Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60800) glaci válasza hurenzon (#60797) üzenetére


glaci
őstag

Az jó!
De hát hülye vagyok én, hogy a 300 -at átváltsam S -re?
Még ha adnának egy Heló Holnap csomagot, de amit ajánlanak, az "semmi". :(
Ráadásul 1 éve még épp nem volt arany szintű a párom, akkor kapott 1 évre 500 HUF havidíj kedvezményt. Most meg, hogy már arany semmit?

Közben beszéltem új ügyintézővel. Havidíj kedvezményt Ő sem akart adni. :(
Annyit mondott, hogy ami van drágulás azt egy összegben a hűségből hártalévő hónapok számával megszorozva jóvá tudja írni. (Pl.: 300 HUF emelés és 4 hónap hűség = egyszeri 1200 HUF jóvárás.)
A semminél már több, de még nem az igazi.

Viszont a BF -es S4 mellé kötött ATK N&R XS -re felajánlotta, hogy megszüntethetem, ha kifizetem a készülék részleteit. Osztottunk - szoroztunk, majd ezt az ajánlatot elfogadtam. Most már csak azt várom, hogy a kollégája felhívjon egyeztetni.

A többi még gondolkodós / újra próbálkozós, mert a Like300 -nál havi- és percdíj is emelkedik, a Mozaik XS -nél több mint 10% -al a percdíj a N&R 1GB LTE bővitőnél pedig 30% -al nő a havidíj.
Azokkal még jó lenne kezdeni valamit. Az 1000 HUF havi díj jóváírással én meg is elégednék, de valamiért nem akarják felajánlani.

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.