Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82701) luciferk


luciferk
senior tag

Szevasztok, van valakinek egy [ilyen] vagy hasonló adó-vevő kütyüje? ha van, milyen bluetooth-os fejhallgatót használ hozzá? nekem van egy [ilyen] fejhallgatóm de nem kapcsolódik az adó-vevőhöz csak a mobilhoz. Az adó-vevő, bluetooth-os hangszóróval tökéletesen összedolgozik.

(#82702) wwenigma válasza schawo (#82695) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tronsmart füleshez írtam a linkelt topikban, mivel próbáltad? Csak mert 40Hz-ig nincs baj vele így hirtelen teszt alapján amit most csináltam.... :U BT4.0+AptX

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#82703) nimfas válasza Dluinet (#82700) üzenetére


nimfas
addikt

Ezt kerestem, köszi! :D :R

(#82704) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Ti milyen "telefontöltő" adaptert használnátok olyasféle kütyükhöz a háztartásban, amik működéséhez fixen kell táplálás?
Gondoltam veszek én is a korábban linkelt külső házas Bluetooth receiver-ből, aminek kelleni fog egy saját adapter.
Ha a biztonságra mennék, akkor az adapter kb drágább lenne, mint maga a táplálandó eszköz, de gondolom az sem jó ötlet, hogy veszek hozzá valamit a vásárban olcsón, kb turkáló szinten.

Ti milyen adaptert használnátok ilyen kütyühöz? Linket is elfogadok. :)

(#82705) vasi89 válasza wwenigma (#82702) üzenetére


vasi89
addikt

hát mivel azt írta h olyan mint a cx300 így érdekes kijelentés h használhatatlan. Amit évekig használtam és semmi gondom nem volt vele pedig hallottam pár drágább fül és fejhallgatót is :U

(#82706) DJGABI válasza fery02 (#82704) üzenetére


DJGABI
addikt

mmint usb-s, 5V töltő? expansys-ban ilyen 200ft volt darabja, akkor bevásároltam belőle.

aprón bele lehet szaladni [link] vagy [link] de amúgy igen, ha valóban minőségit akarasz a bw/ugreen drágácska. az olcsó kínaival meg nem érdemes szórakozni

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#82707) Sanyesz.


Sanyesz.
őstag

Megérkezett a Ganzo G7522 bicska, "szép" zöld nyéllel. Érdekes, de kést még sosem vettem Kínából, node egyszer el kell kezdeni. :)
Jó az összeszerelése, stabil a fogása. A pengezárat kicsit szokni kell.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#82708) LámaZ válasza DJGABI (#82706) üzenetére


LámaZ
addikt

„az olcsó kínaival meg nem érdemes szórakozni”

Szerintem egy ilyen miatt vacakol az én aktív USB-elosztóm. :F

Legyen minden jó!

(#82709) fery02 válasza DJGABI (#82706) üzenetére


fery02
addikt

Igen, 5V-os USB-s adapter. Köszönöm a választ! :R

(#82710) DJGABI válasza LámaZ (#82708) üzenetére


DJGABI
addikt

hát ha ilyen full noname 1-2 dolláros, akkor simán lehet.

mondjuk ez az expansys-féle is sípol picit, de lassan fél éve 0-24 megy a xiaomi repeater róla, lekopogom probléma nélkül

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#82711) LámaZ válasza DJGABI (#82710) üzenetére


LámaZ
addikt

A ciripelés nálam is megvan az egyiken, másikon.
Úgy érzem magam, mint kint a virágos réten meleg nyári napsütésben. :-D

Szóval, tudnak ezek hangulatot teremteni, de ha az ember kifejezetten erre a célra venné őket, akkor némák lennének, mint a sír. :-)

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#82712) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Megjött a hiperszuper BT Speaker :D
[link]

Igazából 1800 Ft-ért nem várok el többet, azt teljesíti, nem egy atomrobbanás, de műhelybe cünnögni jó lesz

