Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44051) dokee78 válasza dokee78 (#44037) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi a választ,kiegészítem:

Elküldtem az emelt díjas SMS-t,NEM jött róla visszaigazolás attól a szolgáltatótól.
Helyette a Telekomtól jött ez:

Közben újra tilttattam a Telekom ügyfélszolgálaton az kimenő és bejövő emelt díjas SMS/MMS-eket.
Elképzelhatő,hogy miközben újra letiltattam,így nem küldte el a rendszer az emelt díjas SMS-t?
Mert még mindig nem jött visszaigazolás és hívtam az "emelt díjas bandát" nem érkezett be egyenlőre.

(#44052) club1 válasza zoli62 (#44050) üzenetére


club1
veterán

Én egy pillanatig sem gondolnám, hogy az ügyfelek várakozási idejét akarták volna csökkenteni. Ez a nullás csoport inkább arra lesz megoldás, hogy megfeleljenek a TÜFSZ-al kapcsolatban hatóságilag előírt sla-nak (az esetek x%-a felett élő ügyintézőhöz kell kapcsoljanak x percen belül). A trükköt egy csomó call centerben eljátsszák, valójában csak a mutatók javítása a cél nagyobb beruházás és jelentősebb bérköltség-növekedés nélkül.

(#44053) zoli62 válasza 1430 (#44032) üzenetére


zoli62
addikt

Ez azt jelenti, hogy készpénzes fizetésről automatikusa elektronikus fizetésre állítják az érintette előfizetéseket?

(#44054) zoli62 válasza club1 (#44052) üzenetére


zoli62
addikt

Vodafone-nál például nincs ilyen nullás csoport, egyébként én sem gondolom, hogy a várakozási időt szerették volna ezzel csökkenteni, bár a törvány célja pontosan ez.

(#44055) zoli62 válasza MaxxDamage (#44039) üzenetére


zoli62
addikt

Már én is sokszor beleakadtam ebbe a probléma. A biztonsági SMS-ek küldését kikapcsolni nem lehet, mert akkor nem tudsz belépni a My T-Mobile önkiszolgáló felületr Sajnos a rendszer úgy van beállítva, hogy erre képtelen.

(#44056) zoli62 válasza ShadowX (#44044) üzenetére


zoli62
addikt

Hol van ez így leírva?

(#44057) zoli62 válasza MaxxDamage (#44042) üzenetére


zoli62
addikt

Mit kapcsoltattál ki pontosan a video call centeren keresztül?

[ Szerkesztve ]

(#44058) kali válasza zoli62 (#44056) üzenetére


kali
legenda

az ászf-ben - illetve a kapcsolódó mellékletben - sehol, a honlapon meg írnak, amit akarnak; link

(#44059) zoli62 válasza kali (#44058) üzenetére


zoli62
addikt

A sok megtévesztő hirdetményt pedig nem ellenőrzi, a bankoknál talán még egy fokkal jobban.

(#44060) dokee78 válasza zoli62 (#44057) üzenetére


dokee78
félisten

Szerkesztés gombot használd,mert nem ez chat.
Vannak szabályok.

"Ha 5 percen belül eszedbe jut még valami a hozzászólásod után, akkor használd a (Szerkesztés) gombot, ezzel szerkeszteni tudod az aktuális hozzászólásodat."

[ Szerkesztve ]

(#44061) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

Most látom a honlapon, hogy már a Mozaik XS is használható 4G/LTE hálózaton.
Na ez is elírás lehet? :D
Már csak azért is ebben maradok, mert Kedvenc szám féláron opcióval
plusz Kapcsolat Te+Én-nel 9 Forintért hívok egy számot és ez nagyon jó,
mert azzal az egyel sokat beszélek. :D

[ Szerkesztve ]

(#44062) St3ven válasza dokee78 (#44060) üzenetére


St3ven
addikt

Engem általában nem szokott zavarni, de 5 hsz 9 percen belül már nálam is kiverte a biztosítékot. :))

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#44063) kali válasza M.A.Z. (#44061) üzenetére


kali
legenda

papíron nem vehető igénybe; A Mozaik XS díjcsomagal az LTE1800 hálózat nem vehető igénybe. (forrás; link), viszont logikus lépés lenne, ha már a jóval olcsóbb és sokkal kevesebb adatforgalmat tartalmazó move xs is 4g/lte képes.
a családbarát nem lenne még jobb, egy olcsóbb díjcsomag mellé?
2 * 1067 ft = 2 * 100 óra

[ Szerkesztve ]

(#44064) M.A.Z. válasza kali (#44063) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Papíron nem, de a valóságban mégis van 4G! :))
Ez a hóközi változtatás! :DDD
Annyiban jó ez nekem, hogy LTE-n netezve szinte nem is melegszik a mobil,
3G-n tegnap nagyon felforrósodott (pedig max térerőn volt).

