza pprod94 (#83242) üzenetére


Dr.NX
addikt

Majd csinálunk fidget spinneres fórumtalit, jókat pörgetünk, beszélgetünk csapágyakról, megpróbáljuk kitalálni, hogy mire lehet még használni a pörgettyűt, sörözgetünk, reggel pedig sütünk palacsintát! :)

Elfogadom a sütiket.

(#83245) bexinho23 válasza erzol (#83240) üzenetére


bexinho23
őstag

920-at rendeltünk apunak. Hangja valóban jó, de a fülben maradás az pocsék. Konkrétan semmi értelme a rajta lévő "gumi háromszögnek". Pár hétig bírta apumnál, mert széttépte mérgében :)) Soha többet. Amúgy kisfülü család vagyunk, így mindig is problémás volt a fülesek használata. De ez kritikán aluli volt...

(#83246) beg válasza Dr.NX (#83244) üzenetére


beg
veterán

Van már topikja? :)
Még nem láttam.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#83247) vasi89 válasza musli26 (#83237) üzenetére


vasi89
addikt

Én így nagy hirtelen ezt a 2 alternatívát tudom neked ajánlani.

Baseus

Usams

Mindkettőből használok kábeleket, illetve a Baseus-ból 1-es töltőfejem van de tökéletes.

Esetleg Aukey, de ez már drágább.

(#83248) w.miki válasza woodworm (#83235) üzenetére


w.miki
veterán

Nekem elég az átlátszó lencse is, az is van nekik?
Keretből melyiket kérted hozzá? Az benne van az árban?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#83249) Dluinet válasza musli26 (#83237) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ugreen
Orico
Aukey

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#83250) DJGABI válasza Dr.NX (#83244) üzenetére


DJGABI
addikt

igény az vóna rá. komolyan nem értem ezt a hype-ot. majd ha az enyém megjön talán rájövök :DDD érdekes, a kockáé elég hamar lecsendesedett. pedig unalmamban szeretek mindig valamit piszkálni, de azt pl 5 perc után meguntam

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.