Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82951) Silent77 válasza dugesz77 (#82939) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem eddig mind acél volt, pedig kerámiával hirdetik. :W

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#82952) DJ. Ru$y válasza trebrona (#82919) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Köszi, ez már egy jó alap! :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#82953) P.mini válasza Kernel (#82950) üzenetére


P.mini
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a kifejtést. Sok mindent nem fogtam fel, csak hogy próbálkozhatok 12v-os dc-vel is? Az amper ugyan annyi legyen!?

(#82954) MADcat válasza P.mini (#82953) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Erre tessék, ha még nem kaptál mindenre választ! Köszönjük! :K

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#82955) pajszer91


pajszer91
tag

Újra van AliExpressen 100 coinért, 2$ kupon Rock-Store (2.01$től felhasználható)

(#82956) dugesz77 válasza Silent77 (#82951) üzenetére


dugesz77
őstag

Hát lehet ezt úgy lenne jó kezdeni,hogy venni az elején rendes csapágyat :F Ráálltak a kicsi sárgák és ez is nagyon felhígult. Eddig kettőt vettem azok szerencsére hibridek voltak.

(#82957) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Sziasztok! Esetleg ehhez hasonló napszemüveget tud valaki ajánlani elviselhető áron? Aliexpress kizárva...[link]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#82958) Mr.Csizmás válasza AllTheBest (#82957) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kár, mert ott van a veithida jószágok official boltja.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#82959) Silent77 válasza dugesz77 (#82956) üzenetére


Silent77
veterán

Most rendelek 2 kerámiát. :K
El van a gyerek ha játszik. Fiammal jókat szoktunk játszani. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#82960) spidersoft


spidersoft
senior tag

Automata pontozó, $1.92. (nem kell hozzá kalapács és elvileg precízebb... egy próbát megér)

(#82961) MarioAna válasza AllTheBest (#82957) üzenetére


MarioAna
senior tag

ha nem létszükség a kék/fekete kombó, akkor Aldi-ban hasonló van 999/1299-ért barna/barna leosztásban (lehet fekete/fekete is volt, nem emlékszek).

(#82962) AllTheBest válasza Mr.Csizmás (#82958) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Tudom, de alin sajnos nem tudok paypallal fizetni, szóval csak ezért kuka... :(

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#82963) MADcat válasza AllTheBest (#82962) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hát az alipay ugyanazt tudja, de te tudod. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#82964) schawo válasza MADcat (#82963) üzenetére


schawo
titán

De ha valakinek paypal egyenlege van, azzal nincs kisegítve, hogy kapna védelmet, ha lenne mit elkölteni :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#82965) MADcat válasza schawo (#82964) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

azt nem mondta van neki egyenlege :P De igazad van :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#82966) lac14548


lac14548
aktív tag

Gyerekem leadta az igényét születésnapra (6 éves)...

Olyan játékmikrofon kell neki amibe beleénekel és az azt visszajátsza neki (esetleg elváltoztatott hangon).

Csak olyat találok ami 2-3 zenét játszik le és karaokezni lehet vele...

Tudom nem egy kötelező topikkellék, de hátha találkozott valaki ilyesmivel, vagy esetleg tapasztalata is van...

[ Szerkesztve ]

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#82967) schawo válasza lac14548 (#82966) üzenetére


schawo
titán

Mennyi a keret? Mennyire szeretnéd kielégíteni az igényét? Látszólag vagy annál kicsit komolybban (elég, ha technikailag visszaadja a hangját, vagy jobb, lenne, ha nem csak zörgős játékhangon)? Fiú vagy lány?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#82968) nimfas válasza lac14548 (#82966) üzenetére


nimfas
addikt

talking hamster, nálunk élvezi a gyerek, igaz 3 éves volt mikor kapta. :D

(#82969) lac14548 válasza schawo (#82967) üzenetére


lac14548
aktív tag

A keretet szerencsére én határozom meg, nem Ő...
Viszont kettő db kell mert akkor a kisebbik lánynak is kell.
Darabja max 2000,- huf
Nem kell profi studiómikrofon. :)

(#82968) nimfas: Nem rossz ötlet, de a mikorofonkinézet fontos....

[ Szerkesztve ]

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#82970) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Utángyártott akksit honnan érdemes rendelni? Olympus bls-5 kellene nekem, az eredeti 19.000.- HUF... Nem vagyok benne biztos, hogy az itthon forgalmazott utángyártott akksik nem ebay-es szerzemények, dupla áron eladva. :N

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#82971) sambenez válasza MADcat (#82970) üzenetére


sambenez
addikt

Én amazon.co.uk-ról vettem pana fényképezőbe.

