Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44851) lugosi válasza St3ven (#44849) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az új ászf szerint kaphat egy körmöst is? :P

(#44852) St3ven válasza lugosi (#44851) üzenetére


St3ven
addikt

Majd csak 07.01-től, ha dominós. :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#44854) Teko001 válasza #45553408 (#44853) üzenetére


Teko001
őstag

Ügyintézéshez nem kell igazolás amennyire én tudom, csak a belépéshez.

(#44856) adam002


adam002
tag

Megoldódott a probléma :D ingyen kicserélték a sim kártyát :)
Nem kérték el meg semmi csak egy személyit meg egy lakcím kártyát és kaptam egy micro simes kártyát :) :)
A Pólus centerben a földszinten cseréltettem ki ahol nagyon kedves volt az ügyintéző :)

[ Szerkesztve ]

adam002 felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#44857) lord.lakli válasza #45553408 (#44855) üzenetére


lord.lakli
őstag

10000 Ft-al olcsóbb? Akkor még mázlista is vagy sajna. Manapság csak extra drága csomagok esetén van kicsit nagyobb árengedmény.

(#44859) Teko001 válasza #45553408 (#44855) üzenetére


Teko001
őstag

Igazából csak a biztosítás miatt éri meg nem domino-ra venni, vagy függetlenül. Ami az ügyintézőt illeti, szerintem kifogtál valami hozzá nem értőt, mennie kéne annak. Próbáld meg máshol (ha van rá lehetőséged, valami nagy T-Pontban, nem viszonteladónál), vagy másik ügyintézővel ugyanott, aki érti is a dolgát.

(#44860) kali válasza #45553408 (#44853) üzenetére


kali
legenda

szia,

megnehezítheti a helyzetet, ha a cég az előfizető, és a dolgozó csak számlafizető...

(#44862) Sordoran


Sordoran
addikt

Üdv! Olyan kérdésem lenne, hogy most láttam meg, hogy megváltozott a mobilinternet csomagok között a Kapcsolat kedvezmény csomag is. Eddig egy Kapcsolat Arany (vagy hogy hívják) volt, ami 100 MB havi 590 Ft-ért, és most van ugyanennyiért 200 MB már, NetPlusz Arany és Platina néven. Két kérdés:
- Régen volt különbség Arany és Platina között kedvezményt tekintve (előbbinél 100, utóbbinál 200 MB volt 590 Ft-ért), most ilyet nem látok, ez megszűnt ezek szerint?
- Novemberben volt változás mobilinternetben elvileg, ez ugye csak a VOIP hangszolgáltatást korlátozza?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#44863) M.A.Z. válasza Sordoran (#44862) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Egyértelmű, hogy ez a különbség megszűnt, benne van a megnevezésben is.

(#44864) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Domino kártyás vagyok és ahoz szoktam mobilnetet rendelni.
Nézegettem az oldalon a csomagokat,de nem vágom.Oda van írva pl,hogy NetpluszXL 2290/hó.
De ha rámegyek a megrendelésre ott már ezt írja:Időszaki díj: ( 30 nap ): 4490 Ft
Most akkor mennyi is?
Nagyon nem tiszta ez most :B
Plusz a Domino NetPlusz XL-nél Napi díj:4490 Ft-ot ír :Y

Köszi

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#44865) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Számlák felkerülnek az önkiszolgáló felületre ?
/letölthető-e .pdf fájlként ?/ :F

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#44866) club1 válasza Orlin (#44864) üzenetére


club1
veterán

Mert kétfajta árazás van. A NetpluszXL akkor 2290 Ft/hó, ha van mobilnet csomagod, és azt egészíted ki vele. Ha nincs mobilneted, akkor pedig 4490 Ft/hó. A napidíj elírás.

(#44867) Orlin válasza club1 (#44866) üzenetére


Orlin
addikt

Szia!

És köszi előre is,de lehet most hülyeséget kérdezek!:P
Nekem most ez van elvileg.Akkor mennyit fog vonni?

És ha lejár a honap akkor 2290 vagy 4490 Ft-ot fog levonni havonta? :B

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#44868) br4adam válasza Orlin (#44867) üzenetére


br4adam
aktív tag

Dominoban végig 4490 lesz.

(#44869) Orlin válasza br4adam (#44868) üzenetére


Orlin
addikt

Hát az elég drága nekem :(

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#44870) M.A.Z. válasza M.A.Z. (#44863) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

A Kapcsolat Net úgy van ahogy írtad (100/200MB 590-ért), ez az új pedig a Netplusz arany és platina, ahol egyaránt 200MB-t van mindkettőnek.

(#44871) Shokkolo válasza #45553408 (#44861) üzenetére


Shokkolo
addikt

Szia,

Nem tudom, hogy azóta tisztázódott-e, de én értem h. miért kértek tőled munkáltatótól származó igazolást.

Az a bizonyos díjcsomag egy zárt csomag. Mezei ügyfél számára nem elérhető.
Csak akkor, és csakis akkor, hogyha a T-vel szerződött cégnél dolgozol.
A díjcsomag használatára is csak addig vag jogosult, amíg ott dolgozol. a munkaviszonyod megszünésével a jogosultságod is megszűnik.

