Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82901) Gaborz1 válasza PainKiller13 (#82899) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Már írtam nekik facebookon

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#82902) mQWeXgsf válasza Ciccuka (#82888) üzenetére


mQWeXgsf
aktív tag

Köszi, egyből Paypal checkout-ra kattintva eljutok a fizetésig, de így vajon milyen postával szállítják majd?

(#82903) royalka


royalka
őstag

Sziasztok. Rég rendeltem már a kedvenc memóriás eladónktól. Valami remlik hogy 20$ felett már trackerrel küldi, de lehet rosszul emlékszem? Meg , hogy a tényleges árát tünteti fel? Ezt szeretném megrendelni.

Szer.: Jó lenne, ha nem kéne plusz költséget fizetni . :/

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#82904) gabyka válasza AndrewBlase (#82898) üzenetére


gabyka
aktív tag

Leatherman cuccok nagyon profik, én egy skeletool-al szemezek egy ideje, de ezek nem a pár-dolláros kategória :)

(#82905) retesz147 válasza royalka (#82903) üzenetére


retesz147
addikt

Én ezt a 64Gb-s Sandisk microsdt rendeltem tőle május 1-én. Nem kértem és nem is kaptam TN-t. Május 11-én érkezett meg, nem fogták meg, mint ahogy még tőle érkező egyetlen cuccom se, pedig jópárat rendeltem már, bpven 20USD felett.. A borítékra Gift és 10USD volt írva.
Kérhetsz egyébként hozzá TN-t, csak azt előtte levelezd le vele.

Rossz a linked....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#82906) Donki Hóte válasza Saccco (#82879) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Szerintem ez a basszgitáros videó elég nagy kamu :O

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#82907) AndrewBlase válasza gabyka (#82904) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Leatherman-ből csak karkötő jön velem szembe (olyan nem kell), a skeletool-ra meg nincs találatom. Esetleg van linked hozzájuk?

Ganzo-kat nézegetem, azok jók lehetnek?

Miért mindig én???

(#82908) AndrewBlase válasza gabyka (#82904) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Közben ebayen megtaláltam. Hát az tényleg nem túl baráti ár. Jelenleg (nagyon) maximum 30 $-ig gondolkodok.

Miért mindig én???

(#82909) nababika válasza AndrewBlase (#82908) üzenetére


nababika
aktív tag

Esetleg nezd meg a Greber gyartotta szerkezeteket, 10000 ft-ert mar vannak eleg kok. Gerber multi tool
neven keresd.

[ Szerkesztve ]

(#82910) DavidQ válasza mQWeXgsf (#82902) üzenetére


DavidQ
tag

Nem engedi megvenni, hiába tűnik úgy. Hibát ír, és visszadob a kosárhoz.

Nem minden kínai szirszar szar!

(#82911) gabyka válasza AndrewBlase (#82908) üzenetére


gabyka
aktív tag

Naja, a 25 év garit (is) meg kell fizetni sajna :)

(#82912) embe válasza retesz147 (#82905) üzenetére


embe
nagyúr

De miért is fogták volna meg? Nem haladja meg a 22€ -t az ára.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#82913) haten válasza gabyka (#82911) üzenetére


haten
tag

5000 Ft körül van licitben ebay-en.

(#82914) retesz147 válasza embe (#82912) üzenetére


retesz147
addikt

Igen, ez igaz. De jött már több 128Gb-s pendrive és sd is. Meg volt, hogy több kisebb egy csomagban szintén 22 fölött, majdnem 3x.
De most egy akciókamerám meg Vámosoknál van. Persze határ felett jóval és nem levélbe csomagolva és nem sincytől. De igen, jobb félni és esetleg beleszámolni.

Xiaomi 13 eu dev...

(#82915) attiati


attiati
veterán

bangood-nál elgurult a gyógyszer?

múltkor még 10 usd volt a sima QC3-as Blitzwolf BW-S5 töltő, most már 15,5 USD

Feláraztak mindent?

Alin ugyanaz a töltő a Blitzwolf official Store-ban továbbra is 10 usd, (csak ott nem tudok felhasználni a Banggod kuponomat)

(#82916) dudikpal válasza attiati (#82915) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Ha viszik mint a cukrot, akkor árat kell emelni. Igaz az oskolában nem így tanítják, nem véletlenül.