(#82972) schawo válasza lac14548 (#82969) üzenetére


schawo
titán

Nem kell profi studiómikrofon.
Meg se fordult a fejemben. Az százezrek, és nem beszél vissza. A kérdés inkább arra vonatkozott, hogy a hörcsöghöz hasonló recsegés elég, vagy inkább annál pontosabb kell. Tehát hogy hallja magát, hogy énekel, vagy hallja magát, ahogy énekel. De a keret így automatikusan bekorlátozza, hogy az első pont. Ezt találtam a legolcsóbban, ami felvételt is csinál, tehát tud visszajáátszani: [link] Ezek pedig a választék: [link]

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#82973) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Bedobnám ide is ha nem baj?!... :R
Van még olyan elvetemült tagtárs aki hagyományos borotvát használ?! Tudjátok olyan pamacs,borotva szappan- hab és pengés borotva!! ...a pengés esetében azért a cserélhető pengésre gondolok!
Szóval van ilyesmire kintről ajánlat,melyiket érdemes...a teljes készletre gondolog...penge,pamacs,borotva állvány esetleg sőt szappan keverő edényke is! :R :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#82974) schawo válasza 206 cc (#82973) üzenetére


schawo
titán

Tehát a zsilettpengére gondolsz. Angolul safety razor. [link] vagy [link]

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#82975) Feketelaszlo válasza 206 cc (#82973) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Kínai 100-as boltokban elég sok minden szokott lenni. Tálkám meg állványom nekem mondjuk nincs, de amit tudok ajánlani kintről az a japán Feather borotva és borotvapenge (szigorúan haladó penge!) és török borotválkozó szappanok (Arko és Derby), de a topikban többször láttam már kínai borotvákat is, amiket dicsérnek. Az itthon kapható termékek közül meg Figaró/Barbon borotvakrémek. Pamacs szerintem mindegy, ha nem valami nagyon gagyi - eleinte úgyis mindegyikből potyog a szőr. Ha kíváncsi vagy, akkor sok eladó árul még penge multipackokat, amiket te rakhatsz össze mondjuk 5-10 egzotikus gyártó pengéi közül - én már többször majdnem rendeltem, de a végső ítélet mindig az lett, hogy annyira azért nem érdekel a dolog. :N

[ Szerkesztve ]

(#82976) MADcat válasza sambenez (#82971) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

rálesek köszi!

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#82977) schawo válasza MADcat (#82970) üzenetére


schawo
titán

bls-5-öt ebayen vettem. Mi a baj az ebayessel?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#82978) MADcat válasza schawo (#82977) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Semmi, csak nincs tippem kitől vegyem. Emlékszel az eladóra még?
Itt kettő van 13 dollárért. :Y

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#82979) schawo válasza MADcat (#82978) üzenetére


schawo
titán

Sajnos nem, és nem is találok ugyanolyan címkést már (3 éve volt). De tök random lőttem egy névtelent ("for Olympus"), és semmivel sem rosszabb, mint a gyári. Azóta is jól működik. De nem is ígért csillió kilowattórát.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#82980) 206 cc válasza schawo (#82974) üzenetére


206 cc
senior tag

Igen arra gondolok!....megtaláltam én is Alin csak melyiket a rengetegből?? A második link az elég jó ott elnézelődöm kicsi!! :C

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#82981) MADcat válasza 206 cc (#82980) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Valaki belinkelt itt egyet, azt hiszem "dilis" is volt, mert később, miután már megrendelte, nevet is lehetett bele gravírozni.

Szerk:
megvan :D

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#82982) lkristóf válasza dugesz77 (#82939) üzenetére


lkristóf
senior tag

(#82983) dugesz77 válasza 206 cc (#82973) üzenetére


dugesz77
őstag

Mielőtt valaki nagyon beleugrik egy ilyesmi szettet ajánlanék,ez elég bolondbiztos és ha megtetszik akkor lehet feljebb lépni árban ez meg marad mondjuk utazósnak. Még borotválkozó szappan sem kell tégelyestül próbából elég egy Barbon borotvakrémet ezt könnyen felhabzik még kenve is,nem rossz. Pengéknél érdemes párat lepróbálni de a sima bliszteres wilkinson sok embernek bevált vagy ott a zöld Astra. Tálkának egy IKEA-s talán valaha kis müzlis tálja vált be pont belefér normálisan a hengeres Arko szappan. De jó ennek bármilyen porcelán kerekded kis tál.
QShave Store-ból ez érkezett nem rég nyugodt szívvel ajánlom(akár névre szólóan kérhető). Árulnak borz pamacsot,tálkát,pengéket. Mondjuk pamacsból lehet itthon is venni jót pl. hjm,mühle pamacsok egész jók(én is hjm et használok) de lehet rámegyek egy qshave borzpamacsra.
Jó kis kezdő cucc még a Rimei borotva is . Anno azt is sokan megvettük és dicsérte mindenki,mert tényleg jó.

