Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82851) Laca1212 válasza Dluinet (#82847) üzenetére


Laca1212
őstag

Köszi!

(#82852) Zola007


Zola007
veterán


Elég érdekes dologba futottam bele. Én ezentúl le fogom mosni a bőrrel gyakran érintkező kínából rendelt dolgokat fertőtlenítővel vagy alkohollal. (óraszíj, sportszerek, egér, stb)
Rendeltem egy ilyen fitness szalagot [link]
Van már ilyenem 3db. Megjött, megnéztem, felraktam a polcra a többi mellé. Nem volt semmi különös rajta, ugyanolyan volt mint a többi.

Eltelt 2 hónap, venném elő, erre csak ezen az egyen ilyen ronda sárgás-zöldes, temperafesték szerű réteg éktelenkedik. :Y
Nem tudom mi a fene volt vagy mi szaporodott el rajta, de 1 napig kellett áztatni mosószeres vízben és körömkefével sikáltam kesztyűben, hogy lejöjjön róla. Az áztatóvíz úgy nézett ki, mint egy jó tömény limonádé.
Bánom, hogy fotót nem csináltam róla. :(

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#82853) LámaZ válasza Zola007 (#82852) üzenetére


LámaZ
addikt

Szerintem valószínűbb, hogy a lakásodban lévő penész telepedett meg rajta.

(#82848) spidersoft
Én már az ilyen destruktív embereknek, mint pl. az air nem magyarázkodom, bannelem őket (ahogy itt vki írta a pitsába). (Volt vele valahol régen, évekkel ezelőtt egy vitám, konfliktusom, mint sok mással is (előfordul az ilyen), erre fel mint egy tipikus rögeszmés, ahol engem lát oda beböfög valamit.)
Nincs is értelme amúgy azt magyarázni, amit átéltem. Anélkül, hogy az ember értene bármiféle elektromossághoz, ha megrázza az áram, azt megérzi. Sima, régi, üvegburás izzót rutinból cserél az ember bekapcsolt világítással (bár azt sem ajánlott), de megcsupaszított, megfogható LED-csipeket tartalmazó LED-del nem érdemes kísérletezni.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#82854) Ciccuka válasza Dluinet (#82840) üzenetére


Ciccuka
veterán

(#82855) dugesz77 válasza LámaZ (#82853) üzenetére


dugesz77
őstag

"régi, üvegburás izzót rutinból cserél az ember bekapcsolt világítással " bátor ember. Pont a régi égő voltak "jók" abban,hogy a felvett teljesítményüknek 80-90%-át fűtésre pazarolták el. Még a ronggyal is vigyázni kellett ,mert amibe kicsivel több műszál volt azt összerántotta simán.
De Ledeseknél nem mindegy milyen típusú ledekkel szerelik. Én amit észrevettem: amit power ledekkel szerelnek azok jobban melegednek mint amiket COB ledekkel. COB-nál sokkal jobban el lehet vezetni a hőt. GU10-nél nagyon jól látható,hogy mennyivel kisebb hűtőborda kell neki mint a régebbi Power ledesnek.

[ Szerkesztve ]

(#82856) Zola007 válasza LámaZ (#82853) üzenetére


Zola007
veterán

Hát persze, semmi máson, csak ezen
Elképzelem, ahogy ott ült a kis agyafúrt penészke a sarokban és várta, hogy megérkezzen kínából a gumiszalag és rávethesse magát :U

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#82857) s7evcsenko válasza dugesz77 (#82855) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Szerintem Ő nem a melegségről beszélt, hanem az villamos érintésveszélyről...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#82858) LámaZ válasza s7evcsenko (#82857) üzenetére


LámaZ
addikt

Mindkettőről.

Helyzet: mennyezeti lámpában cserélsz izzót, létrával.
Nyilván macera, hogy kikapcsold a világítást, felmássz a létrán, kicseréld az izzót, lemássz a létrán, bekapcsold a világítást, és megnézd, hogy működik-e az izzó. Sokkal egyszerűbb bekapcsolt világítás mellett cserélni az üvegbúrás izzót, PERSZE PAMUT RONGGYAL FOGOD MEG, HOGY NE ÉGESSE A KEZED, de mostanság ott vannak a nem túl vastag hőálló (pl. szilikon) kesztyűk is.
(A gyártók nem a melegség miatt nem ajánlják az áram alatt lévő dugaszban az izzócserét, hanem azért, mert amikor teszed be a mozgatástól ívfény keletkezik, és a nagy lökettől a wolframszál azonnal kiéghet.)
(gyerekek, tényleg ennyire szájba kell rágni mindent??? én unom már!).

