Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Ebbe a gyűjtőtopikba jöhet minden, ami a Samsung Galaxy Tab tabletekkel kapcsolatos.
Tapasztalatok, vélemények, tesztek, hírek, pletykák az S szériás és A szériás modellekről is.

Elfogadom a sütiket.

(#2) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Szerintem inkább az Alldocube modelleknrk kellett volna, azok sokkal jobban pörögnek. Mi csak csöndben elnyomjodjuk a Samsungokat :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3) rep3at válasza Dr.NX (#1) üzenetére


rep3at
őstag

Sziasztok. Active Tab 2-t használ(t) valaki komolyabban? Vettem egyet, nagyon bejön eddig, én a pogo pines kiegészítőkre vagyok elsősorban kíváncsi.

Forward thinking. كرر

(#4) gabyka


gabyka
aktív tag

Pár napja gyűrök egy tab s9 fe tabot, most töltöm másodszor. Ha van kérdés esetleg...
Mondjuk alapvetően böngészés, filmnézés a dolga. Ne kelljen már ezért elővenni a notit.

(#5) Narxis


Narxis
nagyúr

Valaki cserélt már ezekben aksit? S7 Plus érdekelne konkrétan, youtube-on néztem egy videót, közepesen tűnt bonyolultnak de hallottam olyat, hogy aksi csere után se jobb az üzemidő, azért 5-6 óra SOT-nál csak jobb lenne.

Thanos was right.

(#6) Dr.NX válasza Narxis (#5) üzenetére


Dr.NX
addikt

AccuBattery hány százalékot ír battery health-re?

Elfogadom a sütiket.

(#7) Narxis válasza Dr.NX (#6) üzenetére


Narxis
nagyúr

1 hónapja csináltam egy gyári visszaállítást, hátha szoftveres probléma és azóta nem telepítettem. Most felraktam újra, de már első indításnál 9800-as aksi kapacitást írt, átírtam 10090-re.

Thanos was right.

(#8) Narxis válasza Narxis (#7) üzenetére


Narxis
nagyúr

A Battery Guru appnak is van ilyen funkciója, az fent van a gyári visszaállítás óta, azt írja 84%-os az aksi.

Thanos was right.

(#9) gabyka


gabyka
aktív tag

Tudtok ajánlani appot a tab és a telefon összehozására? Olyasmi kellene, mint a link to windows, hogy tudjam a telefon fájljait kezelni, áttölteni, törölni közvetlenül a tabbal. Vagy akár oda-vissza. Mindkettő samsung.

[ Szerkesztve ]

(#10) Dr.NX válasza gabyka (#9) üzenetére


Dr.NX
addikt

Samsung Flow

Elfogadom a sütiket.

(#11) gabyka válasza Dr.NX (#10) üzenetére


gabyka
aktív tag

Köszi :R de ez csak megosztásra jó, ezzel nem tudok közvetlenül böngészni a telefon mappái között

(#12) Dr.NX válasza gabyka (#11) üzenetére


Dr.NX
addikt

AirMirror, AirDroid.

Elfogadom a sütiket.

(#13) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Tab S8nál másnak is fura, hangos zörgést ad ki magából a rezgőmotor?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.