Hiába létezik az előfizetésed, mivel készüléket akartál venni, újra "érvényesítik" a szerződést, ami technikailag olyan mitnha újrakötötted volna. Ahhoz, hogy abba a díjcsomagba kösse az új szerződésed szükség van a munkáltatói beleegyezésre.
Mindössze ezért akadéskoskodott az ügyintéző. Sajnos ez a flottázás velejárója.
Remélem így érthető :)

Más:
Nézegette valaki mostanság a mobilnet díjcsomagokat?!
Eddig a mobilnetem 1000 Ft volt a 100 Mb, most nézegettem a csomagokat, és feltűnt h. átalakult az egész.
Most pl ugyanazért az 1000 Ft -ért kaphatok 100 helyett 200 megát!
Nagyon nem mindegy. Jól értem h. a "kedves" szolgáltató szépen kedvez az ügyfeleinek, de automatikusan nem rak át más csomagba és értesíteni is elfelejt h. "hééé paraszt, ugyanannyiért mostmár adhatok 2x annyit is" ?!

200 Mb 1090 Ft -ért

Eddig gonetM -em volt/van aminek a részletei már el sem érhetőek!

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#44872) St3ven válasza Shokkolo (#44871) üzenetére


St3ven
addikt

Persze, hogy nem rak át. Szerintem máig vannak olyanok, akik 100 Ft-os percdíjakkal telefonálnak.

Első hónapra jobban megérné neked egy NetPlusz M 190 Ft-ért.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#44873) StSanya válasza St3ven (#44872) üzenetére


StSanya
őstag

Ami a gyakorlatban két hónap, ha jókor kötöd... :)

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#44874) St3ven válasza StSanya (#44873) üzenetére


St3ven
addikt

Így van, például most, hónap elején. Feltéve, hogy havidíjas előfizető az ember.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#44875) Arolotifar válasza St3ven (#44872) üzenetére


Arolotifar
őstag

Kapásból van egy olyan ismerősöm, aki több éve lezárt díjcsomagot használ... Telenor vagy Vodafone irányba, 150-es percdíja van. Az indoklás, hogy miért is nem vált csomagot: mert nem tudja a jelszavát és nincs ideje bemenni az üzletbe. 500 méterre van tőle :D

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#44876) Shokkolo válasza St3ven (#44874) üzenetére


Shokkolo
addikt

nem akarok nyerészkedni a díjcsomaggal... főleg h. jelenleg nincs is okostelefonom ami alá kell a net (ideiglenes állapot :DDD ),
csak kicsit bosszant.
ritkán nézem a honlapot de ezen most ledöbbentem :W

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#44877) Bazsee71 válasza St3ven (#44874) üzenetére


Bazsee71
őstag

Ha most bemegyek a T-be, és kérem ezt a kedvezményes csomagot, akkor július végéig ezen az áron kapom?

Az egyébként hogy lehet, hogy ha belépek a honlapon a fiókomba, akkor kiírja, hogy megvan az arany szint, viszont ha mobilnetet igényelnék, nem lehet a kedvezményes áron.

(#44878) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Szerintetek van értelme emailben megkérdeznem a Telekomot, hogy a HTC M8-nak miért olyan az árazása amilyen? (részletre sok előleg és 10 hónapos futamidő,míg egy Sony Z2-nél no előleg és 24 hónap futamidő)
Valamint hogy mégis mi a fészkes fenéért csak a szürke színben elérhető, mikor a készüléket mindenhol a sötét szürkével reklámozzák és mutatják be? Illetve hogy tervezik-e a közel jövőben a másik színváltozatot?
Nekem úgy tűnik nagyon hanyagolják a HTC-t a többi gyártóval szemben, nem értem hogy miért.

Ilyesmire nem fognak normális választ adni ugye?

(#44879) Arolotifar válasza -FreaK- (#44878) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nem fognak érdemben reagálni.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#44880) n@p@lm válasza dptrsk (#44842) üzenetére


n@p@lm
őstag

nem teljesen így van.
míg előfizus voltam telekom.hu volt a kijelzőn, most meg t-mobile.hu.
androidos xperia sp.

(#44881) lugosi válasza -FreaK- (#44878) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem nincs nagy értelme, de baj nem lehet belőle. Legrosszabb esetben nem válaszolnak rá érdemben.
Amúgy miért nem a FB oldalukon írsz nekik? Ott szerintem kellemetlenebb, ha elmarad valamire a válasz.

(#44882) dptrsk válasza n@p@lm (#44880) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Az sp t-mobile függő?

(#44883) -FreaK- válasza lugosi (#44881) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszi. Jó ötlet, csak nem vagyok fent FB-n, de majd asszonyéról megoldom :) ott hogy kell, csak így simán az üzenőfalukra írjam ki? Szerintem törölni fogják, így nem marad ott a kérdés.. :)

(#44884) glaci válasza n@p@lm (#44880) üzenetére


glaci
őstag

Csak zárójelben kérdezem meg, mert még a végén megharagszik valaki:

Számít az valamit is, hogy mit ír ki a telefon?