[ Szerkesztve ]

(#44065) M.A.Z. válasza kali (#44063) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Lemaradt... A másik szám Dominos és nem szeretne havi 1066 Ft-ot
erre költeni és amúgy is én szoktam felhívni.

[ Szerkesztve ]

(#44066) kali válasza M.A.Z. (#44065) üzenetére


kali
legenda

nyugi, akkor azt is neked kellene fizetni! :DD
a 0.17 ft/perc nem rossz ár/érték arány, de ha csak a felét vagy harmadát használja ki az ember, akkor is frankó, én élek is vele minden előfizetésemen szinte a kezdetektől, így a családtagokkal olcsón lehet sokat beszélni.

(#44067) M.A.Z. válasza kali (#44066) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Akkor három havonta kellene töltenem a kártyáját, így csak évente kell... :B
Nekem kell az a legalább 200 MB net is, ami a Mozaik XS-ben van,
mikor vidékre megyek, Move XS-ben csak 30 van.
Szerk.: Ja hogy a kedvezményt tudom én fizetni...

[ Szerkesztve ]

(#44068) kali válasza M.A.Z. (#44067) üzenetére


kali
legenda

nem, mert a te előfizetésedre számláznák ki - erre írtam, hogy te fizetnéd azt is;
A kedvezmény havi díjai a csoportba bevont Domino előfizetések esetén a bevonást végző általános előfizetés havi számlájában kerülnek kiszámlázásra.
a net nem probléma, sőt; kérsz a move xs mellé 1 gb bővítést, és sokkal több adatforgalmad lesz azonos árban.
igaz, más tényezők is befolyásolhatják, percdíj...stb, azokat is vedd figyelembe, de én a használati szokásaim mellett végül arra jutottam, hogy sokkal jobban járok a move xs + net&roll 1gb lte + családbarát kombóval.

[ Szerkesztve ]

(#44069) M.A.Z. válasza kali (#44068) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Mozaik XS (Kedvenc szám fél áron) + Kapcsolat Te+Én Plusz van most és
ha nem elég a net, akkor megrendelem a NetPlusz Aranyat...

[ Szerkesztve ]

(#44070) MaxxDamage válasza zoli62 (#44057) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Pontosan azt kapcsoltattam ki, hogy mikor belépek a webes önkiszolgáló ügyfélszolgálat felületére (tel szám. és password.) akkor ne kapjak SMS-t arról, hogy az én telefonszámomról. x időbe beléptek arra a webes felületre... ;)

/de mivel ezt a mai napig nem láttam, hogy teljesült volna, így megint beszéltem Call Centeren keresztűl az emberkével (ugyanazt kapcsolta a rendszer /Péter, lila ingbe , fekete haj) és nem ismert meg peddig elmondtam neki múltkori beszélgetésünk és megnézte a rendszerbe, ekezdi azt más intézte akit Zsolt -nak hívnak és hasonlít rá) :DD pl. érdekes dolgok ezek.. még fel is hívtak a havi kompenzáció miatt... :C /az a rendszerbe is rögzítve van amit ellenőriztettem vele/ és most újra megkértem, hogy kapcsolja már ki ezt a SMS-es baromságot, mert nekem absz. nem kell... és mondta, hogy igen ez aktív így kikapcsolja... ha megint nem lesz jó akkor panaszt fogok tenni az is biztos ! :W

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#44071) Vangelis válasza MaxxDamage (#44070) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én beírtam egy hülye számot. 063000011100.... az enyém helyett.

Azóta nem kapom az sms-t

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44072) Gabesz87


Gabesz87
addikt

A My T-mobile most halott, vagy mi a fene van? Próbálnám beállítani a távszámlára a T-Mobile előfizumat is, csak kéne egy előző havi számla adatok miatt, de így, hogy nem tudok belépni, bajos...vagy hogy legalább a mostani számlámat befizessem. Nem igaz, hogy ezt a szart nem tudják megcsinálni rendesen. SMS bezzeg jön, hogy beléptem.

