Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83401) CHIPman


CHIPman
nagyúr

MGCOOL Explorer Pro 4K 30fps Sports Camera Allwinner V3 Sony IMX179 6G Sharkeye Lens Time Lapse
Ez milyen lehet ennyiért? Nem tűnik rossznak, és igen jó áron van.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#83402) schawo válasza Mr.Csizmás (#83390) üzenetére


schawo
titán

A régi az öntámadó volt, az új az önvédelmi. :D

Sokkal több kárt tett a használójában a nuncsaku, mint bárki másban valaha.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#83403) PieHUN válasza gergely2019 (#83009) üzenetére


PieHUN
csendes tag

Én egy ilyet használok, több mint 6 hónapja és még mindig ugyanolyan jól tart, mint az elején. 1 dollár meg nem sok érte szerintem :)

[link]

(#83404) weiss


weiss
addikt

Olyan USB A-A toldóval nem találkoztatok, amiben a táp ér nincs bekötve?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#83405) spidersoft válasza fant0mi (#83038) üzenetére


spidersoft
senior tag

Enyémet visszafordította a VÁM :O :((( Volt már valakinek ilyen valami látszólag hasonlóképp veszélyes eszközzel? :DDD

Tegnap érkezett: kolbászspirálvágó. Kicsit feljebb ment az ára, most itt van olcsóbban, vagy nyerni kell licitest :D Kettőt küldenek, egy kisebbet meg egy nagyobbat. A kisebben egy kis átmérőjű műbeles virslit átengedtem (persze műbél nélkül), azt hiba nélkül megspirálozta, beles cuccal nem tudom, hogy boldogul. Szerintem hasznos cucc :)

(#83406) wwenigma válasza spidersoft (#83405) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Volt nyomkovetesi szamod ahol latszik? Ez legtöbbször menekülőút azoknak akik tul olcson adták, nem tudták beszerezni, ilyenek...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#83407) spidersoft válasza wwenigma (#83406) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nem volt még yanwenes se... nagyjából mindenki ennyiért adja... nem baj, írok neki, hogy küldje a pénzt, oszt újra megveszem a legolcsóbbtól, így resetelődik a vásárlóvédelem.

(#83408) spidersoft válasza spidersoft (#83407) üzenetére


spidersoft
senior tag

hm, most nézem a leveleimet: van egy másik rendelés is, amit ugyanígy "visszadobott a vám" (más eladó, de ez esetben egy 3W-os napcella). Nem szoktam nézegetni az ebay üzeneteket, ezek szerint nem ártana :DDD

(#83409) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Óraszétszedéshez van ajánlott szerszám? hátlapleszedés elemcseréhez, ilyesmi.
köszi.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#83410) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Wi-fi jel továbbításra melyik kütyüt ajánljátok? Tehát már wifi-t kéne tudnia továbbítania a készüléknek, nincs lehetőség vezetékre. Mekkora reális távolságot lehet ilyen készülékkel áthidalni?

Ésszerű határon belül minden megoldás érdekel. Akár itthoni cucc is.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#83411) Zola007 válasza HoTaZo (#83410) üzenetére


Zola007
veterán

[link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#83412) Zola007 válasza cikasz (#83409) üzenetére


Zola007
veterán

attól függ milyen hátlap

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#83413) HoTaZo válasza Zola007 (#83411) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ilyesmire gondoltam!
Köszönet! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#83414) Ádám16


Ádám16
addikt

Router van most valahol jó áron? Egy 60nm2-es panelt kéne lefednie, de azt rendesen, megbizhatóan.

(#83415) Bendegúz98 válasza HoTaZo (#83413) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Nekem wa830re volt az ellensegemnek se ajanlom

(#83416) HoTaZo válasza Bendegúz98 (#83415) üzenetére


HoTaZo
őstag

:Y Mert? Mi a gond ezekkel?
Minden infót szívesen fogadok.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#83417) FingR86 válasza HoTaZo (#83410) üzenetére


FingR86
őstag

korábban sokan ajánlották a mantistek wr300-at, meg volt comfast néven is

(#83418) jerry311 válasza HoTaZo (#83416) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ha 2.4 GHz-en sugároz ez is és az is amire csatlakozik, akkor az elérhető sebesség eleve feleződik.
Tehát ha lerakod valahova és ő ott 20 Mbps sebességgel éri el a forrást, akkor abból marad 10 ami eloszlik a kliensek közt. Mert egyszer a klienssel beszélget, egyszer meg a másik routerrel.