(#82917) Mr.Csizmás válasza attiati (#82915) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

xiaomi XXL egérpad, nekem 4,8$ volt, most 10 alatt nem kapod meg, mert felkapott. ennyi.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#82918) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Srácok!

Valakinek nem volt dolga hasonló alufelni díszcsavarokkal, mint ezen az oldalon? Szinte minden szóval kerestem, ahogy tudtam, de nem, hogy Kínából még UK/DE/US sem találtam semmi hasonlót sem. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#82919) trebrona válasza DJ. Ru$y (#82918) üzenetére


trebrona
nagyúr

pl

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#82920) AndrewBlase válasza gabyka (#82911) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Azt hiszem rábeszélem magam egy Ganzo G302B-re. 28,75€, pontozva még faragható belőle. (Bár túl sok pontom nincs most. :( )
Ami tetszik benne, hogy rögzíthetők a kis kinyiló "vackok", így nem bicsaklik meg csavarozás közben a bittartó. Meg jól is néz ki, masszívnak hat.

Más.

Belebotlottam egy ilyen dinótojásos izébe. Vízbe kell rakni a tojást, és fél-egy nap után "kikel" a dinó a tojásból! Kérdésem az volna, hogy vajon ezt idönként vajh vízbe kell áztatni, nehogy össze/tönkremenjen, vagy mi? Keresztkölköm megőrülne érte, de kíváncsi vagyok, hogy miként is működhet ez a játék. :F

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#82921) DeFranco válasza AndrewBlase (#82920) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tudod milyen amikor a víz alatt eltüsszented magad?

na pont olyan lesz a dínó amikor kikel.

jó móka, de kb. a bazári kakasos nyalóka élvezeti értékét várd tőle.

(#82922) kelly416 válasza Ciccuka (#82888) üzenetére


kelly416
veterán

Most akkor "csak" GB-ről nem lehet powerbankot rendelni, Kínából nem lehet, vagy mire készüljek? Bő egy hónap múlva elméletileg pont kellene egy, de így most mi tévő legyek?

Bocsánat, nem konkrét válasznak szántam, hanem inkább mint témaindító megjelölésnek, várok választ másoktól is, ha valakinek van tuti tippje megbízható powerbankra. :R

(#82923) musli26 válasza Lester75 (#82796) üzenetére


musli26
tag

Megmondanád pontosan melyik Rapala napszemüveg volt ez?
Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#82924) Flashy válasza kelly416 (#82922) üzenetére


Flashy
veterán

változó hogy melyik webshop épp hova tud vagy akar szállítani, keress rá mindenhol. repülőre nem engedik, úgyhogy mikor melyik oldal milyen szállítót használ.
/banggoodtól jött a héten lítiumos aksi (18650 meg 14500), úgy be volt csomagolva, mint az állat, 3 aksi egy tégla méretű dobozban sok réteg szivacsfóliában. robbanás ellen nem véd, meg mindegyik réteg éghető, de megpróbálták :)/

(#82925) P.mini válasza sysrq (#82884) üzenetére


P.mini
aktív tag

Ezt az egyet találtam elfogadható áron: [link]

Ez jó lenne nekem? Nem igazán látok rajta +/--t

(#82926) Dr.NX válasza AndrewBlase (#82920) üzenetére


Dr.NX
addikt

Dínótojás:
nézd meg tenmagad: youtube
100 forintossal működő gömbökből vettünk egyszer ilyet. Gondolom 80 Ft megy az üzemeltetőnek, 10 Ft a műanyag tok, 10 Ft maga a dínótojás, olyan is.
Leoldódik a felső fele, a "dínó" meg egy ilyen masszaszerű amorf valami, ahogy előttem is írták.
Ahogy kerestem videót, belebotlottam egy ilyenbe, na ez inkább már valami, bár nyilván drágább is: youtube

Elfogadom a sütiket.