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#82859) Ciccuka válasza Zola007 (#82852) üzenetére


Ciccuka
veterán

Én speciel mindent megmosok. Volt már olyan, hogy valami egy idő után ragacsos lett vagy megfogott valamit (toxikus anyag szaga volt). A madárinfluenza is távol-keletről érkezett. Keresőbe érdemes beírni ezt a pár szót: toxikus, anyag, Kína

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#82860) LámaZ


LámaZ
addikt

Külön posztba teszem, mert más téma:

Újratölthető aksikat keresek, vegyesen AA és AAA méretben.
A fontos, hogy LSD-sek legyenek. (ha nem tudod, hogy ezt mit jelent: low self discharge: alacsony önkisülésű).

Utoljára innen vettem. A muki LSD-sként hirdeti őket, de amikor megérkeztek az összes le volt merülve, amikor betettem az okostöltőbe csak egy csíkot mutatott mindegyik. Szerintem kamuzik ez a kereskedő, mert az LSD-s aksik egy év múlva is több, mint fele kapacitással kell rendelkezzenek önkisülés után.

Nem ragaszkodom kínai bolthoz, de a szállítással együtt azért ne legyen egy vagyon.

Igazából, az újratölthető Ni-MH aksik helyett jobban szeretnék lítiumos aksikat (szintén AA és AAA!). Vettem is régebben (tavaly vagy tavalyelőtt, próbából) két AA aksit, amit a kínai gazfickó Li-aksiként adott el, de kamu volt az egész, valamilyen Ni-MH volt igazából.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#82861) Zola007 válasza Ciccuka (#82859) üzenetére


Zola007
veterán

Én eddig csak a ruhákat és a tisztálkodáshoz/evéshez vett dolgokat (hátdörzsölő biszbasz, szappantartó, teaszűrő, stb) mostam ki alaposan, de ezentúl mindent át fogok, aminek nem árt.
Topikban sokan ajánlgatnak borotvát, oral-b fejet, ilyesmiket biztos nem fogok kintről venni.
A másik, hogy ki tudja mivel van összezárva a konténerben tűző napon, magas párán 2 hónapig a teherszállító hajón.

Ezek a gumik, műanyagok érdekesek egyébként. Aki ért a polimerkémiához, nyilatkozhatna róla, hogy mi mivel érdemes tárolni.

Nekem olyan gumi fülhallgató tokom volt ebayről, amit ráraktam egy átlátszó DVD-tokra és 2 nap alatt bemarta magát a műanyag fedlapba.

Horgászcuccoknál a twisterek, műcsalik szoktak néha olyan anyagból készülni, hogy , ahhoz is speciális "twister álló" dobozt kell venni, különben átmarja magát a horgászládán. Először nem volt ilyenem, beraktam simán a nagy ládába, 1 hét alatt 2 centis lyukat mart a láda aljába.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#82862) LámaZ válasza Zola007 (#82861) üzenetére


LámaZ
addikt

Mondjuk, az nálam is alap, hogy ha pl. pólót vettem Kínából, alapos áztatás és mosás után használom csak.
Nekem sem fordult meg eddig a fejemben, hogy gumis, szilikonos vagy bármilyen egyéb mosható cuccot érdemes lemosni.
A házipenészről amúgy van saját sztorim: a fürdőszobában régóta küzdök egy-két helyen a sarkokban megtelepedett kis penészfolttal. Mindent kipróbáltam már, de csak nem akar eltűnni onnan, szerintem beette magát a fugázó anyagba.
Az érdekesség az, hogy itthon vett fogkefém (de lehet, hogy eredetileg az is keletről jött) gumírozott nyelének bordájába is beleköltözött a penész. Észre sem vettem mostanáig. Egy hetet volt hipóban, de még mindig látszik a folt, szerintem megy a kukába.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#82863) woodworm válasza synar (#82807) üzenetére


woodworm
veterán

Rendelés előtt szét lehet nézni a környékbeli szakboltokban, árulják offline is. Gyanús volt, ezért de. leellenőriztem a polcon a helyi mindenes boltban. Az mostani akciós E27-esek kereken 500-ért voltak kitéve.

