Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70332) taip válasza _Moriarty_ (#70329) üzenetére


taip
senior tag

Ez így logikusan hangzik, csak az nem tiszta, hogy akkor készülékvásárlás után mennyi lesz a havidíj.

A duplán befizetett számlát sajnos valamiért nem számítják be automatikusan, szóval ha csak egyszerűen kevesebbet fizetsz a következő hónapban, akkor azt hiányként fogják számolni.

Amikor nekem ilyen volt, akkor nem volt elég, hogy külön kellett kérni, hanem az ügyintéző azt mondta, hogy csak abban az időszakban kérhetem, amikor már kibocsátották a számlámat, de még nem járt le a fizetési határidő. Ha már befizetted, akkor ők úgy veszik, hogy pont nullán vagy, nincs miből jóváírni, várd meg, míg lesz nyitott számlád. Szerintem ez jó nagy marhaság, de az ügyintéző ragaszkodott ehhez a verzióhoz, nem tudtam elérni, hogy vegye fel a rendszerbe, hogy majd ha lesz újabb számla, akkor vonják le belőle. :W

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.