(#82927) sysrq válasza P.mini (#82925) üzenetére


sysrq
őstag

Van ahol megadják: "Power Polarity: positive (+) inside" plusz még a külső belső átmérőt is. Itthon biztos nem kapható?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#82928) P.mini válasza sysrq (#82927) üzenetére


P.mini
aktív tag

Neten sehol sem találtam. Akkor amit te linkeltél, az jó lesz nekem?

(#82929) pprod94 válasza P.mini (#82928) üzenetére


pprod94
aktív tag

Miért nem rendeled meg, megjön, multiméterrel max rámérsz, és ha nem jó levágod átforrasztod. :) Én biztos így csinálnám, nem olyan sok plusz munka, no meg ha nem is nagyon találsz..

(#82930) AndrewBlase válasza Dr.NX (#82926) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

És DeFranco

Köszönöm az infókat. A nagyobb tényleg normálisabban néz ki a videó alapján.

Miért mindig én???

(#82931) Kernel válasza P.mini (#82925) üzenetére


Kernel
nagyúr

AC kimenetű adapteren ne akarj polaritást keresni, de az nem is AC szerintem, hanem az eredetinek egy pótléka.

Az eredeti egy klasszikus trafó lényegében:

http://www.ebay.com/itm/222422013443

De ez amerikai 120 V-os, csak a kép kedvéért mutatom. Ilyen trafós tápoknál a készülékben van az egyenirányító és puffer, így a 13,5 V névleges feszültségből lesz mondjuk 19 V, abból még lejön kb. 1,5 V (diódák feszültségesése). Terheletlenül ez még feljebb is szökik.

Lehetne kötni rá egy 12 V AC-trafót, szerintem azzal is működne (Puskás trafó stb). De elvileg DC-tápot is lehet kötni rá:

http://forums.creative.com/showthread.php?t=699047

Méghozzá itt 16 V-ost ajánlanak. Ez elvileg stabilizált 16 V-ot ad le, abból a készülék belsejében esik szerintem 1,5 V, marad 14,5 V, ebből táplálkozik a végfok. (Végfokoknál a tápfesz. ugyebár a kihatással van a kivehető teljesítményre.)

Nem zárom ki, hogy elég lenne neki 12 V DC is, legfeljebb nem tudnád annyira kihajtani. Polaritás lényegtelen, az egyenirányító miatt. Legjobb lenne látni persze a rajzát vagy belsejét, de ez általában így szokott működni.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#82932) spidersoft


spidersoft
senior tag

alis hírlevélben jött: fogaskerekes rajzgép, 78 cent. Így működik, csak kiciócó kivitelben.

(#82933) Degeczi válasza Kernel (#82931) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hagyományos trafóhoz tervezett hang-elektronikának általában nem tesz jót, ha kapcsolóüzemű tápot kap, ezért jobb trafót keresni itthon (a súlya miatt külföldi szállítás aligha éri meg)

(#82934) Kernel válasza Degeczi (#82933) üzenetére


Kernel
nagyúr

PWM-zaj beszűrődhet, vagy nem, mivel ezeknek a zajoknak fő forrása inkább a földhurok. PWM táp és földhurok, a kettő kombinációja a legkellemetlenebb, de földhurok nem lesz, ha nem védőföldes táp.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#82935) DJGABI válasza Saccco (#82879) üzenetére


DJGABI
addikt

kár h nem rendeltem anno. néhány hónapja, mikor beindult volt már wishen ilyen párszáz forintért.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#82936) DavidQ válasza kelly416 (#82922) üzenetére


DavidQ
tag

Lehet kínából rendelni, csak azt az adott powerbankot valamiért nem postázzák ide. Keress más fajtát: (blitzwolf, xiaomi, chuwi) és nézd meg hol jön ki olcsóbbra, BG vagy GB.

Nem minden kínai szirszar szar!

(#82937) Keef_Lee válasza LámaZ (#82862) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Kefe nyelére megoldás az ultrahangos tisztító. Aztán kefélheti a penész :)

(#82938) ktommy91


ktommy91
addikt

Sziasztok!
Valaki használt már qcy qy7-et és xiaomi piston 2-t? Mennyivel szólhat rosszabbul a qcy?

Nincs kerítés.

