Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83251) BullZeye válasza zeon.hu (#83190) üzenetére


BullZeye
veterán

Így fél nappal később, nekem kék tükrös van meg "sima" tükrös, a kék tükrös lényegesen sötétebb, nem is szeretem hordani emiatt.

(#83252) FingR86 válasza meridaharcos (#83243) üzenetére


FingR86
őstag

Alin van pár KZ Store, elég ha a keresőbe beírod "kz memory foam ear tips"

(#83253) Akos01 válasza Dluinet (#83249) üzenetére


Akos01
tag

Ugreen tökéletes, jó minőségű! Nekem nagyon sok van már tőlük. :K

Above & Beyond

(#83254) Skillet válasza Akos01 (#83253) üzenetére


Skillet
addikt

Ugreen nekem is nagyon bejött.
Tegnap is érkezett egy töltőfej.

Pár napja végre megjött a március 28-án rendelt onda v80 plus tablet. A posta toszakodott vele a legtovább, mire a vámoláshoz szükséges papírokat eljuttatták a navnak.
Bontott volt a doboz és azonnal elindul a win10 és az android is, nem adta be az elején a beállításokat, tehát babráltak már vele. Play áruház is van telepítve, szóval megeshet, hogy ilyesmik miatt bontották meg.
Amúgy karcmentes volt az első és hátsó fólia is, amin amúgy hamar meglátszik a használat, már egy nap után.
Eddig sok időm nem volt vele foglalkozni, de jónak tűnik a cucc.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#83255) tomchy válasza musli26 (#83237) üzenetére


tomchy
tag

Vagy a már ajánlott Tronsmart

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#83256) DrBubo77 válasza tomchy (#83255) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ez a termék már nem elérhető. :(

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#83257) Laca1212 válasza Chris Kiki (#83227) üzenetére


Laca1212
őstag

Böngészőben törölj cookie-kat, előzményeket,stb.

(#83258) Akos01 válasza Skillet (#83254) üzenetére


Akos01
tag

Akkor használd egészséggel sokáig ;)

Above & Beyond

(#83259) pprod94 válasza Dr.NX (#83244) üzenetére


pprod94
aktív tag

Én most még nem akarok ennél többet költeni, videókat is keresgetek, hogy mire lehet jó, de leginkább csak pörgetni. :) Az erős lenne, ha akkora tábor alakulna ki mögötte!

#83243meridaharcos

[link] Nekem kisebb kellett volna, nagy az 5mm-es belső átmérő, picit könnyen lejár, remélem nem hagyom el.

(#83260) woodworm válasza w.miki (#83248) üzenetére


woodworm
veterán

Nem tudom, mellette ott a single vision lencse, de az sem tűnik sima átlátszónak. Amikor pontosításra került a lencse színe, akkor ezt a képet küldte, hogy válasszak:

[ Szerkesztve ]

(#83261) pprod94 válasza Skillet (#83254) üzenetére


pprod94
aktív tag

Én is rendeltem még ősszel egy Chuwit, azon is egyből egy admin fiókot töltött be a Windows, EU raktárból jött, szóval nem a NAV-osok babráltak vele. :)

(#83262) kelly416 válasza Bandus99 (#83196) üzenetére


kelly416
veterán

Akkor ezzel keverhettem, meg azzal, hogy esővizet kis hazánkban nem szabad direktbe a csatornarendszerbe kötni. Bocsánat. Sok fél infóból csináltam egy pletykát. Sorry.

(#83263) Skillet válasza pprod94 (#83261) üzenetére


Skillet
addikt

Nálam ugyanez, admin.
Viszont aksi gyorsan merül. Remélem csak beakadt valami és egy factory data reset megoldja.
Ahogy azt is, hogy nincs infó, mi meríti ennyire.
Az van ott, hogy battery usage data isn't available.
Miért?
Visszaállítás után fel tudom majd mókolni a play-t?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#83264) spiderpig820 válasza Dr.NX (#83244) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

A pontos idézetből kimaradt, hogy hajnalig sztorizgatunk! #shrekésszamár

4B

(#83265) fape


fape
senior tag

Sziasztok!
Olyan olcsó fülhallgatót keresek, amin még a régi analóg hangerő szabályzó van. A tekergethetős fajta, nem ami a telefont vezérli. Tudtok ilyet?
Előre is köszi.

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#83267) woodworm válasza zolikaDB (#83266) üzenetére


woodworm
veterán

Én az elsőre ijedt, de később mégis elégedett kollégák ( XtremLor, dugesz77) javaslatára az ugreenét vettem.

(#83268) Skillet


Skillet
addikt

EZ az ugreen töltőfej jött tegnap. A 2 portos blitzwolfot váltotta, mert idegesítő volt, hogy furán, nehezebben érzékelt töltés közben a kijelző.
Nagyon úgy tűnik, hogy ezzel ilyen probléma nincsen.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#83269) MarioAna válasza musli26 (#83237) üzenetére


MarioAna
senior tag

ez két nap alatt a második BW-Dual charger elhalálozás...kezdjek én is aggódni? :DDD

(#83270) retesz147 válasza Skillet (#83268) üzenetére


retesz147
addikt

Samun nem vettem észre, de Xiaomim nekem is nehezen érzékel a még élő BW töltőnél....