(#44073) kali válasza Gabesz87 (#44072) üzenetére


kali
legenda

valóban nem okés, csak az értesítéseket küldi, de ténylegesen nem léptet be chrome és ie alól sem.
hopp, másodszorra belépett ie alól, csak a chrome által nem akarja az igazságot sokdszorra sem.

[ Szerkesztve ]

(#44074) St3ven válasza kali (#44073) üzenetére


St3ven
addikt

FF alól is azonnal beengedett most.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#44075) Gabesz87 válasza kali (#44073) üzenetére


Gabesz87
addikt

Valami megkerülő úton tudtam belépni. Már nem tudom, melyik menüpontból, ahol szintén kéri a számot+jelszót. Na onnan megy.

Más: a számla sorszámát hol a fenében találom az elektronikus számlán? Távszámla regisztrálásnál azt is be kell írni.

[ Szerkesztve ]

(#44076) kali válasza St3ven (#44074) üzenetére


kali
legenda

akkor lehet, hogy csak a chrome nem okés, és Gabesz87 is pont azzal próbálta, vagy netán mással is csak másodikra/sokadszorra engedi be őt is.
közben meg is oldódott akkor a belépése. :)

[ Szerkesztve ]

(#44077) MaxxDamage válasza Vangelis (#44071) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ezt hova írtad be? :U
/én úgyanúgy kapom azt a fránya SMS -t (most néztem) és kezd nagyon zavarni... :B :)) /

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#44078) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Sziasztok!

Ha a honlapon a kifutó terméknél az szerepel, hogy jelenleg nincs, de újabb készlet várható, akkor mennyi az esély rá hogy tényleg lesz is? Konkrétan a Lumia 620-at néztem ki.

Előre is köszi:
Balázs

(#44079) pepe091 válasza MaxxDamage (#44077) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Mondtam én, hogy nem lehet kikapcsolni, de nem hiszel nekem... :D

(#44080) MaxxDamage válasza pepe091 (#44079) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Peddig a T-s munkatárs már 2x "kikapcsolta / inaktíválta" ezt az opciót... akkor mi is van ? :F
/am. már rég mondta volna, ha nem lehet, de megint beszélek velük.../ :B (a franc essen bele... :P )

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#44081) quailstorm


quailstorm
nagyúr

SIM kártya okozhat-e indokolatlan mértékű merülést? Kb 10 éves, nagy chipes, Nokia 1600-zal vett dominos kártya. Csomag maradt. Érintkezője is elég kopott már. Lehet cserélni kéne.
Csak nem az én nevemen van, és szerintem olyan családtag tulajdona, aki időközben elhunyt. Ilyenkor mit lehet kezdeni a szolgáltatóval?
Haveromnak csak simán bekérték az apját mikor microSIM kellett volna, de ő körbevághatta, kicsi chipes volt már. Azóta meg vodás...

(#44082) #TOTTI válasza quailstorm (#44081) üzenetére


#TOTTI
őstag

Írj egy tulajdonátruházási papírt otthon és vidd be, én is csináltam már ilyet, mindentől függetlenül működni fog.

(#44083) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#44080) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

A francba :B
Megkérdezték müszakis kollégát is és azt mondták, hogy ez egy alap "védelni" opció amit kikapcsolni nem lehet, mert ha kikapcsolnák (ha tudnák is) akkor nem tudnék belépni az önkiszolgáló ügyfélszolgálatra.. :U
pepe091: neked volt igazad ! ;) :(((

mindenesetre várom Vangelis kolléga bővebb leírását a folyamatról amit említett ! (megpróbálnám én is.. hátha) :R

(#44084) zoli62: azt mondta a T-s emberke, hogy másik T-s számra (ami valós és aktív) át lehet írányítani és arra megy az SMS.. (de nincs másik T-s számom, csak telenoros ... (ez a baj , részemről , ide írta be: (#44071)

más:
Készülék bizt. megkötéshez csak a telefont kell vinnem és bemutatnom (+ dokumentumok amiket kaptam a "csomagban, T-s szerződések stb..) vagy komplett doboz és tartozékok is kellenek oda ? :R

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#44084) zoli62 válasza MaxxDamage (#44070) üzenetére


zoli62
addikt

Szerintem ha akarod használni a My T-Mobile-t, akkor ezek a biztonsáhi SMS-ek kikapcsolhatalanok. Nálam már korábban azzak is próbálkoztak, hogy átirányították email-re ,de akkor is jöttek az üzenetek.

Vangelis hova írtad be ezt a számot?