(#82939) dugesz77 válasza DJGABI (#82935) üzenetére


dugesz77
őstag

Pár százért simán lehet nyerni ebay liciten is kerámia golyósokat. Ezeket most nyertem kb. 5 percbe telt:

Nem nekem lesz hanem kollégáknak. Megtetszett az enyém nekik.

(#82940) anorche1 válasza dugesz77 (#82939) üzenetére


anorche1
őstag

És miből lehet tudni, hogy valóban kerámia csapágyasak? Mert oké, hogy benne van a nevében hogy "ceramic", de ez számomra nem jelenti hogy biztosan az.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#82941) spidersoft válasza dugesz77 (#82939) üzenetére


spidersoft
senior tag

éstélleg :C (pedig megfogadtam, hogy nem veszek... hogy elqrvulok én is, még a végén lájkolgatni fogok fészbukon :O ) Amúgy a szélén lévő csapágyaknak van valami funkciója, vagy csak azért csapágy, mert a külső átmérő megbízható méretű, pont elég nehéz és elég filléres a célra? Szerintem köracélból darabolva olcsóbb lenne, ezért jár az agyamban, hogy valami funkciója hátha van.

(#82940) anorche1: ha megérkezik, kiveszed a közepéből a dugót, és megnézed :D ahogy elfigyelem, ezek hibrid csapágyak: valami fehér golyó (kis szerencsével nem PB pellet :D), meg acél gyűrűk, mint itt a képen.

[ Szerkesztve ]

(#82942) biega


biega
aktív tag

Szeretnék venni egy 64GB-os pendriveot, ismertek esetleg olyan eladót, aki eredetit küld és nem hamisat?

(#82943) Degeczi válasza Kernel (#82934) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, egyrész zaj is beszűrődhet, másrészt ilyen audió-elektronikához nem véletlenül használnak szinte mindig hagyományos trafó+pufferkondis tápot és nem kapcsolóüzeműt, mert ez illeszkedik jobban a zenei terheléshez, pl. hirtelen dobütésekhez

(#82944) spidersoft válasza biega (#82942) üzenetére


spidersoft
senior tag

:U

sinceritytrading/courtesytrading/sinceritytradingau az itt favorizált mesterhármas, nekem még mindig jót küldött... 3 vagy 4 pendrive, meg 6-7 microSD kártya.

(#82945) Janaboy


Janaboy
veterán

Ebay appban h allithatom be h ne a paypal valtson? Telon nincs erre opcio.

Janaboy

(#82946) vatoteam válasza biega (#82942) üzenetére


vatoteam
tag

(#82947) biega


biega
aktív tag

Köszönöm a válaszokat :R

(#82948) spidersoft válasza vatoteam (#82946) üzenetére


spidersoft
senior tag

kéne erre egy macro :DDD

(#82949) dugesz77 válasza spidersoft (#82941) üzenetére


dugesz77
őstag

Sima egyszerű acélgolyós csapágyak általában a külsők. Nem is forognak szinte alap állapotban. Én azért azokat is feljavítottam. Pórvédősapka le, ultrahangos tisztítógépbe berakva kitakarítottam a gyári zsírt, megszárítottam+ WD40. Így tudnak 20 másodpercet is de ezeknek csak a súlynak kellenek. Én is ezen gondolkodtam amúgy,hogy miért raknak ilyet ide egyáltalán hiszen mondjuk egy nagyobb csapágy golyó olcsóbb és ugyan azt tudná.
A csapágyazás első pörgetésnél kiderül. 15-20 sec a jobb acél golyós, 40 fölött hibrid fémház+kerámia golyó, 1:20 körül a full kerámiák tudnak.

[ Szerkesztve ]

(#82950) Kernel válasza Degeczi (#82943) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ezen a szinten felesleges ilyeneken gondolkodni, mert amiről te beszélsz, ahhoz tekintélyes pufferkapacitás sem ártana, ami ezekben a kommersz szerkezetekben eleve nincs. Akkor meg már ennyi erővel többre megy a stabilizált tápegységgel. Az eredeti, instabilabb tápmegoldáshoz képest. Vagy mindegy, mert észre sem veszi a különbséget.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.