Kíváncsian várom a Tronsmartot....Remélem mindkettőt feladják, mert amit délelőtt rendeltem, azt már "feladták", amit délután, azt még nem....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#83271) pprod94 válasza Skillet (#83263) üzenetére


pprod94
aktív tag

Droid alatt nincs battery info? Nekem ilyen gond nem volt, igaz Windows alatt nem jelzi. Már factory image-ből telepítettem újra, a Google dolgokat feltette magától, azzal nem nkellene , hogy baj legyen!

(#83272) Skillet válasza retesz147 (#83270) üzenetére


Skillet
addikt

én a tronsmartról lemaradtam, vagyis nem rendeltem, mert már úton volt az ugreen.

(#83271) pprod94:
Igen, droid alatt. Nyomok neki egy gyári visszaállítást, hátha megoldja.
Most 86%-nál, repülő módban kerek egy nap készenléti időt mutat. Karcsú.
Tudni kellene, mi eszi, de infó nélkül nehéz lesz... úgyhogy factory data reset ;)

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#83273) synar


synar
őstag

Talán ide is befér:
Banggood -20% TV box-okra, kód: TBC1705
[link]

(#83274) Degeczi válasza zolikaDB (#83266) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Szimpatikus lenne - de ijesztő ez az "enjoy the 3D effect" kitétel úgy, h nem látni erre szolgáló gombot rajta (és írja is, h "driverless", tehát nem is driver kapcsolná be): nehogy fixen rátegyen vmi "hangzásjavító"-t, amitől aztán hallgathatatlan legyen...

(#83275) Janos250 válasza synar (#83273) üzenetére


Janos250
őstag

Srácok!
Hogy lehet Banggoodon üzenetet mellékelni a megrendeléshez a feladó számára?

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#83276) Vanir válasza MarioAna (#83269) üzenetére


Vanir
veterán

Nekem is az van, remélem az enyém nem fogja a tönkrement tábort erősíteni...

(#83277) Zola007


Zola007
veterán

nem tudom volt e már, de arra jöttem rá, hogy Awei bluetooth fülesen meg lehet változtatni a ki/be kapcsolás nyelvét.

Bekapcsolás után 2x meg kell nyomni a '+' gombot és akkor átvált kínairól angolra (vagy vissza)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#83278) TRob1 válasza Vanir (#83276) üzenetére


TRob1
veterán

Szintén BW (igaz, BW-S2QC) De pont itteni ajánlások miatt (és 2 féle BW kábel is). Akkoriban mindenki ajánlgatta BW-t, most javarészt mindenki szidja.
A mostanság ajánlott töltők és kábelek vajon mikor kerülnek "tiltólistára"? :F

¤ R'n'R ¤

(#83279) air válasza Janos250 (#83275) üzenetére


air
nagyúr

Sehogy. A Banggood egy webáruház, nem önálló kereskedők piactere, mint az ali vagy az ebay.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#83280) zeon.hu válasza BullZeye (#83251) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Adsz linket a tükröshöz?
Bár rendeltem egyet, de többet és több színben szeretnék.

#?*@&!

(#83281) petipetya válasza beg (#83246) üzenetére


petipetya
nagyúr

Itt mindennek van topicja. Aminek meg
még sincs, az is fel van sorolva
egy külön topicban. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#83282) Ciccuka válasza Janos250 (#83275) üzenetére


Ciccuka
veterán

BG Contact itt tudsz írni

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#83283) Vagany válasza TRob1 (#83278) üzenetére


Vagany
őstag

Nálam is BW töltő van, 2 USB-s amiből az egyik QC2. Eddig tökéletesen üzemel, semmi sem tart örökké, de a lényeg az, hogy amíg megy addig azt tudja amit ráírtak. ekem ment már tönkre gyári töltő is amit a telefonhoz adtak, ez előfordul. Amúgy én úgy olvastam, hogy egy ment tönkre a kollégánál, a másik kollégánál csak a telefon töltése közben az érintő érzékenysége mászik el, de a töltőnek nincs baja. Van még egy 5 portos BW töltőm (nem az a "tudjuk mi" hanem az elődje, nincs rajta QC) is két BW kábelem is (mindkettő mindkét végén forgatható), én még most is ajánlom a BW cuccokat, kivéve a december környéki mindkét végén forgatható hibás szériájú kábeleket.

Szerk:
#83284 zeon.hu
Erről beszélek, rengetegen vettünk BW töltőket, nyilván lesz közte ami tönkremegy, de ettől még ajánlott töltő mai napig.

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#83284) zeon.hu válasza Vagany (#83283) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

3 Blitzwolf töltőm van (egy 2 portos és két 5 portos), hibátlanul üzemelnek egyelőre.

#?*@&!

(#83285) Whynot? válasza Dr.NX (#83230) üzenetére


Whynot?
aktív tag

nekem pont ez a 2 dolláros szutyok olvadt meg és egy 100Ft-osnyi lyuk lett a tetején. Szerencsém, hogy nem lett tűz belőle... Nem játék a 220. Én már megtanultam: inkább legyen drágább, de aludjak nyugodtan...