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#82713) pajszer91 válasza Graphics (#82712) üzenetére


pajszer91
tag

hello
Ezt amikor bekapcsolod nem szól üvöltve valami szignál zene mindig? Diszkréten be lehet kapcsolni? :D

(#82714) cadtamas


cadtamas
tag

Bt speaker ügyben kérnék tanácsot.
Kinéztem magamnak ezt, de sajnos már nem lehet ennyiért kapni.
Fórumokon olvastam, hogy nagyon frankó készülék. Ár/érték arányban az egyik legjobb.
Tudtok olyat ajánlani ami hasonlóan jó és nem haladja meg a 10.000.-HUF értékhatárt?

(#82715) FingR86 válasza cadtamas (#82714) üzenetére


FingR86
őstag

bluetooth hangszórók topicban is többen várják, hogy hátha lesz újra készleten. én megvettem ebay-ről ugyanezt csak leadzm logóval. Ellőttem rá a 10 $-os PayPal kuponom és így bekúszott 10K Ft alá.

[ Szerkesztve ]

(#82716) DavidQ válasza FingR86 (#82715) üzenetére


DavidQ
tag

Mesélj csak pár szót arról a 10$ paypal kuponról! :P

Nem minden kínai szirszar szar!

(#82717) vasi89 válasza cadtamas (#82714) üzenetére


vasi89
addikt

Nekem ilyen van. Teljesen meg vagyok elégedve. Jól szól és viszonylag sokáig is bírja. Azt írja h app kuponnal még 2dollár lejön.

(#82718) m0ski


m0ski
aktív tag

Sziasztok!

Van köztetek olyan, aki április közepe környékén rendelt ebből a ROCK Simpiz 3 portos szivargyújtós töltőből, és már megkapta?

Amit kaptam TN-t (valami 4PX-es cucc, szóval akár kamu is lehet), a szerint 04.28-án beérkezett az országba a csomag, viszont postás még sehol. :(

2017-04-28 15:51
Shipmnet arrived at destination country

2017-04-26 12:32
departed from export center

2017-04-24 17:00
HONGKONG, Hand over to airline

2017-04-24 16:00
HONGKONG, Arrive at facility

2017-04-24 09:00
Shenzhen,China, Depart from facility

2017-04-18 21:44
Mingle,Shenzhen,China, Shipment operation completed

2017-04-18 21:44
Mingle,Shenzhen,China, Shipment arrived at facility

Bezzeg a 2 héttel később rendelt QCY QY7-et már a hét elején hozta a postás :C

[ Szerkesztve ]

(#82719) FingR86 válasza DavidQ (#82716) üzenetére


FingR86
őstag

nem tudom mi alapján, vmi kiválasztott lehetek :D
kaptam egy üzit a PayPal-tól, amiben volt egy kuponkód.
csak úgy... :B [link]

[ Szerkesztve ]

(#82720) LámaZ válasza pajszer91 (#82713) üzenetére


LámaZ
addikt

Nálam egy pici Bluetooth-os FM-rádió csinálja ezt, le is húztam az eladót emiatt az értékelésnél.
Amikor bekapcsolom vagy üzemmódot váltok, beleüvölti a térbe, hogy ilyen mód, olyan mód. A fürdőben van, és este amikor megyek zuhanyozni – mivel nem akarom felverni a szomszédokat – beviszem a szobába, bedugom a párna alá, amíg bekapcsol.
Ez rendszerhang, az erősségét nem lehet állítani. Talán förmvercserével megoldható lenne. Nem is talán, biztos, de ki mászik ebbe bele?

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#82721) kcsa válasza m0ski (#82718) üzenetére


kcsa
veterán

4px-el jó tapasztalataim vannak, egyértelműen nem kamu.

