Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83151) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Nem kaptam meg egy megrendelt terméket. Amikor reklamáltam, akkor a kínai a tracking number alapján megírta nekem, hogy sikeresen kézbesítésre került a dolog.

És valóban, a Magyar Posta nyomkövető oldala is azt írja, hogy kézbesítésre került a csomag

Ezzel csak az a gond, hogy a nyomkövetés szerint a Tarjánban lévő postáról kézbesítették, én meg Pesten élek.

Vajon a kiskínai kamuzott a nekem adott tracking numberrel (és valaki másét klónozta), vagy a posta keverte el ennyire a cuccot?

Hol lehet annak utána nézni, hogy egy adott tracking number milyen címzettet tartalmaz?

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#83152) htc07


htc07
addikt

jó rég voltam erre, kacatösszefoglaló:

Alu "bicska" kulcstartó
kalap sz.. nem ér, gyenge, rosszul van megtervezve az egész.

Óraszíj láncszem kiszedő
ez hibátlan, jó minőség, 5 perc alatt meg tudtam igazítani a szintén keleti órám, ajánlom annak aki vesz fémszíjas órát.

Karóra
olcsó volt, hangosan jár, ezen kívül nincs nagyon mit beszélni róla. relatív pontos. egy hét alatt nem tért el egy másodperccel.

BlitzWolf kábel
10/10, nekem bejön.

Vízálló okostelefon-tok
nem próbáltam még ki víz alatt, szárazon viszonylag veszi az érintéseket.

Felcsiptetős napszemcsi
szerintem gagyi, jobbra számítottam.

[ Szerkesztve ]

(#83153) chatran


chatran
őstag

Pedálprizmára, hogyan keressek rá szerintetek?

(#83154) Beni2360 válasza fraba (#83149) üzenetére


Beni2360
félisten

A körömcsipesz a harapó fogó elvén működik. Ha gyenge anyagból van és vastag körmöt vágnak vele eltolódik a két él egymás felett és nincs tovább vágás. Nekem van egy jó nagy méretű vastag anyagfalu csipesz vagy már 5 éve és nem tud elmozdulni az él egymás felett. Nekem is van ilyen kisebb fajta ami elmászott és nem használható. Nézd meg az élek találkozását és meg lesz a rejtély kulcsa. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#83155) FingR86 válasza bul07 (#83142) üzenetére


FingR86
őstag

én egy ilyen vettem ma 4.5$-ert le pontozva Jakemy JM 8110

(#83156) Degeczi válasza Keef_Lee (#83144) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Kínából nem mernék.
A Lidiben néha szokott lenni jófajta, kék fémdobozos fúrószárkészlet. aminek már a színén is látszik, h jó anyagból (kobalt-ötvözet) van, könnyű vele fémet fúrni, nem csorbul ki egyhamar:

(#83157) mirci18


mirci18
addikt

Tesco-s sörsátorhoz hasonló ponyvát szerintetek lehet kint találni olcsón?
A váz megvan csak a ponyva ment tönkre.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#83158) Szoszo94 válasza zsiz (#83150) üzenetére


Szoszo94
őstag

Engem is elrontott a topik, liciteltem is vagy három kerámiára, pedig eddig eszemben sem volt, hogy nekem kell ilyen...ismerősnek bezzeg rendeltem már, de miattatok most már nekem is lesz egy :DDD

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#83159) vizimento válasza DJGABI (#83094) üzenetére


vizimento
senior tag

Ez kell neked... USB 3.0, a kupakot vissza lehet csukni, ha microSD van benne. (Lehet, hogy sima SD-vel is még becsukható, de azt nem próbáltam) Kb 3 hete érkezett meg, nincs vele gond.

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#83160) petipetya válasza htc07 (#83152) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az óraszíj lánszem kiszedőt ennyiért megrendeltem, köszi. :R Kb. +300 Ft-ért (összesen 760 Ft( nyomkvetős levélben érkezik, de nekem megfelelő simán is.

"nincs rá lezsóidő"

(#83161) Keef_Lee válasza Degeczi (#83156) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Igen, ilyet keresek. Tuti, hogy gyártanak ilyet Kínában is, csak nem tudjuk, hogy melyik. Már vettem egyszer az Auchanban olyat, ami elhajlott, mint a kifli. Na az milyen acél lehetett :)
Várok még a Lidl-re egy darabig, aztán ha nagyon kell, akkor megnézem az OBIban.
Van magyar webshopban is 2600-ért és kihozzák 1500-ért. :(

(#83162) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Kollégák egy kérdés. Ha egy rendelt cuccomat bevámolják, de én a kitöltendő papírt nem küldöm vissza, akkor visszaküldik kínába és a bolt refundol nekem? Köszönöm!

