Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82101) DavidQ válasza DavidQ (#81811) üzenetére


DavidQ
tag

Egy fórumtárs kedvéért lőttem pár képet a Veithdia 2140-es piros lencsés szemüvegről: [link] (a címekben olvashatod hogy melyik kép hogyan készült)
Természetes fény / piros lencsés 2140 / fekete lencsés 6560

Nem minden kínai szirszar szar!

(#82102) Tressy válasza Dr.NX (#82097) üzenetére


Tressy
senior tag

Esetleg innen[link]

(#82103) Dr.NX válasza Tressy (#82102) üzenetére


Dr.NX
addikt

Köszi! Akkor ezek kipróbáltak és eredetinek bizonyultak?

Elfogadom a sütiket.

(#82104) cadtamas


cadtamas
tag

Olcsó projektorokkal kapcsolatban érdeklődnék, hogy van-e valakinek tapasztalata velük?
Pl. UC-46
Van ajánlott, kerülendő darab?
Esti filmnézéshez használnám, de nem szánok rá 30k-nál többet. Tudom, ez elég szűk keret, de nem létszükség, úgyhogy ha ennyiért nincs vállalható darab, akkor hagyom a csudába.

(#82105) FingR86


FingR86
őstag

(#82106) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Sziasztok!

Rendeltem Gearbestről egy Megir M2028 órát (a másik 3 mellé :D) és sérült dobozban érkezett, a stopperje nem 0-ról indul és a beállító része sem jó, mert beállítás után visszanyomva nem mindig indul el a másodpercmutató. 3 napon belül írtam a supportnak, hogy DOA cserét kérek, erre csak azt hajtogatják, hogy visszautalják az árának a felét, mert állítólag nem tudják megnézni a videót, amit csináltam (a Youtube-ra töltöttem fel, de utána már a saját oldalamról is belinkeltem nekik - szerintem nem akarják megnézni. :N

Csak mondom, hogy feléjük ilyen a "100%-os" DOA garancia. :(((

Vagy valakinek sikerült már ilyen helyzetből nyernie? Kérdés, hogy mennyi lenne a termék visszapostázása, mert azt önköltségesen kell kivitelezni - lehet tényleg jobban jár az ember, ha elfogadja a 10 USD refundot?

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#82107) FingR86 válasza *Ropi* (#82106) üzenetére


FingR86
őstag

ha esetleg paypal-al fizettél az nem állja a vissza postát ?
vagy nyiss náluk egy full refundot.

(#82108) petipetya válasza *Ropi* (#82106) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kínában hivatalosan nem érhető el a YouTube.

"nincs rá lezsóidő"

(#82109) 123xyz válasza cadtamas (#82104) üzenetére


123xyz
tag

Igazából az a kérdés, hogy megéri-e neked ennyi pénzért a natív 800 x 480 pixeles felbontás?

(#82110) vasi89 válasza FingR86 (#82105) üzenetére


vasi89
addikt

sajnos már nem :( mikor kosárba tettem már 108 dollárt mutatott és már az oldal is annyit ír.

(#82111) woodworm válasza cadtamas (#82104) üzenetére


woodworm
veterán

Nekem a wifi nélküli, hasonló paraméterekkel rendelkező tucatdarab van, de azzal meg vagyok elégedve. Alapvetően sötét környezetben ajánlott. Ha visszakeresel a hozzászólásaim között, akkor fényképet is találsz.

(#82112) atthany válasza vasi89 (#82110) üzenetére


atthany
aktív tag

én is próbálkoztam, de uez, sztem elírás volt az ára...

(#82113) FingR86 válasza vasi89 (#82110) üzenetére


FingR86
őstag

amikor linkeltem, még volt 41 db.
vagy elírták és javítva lett vagy elkapkodták annyiért.