(#82722) Degeczi válasza LámaZ (#82720) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Már elnézést, de az eladó erről hol tehet? :F

(#82723) sambenez válasza Degeczi (#82722) üzenetére


sambenez
addikt

Mindig kell egy bűnbak. A gyártót meg nem tudja értékelni. :D

(#82724) m0ski válasza kcsa (#82721) üzenetére


m0ski
aktív tag

Akkor megint a Posta sz*rakodik a nem valódi TN-es csomaggal? :W :W :W
Simán el tudom róluk képzelni, hogy amin látják, hogy nem regisztrált küldemény, azt félrerakják "ráérünk arra még" felkiáltással.

(#82725) BullZeye válasza Degeczi (#82722) üzenetére


BullZeye
veterán

Jogos, az eladó vajon odaírta valahova, hogy retardált módon üvölti, hogy épp mit csinál? Kultúrált eszközöknél ráraknak 1 ledet 3 állás móddal, és mindenki boldog, de kíniaknál a bluetooth egyet jelent azzal, hogy minden gomb után be kell mondani, hogy mit nyomtál meg...hátha magad nem tudod a ráírt piktogramról.

Eladó meg talán gyártól felé visszajelez, hogy pls ne adj több retardált készüléket.

(#82726) maestro87 válasza sambenez (#82723) üzenetére


maestro87
őstag

Így van, az is hibás aki árulja. :D

Más: Megérkezett a Digoo BB-M1X kamera. A kérdésem az lenne, hogy a DigooEye alkalmazás kell ehhez is? Mert nagyon nem akar csatlakozni...
Másik kérdés, melyik a hozzávaló Windows-os szoftver?

(#82727) werszomjas válasza m0ski (#82724) üzenetére


werszomjas
őstag

04.03-as ebay-es csomagom ma jött meg.... :(((

üdv

(#82728) m0ski válasza werszomjas (#82727) üzenetére


m0ski
aktív tag

Nem is a szállítási idővel van elsősorban bajom (nyilván lehetne gyorsabb), hanem azzal, hogy a TN szerint 3 hete az országban van a csomag, de én még semmit se láttam belőle.

(#82729) Dr.NX válasza LámaZ (#82720) üzenetére


Dr.NX
addikt

Jor blútúsz divájsz iz rídi to per. :D

Elfogadom a sütiket.

(#82730) Degeczi válasza BullZeye (#82725) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Szomorú, ha ezt komolyan gondolod... :(

Ha esetleg tényleg újdonság lenne: az eladók jelentős része dropshippingel, azaz nem is találkozik a termékkel - ritka nagy taplóság hát ilyesmi miatt lenegatívozni, az nem erre szolgál.

(#82731) molnartom válasza maestro87 (#82726) üzenetére


molnartom
aktív tag

Én V380 programmal használom.

(#82732) FingR86 válasza m0ski (#82718) üzenetére


FingR86
őstag

29.én rendeltem, ma hozta a postás

(#82733) synar válasza Dr.NX (#82729) üzenetére


synar
őstag

Zö blútúsz divájsz isz könnektide szöxeszfulé. :))

(#82734) m0ski válasza FingR86 (#82732) üzenetére


m0ski
aktív tag

Akkor az enyémet elnyelte a föld :(
Közben meg a múlt hét keddi sincerity rendelést ma hozta a postás :)
Kíváncsi leszek, hogy a szerdai rendelésemet - szintén tőle - holnap hozza-e :)

(#82735) spidersoft válasza Dr.NX (#82729) üzenetére


spidersoft
senior tag

erre gondolsz? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#82736) pajszer91 válasza LámaZ (#82720) üzenetére


pajszer91
tag

Köszi a választ! Nekem ilyen van, ráadásul 2 db, jól is szól, de az egészet elrontja ez a dolog, hogy elbújva, párna alatt kell bekapcsolni :D Remélem a Xiaomi square box nem csinál ilyet, egy úton van :D

[ Szerkesztve ]

(#82737) cris78 válasza maestro87 (#82726) üzenetére


cris78
őstag

Szerintem a Digoocam.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#82738) dugesz77


dugesz77
őstag

KAUKKO 18L Laptop hátitáska most elég jó árban van. Még banggoodon nyertem egy hasonlót Snap-upon ,jó minőség. Oops nem néztem a posta árát..

