Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83101) kelly416 válasza kmarci25 (#83098) üzenetére


kelly416
veterán

Igazából csak pislogtam és újra olvastam, utána meg már nem bolygatott a link. Amúgy meg ki ne lenne kíváncsi, hogyan néz ki egy olyan?!

DJGABI:
Erre nem lehet panaszom, ma is jól ébredtem. ;)

(#83102) retesz147 válasza Zola007 (#83093) üzenetére


retesz147
addikt

Szerencsére nem passzol....
Már nincs hajam :) szemeim nagyjából egyforma méretűek és a zöld színt is sikerült bőrszínre cserélném, hála a sok kínai balzsamnak :) :C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#83103) dugesz77


dugesz77
őstag

Ha már retro.. Ilyen újfajta walkmant másolatot nem látott valaki olcsóért? Poénból jó lenne egy. Múltkor amúgy is találtam otthon még bontatlan kazettákat. De rég kazettáztam basszus .Két deck még elvan rakva lezsírozva zacsiba valahol meg jópár váloagtás kazi,érdekes lenne újrahallgatni őket... Belegondolva egy kazettára zenét rakni minimum 60 perc :Y

[ Szerkesztve ]

(#83104) AndrewBlase válasza DJGABI (#83100) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ennek például van kupakja, ez meg kártyaberakás után visszahúzható a tokjába, így onnan se tud kiesni.

Nem pont innen, de nekem van/volt mind a két féle. Igaz, USB3-at nem tudnak.

Miért mindig én???

(#83105) norby_42 válasza daver88 (#83058) üzenetére


norby_42
aktív tag

Nem kellene ilyesmit írni, csak beesett a kosárba :W

Eat pasta, run fasta

(#83106) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ahoy!

Logitech G500 egérhez jóféle teflon talpat honnan érdemes venni?

Köszi!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#83107) cris78


cris78
őstag

Május 6-os Banggood rendelés múlt hét szerdán itt volt Kínából. Majus 7-es Gearbest rendelés ma jött. Május 8-as Banggood EU rendelés sehol. :W
Jött egy ilyen türcsi. Ha nem lennék megfázva ki is próbálnám most. Majd beszámolók róla, hogy tényleg hűt e.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#83108) DJGABI válasza AndrewBlase (#83104) üzenetére


DJGABI
addikt

:R köszi, több mint a semmi

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#83109) Saccco válasza macilaci78 (#83106) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hardverapro.hu, ha jól rémlik Jaffa.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#83110) AndrewBlase válasza cris78 (#83107) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

És ez mitől hűt? :Y
Mert innen nézve ez egy sima mikroszálas kendő csak.

Miért mindig én???

(#83111) zolikaDB válasza macilaci78 (#83106) üzenetére


zolikaDB
veterán

(#83112) kekigyu válasza DeFranco (#83044) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Nah, sikerült rendesen magyartalanul fogalmazni. Szoval a mutatott toltohoz keresek NiCd akksit AA es AAA méretben. Van ilyen, érdemes ilyet venni még manapság vagy inkább toltore is ruházzak be?

(#83113) Degeczi válasza AndrewBlase (#83110) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A víz elpárologtatása mindig hűt - ezért fázol akár nyáron is, amikor kijössz egy medencéből.

(#83114) Digitalpimp válasza dugesz77 (#83103) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Nekem van egy Sony elrakva a szekrénybe, max. 100 órát futott. :)

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#83115) cadtamas


cadtamas
tag

Mivel sikerült pont lemaradnom a tescós ülésfűtésről, tudnátok nekem olyan fűthető ülésvédőt ajánlani, ami ár/érték arányban bevállalható és strapabíró?
4 darabot kellene vennem és nem költenék rá szívem szerint túl sokat.
Az elsődleges funkciója a strapabíróság lenne. Vettem az aldiban üléshuzatot, de egy év után szétszakadt. :(

[ Szerkesztve ]

(#83116) DrBubo77 válasza cadtamas (#83115) üzenetére


DrBubo77
addikt

A másik topikban írták, hogy a tescós ülésfűtés gagyi.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#83117) BullZeye


BullZeye
veterán

Van egy rakat lézeres távolságmérő, van aki esetleg ezeket tesztelte, próbálta? Értelemszerűen 50ezer forintért nem szeretnék venni, de hasznos lenne felújításhoz.

Ami viszont hasznos lenne távolságmérésen kívül:
Szögmérés, lerakom "vízszintes" felületre, és derlüjön ki, hogy mester ember valóban jól dolgozott e.
Kerület és Terület számítás, belövöm a 4 falat és kiírja ezeket.
Ahogy nézem 2mm pontossággal dolgoznak, na ha 40 méternél 1cm eltéréssel megmondja a méretet már boldog lennék tőle.