(#82864) Zola007 válasza LámaZ (#82862) üzenetére


Zola007
veterán

Itt nincs penész, napi 2x szellőztetek, szeles helyen lakunk, minden helyiségben van páratartalom mérő és Aereco szellőztetők vannak az ablakokon

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#82865) LámaZ válasza Zola007 (#82864) üzenetére


LámaZ
addikt

Penészspóra mindenütt van, még a legtisztább és legszelesebb helyeken is. Az más kérdés, hogy meg tud-e telepdni.
_____

Visszatérve a lítiumos AA és AAA aksikra:
most már rengeteget látok itt (régen szűk volt a választék), de már félek belevágni ilyen megrendelésébe.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#82866) retesz147 válasza Zola007 (#82852) üzenetére


retesz147
addikt

Ne is mond... 2 napja jött meg egy akciókamera tok/tartó/kistáska...
Olyan iszonyat büdös, főleg a benne lévő polifom, hogy kibírhatatlan. 2 napja szellőzik, de semmi. A tartó már csak-csak oké, de a polifom kibírhatatlan.
Van valakinek ötlete, mivel tudnám szagtalanítani? (vegyszer, bármi?) Volt már napon is, de semmi.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#82867) LámaZ


LámaZ
addikt

Ez a nyakba akasztható, rugalmas LED-es lámpa olvasáshoz vagy szereléshez jó ötletnek tűnik, de a kivitelezése csapnivaló: a fényerősség nem elég olvasáshoz, ráadásul az elemtartó rekesz fedele nem stabil, magától leesik.
Ne vedd meg!

Legyen minden jó!

(#82868) spidersoft válasza LámaZ (#82862) üzenetére


spidersoft
senior tag

penész gyakran nem ott lakik, ahol látod :) pl. fali penész gyakran a festés alatt, a vakolatban tanyázik, csak szaporodni jár ki a falfelületre. fali penésznél tipikus, hogy a falon látható hálós-felhős penészfoltot ha megbontod, akkor a festék alatt egybefüggő, vastag fekete réteg tárható fel. ebből kifolyólag nem egyszerű elbánni velük... a klór színteleníti a penészfoltokat (sokkal kevésbé bántja őket, mint látszik, ezért is veszélyes csak a klórra alapozni a védekezést), az oltott mész is hasznos ellenük (meszelés...), de az igazi ellenségük a száraz, levegős, meleg környezet, meg mindenféle gombaölő vegyszerek (sokukkal elbánnak a réz alapú szerek, pl. rézgálic, de attól meg kék lesz a fal... persze ha amúgyis kékre akartad... :D ) természetes gumikat (pl. a lentebbi latex szalagot) nem csak gombák, hanem baktériumok is támadhatják és lakmároznak belőle. szerintem inkább ez lehetett itt a szűk keresztmetszet: valami izzadságban lakó jószág tenyészett el rajta. gumik jó részére nincs pozitív hatással a zsíros/olajos környezet (pl. fogdosás). talán érdemes lehet némi hintőporral áttörölni és úgy elrakni, az kihúzza a felületéről a nedvességet/zsírt, és megnehezíti a rajta telepet vert jószágok víg életét.

Zola007, ha a villantók meg egyebek olyan felületkezelést kapnak, hogy keresztülballagnak a pecásdobozon, akkor szerintem azonnali hatállyal üldözendő cselekedetté szükséges minősítenünk az élővízbe való mártogatásukat, pláne ha ez az élővíz még ivóvíz tározó is egyben ;) aki a halat megtiszteli azzal, hogy pontymatracon fekve szereli ki belőle a horgot és fertőtleníti a sebet, attól elvárnám, hogy az élőhelyét se szennyezze semmivel. persze ez is egy hobbi... szeretek én is horgászni, de csak a dolog még természetesnek mondható szintjéig -- eszembe nem jutna például mindenféle vegyszerezett-aromásított csalitápot vödörszám borigatni a vízbe. Persze a bojli/etetőanyag árusoknak is meg kell élni valamiből :P

(#82869) beg


beg
veterán

A nem idevaló témákat lehet ejteni ugye? Ja és biztos megint véletlen hogy egy felhasználótól indult ismét.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#82870) Zola007 válasza LámaZ (#82865) üzenetére


Zola007
veterán

az hogy meg tud-e telepedni páratartalom függvénye
én igyekszem télen mindenhol 50% alatt tartani, nyáron ugye nincs akkora gond, mert elve nincs akkor hőhíd és hőmérsékletkülönbség a levegő és a falfelület között.