(#83163) Mr.Csizmás válasza KaiotEch (#83162) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a bolt valszeg nem refundol, de ne legyen igazam.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#83164) DJGABI válasza vizimento (#83159) üzenetére


DJGABI
addikt

imádom ezt a topicot. köszönöm Uram :R

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#83165) bippeti


bippeti
tag

SANDISK ULTRA USB 3.0 32GB sincerity-től.
Május 5-én rendeltem, május 23-án hozta ki a postás.
Tudja az ígért 100 megás olvasást:

(#83166) Degeczi válasza Keef_Lee (#83161) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Vigyázz az OBI-val (és pláne Kínával), ott láttam már olyan készletet, amiben szép aranyszínűre voltak festve a fém fúrószárak... (a Lidis valóban ötvözet: nem tisztán sárga, helyenként szivárványszínűen csillog, ahogy a fény épp ráesik)

(#83167) notika77 válasza KaiotEch (#83162) üzenetére


notika77
senior tag

Vissza sem küldik, hiszen miért költenének rá, ha neked nem kell.

(#83168) ALgore2


ALgore2
tag

Liciten sikerült jó áron vásárolnom!
Viszont az eladó hibájából nem tudok fizetni, írtam neki, semmi!
Ilyenkor mi van?

(#83169) Bandus99 válasza cadtamas (#83115) üzenetére


Bandus99
őstag

Ez engem is erdekelne, ha lenne jo ajanlat :)

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#83170) gboszi


gboszi
senior tag

Üdv,
gyerekfigyelő kamerának mi ajánlott mostanság? Nem kell rögziteni, csak annyi, hogy teloról (IOS) lássam az élőképet. Valamint jó lenne hogy akár valami mókolással, de távolrol is tudjam nézni. Köszi

"If you're good at something, never do it for free!"

(#83171) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Hali!

Ilyen Qi Wireless Charger Charging Patchet kersek csak type-c csatihoz. Van esetleg ajánlott?

Előre is köszi! :R

(#83172) huliganboy válasza lkksioskdl3 (#83171) üzenetére


huliganboy
addikt

99%-ban mind ugyan az, csak más a minta rajta. Átlagban 0,5A amivel tölteni tud. Korábban találkoztam már 1A jelölésűvel ami 0,8A-t tudott viszont eben nem sok volt forgatható. Keress rá, rendezd úgy hogy a legtöbbet eladott termék legyen elől és olvasgasd a visszajelzéseket.

Padot viszont jobb fajtát érdemes venni!

Szerk: bocs a microusb amiket próbáltam...... nem figyeltem, hogy neked C kell..

[ Szerkesztve ]

(#83173) cris78


cris78
őstag

13 munkanap alatt megérkezett EU-ból (5-7nap volt igérve 4$-ért) a nagy Digoo ventilátor.
Két fokozat van rajta. Egy negatívum, mint a többinél, hogy műanyag talpakon áll. A DF-002 nagy fokozaton hátrál :))
Nézek alájuk majd valami gumi talpat...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#83174) Spet válasza bul07 (#83142) üzenetére


Spet
addikt

Vagy túledzettek, vagy alul.

Van otthon 2 darab ilyen típusú készlet. Csillag illetve hagyományos fejből már mindkettőből el lett fogyasztva jó pár darab.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#83175) bul07 válasza gboszi (#83170) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem Digoo DG-M1Q[link] van, bár én csak egy szobát figyelek vele
A telefon apja elég stabil , riasztás funkciója is jó

Neked talán jobb lenne Digoo BB-M1 [link] , ez forgathatós meg minden, viszont csak 720P-s

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#83176) lkksioskdl3 válasza huliganboy (#83172) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Köszi!

Én is így szoktam keresni, de minden type-c 4 $ felett volt. Annyit már nem szánnék rá. Igazából em számít, hogy mekkora teljesítmény, annyi volt az ötlet, hogy éjszaka az éjjeliszekrényre rakva töltsön és ne kelljen dugdosni.

(#83177) qfm


qfm
senior tag

Ebay-en az imént nyertem egy aukciót. De nem tudom hol kell kifizetni. Érdekes módon a vesztes aukciókról egyből jött email is, itt viszont csak a termék lapon látom, hogy én nyertem. Tud valaki segíteni?

Közben megjött az email, csak késett vagy 10 percet. Hiába kerestem eddig.

[ Szerkesztve ]

(#83178) maestro87 válasza cris78 (#83173) üzenetére


maestro87
őstag

Remélem az enyém hamarabb itt lesz, viszont TN-t nem kaptam rá. :(
Amúgy jól kavar a nagy, mennyire hangos? :R

(#83179) pajszer91 válasza Vlah (#83123) üzenetére


pajszer91
tag

Szerintetek elküldi nekünk, vagy törli, mert a termék már nem elérhető.

