Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91560) Akelaus válasza thomas77 (#91559) üzenetére


Akelaus
senior tag

Az 1-es kérdésre szerintem kapsz választ az oldalon, mert a Nokiáknál két dologban tettek különbséget. Winfosos, vagy "régi" Nokia. Szóval, ha szerencséd van, akkor az ott megadott kóddal ki is nyitod akár már most a készüléket. 2-3 ilyen márka van, ahol leírták a nyitást, és nem kell külön az sms-ben kapott kód. Egy próbát megér szerintem a dolog, azaz hogy megteszed amit a Nokiáknál leírtak.
2-es: erre nem tudom a választ.
3-as: Szerintem ellenőrzi. Hiszen a hűségnél kedvezményt kaptál, itt kérheti akár annak a kifizetését. (Hozzáteszem ez feltételezés, mert addig amíg nem nyittat ki valaki ilyen telót, csak a régi megoldásukból tudok kiindulni. Ott fizethetett ki az ember egy valag pénzt)
4-es: Ez jó kérdés. Ha az elvet nézem, akkor igen bárki kaphat, nem csak a tulajdonosa. Ehhez kell egy szám ahova elküldi az sms-t(ha kell), illetve az IMEI szám kell csak. Jelenleg ezt kéri (vagy kérné a 3.6-os menüpont).

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.