[ Szerkesztve ]

(#82984) maestro87 válasza nimfas (#82968) üzenetére


maestro87
őstag

Ilyen nekem is kell. :C

(#82985) Digitalpimp válasza 206 cc (#82973) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Nézd meg a Qshave állítható borotvát Alin. Itteni ajánlásra vettem, eddig tetszik. :K

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#82986) 206 cc válasza MADcat (#82981) üzenetére


206 cc
senior tag

Köszönet!...be is rendeltem ! :R
Tetszik az a Qshave...rendeltem egy tartót és egy pamacsot is hozzá !
Ne értsetek félre nem most kezdeném ezt , még anno katona koromban csak ilyen borotva létezett a jó kis Barbone krémmel,Astra pengével és már nem is tudom milyen arcvízzel?!

"....az arcszeszem is csak Pitralon"

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#82987) dugesz77 válasza lkristóf (#82982) üzenetére


dugesz77
őstag

Fene tudja most már melyik ,milyen csapágyas. Nekem Ali-ról jött 4$-ért az cerámia csapágyas volt. Most várok 3db ebay--ről mindegyik más eladótól. De Silent rábeszélt :D rendeltem ma egy ilyen 608-2RS Full kerámiát (kicsit becsapós az ára kanadai dollárban adták meg,1113 Ft vont le a bank) még ennyit rááldoztam erre a kütyüre/hóbortra.

[ Szerkesztve ]

(#82988) Donki Hóte válasza lkristóf (#82982) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Amit te vettél az mennyivel jobb ettől? EDC Fidget Spinner Ceramic Finger Spin Stress Hand Desk Toy ADHD Autism

Annyiban jobb ettől, hogy a másikhoz nincs odaírva, hogy ADHD-seknek és autistáknak :DD

Bocs, viccvót :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#82989) DJGABI


DJGABI
addikt

microsd olvasóból látott/használ valaki olyat hogy a foglalatot/magát a kártyát valamilyen úton-módon be/le lehet zárni? létezik egyáltalán ilyen? az se baj ha usb3-as.

csak amiatt hogyha hurcibálva van, bele van dobva a táska aljára, ne csússzon ki a kártya

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#82990) Imy


Imy
veterán

Ilyen kábelsprirál hogyan lehet fent e-bayen?

(#82991) andrisbandi válasza Imy (#82990) üzenetére


andrisbandi
őstag

Spiral Cable organizer

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#82992) lkristóf válasza dugesz77 (#82987) üzenetére


lkristóf
senior tag

Már mindenhonnan ez a fidget spinner folyik... :DDD Nekem is vennem kell egy jó minőségűt!

(#82988) Donki Hóte Ez jóó! :DD :DD

(#82993) Zola007 válasza lkristóf (#82992) üzenetére


Zola007
veterán

én megoldottam 200 Ft-ból
akörül volt 15 éve egy kazetta :D
[link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#82994) Saccco válasza Imy (#82990) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ugyanúgy spiral cable wrap. ;) :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#82995) TheProb válasza Janaboy (#82945) üzenetére


TheProb
veterán

Az nem tök mindegy milyen platformról fizetsz? Én eddig azt vettem észre, hogy csak 1x kell beállítani, utána külön módosításig az a beállítás marad, amit megadtál. Nem?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#82996) TheProb válasza nimfas (#82968) üzenetére


TheProb
veterán

Ez mekkora :DDD

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#82997) nimfas válasza TheProb (#82996) üzenetére


nimfas
addikt

Állati, még mi is jól elvoltunk vele :) Az újdonság varázsa :DDD

(#82998) Pacino68 válasza davenport (#82520) üzenetére


Pacino68
tag

Ez átviszi a filmhangot is, vagy csak zeneátvitelre jó? :D

"A 22-es csapdája"

(#82999) Janaboy válasza TheProb (#82995) üzenetére


Janaboy
veterán

Hat trukozzik a paypal az biztos.
Mar nem tudom hányszor beallitottam h a bank valtson, hosszu ideig nem is volt gond, aztan jott az h be volt allitva h bank valtson meg is minden egyes tranzakcio elott at kellett allitanom.
Most tegnap megneztem es megint at kellett allitanom :(((

Janaboy

(#83000) zsiz válasza lkristóf (#82992) üzenetére


zsiz
őstag

Én is vettem még egyet... Még az előző se ért ide :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.