(#82114) vasi89 válasza FingR86 (#82113) üzenetére


vasi89
addikt

amikor én néztem akkor 10et írt, de ez a számláló sosem mutat igazat szerintem :DDD mindenesetre akkor lehet hogy tényleg volt akció

(#82115) trebrona válasza *Ropi* (#82106) üzenetére


trebrona
nagyúr

Stoppert be lehet állítani, húzd ki a koronát teljesen, majd a felső gombot nyomd addig, míg a nullára nem áll!
Az alsó gombbal pedig a perc mutatót lehet forgatni.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#82116) retesz147 válasza FingR86 (#82113) üzenetére


retesz147
addikt

nemsokkal a hsz-ed után én is rákattintottam, tényleg akciós volt....vagyis, akciós ár volt kint....

Xiaomi 13 eu dev...

(#82117) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

Ilyen távirányítóba érdemes kintről rendelni elemet? Ha igen, akkor honnan?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#82118) Zola007 válasza DavidQ (#82101) üzenetére


Zola007
veterán

No offense, de az a piros lencsén keresztül lőtt kékes kép 1:1-ben olyan mint mikor keresztülnéztem a kisebbségi srác által a tesco parkolóban 5e Ft-ért árult, de "adj kétezret tesó és a tiéd!.....na jó legyen ezeröccá', oké, meg vagyok szorulva legyen ezer" forintos távcsövön :))
Szemüvegnek milyen egyébként, pihentető?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#82119) *Ropi* válasza trebrona (#82115) üzenetére


*Ropi*
félisten

Köszönöm, 99%-ban sikerült. :) Azt nem tudod, hogy a baloldali percmutató hogyan állítható (1 percről indul.)?

(#82108) petipetya: Köszönöm, eszembe jutott de csak később, ezért linkeltem nekik a saját oldalamról is.

(#82107) FingR86: Köszönöm - így, hogy sikerült beállítani a stoppert egész használható, szóval megtartom mert ebben az esetben felesleges energiapocsékolás lefutni a garanciáztatós kört. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#82120) dugesz77 válasza trebrona (#82115) üzenetére


dugesz77
őstag

2011-nél kihúzott koronával a felső gombbal lehet a felső 1/10 mutatót 0-ra állítani. Az alsó gombbal az alsó másodperc jelzőt pötyögtetni ha csak az nem pontos de folyamatosan nyomva a gombot meg gyors tekéssel lehet a bal oldali perc mutató is így 0-ra állítani.

(#82119) *Ropi* ha előrébb van tehát 1 percről indul akkor folyamatosan nyomd az alsó gombot ,mert akkor majdnem egy teljes kőrt át kell tekernek,hogy nullázd.
Különben szép kis óra, gratulálok hozzá :C

[ Szerkesztve ]

(#82121) DavidQ válasza Zola007 (#82118) üzenetére


DavidQ
tag

Sajnos én sem ilyenre számítottam. :( Gyengébb fényviszonyok mellett, borúsabb időben szvsz használhatatlan. Szerintem extrém napsütésben lesz haszna ennek az őrült kékítésnek. Néhány napja felkaptam vezetéshez, szép napos időben, egy 5-10 perc alatt megszokta a szemem, de nem ez lesz a kedvenc szemüvegem...

Nem minden kínai szirszar szar!

(#82122) kmarci25 válasza sharp4 (#82117) üzenetére


kmarci25
veterán

Kicsi az esélye, hogy találsz olyat, ami működne. Inkább próbálj meg típusazonost keresni, vagy itthon megvenni márkaboltban (az kb. ugyanannyi lenne, mintha kintről rendelnéd), illetve asszem a MisterMinit vállal másolást, az olyan 4-5 ezerért van.