Ha a másik router felé 5GHz-en megy és ez 2.4-en akkor már sokkal jobb a helyzet.
Lehet egy powerline-os wifi ap-vel jobban járnál.
Nézz be ide.

(#83419) erzol válasza HoTaZo (#83410) üzenetére


erzol
őstag

+1 a MantisTek-re.
B@zi vastag beton födémen keresztül atomstabilan veszi a jelet nálam.

(#83420) HoTaZo válasza jerry311 (#83418) üzenetére


HoTaZo
őstag

Egy (sajnos nem tudom milyen) router és egy mobil telefon közt kellene neki megbízható szolgálatot teljesítenie.

Köszönöm a javaslatokat! FingR86 erzol is :R
Kicsit szorít az idő, ezért említettem a hazai beszerzési lehetőséget is.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#83422) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Pénteken érkezett egy santoku konyhakés [link] Japánból. EMS nyomkövetős posta, Japán-Magyarország 3 nap, belföldi feldolgozás másfél hét. Valós érték feltüntetve, sumákolás kizárt. Az első benyomások: a dobozból kivéve is borotvaéles, de szó szerint. Úgy viszi a szőrt, hogy észre sem venni. Végre egy kés, amit az ember megvesz és egyből használható, nem azzal kezd, hogy órákat élez. A fogása jó, kiegyensúlyozott, a pengén lévő felirat tökéletes. Az acél megfricskázva szépen cseng, ilyet a Fiskarsnál nem tapasztaltam. Még komoly igénybevétel nem volt, de eddig nagyon meggyőző. Ha nem lenne ez a fránya ÁFA, lennének itt egész szép darabok még.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#83423) schawo válasza Digitalpimp (#83422) üzenetére


schawo
titán

ez átjött áfa nélkül?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#83424) Imy válasza schawo (#83423) üzenetére


Imy
veterán

Mivel ez éppen csak annyi lenne, nem foglalkoznak vele valószínű.

(#83425) Handball94 válasza schawo (#83423) üzenetére


Handball94
aktív tag

Mivel nincs 22 euró, ezért szerintem nem is lenne áfaköteles/vámköteles.

(#83426) zoltan6 válasza Handball94 (#83425) üzenetére


zoltan6
őstag

Nálam fölötte van:
Price:
US $22.75

(#83427) Handball94 válasza zoltan6 (#83426) üzenetére


Handball94
aktív tag

Dollárban igen, de a vámmentesség határa euróban van meghatározva, egy dolcsi meg olyan 0,9 körüli euró manapság, tehát ez olyan 20,45 euró.

(#83428) CHIPman válasza zoltan6 (#83426) üzenetére


CHIPman
nagyúr

:F :F :F :F
Nem tudom eldönteni hogy vicceltél-e, vagy komolyan gondoltad.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#83429) jerry311 válasza Digitalpimp (#83422) üzenetére


jerry311
nagyúr

Pár hét/hónap használat után még szeretnék egy beszámolót kérni az éltartósságról. :B

(#83430) Komi28 válasza Handball94 (#83425) üzenetére


Komi28
senior tag

Én nem értem az áfás dolgot.
Vettünk egy cuccot 16 $ ért de vámon visszatartották és most kell papírozni, igazolni a postán keresztül. Postának viszont ezért fizetni kell, hogy lebonyolítsa még akkor is ha nem lesz vám. :F

(#83431) wwenigma válasza Komi28 (#83430) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem kell.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#83432) Zola007 válasza wwenigma (#83431) üzenetére


Zola007
veterán

Nem tartom kizártnak, hogy bevezetik a fix ügyintézési díjat
Úgy értem, hogy azokra a tételekre is felszámolják majd, ami határérték alatt van és fizetési bizonylat alapján átengedik ugyan, mert hogy ők dolgoztak vele.
Nagyon nem akarom festeni az ördögöt a falra, de kinézem a NAV-ból és a postából is

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#83433) sambenez válasza Zola007 (#83432) üzenetére


sambenez
addikt

Akkor gyakorlatilag megszüntethetik az ellenőrzést, mindenhez bekérik a számlát, és beszedik a pénzt. Végül is a legjobb üzlet lenne nekik. :Y

[ Szerkesztve ]