(#83180) cris78 válasza maestro87 (#83178) üzenetére


cris78
őstag

Nekem sem volt tn hozzá. Jól működik. Igazából, hogy milyen hangos az majd esténként derül ki csendben. Amolyan ventilátor hangja van. Idáig álló tescos volt otthon. Annál halkabb valamivel.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#83181) danilla válasza bul07 (#83175) üzenetére


danilla
őstag

En nem ajanlom BB-M1-et (nekem ilyen van). Nem mukodik egyutt a digoo appjaval, 360eye appal lehet osszeparositani, ami olykor eleg hektikusan mukodik. Ugyan azon a wifi amin a kamera van, mindig mukodik, de sokszor eldobja a jelet. Tavolrol hol mukodik, hol nem, de inkabb nem. Ellenben a kepe eleg jo, az ejjellato resze kivalo, a forgathatosag meg zsenialis (csak azt sajnalom, hogy 10-bol 8-szor mindig elveszti a jelet forgatas kozben)

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#83182) Samus válasza lkksioskdl3 (#83176) üzenetére


Samus
addikt

2.62 dodó. [link]. Ehhez még kell egy töltő is. Azok 5 dodó körül mennek.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#83183) w.miki


w.miki
veterán

Iphone OTG / USB pendriveból létezik ajánlott? Amire iphoneból lehet adatot lementeni? Aztán PCre tenni?
Ilyen, mint ez a: SANDISK ULTRA DUAL OTG 3.0 32GB 32G 130MB/SEC ON-THE-GO USB FLASH DRIVE

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#83184) DJ. Ru$y válasza w.miki (#83183) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem az iPhone nem támogatja az ilyen másolási módot, mintha valami ilyesmi rémlene, de kérdezz rá az iPhone topic-ban, hátha tudnak valamit.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#83185) Bandus99


Bandus99
őstag

Valami egyszerű szivattyut keresek, amivel egyik esovizes hordobol a masikba tudnam alkalomszeruen mozgatni a vizet.
Nincs kedvem vodrozgetni.
Lattam itthon furoval hasznalhato szivattyut, nem tudom az mennyire hasznalhato.
Esetleg kintrol valami ajanlat ?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#83186) lkksioskdl3 válasza Samus (#83182) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Köszi! :R

Töltőt már néztem is. Többen mondták hogy tökre vágja telót. Ez nem igaz vagy mi lehet a hátránya?

(#83187) Vagany válasza pajszer91 (#83179) üzenetére


Vagany
őstag

Remélem feladják egyelőre "Awaiting Shipment" :U

Vlah #83123
Ha összejön, ha nem, mindenképp köszönöm a tippet, egyet rendeltem én is tartalékba a BW-k mellé :R :C

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#83188) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

05.24. Aliexpress Featured Brand: Naviforce :C kínaiórástopic :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#83189) 123xyz


123xyz
tag

Ha valakinek kéne extra olcsó fidget spinner, TN nélküli ingyenes szállítással:
Alap cucc, SPINNER2 kupon kóddal 1.17$ :DDD

(#83190) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Kék vagy piros Veithdia szemüveggel van valakinek tapasztalata?
Mennyire sötétek? Minél sötétebb, annál jobb lenne.

#?*@&!

(#83191) kelly416 válasza Bandus99 (#83185) üzenetére


kelly416
veterán

Van itthon is olcsó búvárszivattyú vagy más néven merülő szivattyú. Nekem ilyen van, vízóraaknából szoktam a vizet kiszippantani vele, homokkal együtt viszi szó nélkül. ;) Már a gari miatt sem rendelném kintről.

Amúgy meg ne reklámozd, mert asszem az esővizet felfogni már nem szabad. Vagy még szabad?

(#83192) sambenez válasza kelly416 (#83191) üzenetére


sambenez
addikt

Nem szabad? Miért?
A boltok tele vannak esővízgyűjtőkkel.

(#83193) KaiotEch válasza 123xyz (#83189) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ez mire is jó? :F

(#83194) pooty válasza kelly416 (#83191) üzenetére


pooty
tag

Nem azzal kevered, hogy nem szabad az esővizet direkt a kommunális csatornahálozatba vezetni?

(#83195) Saccco válasza KaiotEch (#83193) üzenetére


Saccco
nagyúr

Olvass vissza, az elmúlt 200+ hsz ezekről szól. :D
Pörgettyű :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#83196) Bandus99 válasza kelly416 (#83191) üzenetére


Bandus99
őstag

kb ezt talaltam

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#83197) TRob1 válasza KaiotEch (#83193) üzenetére


TRob1
veterán

Kb. semmire.
Csak sajnos Mo-n sok a stresszes/beteg/befordult/unatkozó...stb. ember és ettől várja a gyógyulást/megváltást/szebb jövőt... ;] Asszem. :DDD

¤ R'n'R ¤

(#83198) retesz147 válasza TRob1 (#83197) üzenetére


retesz147
addikt

de, arra nagyon jó, hogy napok óta itt ez tartja fent a hsz-ek napi számát.....

Xiaomi 13 eu dev...

(#83199) Keef_Lee válasza Bandus99 (#83185) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Én egy ilyennel (fúróval hajtott) próbáltam a bort fejteni. Úgy ledarálta közepét az első deci után, mint a huzat.
Javaslom az OBI saját márkás (CME vagy mi) búvárját 7ezer körül és kb. annyit is nyom literben óránként, saját úszó kapcsolóval.

[ Szerkesztve ]

(#83200) cris78


cris78
őstag

Gyémántos pörgettyű :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.