◘ igény szerint törölhető hsz ◘

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#82871) zolikaDB válasza Zola007 (#82861) üzenetére


zolikaDB
veterán

Egérpadot is ki lehet mosni? Rakoon pad

(#82872) Zola007 válasza zolikaDB (#82871) üzenetére


Zola007
veterán

passzolom
nekem a neoprén és habgumi dolgokkal (térdbandázs, csuklószorító, fényképezőgép nyakpánt) nem volt eddig gond, nem volt büdös sem.
Egy neoprén tablet tok volt eddig olyan, hogy tele volt fűrészporral valami vörös faanyagból :F
Azt kifordítva kimostam inkább

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#82873) P.mini


P.mini
aktív tag

Sziasztok! Valaki rendelt már Creative Inspire 6700-hoz hálózati adaptert? Sehol sem találok itthon. Gondoltam az Ali-ra. 13.5V 5A AC adapter. Ha rendelek egy ilyet az jó lesz nekem? Ezer köszönet. ;)

(#82874) gagyilovag válasza Zola007 (#82861) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Én már rendeltem,edzőkesztyű,felhúzóhevedet,csuklószorító,stb,mind ment egyből a mosógépbe!
Millió kemikália kerül beléjük előállítás során,és a bőrön át,előszeretettel fel is szívódnak.

De ha itthon veszem akkor is mindig így teszek. :K

(#82875) Saccco válasza beg (#82869) üzenetére


Saccco
nagyúr

Komolyan mondom, nem volt szándékos. :B

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#82876) Zola007 válasza gagyilovag (#82874) üzenetére


Zola007
veterán

Ruhacuccokat én is kimosom, csak arra írtam, hogy az nem volt se büdös, se koszos, szépen nylonba fóliázva jött mindegyik.

Gyerekjátékokat Aliról vásárló ismerősöm mondta, hogy inkább megfontolja a későbbi váráslást. Ha ilyen körülmények között dolgoztatnak embereket és így készülnek ezek a termékek, akkor nem biztos, hogy a gyerekem kezébe adnám [link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#82877) Mr.Csizmás válasza zolikaDB (#82871) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

langyos zuhany+szappan

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#82878) spidersoft válasza zolikaDB (#82871) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem tomtopos van (hogy felment az ára már ennek is?...), azt rendszeresen mosom... belefektetem a mosdókagylóba (persze előtte legyen tiszta a mosdókagyló: ezt körömkefére adagolt sósavval szoktam kimosni -- ha már nincs hangja a kefének sehol, és szépen siklik a mázon, akkor a tiszta), a padet meg folyékony szappan, körömkefe. Lefelé kefélés. Hogy a többi mennyire bírja, azt nemtom, ez pártíz mosást simán elvisel.

[ Szerkesztve ]

(#82879) Saccco


Saccco
nagyúr

Mire jó egy spinner?

+egy kis mágneses móka...

Azt hiszem, most fog csak felpörögni az eladás. :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#82880) LámaZ


LámaZ
addikt

Átvándoroltam az Aliexpress topikba, ezt törlöm a mentett témák közül.
Minden jót!

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#82881) beg válasza LámaZ (#82880) üzenetére


beg
veterán

Ámen.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#82882) #27813376


#27813376
törölt tag

Köszi a válaszokat spinner ügyben. Valami hasonló volt a meglátásom nekem is :D

(#82883) Ciccuka válasza Zola007 (#82861) üzenetére


Ciccuka
veterán

Higiénia, élelmiszerrel kapcsolatos termékeket nem is érdemes, mert például bizonyos műanyagokból mérgező vegyületek oldódhatnak ki, amik károsak az élő szervezetre (pl cicatálat is inkább itthon veszünk).

