Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#602) Mate


Mate
nagyúr

Megérkezett az egyik rendelésem. Egy egérpad. 10 nap alatt ideért, melyben van 2 hétvége is.

Először azt hittem a 90°-os hdmi vég érkezett meg, mert nagyon kicsi csomag. Mikor kinyitottam láttam, hogy 4-be van hajtva a pad. Megijedtem, mert baromira meggyűrődött, de úgy tűnik kis lapítás után jó lesz.

Nagyon vékony, gamer egérpad. Sosem hittem bennük, hogy megtudják gyorsítani az egeret, de brutális. Nekem logitech vezeték nélküli egerem van egy zselés, szövet egérpaddal. Lassú, de pont annyira, amennyire szeretem. Nem játékhoz kell. Aláraktam az új egérpadot és brutál gyorsan mozog rajta az egér és pontosan. Kiváló. Van a közelben egy számtechbolt és mivel amúgy is mentem oda, így gondoltam megnézem az ottaniakat. Kikértem a legolcsóbbat 1890-es gamer egérpadot, ami csontra ugyan olyan, mint az enyém, csak a felirat más rajta. Egy különbség van még, hogy én 225 forintért vettem.

A lényeg, hogy 3 rendelés érkezett meg eddig és mind a három tökéletes. Remélem a többi is ilyen lesz.

[Akit érdekel]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.