(#83435) DJ. Ru$y válasza Zola007 (#83432) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én igen, ugyanis senki nem fogja kifizetni azért a 200 Ft-os tételre a kezelési költséget, mert ők azt hitték, hogy aztán közben meg nem, (inkább megmondja, hogy vissza a feladónak, aztán a posta meg eheti a kefét) ha pedig mindent ellenőriznének és rádobnák a kezelési költséget, nem lenne elég munkaerő rá, így is alig van, és ezzel kb. meg is ölnék az EU-n kívülről rendelést, mert senki nem rendelne kis értékű cuccokat.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#83436) beg


beg
veterán

Gearbest reflinkeket továbbra is töröljük.
Le van rövidítve .es domainnel, de a teljes linkben már benne van a ?lkid=
Csak a .html szövegig legyen a link.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#83437) Komi28 válasza wwenigma (#83431) üzenetére


Komi28
senior tag

Áfát nem de valószínüleg a posta ügyintézését kikell fizetni :(

(#83438) wwenigma válasza Komi28 (#83437) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem intéztek ügyet, nem kell fizetni. Szedjék be a NAV-tól, ők dolgoztatták feleslegesen őket.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#83439) andrisbandi válasza Komi28 (#83437) üzenetére


andrisbandi
őstag

Dehogy kell.
Ha szállítással együtt nem haladta meg a 22 EUR-t, akkor 0 Forint kötséggel adják majd ki a postán.
Tehát eljárás alá vonták, de fizetni nem kell.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#83440) Joker88


Joker88
őstag

segítséget kérnék olyan ügyben,hogy egy 3 ajtós Fiestába keresnék ilyen hátsó ülésre rögzíthető "táskát" amibe elférnének a kiegészítő kellékek.. ( mentő-doboz, elakadásjelző, pár tartalék izzó, poroltó ,ilyenek.. )
A legfőbb probléma az az ,hogy a hátsó ülés nem osztott, hanem egylapos kivitel..


(ez egy régebbi kép,hirtelen ezt találtam.. )
A sárga bekarikázott helyre kellene nekem ez a "tároló háló",vagy hogyan írjam..
:R

In loving memory of Garrett Lockhart

(#83441) kelly416 válasza Joker88 (#83440) üzenetére


kelly416
veterán

Lidl-ben például pont árultak ilyent most, ha jól tudom. És csütörtökön van akcióváltás, tehát csütörtökig még asszem lehet találni. De tesco-ban is van ilyen rendszeresen, és ha nem jön be, 3 napon belül vissza viszed és beváltod két tábla csokira. ;)

[ Szerkesztve ]

(#83442) AndrewBlase válasza Joker88 (#83440) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Pakolósnak itt van pl ez, vagy ez az összehajtható, többrekeszes.

Miért mindig én???

(#83443) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

Fűnyíráshoz, flexeléshez keresek szolid zajcsökkentő fülvédőt az egyik barátomnak.
Valaki linkelt itt korábban valami harmonika szerű füldugót. Van ennek linkje? és a tapasztalat is érdekelne.

(#83444) Digitalpimp válasza schawo (#83423) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Igen, átjött. Eléggé határon volt az ára. :)

Jerry311: Ok, majd még beszámolok róla, hogy milyen. Éltartás, élezhetőség stb.

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#83445) Dluinet válasza Keef_Lee (#83443) üzenetére


Dluinet
nagyúr

most random választottam egy eladót, csak a típus miatt

sajnos narancssárga színű, mert munkavédelem megköveteli, hogy mások lássák, hogy nem fogod őket hallani, de láttam zöld színűben is

a képen látszik a használata is, előbb össze kell vékonyra gurgatni, aztán a füledbe berakva, kitágul

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#83446) MADcat válasza Dluinet (#83445) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Igen hatékony és itthon sem drága egy munkavédelmi boltban. :N

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#83447) zeon.hu válasza MADcat (#83446) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ugráshoz is ilyesmit használtam, mert 4000-ről 1 perc alatt leérve komoly füldugulással járt :)

#?*@&!

(#83448) csaby9 válasza Joker88 (#83440) üzenetére


csaby9
tag

Szia én ilyet vettem teljesen meg vagyok vele elégedve.
Van több fajta is válogass kedvedre.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 6t / LG Nexus 5

(#83449) Keef_Lee válasza Dluinet (#83445) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Én ezt a "harmónikát" keresem

(#83450) nimfas válasza Keef_Lee (#83449) üzenetére


nimfas
addikt

300db kerül annyiba 355 Ft.... Egy pár 2Ft. Sprinter szállít. 1000-1500Ft-ból megvan szállítással együtt. Igaz hogy 150 pár.

Tuti nem vacakolnék kinti rendeléssel. Eladnám a maradék 228 db-ot egy ismerős építős vállalkozónak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.