[ Szerkesztve ]

(#82739) daver88


daver88
aktív tag

ez má' megint mi?? [Zenélő ceruza] - és mire való?? :F

[ Szerkesztve ]

(#82740) maestro87 válasza cris78 (#82737) üzenetére


maestro87
őstag

Végül sikerült DigooEye-jel, de csak úgy hogy kábelen keresztül csatlakoztattam először és után már működött wifi-vel is. Azért ez így egy kicsit gáz. Az meg még inkább, hogy még a honlapjukon se nagyon közlik, hogy mit kell hozzá letölteni. A Windows-os Digoo szoftvert is nem egy képen láttam már, de a linket hozzá még sehol. De még megpróbálom akkor a DigooCam-mel is.

(#82741) Kernel válasza daver88 (#82739) üzenetére


Kernel
nagyúr

A videóban megmutatják.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#82742) daver88 válasza Kernel (#82741) üzenetére


daver88
aktív tag

azt megtekintve merült fel a kérdés...

(#82743) LámaZ válasza Degeczi (#82722) üzenetére


LámaZ
addikt

Nem is értem a kérdést!

Én a kereskedővel vagyok kapcsolatban, és neki jelzem a kifogásaim, de még egyszerűbb, ha nem vásárolok többet tőle ilyen vackokat.
Az Ügyfélnek (majdnem) mindig igaza van, az Ügyfél pedig Én vagyok!
:Y

Legyen minden jó!

(#82744) beg válasza LámaZ (#82743) üzenetére


beg
veterán

Én legutóbb vettem egy törékeny üvegpoharat. Teljesen kivagyok, hogy nem ejthetem le, mert nem olvastam el előtte. Hasonlósan jártam a vízben oldódó szappannal is meg a fej nélküli röfögő plüss kismalaccal (disney-s) is. Mondjuk mindegyik olcsó volt. Nyomtam is a dispute gombra, mert Én Vagyok a Vevő!

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#82745) Laza... válasza beg (#82744) üzenetére


Laza...
addikt

:C

Never give up!

(#82746) petipetya


petipetya
nagyúr

Milyen néven keressem ezt a nyitható/zárható kupakot, amit bármilyen üdítős üvegre fel tudok csavarozni?

"nincs rá lezsóidő"

(#82747) Degeczi válasza LámaZ (#82743) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Az, h "jelzed a kifogásod" teljesen más, mint alaptalanul negatív értékelést adni neki! :U

Az Ebay értékelés az eladó hozzáállásának minősítésére szolgál - de sehol nem az eladó hibája egy termék hülye szoftvere, csak ha ő lenne a gyártó is egyben. De jó eséllyel még csak a kezén sem ment át, még működés közben sem látta...

(#82748) BullZeye válasza beg (#82744) üzenetére


BullZeye
veterán

Jah, akkor szted normális dolog, hogy egy bluetoothos eszköz rettentően tört kínai angollal hablatyol minden gombnyomást? Mert van egy pár BT eszközöm, de eddig csak 1nél volt ilyen, ment is a kukába emiatt.
Kb annyi értelme van, mint a sok kínai lednek, amiben a jingle bells szól, semmi.

(#82749) CHIPman válasza BullZeye (#82748) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nekem 3 kínai bluetoothos eszközöm van, és mindhárom tört angollal beszél valamit minden gombnyomásra. Nem lehet, hogy a többiben, ami neked van, nincs hangszóró?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#82750) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Hali!
Rendeltem egy ilyen Fidget Spinner-t(silver, háromágú). Ez vajon kerámia csapágyas lehet? Vagy lehet benne cserélni a csapágyat?

S9+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.