Melyik a best buy 3-4 Gearbesten található márkák közül? Vagy érdemes 5k helyett 50ezerért megvenni ezeket?

(#83118) cadtamas válasza BullZeye (#83117) üzenetére


cadtamas
tag

Ez pontosan azt tudja, mint amire neked szükséged van.

Az enyémet többször teszteltem Makita és Bosch távolságmérőkkel. Tökéletesen bevált.
Nagyon elégedett vagyok vele.

(#83119) BullZeye válasza cadtamas (#83118) üzenetére


BullZeye
veterán

Tiéd is 40méteres? 30méter után nincs olyan probléma, hogy akár métereket is téved, ha picit több a por (Bosch és Makitához képest)?

(#83120) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Amíg várod a postást, hogy hozza a spinnert :DD

(#83121) zebede


zebede
őstag

Ecigihez tokot, tudtok esetleg valahol?
Olyan kellene amibe egy 142mm x 22mm-es készülék simán elfér, sokkal nagyobb nem jó.

Vagy egy ilyen méretű zseblámpa, tépőzáras vászon tok, esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#83122) cadtamas válasza BullZeye (#83119) üzenetére


cadtamas
tag

Magam sem tudom miért, de nekem 60-ast küldtek 40-es helyett.
20m-es távon mértünk és 2-8 milliméter eltérés volt az eredmények között, de ez simán fakadhatott abból is, hogy a készülékek mérete különbözik. A bosch pl. picit magasabban mér, mint a többi.
Ha egyszer olyan helyen járok, lemérem meddig mér pontosan zárt térben.

(#83123) Vlah


Vlah
tag

[Qualcomm Certified]Tronsmart WC3PC Quick Charge 2.0 USB Charger with VoltiQ Tech Fast Phone Charger Adapter EU US UK Power Plug

http://s.aliexpress.com/qiMBj6f6

(from AliExpress Android)

Csapjatok le rá, amíg lehet!

[ Szerkesztve ]

(#83124) Dr.NX válasza zsolt1225 (#83120) üzenetére


Dr.NX
addikt

Acél vagy kerámia? :)
Jók a kommentek a véleményeknél.
Egyébként a mondat inkább: amíg várod a postást, hogy hozza az értesítőt amorf küldemény érkezéséről. ;)
Lassan időszerű lenne egy fidget spinner topik. ;]

Elfogadom a sütiket.

(#83125) DeFranco válasza Dr.NX (#83124) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tuti nagyon pörögne az a topic :))

(#83126) Dr.NX válasza DeFranco (#83125) üzenetére


Dr.NX
addikt

ROTFL :))

[ Szerkesztve ]

Elfogadom a sütiket.

(#83127) retesz147 válasza Vlah (#83123) üzenetére


retesz147
addikt

Zsákoltam, köszönöm!

Xiaomi 13 eu dev...

(#83128) AndrewBlase válasza zsolt1225 (#83120) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

A minap láttam egy (figyelem, képzavar következik!) hazai kínai áruházban potom 1500 pénzért Fidget Spinnert.
Szép ár-réssel dolgoznak! :DDD

Miért mindig én???

(#83129) Sziszilabi válasza Vlah (#83123) üzenetére


Sziszilabi
csendes tag

Köszi, rendeltem egyet. :R

[ Szerkesztve ]

(#83130) dugesz77


dugesz77
őstag

Ezek érkeztek ma:
Jött egy Ebay licites Spinner. Szétszedve csalódottan néztem,hogy fém pórvédővel van lezárva semmi komoly felirat vagy ilyesmi egyszerűen SRL 608Z. Első kézben pörgetésre feltűnt,hogy teljesen hangtalan. Asztalra lerakva 2 perc fölött pörgött tehát kerámia golyós tuti. Április 20. rendelés volt.
Érkezett egy március 13.-án rendelt olcsó usb-s egér . Na erről már lemondtam de az eladó hitegetett,hogy várjak még,mert ő tuti feladta gondoltam 1,59 euroért nem fogom asztalt verni kivárom. Régebben már rendeltem ettől az eladótól akkor valahogy jobb minőségűt küldött. Ezen keményebb ,vágósabb a műanyag szokásos színváltós világítással.
ANENG AN8002 multiméter. Május 15. rendelés elég gyorsan itt volt. Pont kellemes méret, nagyon jó a háttér világítása viszont bekapcsolva fölülről nézve semmi nem látszódik a kijelzőből, szemből alulról tökéletes. Hamar megtalálja az autorange a határértékeket elég hangos a szakadás vizsgálója is. Normálisan működik a hőmérő része is. Nem bántam meg eddig jó kis műszer ez.

[ Szerkesztve ]

(#83131) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Én meg két hete nem kapok semmit! :O :O

Még értesítőt se. :(

Miért mindig én???