(Csak mert szerintem totál mindegy, hogy mi jelenik meg a kijelzőn.)

(#44883) -FreaK-:
Szerintem az is kellemetlen, ha törlik. Így én nem is tartom valószínűnek, hogy megtennék. (Feltételezve, hogy szépen illedelmesen kérdezel ...)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#44885) n@p@lm válasza dptrsk (#44882) üzenetére


n@p@lm
őstag

igen.

(#44886) n@p@lm válasza glaci (#44884) üzenetére


n@p@lm
őstag

nekem nem, csak a hozzászólásra reagáltam.
felőlem vodafone-t is kiírhatna, a hetvenes számomra (ami t-mobile-os) :D

(#44887) glaci válasza n@p@lm (#44886) üzenetére


glaci
őstag

Akkor bocsi, félrement!
Visszakerestem: slice14 -nek kellett volna címeznem.

(Én soha rá sem nézek mi van ott. Nem értem ez másoknak miért ilyen fontos.)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#44888) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Sziasztok!Ma rendeltem egy Lumia925-öt.Jött egy sms,hogy jóváhagyás alatt.Arról is küldönek ha Jóváhagyták,vagy hívnak majd.Ja Online rendeltem.

(#44889) delig


delig
tag

Sziasztok!

Múlt héten voltam Ausztriában és Németországban, de a roamingom nem működött. 3 napon keresztül, míg a határt újra át nem léptem No service volt.
Érdekes módon ősszel Szolvákiában minden rendben volt, azóta semmi sem lett változtatva, se új sim, se új előfizu.
Elméletben a világjáró roaming be van kapcsolva. Próbáltam váltani Travel&Talk-ra, de vszín nem sikerült...
Érdemes bemenni a T-hez, vagy neten is lehet intézni?
Vagy köze lehet a dolgoknak ahhoz, hogy a simem néha eldobja a hálózatot? Lehet a simet is cserélnem kellene....

Akinek van ötlete és megírja, annak előra is köszönöm!!

Üdv

(#44890) St3ven válasza Bazsee71 (#44877) üzenetére


St3ven
addikt

Igen, de nem lenne egyszerűbb SMS-ben/1430-on/My T-n aktiválni?

A 190 Ft-os nethez nem kell arany kiemeltségi szint, ha arra gondolsz.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#44891) St3ven válasza delig (#44889) üzenetére


St3ven
addikt

Milyen tarifacsomag?

My T mit ír a roaming szekció alatt?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#44892) Bazsee71 válasza St3ven (#44890) üzenetére


Bazsee71
őstag

Flottás előfizetés, én sajnos nem intézhetem.

Az 590 Ft-os NetPlusz Arany és Platinára (200 MB) gondolok. Nem értem, miért nem ajánlja fel a rendszer. Vagy én néztem el valamit?

(#44893) St3ven válasza Bazsee71 (#44892) üzenetére


St3ven
addikt

A flottátokban van egyáltalán kiemeltségi szint? Ezt a T-s kapcsolattartótok tudná csak letisztázni.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#44894) StSanya válasza Bazsee71 (#44892) üzenetére


StSanya
őstag

Flottás nem kaphatja ezt a csomagot, sajnos...

Ugyanebben a cipőben járok, két hónapig kedvezményes 500 MB-om volt, most visszalépek a 200 MB-os S-re, ha nyáron kell, havonta egyszer lehet ugye csomagot váltani, akkor felváltok egy nagyobbra, majd vissza...

[ Szerkesztve ]

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#44895) Bazsee71 válasza StSanya (#44894) üzenetére


Bazsee71
őstag

Köszönöm a válaszokat, akkor majd én is ezt játszom. :)

(#44896) St3ven válasza StSanya (#44894) üzenetére


St3ven
addikt

Tudtommal ez az oda-vissza váltás már nem működik, csak egyszer lehet igénybe venni a kedvezményt. :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#44897) Teko001 válasza delig (#44889) üzenetére


Teko001
őstag

Hálózat választás automatikusra volt állítva?

(#44898) delig válasza St3ven (#44891) üzenetére


delig
tag

Mozaik XS
Mint említettem Világjáró EU roamingom van, amit próbáltam Travel c Talkra cserélni, de nem ment.
Teko001 Hálózatválasztás auto, csak 2G és 3G.

[ Szerkesztve ]

(#44899) St3ven válasza delig (#44898) üzenetére


St3ven
addikt

Akkor nincs ötletem. :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#44900) StSanya válasza St3ven (#44896) üzenetére


StSanya
őstag

Úgy értettem, hogy a NetPlusz S lesz alapból (200 MB 1090 Ft), s azokban a hónapokban, amikor kell a több mobilnet, akkor felváltok, majd vissza. Mondjuk nyaraláskor 30 napra NetPlusz XL pl.

A kedvezményes M csomag játék az csak egyszer van, igen... :(

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.