DavidQ: ezekben szerintem nem is kényelmes vezetni. Mármint a szemednek nem kényelmes. Van nekem is ilyesmi szemüvegem, az ugyan nem kékít, inkább szürkés-barnás árnyalatú (kívülről zölden tükröződik), de vezetni nem jó. Túl sötét, és nem polarizált, fárasztja a szemet hosszabb távon.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#82123) sharp4 válasza kmarci25 (#82122) üzenetére


sharp4
őstag

Nem távirányítót keresek, hanem elemet bele :)

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#82124) Saccco válasza kmarci25 (#82122) üzenetére


Saccco
nagyúr

Elemet keres. :D

sharp4:
Ki kell szedni belőle aztán kiderül. Egyébként pepcoban és kikben vannak elemszettek.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#82125) kmarci25 válasza sharp4 (#82123) üzenetére


kmarci25
veterán

Oh, pedig már megittam a kávémat is... :B

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#82126) Donki Hóte válasza sharp4 (#82123) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem távirányítót keresek, hanem elemet bele :)

Oszt' milyet :F

Nem látunk bele a dobozba :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#82127) powerwade válasza sharp4 (#82123) üzenetére


powerwade
senior tag

Gondolom nem vártad, hogy egy kép alapján kitaláljuk, milyen elem van benne :)

(#82128) promagus00 válasza powerwade (#82127) üzenetére


promagus00
tag

Pedig én tudom... Gombelem... :))

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#82129) Donki Hóte válasza promagus00 (#82128) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Na jó, de gom belemből is van inggombelem, meg nadrággombelem :(

Norvég gomb sincs, meg svéd gomb sincs, meg finn gom sincs, hogy milyen elem kell bele :K

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#82130) RedCactus válasza FingR86 (#82113) üzenetére


RedCactus
senior tag

Reggel 5 óra körül rendeltem az SJCAM M20-ast akciós áron és járt hozzá ingyen egy WIFI kamera is. Akkor még volt 96db. LINK

(#82131) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Masszív, nem zizegős, lezárható "strapazacskót" milyen néven kell keresni :F

Olyasmi kellene, amilyenben az Ugreen kábelek jönnek. Nagyjából 8×20, illetve 15×22 cm-es belvilágúra lenne szükségem. Meg esetleg A4-es méretűre. :))

Miért mindig én???

(#82132) dugesz77 válasza sharp4 (#82123) üzenetére


dugesz77
őstag

LR23A-t keress. A Nice FLOR-S 2-be az való.

(#82133) Tomasz72 válasza AndrewBlase (#82131) üzenetére


Tomasz72
tag

http://www.ebay.com/itm/Zipper-Bags-Grip-Seal-Self-Resealable-Mini-Grip-Poly-Plastic-Clear-Zip-lock-/262768731624?var=&hash=item3d2e3ca5e8:m:m3UURatEz9RUMhBSoO7s4Zg

Zipper bag

Jól belinkeltem... :((

[ Szerkesztve ]

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#82134) hzx0


hzx0
aktív tag

@ Laza...
Tegnap ígértem videót az Androidos tükör dvr-el. Még semmit nem finomhangoltam a videó beállításába. Ma nem nagyon volt időm foglalkozni vele. Biztos többet is kilehet hozni belőle.
Így funkcionál mint sima tükör:

És igy mikor be van kapcsolva a Drid:

@CoolBoy323 (#82077)

Ha alvóba teszem a driodot nem mondanád meg hogy ez nem egy sima tükör. Ha megy a droid akkor is hátra látni benne persze ilyenkor azért kicsit rosszabbul látszik a droid. Az eredeti tükrön levő billentőt használva nincs hátra látás de szép éles a kijelző képe.

(#82135) FingR86 válasza RedCactus (#82130) üzenetére


FingR86
őstag

akkor ezt mondhatjuk egy igazi bestbuy-nak :K :DD

(#82136) Laza... válasza hzx0 (#82134) üzenetére


Laza...
addikt

Köszi :R

Tömörít erősen, de a célját azért eléri - nem videókamerának kell :)

Never give up!

(#82137) zeon.hu válasza hzx0 (#82134) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hogy egy klasszikust idézzek:

Köszi a tesztet!

Magáról a rendszerről nem tervezel egy rövid videóbemutatót?

#?*@&!