(#83132) retesz147 válasza Vlah (#83123) üzenetére


retesz147
addikt

Na hazaérek melóból, teló feltesz töltőre....Nem tölt....He, mondom mia fene...
Elhalálozott a február közepén vásárolt BlitzWolf® BW-S2 4.8A 24W Dual USB töltőm.
Még világít, de csak 3,6V jön ki belőle. 2 db-ot rendeltem, a másik még él, de hát így nem tudom meddig fog élni. Pont az döglött be, amit kevesebbet használunk.

Így gyorsan rendeltem még egy akciós Tronsmartot! Ezúton is még 1x köszönöm!

BG-nél kopogtassak garancia után, vagy veszett fejsze nyele?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#83133) CHIPman válasza retesz147 (#83132) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Videót fognak kérni, szerintem sima ügy. Több kábelt is cseréltettem már így.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#83134) retesz147 válasza CHIPman (#83133) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi!

Cserélik, vagy refund? Full v partial?

Xiaomi 13 eu dev...

(#83135) TheProb


TheProb
veterán

Amúgy valaki világosítson már fel, hogy mi a jó ebben a fidget spinner-ben? Akár hogy gondolkozok, semmi értelmét nem látom. 1-2x az ember megpörgeti, örül, mint majom a faxának, aztán beb@ssza a szoba sarkába. Legalábbis ennél többet, nem nézek ki belőlük.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#83136) spidersoft válasza AndrewBlase (#83131) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem egy óraszíj jött ma... április 9-én rendeltem, ami erős hat hét. Lehet, hogy a normál levél méretű leveleket se kéne a postának kézbesítenie, hogy minden időbe megérkezzen ;] No meg az értesítőket sem kéne kihordaniuk, hanem hó végén kéne egy közösített értesítőt bedobniuk, ami arról szólna, hogy a postán van tizennyolc darab értesítő, amivel fáradjunk be a megyei elosztóba a csomagokért, levelekért :DDD

(#83137) AndrewBlase válasza spidersoft (#83136) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Szép jövőkép! :Y

Remélem soha nem jön el ez az idő! :DDD

Miért mindig én???

(#83138) lupus_l válasza retesz147 (#83132) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Ha azt mondják nem, akkor erősködj. 18 hónap garanciát írnak a terméklapon is.

(#83139) Samus válasza retesz147 (#83132) üzenetére


Samus
addikt

Nekem eleve hibásan jött az első. Videót kértek, és küldtek egy újat. A régi tök jól néz ki, csak nem működik. Nem is világít.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#83140) retesz147


retesz147
addikt

Köszönöm mindenkinek!
Elindítom a folyamatot...

Xiaomi 13 eu dev...

(#83141) nimfas válasza DJGABI (#83063) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem ez a pillangókés... :DDD

(#83142) bul07


bul07
nagyúr

Hátha valakinek még nincs

31 in 1 Screwdriver Set Mechanic Repair Tool Kit for PDA Cellphone Watch PSP, US$2.33, sőt pontozni is lehet és akkor US$1.96 (Minősége ki tudja)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#83143) gagyilovag válasza bul07 (#83142) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Ne erőltesd,csak nézegesd,fajta ;]

(#83144) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

Fém fúrószár készlet érdekelne. Olyan, amivel lehet vasat fúrni és megbízhatóan dolgozik. Jó anygból van, stb. Lehet ilyet ebay-en találni?

(#83145) Bear válasza lsebestyen (#83011) üzenetére


Bear
aktív tag

Szia! Sincerity gariztatásról itt írtam...

(#83146) spidersoft válasza bul07 (#83142) üzenetére


spidersoft
senior tag

:D :D :D

(van egy hasonlóan kinéző kétezerért is, hogy a bitek különböznek-e, az jó kérdés)

ez meg $2.62-re pontozható, nemtom mennyi szokott lenni.

(#83147) lkristóf válasza zsiz (#83000) üzenetére


lkristóf
senior tag

Gondoltam ha már veszek egyet akkor alumínium legyen, így erre a kékre esett a választásom:

Bár mire megérkezik már nem lesz szerintem divat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#83148) cris78 válasza lkristóf (#83147) üzenetére


cris78
őstag

Van intelligens is :DDD
[link]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#83149) fraba válasza Cyborg (#83004) üzenetére


fraba
aktív tag

hasonlóak a tapasztalatok.
A bal kezemen le tudtam vágni a körmöt (meg van az összes ujjam :D), de a jobb kézre már nem maradt éle a körömcsipesznek. :D

(#83150) zsiz válasza lkristóf (#83147) üzenetére


zsiz
őstag

Én így is többet költöttem már rá, mint szerettem volna :D Úton van egy acél (1$) és egy (elvileg) kerámia (1.55$) csapágyas. Divat, nem divat, pár órára biztos leköt majd mielőtt megunom. A stressz-kockára nem pörögtem rá, ezt viszont várom már, hogy megérkezzen :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.