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#82884) sysrq válasza P.mini (#82873) üzenetére


sysrq
őstag

Nem elég ha a volt és az amper egyezik, a + / - polaritás nem mindegy hol helyezkedik el a csatlakozón. Ezen a képen látszik hogy szokták jelölni az adapteren, ugyanolyat rendelj mint az eredeti.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#82885) dugesz77


dugesz77
őstag

Befutott tegnap egy Digoo DG-TBK ébresztőóra. Jól néz ki élőben is, tényleg néma csendben jár, folyamatos mozgású másodperc-mutatóval rendelkezik. Elég érzékeny az elemre egy 1,35V-os Panasonic Eneloop-al óránként 5 percet késett :U tudom ezekbe rendes ceruza elem való , kicseréltem azóta jónak tűnik(ezt nem hozom fel hibának). Viszont gondok vannak az összeszerelés minőségével. A két beállító tüske nagyon lóg plusz egy vezetéket úgy kellett visszanyomni a lukon.. Ébreszteni nem ébreszt :W Bármit állítok nem működik. Igaz nem is erre szerettem volna ébredni de akkor is. Megírom azért a BG-nek. Nem volt drága az igaz csak a funkcióját nem látja el. Azt hiszem a Digoo márka leszerepelt nálam. A múltkor lehalt az időjárásjelzőjük most meg ennek a hibái illetve érződik
hogy a legolcsóbb műanyagból van a hátlap....


(#82886) AndrewBlase lesz ebből még világbajnokság.

[ Szerkesztve ]

(#82886) AndrewBlase válasza Saccco (#82879) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Rossz voltál, 2 kör békaügetés! --> 3:35-től a videóban. :DD

Még a végén be kell szerezni egyet. :O

Miért mindig én???

(#82887) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Valami bevált légegeret tudtok ajánlani? Billentyűzetes is érdekel, és csak normál egér.
Köszi!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#82888) Ciccuka


Ciccuka
veterán

HUAWEI AP007 13000mAh Mobile Power Bank 13 USD
Kupon: GAP007

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#82889) joe-ker válasza Ciccuka (#82888) üzenetére


joe-ker
senior tag

Csak nekem mutatja hogy Magyarországra nem szállítják?

[ Szerkesztve ]

(#82890) dugesz77 válasza joe-ker (#82889) üzenetére


dugesz77
őstag

Nálam sem engedi. Lehet megint az akku miatt szórakoznak :F

(#82891) Ciccuka válasza joe-ker (#82889) üzenetére


Ciccuka
veterán

Egyből a pp-re mész akkor se megy?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#82892) XtremLor válasza joe-ker (#82889) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem, nalam se lehet megrendelni.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#82893) dugynok válasza Ciccuka (#82888) üzenetére


dugynok
senior tag

HK raktárból nem szállítják ide, EU-ból 11, China-ból 4 dollár... Kár érte :(

(#82894) PainKiller13 válasza Ciccuka (#82888) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nem engedi megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#82895) Samus válasza joe-ker (#82889) üzenetére


Samus
addikt

Nekem is arra panaszkodik, hogy akkumulátor van benne...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#82896) joe-ker válasza Samus (#82895) üzenetére


joe-ker
senior tag

Akkor ilyenem se lesz. :))

(#82897) Gaborz1 válasza Samus (#82895) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Pedig a checkoutnál ez van: This item ships to 120 country(s) és a Hungary szerepel a legördülő listában.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#82898) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Ilyesmi stílusú/tudású multifunkciós eszközből van bevált darab?

Mert ami nekem van 2 darab, az egyik annyira szar, hogy a fogóját se lehet összeszorítani (kinyeklik a nyele), a másiknak meg a csavarhúzó része olyan, hogy tekerés közben bebicsaklik, ami által persze nem lehet vele normálisan ki/be tekerni a csavart.
Szóval jól jönne egy használható példány belőle, ha valakinek van bevált termékje, ne tartsa magában! Köszi! :R

Miért mindig én???

(#82899) PainKiller13 válasza Gaborz1 (#82897) üzenetére


PainKiller13
őstag

Vki írhatna nekik...

(#82900) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

aliexpress brand sale: baseus

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.