Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82751) Silent77 válasza Yasuo (#82750) üzenetére


Silent77
veterán

Nem az, cserélni lehet.
1300ft körül van a kerámia, hibrid 500ft kb.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#82752) LámaZ válasza BullZeye (#82748) üzenetére


LámaZ
addikt

Én ezt a játszmát feladom. Időpocsékolás lenne folytatni.

Legyen minden jó!

(#82753) Kernel válasza daver88 (#82742) üzenetére


Kernel
nagyúr

Gyerekjáték, szemléltető eszköz, csak talán rossz rovatba került. Alkalmas ellenállás akusztikus jelzésére, azzal arányos hangszínezettel.

A ceruza másik végén érintkezik a grafit belsővel, az emberen folyik keresztül a mérőáram és az akármilyen közegen keresztül záródik a ceruza hegyéhez.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#82754) MADcat válasza BullZeye (#82748) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

És ezért az eladót normális dolog lepontozni, értem én. Végülis, ha Tescoban veszel egy szar porszívót, akkor a Tescot fogod utálni és beírsz a panaszkönyvbe, vagy gyártót? Erre most tényleg kíváncsi vagyok...

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#82755) Skillet válasza CHIPman (#82749) üzenetére


Skillet
addikt

Nekem EZ van és nem dumál egyáltalán. ;)
És igen, van benne hangszóró.
Viszont teljesen egyértelmű, hogy ez a gombnyomásra dumáló ficsőr nem az eladó hibája.
Ezért kár lepontozni.
Gearbest és banggood más tészta, ott a terméket pontozhatod és látja mindenki, mit írtál róla... jobb esetben :DD

Más.
Május elsején küldtem meg a vámkezeléshez szükséges doksikat a postának. Május 3-a óta azt jelezte a tn, hogy a küldött dokumentumok feldolgozása. Május 18-án frissült arra, hogy elküldték a vámnak a dokumentumokat ;]
Sosem késő. Tényleg jó nagy lehet a gond postáéknál.
Mondjuk az oldalon fel is hívják a figyelmet arra, hogy hosszabb idő lehet az ügyintézés, a megnövekedett csomagszám miatt.
Na de ennyire? Ha esetleg újra el kell küldeni nekik, valami hiányzó doksit... akkor talán őszre lesz tabletem.
:DDD

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#82756) DJGABI válasza BullZeye (#82748) üzenetére


DJGABI
addikt

azért nem minden gombnyomásnál, de bekapcsolásnál/módváltásnál/csatlakozásnál. 2 bt hangszóró meg 2 bt füles ilyen volt, igen.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#82757) Dr.NX válasza Yasuo (#82750) üzenetére


Dr.NX
addikt

"Material: Metal Bass & Alloy"
F*ck yeah! \m/

:D

Én most rendeltem ezt:
HQ-Hand-Spinner-Tri-Fidget-Ceramic-Bearings
Gondolom a leírás ellenére akkor ez is fém csapágyas lesz, az látszik ránézésre?
Akkor viszont nyugodt szívvel fogom visszakérni a fél pénzem.
Tud valaki esetleg ilyen formát kerámia csapággyal, ami biztosan az?

Elfogadom a sütiket.

(#82758) zsiz válasza Dr.NX (#82757) üzenetére


zsiz
őstag

Én innen vettem egy dollárért egy spinnert: [link]. Igazából nem tudom miért, először hülyeségnek tartottam, de pár napja elkapott az érzés, hogy kell nekem :D


Bele való csapágyakat linkelnél?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#82759) cris78


cris78
őstag

Rendeljetek inkább ilyen pörgettyűt, ennek értelme is van :DDD
Megtaláltam, már jó a link :))

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#82760) Saccco válasza zsiz (#82758) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ilyeneket nyomtattam egy párat. Sőt a nyomtatós csoportok tele vannak mindenféle spinner-ekkel. :DDD
Hamar átforgatták a kínaiak...

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#82761) gagyilovag válasza petipetya (#82746) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Én vettem ilyen kupakkal ellátott üdítőt,és a kupakját utána átraktam másikra ;] :)

(#82762) kelly416 válasza BullZeye (#82748) üzenetére


kelly416
veterán

Nem normális, de olcsó hús és híg lé... Nekem is van egy ilyen, fájt a kiejtése, de mára már csak röhögök rajta. A gyerekek hallgatnak zenét vele autóban, és kb. más funkciója sincs. Ha tudna memóriakártyáról randomozni, nem is tervezném kidobni, de biztos, hogy jobban megnézem, mit veszek legközelebb. Ez meg legrosszabb esetben megmarad telefonos kihangosítónak mondjuk a műhelybe.

Viszont ha a téma indító gondolatához visszatérünk, az eladó erről baromi keveset sem tehet, én ettől még az eladót nem fogom lehúzni, ha egyébként korrekt áron, korrekt határidővel, korrekt csomagolásban szállított. És ezekben hiba nem volt.