(#83286) Janos250 válasza air (#83279) üzenetére


Janos250
őstag

:(((

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#83287) Degeczi válasza Whynot? (#83285) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A leírása szerint (5V/2A) pont nem 220-as eszköz az a 2 dolláros vacak ;]

(#83288) Dluinet válasza TRob1 (#83278) üzenetére


Dluinet
nagyúr

BW márka egy nagyon olcsó, éppen megfelelő minőségű, jó ár/minőség arányú termékek, azért vannak hibáik, de ezekkel a hibákkal együtt lehet élni

Ugreen, Orico pedig magas minőségű, drága termékek (nettó ára ütögeti az itthoni boltok bruttó árát), de szintén jó ár/minőség arányúak, és tartósak.

Kábelből már csak Ugreen-t veszek (laposból kábelt minden márkában kerülöm), mert a legrégebbi is tökéletesen működik.

Lényeg Ugreen drágább, de annyival jobb is.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#83289) Dluinet válasza Janos250 (#83286) üzenetére


Dluinet
nagyúr

itt írhatsz nekik, hivatkozva a rendelési számra

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#83290) woodworm válasza Dluinet (#83288) üzenetére


woodworm
veterán

Nehéz össze hasonlítani az akciók és kamuakciók miatt, de nem látom az ugreen és a bw között azt minőségi különbséget jelent árkülönbözetet.

(#83291) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Tisztelt fórumtársak!

Keresgéléseitek közben nem akadtatok egész véletlenül egy maximum 16×16×5 cm-es fedeles szortimentbe? 1-2 cm-rel lehet kisebb minden irányban, de nagyobb nem, és 4-6 rekeszes lenne az ideális példány. Ha levehető lenne a fedél, az újabb plusz pont! :DDD

Szóval, valaki esetleg futott bele ilyenbe? :R

Idehaza egyelőre nem jártam sikerrel.

Miért mindig én???

(#83292) Dluinet válasza woodworm (#83290) üzenetére


Dluinet
nagyúr

BW micro USB ami szétfeszíti a csatlakozókat? Be nem dugnám semmilyen készülékembe.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#83293) TRob1 válasza Dluinet (#83288) üzenetére


TRob1
veterán

És ezt te hol látod? Mert én nem látok hú de nagy különbségeket. Főleg hogy folyamat vannak akciók, árváltozások...

pl. BW

pl. Ugreen

pl Orico

Ez most csak egy gyors keresés, ársorrendet kértem és mindegyiknél az elejéből választottam vmit alin.

(#83292) Dluinet :
Melyik is? Vagy ez mindre igaz? Mert vagy 1 éve használok autóban és itthon is BW töltőt és kábelt. Saját kábel ugyanúgy tart azóta is...

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#83294) woodworm válasza Dluinet (#83292) üzenetére


woodworm
veterán

A besorolással van gondom, mert azt állítod, hogy a bw olcsó, éppen megfelelő kivitel, az ugreen pedig drága, jó minőségű. Nem tudom ezt honnan lőtted be, mert mindkettő hasonló árakon van, és ez nem nekem egyedül jutott eszembe.

Egyébként nálam nem feszítette szét az usb-t és tropára sem tette a telót a forgatható bw. Tudom, szerencsém van.

(#83295) Dluinet válasza TRob1 (#83293) üzenetére


Dluinet
nagyúr

BW 2.4 A 2.4 A (24W)
Ugreen 1 A 2.4 A kevesebbet tud, így olcsóbb (17W)
Orico 20W

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#83296) Dluinet válasza woodworm (#83294) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ezek olcsó kínai árak?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#83297) TRob1 válasza Dluinet (#83295) üzenetére


TRob1
veterán

Arról nem tehetek hogy BW nem gyárt xarabbat. ;] (ok, Orico meg 4 portos... tehát kitesz 2 duplát is hasonló árban)
De mint mondtam, ez csak egy rögtönzött válogatás, az elejéről csipegetve. De sztem jól látszik hogy óriási különbségek nincsenek.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#83298) capafog23


capafog23
őstag

Mi a helyzet ezzel a csomagommal elvileg elsőbbségivel jön?

[ Szerkesztve ]

(#83299) Joker88 válasza capafog23 (#83298) üzenetére


Joker88
őstag

hamarosan megkapod...
( nálam az ilyen státuszú küldemények 2-3 napjára szoktam megjönni.. )

In loving memory of Garrett Lockhart

(#83300) woodworm válasza Dluinet (#83296) üzenetére


woodworm
veterán

Nem, ahogy a BW kábelei sem az olcsó belépő árkategóriában vannak. Minimális árkülönbségek vannak, állandóan változó akciókban, hol az egyik olcsóbb, hol a másik.
Hirtelen megnézve egy szövetes 2,4A-es usb kábelt, az 1m-esből az ugreen a drágább, a 2m-esből a BW. Tehát lehet simán szarabb a BW, még ha sokaknál be is vált, és sokkal jobb az ugreen, de ez egyáltalán nem látszik az árakban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.