(#82138) ktommy91


ktommy91
addikt

Találtam néhány jó store kuponos dealt alin:
3x 1,8m Tronsmart micro USB kábel 3.59$
Okos konnektor 5.93$
iPhone ventillátor 0.3$
(Az ár app-ból, store kupon levonásával annyi.)

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#82139) RedCactus válasza FingR86 (#82135) üzenetére


RedCactus
senior tag

Hát, ha tényleg el is küldik akkor az lesz! :)

(#82140) DrBubo77 válasza ktommy91 (#82138) üzenetére


DrBubo77
addikt

A kábel linkje helyett a venti 2x van. :)
És mitől okos a konnektor?

[ Szerkesztve ]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#82141) hzx0 válasza zeon.hu (#82137) üzenetére


hzx0
aktív tag

Hát nem vagyok valami videó bloger. Ha konkrétan érdekel valami szívesen válaszolok vagy lefényképezem. A videókon amúgy sem adja rendesen vissza ezt inkább élőbe kell látni. Ma a melóhelyemen a kollégák fele ráizgult. Igazából én is a melós Sprinterbe vettem ( itt nem kell középen hátra látni). De sima személyautóba is negálja a helyét.

(#82142) ktommy91 válasza DrBubo77 (#82140) üzenetére


ktommy91
addikt

Sorry, itt a kábel linkje: [link]
A konnektor ismeri az órát és lehet wifin keresztül kapcsolgatni.
Itt egy videó a konnektorról: [link]

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#82143) AndrewBlase válasza Tomasz72 (#82133) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Köszi! :R

Ennél kicsit masszívabra gondoltam, meg nagyobbra, de most már el tudok indulni valamerre. Szóval közönöm! :R :)

Miért mindig én???

(#82144) *Ropi* válasza dugesz77 (#82120) üzenetére


*Ropi*
félisten

Köszönöm, van belőle még egy fekete fekete bőrszíjjal, meg 2 db 2011 (egy ezüstszürke fekete bőrszíjjal, meg egy még fekete, fém szíjjal) is. Évekig nem hordtam órát mert van a telefonban és a karkötőben, de ezek megfogtak. :K

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#82145) schawo válasza *Ropi* (#82144) üzenetére


schawo
titán

Így kezdődik. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#82146) luke30 válasza AndrewBlase (#82143) üzenetére


luke30
tag

Régebben volt a Floravitában is, én onnan vettem, de most ezt találtam:
[link]

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#82147) M@rdel válasza trebrona (#82115) üzenetére


M@rdel
őstag

:R Tudtam én, hogy az enyém is nullán állt, amikor megjött! De nem jöttem rá, hogy kell beállítani.

(#82122) kmarci25 vezetni a Decathlon olcsó napszemüveg jött be, pont eleget sötétít

[ Szerkesztve ]

(#82148) Donki Hóte válasza AndrewBlase (#82143) üzenetére


Donki Hóte
veterán

most már el tudok indulni valamerre

Ha pesti vagy, akkor indulj az Ázsia Center irányába :) . Mi ott vettünk ilyesmi zacskókat, mert repülőre kézipoggyászban ilyen zacskóban lehet felvinni a tisztálkodószereket, meg az ilyesmit.

Ott sikerült nagyon erős zacskókat venni, nem sima kézzel nyomkodós a símítózáras része, hanem egy olyan húzókát kell rajta oda-vissza húzni, mint a zippzár húzója.

Ez a húzó nyitja-zárja a nylonzacskó száját :R

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#82149) AndrewBlase válasza Donki Hóte (#82148) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Csekély 170 km-re van tőlem az üzlet, úgyhogy azt hiszem, azt most kihagyom. :DDD

Ettől függetlenül tetszetősen hangzik a leírásod a termékről. :K

(#82146) luke30 :

Köszi az infót! :R (Bár képek alapján ez se tűnik túl masszívnak. Vagy mégis? ;) )

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#82150) szakalistvan válasza AndrewBlase (#82143) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Rossmann,húzózáras tasak,van kisebb nagyobb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.