(#82763) kmarci25 válasza LámaZ (#82743) üzenetére


kmarci25
veterán

Az Ügyfélnek (majdnem) mindig igaza van, az Ügyfél pedig Én vagyok!

:U :W Azta*********mindenségit! A nagybetűkért külön köszönet! Egy újabb ok, amiért fogyatkoznak a Magyarországra postázó kereskedők.

Pontozáshoz: ott az eladót pontozod, nem a terméket. Nyugodtan adhatsz az eladónak magas pontokat, ha azt és akkor küldtek, amit és amikor ígérte/vállalta. A szöveges részbe pedig beírhatod, hogy miért nem tetszik a termék.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#82764) zsiz válasza Saccco (#82760) üzenetére


zsiz
őstag

Akinek van nyomtatója... :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#82765) BullZeye válasza MADcat (#82754) üzenetére


BullZeye
veterán

Elméleti kérdés, itthon ha veszel valamit online, és simán nem hozza azt ami az oldalra van írva, és gagyi szar. Hova viszed a terméket, hogy visszakapd a pénzt érte? A gyártóhoz, vagy webshophoz?

(#82762) kelly416
Pont ez az, hogy BT cuccoknál náluk ez trend, és nem csak az olcsó vackoknál kollégám tolatóradart vett fél éve kintről autóba, és az is ugyanezt csinálja, pittyegés helyett beszél miközben tolatsz, qrwa idegesítő. :)

Gyártót el tudjátok érni az ilyen noname vackoknál? Írsz egy levelet az eladónak jó esetben elolvassa és röhög rajta, majd törli. Rosszabb esetben el sem olvassa, de se így, se úgy nem jut el a gyártóig, hogy le kéne állni az ilyen fölösleges szarokkal, vagy jelöljék meg, hogy ez bizony beszél chinglishül.

Gearbesten rendeltem pár hónapja műanyag szétszedőt (prying tool) laptopokhoz, küldtek egy olyat ami konkrétan elhajlott ott, ahol az előző, UGYANÚGY kinézőt fél évig használtam, csak a súlyban volt különbség. Írtam Gearbestnek, persze megváltozik minden szuper jó lesz, rendeljem meg most azonnal újra, mert már tökéletes és jó. Megrendeltem megint 2hét múlva, mit gondoltok, ugyanazt a gagyi szart küldték? És szerintetek lepontoztam a terméket utána? Vagy ezt se kellett volna, hátha megveszi más is és kidob érte 2-3 dollárt, mert hát olcsó húsnak híg a leve?

[ Szerkesztve ]

(#82766) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
veithidia napszemuvegekhez van most valami kupon?
koszi elore is
b

(#82767) dugesz77 válasza zsiz (#82758) üzenetére


dugesz77
őstag

Itt írtam a csapágyakról. Majdhogynem mindegy a forma a csapágy a lényeg benne.

[ Szerkesztve ]

(#82768) Degeczi válasza BullZeye (#82765) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Itthon visszaküldheted akkor is (a saját költségedre!), ha egyszerűen csak nem tetszik.

Márpedig az, h bejelenti az üzemmódjait, bizony a "nem tetszik" kategória, és nem a "not as described".
Mindenesetre ez Ebayen is megoldható - lenne, ha nem az lenne a lényeg, h minél olcsóbban rendelni Kínából, ahová nem éri meg olcsó cuccot visszaküldeni.

Ahol tudod a terméket értékelni (Gearbest, Tinydeal, DX, ...), ott természetesen már csak a többiek érdekében is nemes húzás ezt megtenni, persze. De az Ebay pont nem ilyen, ott az eladót értékeled! Ő pedig nem hibázott.

(#82769) Dr.NX válasza zsiz (#82758) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nézegettem a csapágyakat, úgy tűnik, ilyen 608 kerámia ZrO2 bearing kellhet bele 8x22x7mm méretben.

Elfogadom a sütiket.

(#82770) Yasuo válasza Silent77 (#82751) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Kááár, pedig már azt hittem ennyiért már valami jobb félét kapok...
A videó alapján milyen csapágyas lehet amit rendeltem? Ugye nem fém? :W :W

S9+

(#82771) NORBl


NORBl
aktív tag

Asztali pc-hez kéne nekem wifijel vevő.

Ezt a Xiaomi-t néztem ki.

Jó lehet, vagy ez csak wifi jelet erősít, hatótávot növel ? Valakinek tapasztala a termékkel ?Windows 10 fut a gépen.

[ Szerkesztve ]

(#82772) *Ropi* válasza BullZeye (#82765) üzenetére


*Ropi*
félisten

"Pont ez az, hogy BT cuccoknál náluk ez trend, és nem csak az olcsó vackoknál kollégám tolatóradart vett fél éve kintről autóba, és az is ugyanezt csinálja, pittyegés helyett beszél miközben tolatsz, qrwa idegesítő."