[ Szerkesztve ]

(#44085) Vangelis válasza zoli62 (#44084) üzenetére


Vangelis
nagyúr

IDE:

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44086) pepe091 válasza MaxxDamage (#44083) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Na látod... -> :DDD <-

(#44087) quailstorm válasza #TOTTI (#44082) üzenetére


quailstorm
nagyúr

És a tulaj hogy írja alá? Ez a legnagyobb probléma.

(#44088) Vangelis válasza pepe091 (#44086) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ezért kell okosan :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44089) TheMarci válasza Vangelis (#44085) üzenetére


TheMarci
addikt

Sajnos nem működik, dominós kártyámra nem kapok sms-t, de előfizetésesre hiába írok be oda más számot, ugyanúgy jön az sms.

Do You Dream?

(#44090) Vangelis válasza TheMarci (#44089) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Pedig nekem is előfizetéses.

Nekem azóta nem jön sms-s.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44091) Blackmirror válasza quailstorm (#44087) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Azt írta hogy te írj.
Én nem játszanék ezzel.

iPhone X@R, iPad Pro

(#44092) MaxxDamage válasza Vangelis (#44085) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R

/ez hol található pontosan ? - P.Ü. -be jöhet/ :R
am. gondolom nem ezt a számot kéne megadni, mert ez a "szám" a te számládhoz / előfizuhoz tartozik hozzá... és mivel "30"-as szám így valóban megoldható így ! :C

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#44093) superTibcsi


superTibcsi
aktív tag

Sziasztok!

Domino 5 csomag esetén le lehet mondani a napinet-et, és helyette megrendelni a netplusz s csomagot? Most készülök domino csomagot venni, de 90% mobilnetre lesz használva. Jobban megéri ez így mint a domino surf? Remélem érthető voltam. :)

Under construction!!!

(#44094) St3ven válasza Blackmirror (#44091) üzenetére


St3ven
addikt

Én sem ajánlanám.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#44095) zoli62 válasza Vangelis (#44085) üzenetére


zoli62
addikt

Ez sajnos csak a folyószámlaszintű belépéskor küldött biztonsági SMS-eket befolyásolja. Érvénytelen számot nem fogad el.

[ Szerkesztve ]

(#44096) St3ven válasza superTibcsi (#44093) üzenetére


St3ven
addikt

Le lehet mondani. A NetPlusz S pedig 1090 Ft lesz havonta.

De ha 100%-ban mobilnetre lenne használva, a Domino Web kapásból jobban megérné.

A Domino Surffel vigyázz, mert az nem "korlátlan". Vagyis a 150 MB leforgalmazása után nem belassítanak, hanem aktiválódik a Go!NapiNet:

"Az időszaki díjban foglalt adatmennyiség felhasználása után automatikusan aktiválódik a Domino Go!NapiNet adatdíjcsomag, így 195 Ft-os napi díj ellenében további 10 MB belföldi adatforgalmat kap."

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#44097) Vangelis válasza zoli62 (#44095) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor nekem azért nem küldi?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44098) superTibcsi válasza St3ven (#44096) üzenetére


superTibcsi
aktív tag

Hát ha 1090 lesz, akkor azt el is vetem. Gondolkodtam a domino web-en is, de akkor elveszítem a hanghívás lehetőségét, ha a másik kártyán nincs keret. :(

Szerk.:

Igen, ez az ami visszatart még.

[ Szerkesztve ]

Under construction!!!

(#44099) zoli62 válasza Vangelis (#44097) üzenetére


zoli62
addikt

Nem tudom mi van nálad, Én beírtam egy érvénytelen nem létező számot ide, és a követjezp belépéskor megint a saját számomat láttam. Arra jó, hogy például ez elektronikus hívástészletezőbe való belépéshez, ahova folszámla szintű jelszó kell, meg tudsz adni ehy másik t-mobile-os számot, ahova a biztonsáhi SMS-eket küldi. Viszont a My T-Mobile-ba bejelentkezéshez kártyaszintű jelszó kell,tehát a számváltoztatás ezt sajnos ezt nem befolyásolja.

(#44100) kali válasza superTibcsi (#44093) üzenetére


kali
legenda

szia,

aktiválható a netplusz s, de mivel a domino 5 díjcsomag alapban nem tartalmaz bennefoglalt adatkeret, így 1090 ft lesz a netplusz s.
a domino surf 890 ft, de abban alapban van 150 megabyte adatforgalom, és ahhoz csak 690 ft a netplusz s.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.