Finom utalás arra, hogy pár éven belül megveszik az egész világot és így előbb vagy utóbb érdemes megtanulnod a nyelvüket. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#82773) Saccco válasza Dr.NX (#82769) üzenetére


Saccco
nagyúr

99%-ban azt használják. :K
608, 608zz gördeszka csapágy.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#82774) Dr.NX válasza Yasuo (#82770) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ha legörgeted, a képeknél még írja is, hogy "ten ball bearing stainless steel".

Elfogadom a sütiket.

(#82775) oszy válasza dugynok (#80855) üzenetére


oszy
veterán

Tegnap megérkezett a csomag és jó véleménnyel vagyok a szervekkel kapcsolatban. Vám és áfa mentesen kaptam meg a töltőt. :R

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#82776) mobilizmo válasza Yasuo (#82770) üzenetére


mobilizmo
addikt

Szerintem ez a videó elég félrevezető lehet. Új csapágyak esetén szerintem a megmunkálás, összeszerelés minősége inkább határozza meg azt a tulajdonságot, ami alapján valamelyik sokkal hosszabb ideig pörög. Az anyag minősége meg azt, hogy ennek a tulajdonságnak a "jóságát" milyen hosszú ideig tudja egy szint felett tartani.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#82777) vasi89 válasza Yasuo (#82770) üzenetére


vasi89
addikt

Azt nem értem, hogy ennyi pénzért már annyira drága h kerámia csapágyasnak kellene lennie? Én nem igazán értem ezt a cuccot de a drágább 5dolláros is csak 1300ft. És mint fentebb írták, egy jobbfajta csapágy kerül csak ennyibe. Ez nem bántás csak azért 1300ft nem olyan sok.

(#82778) Yasuo válasza vasi89 (#82777) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Igen, valóban nem sok pénz, csak hülyeségekre nem szeretek sok pénzt költeni(mert szerintem ez a fidget spinner az, csak azért rendeltem be én is egyet, mert már nem bírtam nézni ezt az óriási hype-ot körülötte, ezért elfogott engem is a "kell" érzés). :C
De rendben, akkor nem kerámia csapágyas. :D
Majd beszámolok róla, hogy milyen, ha megérkezett.

szerk.:
Amúgy az aliexpress-es rendeléseknek a szállítása tényleg tovább tart, mint mondjuk egy ebay-es rendelés? Vagy ugyanannyi átlagban?

[ Szerkesztve ]

S9+

(#82779) Dr.NX válasza Yasuo (#82778) üzenetére


Dr.NX
addikt

Fogsz te még rendelni kerámia csapágyat! ;]

Elfogadom a sütiket.

(#82780) vasi89 válasza Yasuo (#82778) üzenetére


vasi89
addikt

jah kipróbálásra nem hiszem h gondot okoz a sima csapágy. Az ebayről valóban átlagban hamarabb ideér mint aliról.

(#82781) cris78 válasza Yasuo (#82778) üzenetére


cris78
őstag

Szerintem már most rendelj egy ilyet :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#82782) Dr.NX válasza cris78 (#82781) üzenetére


Dr.NX
addikt

(#82783) Yasuo válasza cris78 (#82781) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Köszi srácok! :C :C :DD

[ Szerkesztve ]

S9+

(#82794) zsiz válasza Dr.NX (#82779) üzenetére


zsiz
őstag

Az a baj, hogy szerintem én is... A linket már elmentettem hozzá, pedig még csak tegnap rendeltem a spinnert :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#82795) beg


beg
veterán

A trollkodást kérem befejezni. Főleg a hangulatkeltő LámaZ kollégára vonatkozik.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#82796) Lester75


Lester75
tag

Megérkezett a "munkás" napszemüvegem.
[link]

Volt egy ugyanilyen forma ultrakönnyű Rapala márkájú régen.Nagyon szerettem,csak 2 év után elszíneződött a lencsén lévő felület.Nagy elvárásom nem volt,így kellemesen csalódtam.Tényleg könnyű,kellően rugalmas a formája is jó.Törlőkendő és egy plusz tasak érkezett a tok mellé még.Valamint egy teszt matrica,amin a szabad szemmel nem látható halacska előtűnik a képen,mikor felveszem a szemüveget.

(#82797) kelly416


kelly416
veterán

Jött a postás, hozott 3 csomagot. És kihozta mindhármat.
Csavarkiszedő, 6os kábelcsomag és bitkészlet.
[kép]
De nem ez a vicces, hanem az, hogy a bitkészletet tegnap előtt rendeltem. :R

[ Szerkesztve ]

(#82798) LámaZ válasza beg (#82795) üzenetére


LámaZ
addikt

100%-ban biztos voltam, hogy főleg rám fog vonatkozni a figyelmeztetés.
Így legyen ötösöm a lottón!

Legyen minden jó!

(#82799) azka79 válasza LámaZ (#82798) üzenetére


azka79
aktív tag

Köszönjük! Következő...!

(#82800) madgie válasza LámaZ (#82798) üzenetére


madgie
titán

Tilts le mindenkit a pitsába! Pá!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.