Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44801) dptrsk válasza zebede (#44799) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem tudom, de Szerintem partnernél is tudod intézni

postasbeci: amennyire én tudom a mobilnetes csomagok nem atvalthatok hangcsomagokra. De hivd fel a 1430at és kérdezd meg, mert nem 100%. Ha átválthatod, és 5490es havidijat szeretnél az átváltástól 2 év hűséget kell vállalnod.

[ Szerkesztve ]

(#44802) Altradan


Altradan
tag

Sziasztok!
Külföldön leszek nyáron, és szeretném felfüggeszteni erre a 3 hónapra a havidíjas előfizetésem. (Hűségidő még van rajta)
Telefonon keresztül megoldható?

(#44803) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Sziasztok

Ma volt, egy rossz, meg egy jó tapasztalatom a T-mobile-val

Bemegyek a városunkban lévő T-mobile boltba, hogy szeretném a havidíjas előfizetésemet kártyásra változtatni
Kis csaj egyből jött a kifogásokkal, hogy nem tudja, most megcsinálni mert az ő gépe nem jó a kolléganő éppen ügyféllel van meg, hogy tud adni egy ideiglenes dominos simet egy másik számmal amíg az előfizetésemet szüneteltetem
De mondom nekem kell a számom mert sokan tudják, utána azzal jött, hogy nagyobb díjcsomagra tudná átváltani
Egy szó mint száz nem akart dolgozni inkább kifogásokkal jött, és átirányított egy másik kb 2 perc sétával egy másik üzletbe

Átmentem oda elmondtam mit szeretnék egyből elkezdte az ügyintézést a kis csaj nem kérdezett semmit csak a lényeges dolgokat az átváltáshoz. Elkezdtem neki panaszkodni, hogy már jártam egy másik üzletbe egyből tudta miről beszélek mert az előző T-mobile ahol voltam oda irányítja át az ügyfeleket.
És ami a pláne ebben, hogy ahol ügyfélbarátként kezeltek az fog megszűnni egy hónap múlva :(
Pedig a 2 kis csaj tök szimpatikus normális volt

A lényeg lényegében lényegtelen

(#44804) 313313 válasza zsof Nokia (#44803) üzenetére


313313
addikt

Ahol a negatív tapasztalat volt, az nem viszont eladó volt?
Ahol a pozitív, az meg hivatalos t-pont?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#44805) zsof Nokia válasza 313313 (#44804) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

mind a két boltban van szerviz és ügyintézési pont

A lényeg lényegében lényegtelen

(#44806) 1430 válasza St3ven (#44723) üzenetére


1430
senior tag

Lehet, hogy a kérdés gyors volt, de csak most olvastam, szóval a lassú válaszom :D , hogy igen, az SMS csomagok így számlázódnak (kivéve a Mozaik Extra SMS-ek.)

luimapeiz
Aranykártyás havidíjas számod van? A kapcsolat kártya jelszavad meg van változtatva? Mert az alap jelszóval (kártyaszám utolsó 3 számjegye) nem lehet pontbeváltásos tranzakciót végezni. Ügyintéző tud segíteni a jelszó módosításban. Olyan szabály meg nincs, hogy csak 6 hónapnál régebbi pontokat lehetne beváltani...

babeltornya
1-én kapod meg az újabb perckeretet, mivel a számlázás (az otthoni szolgáltatáson) naptári hónaphoz igazodik.

postasbeci & zebede
Partner ügyfélszolgálaton is kifizethető a részlet előre, de ha tudod, mennyit kell még kifizetni, át is utalhatod, a közlemény rovatban feltüntetve, mely folyószámlán mely törlesztőkre fizeted (pl. 1234567-es folyószámla 3x 2471 Ft készülékrészlet).
Ha valóban nincs net tarifahűséged, akkor igen, átválthatsz hang alapú díjcsomagra, akár Nextre is, ügyintéző segítségével.

Altradan
Hűségidő alatt is fel lehet függeszteni a hívószámot (legfeljebb fél évre), bár ekkor is van egy minimális havidíj.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#44807) Altradan válasza 1430 (#44806) üzenetére


Altradan
tag

Köszi ! :) És ezt a 1430-as számon tudom megtenni, ugyanugy mintha ellopták volna?

(#44808) St3ven válasza 1430 (#44806) üzenetére


St3ven
addikt

No problem. :)

Viszont a My T-n próbálkozva a bekapcsolással, ezt dobja:

"Hiba
A szolgáltatás a megadott ügyfél számára nem elérhető."

Majd ezt követően el is tűnt az Üzenetküldés kedvezmények közül.:(

Ki- és belépés megvolt, arany kiemeltségi szint My T szerint is megvan.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#44809) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hali!

Ugye Mozaik S-nél, ha elfogy az 500MB, akkor csak lassítják a netet a lejáratig?

Üdv Gyuri :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#44810) St3ven válasza St3ven (#44808) üzenetére


St3ven
addikt

Na, SMS-ben is megrendeltem, erre jött a válasz, hogy már be van kapcsolva. Szóval csak a My T-n nem látszik, de a lényeg megvan, újfent köszönet 1430-nak!

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#44811) 1430 válasza St3ven (#44808) üzenetére


1430
senior tag

Ebben a hónapban aktiváltál már aranykártyás kedvezményt? Mert havi egy aktiválási lehetőség van. Szerk.: Ja hogy eleve aktív volt! :D

Altradan
Igen, 1430-on is intézheted, vagy akár videó call centeren keresztül is.

gyuromoj
Igen, csak lassítanak, ahogy ezt a lassításkor kapott SMS-ben írni is fogják.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#44812) St3ven válasza 1430 (#44811) üzenetére


St3ven
addikt

Nem. Talán valami My T bug lehet...

Szerk.:
Eredetileg nem volt aktív, neten én nyomtam rá a Megrendelem gombra. Mondjuk azóta sem látszik. Kíváncsi leszek a holnapi lemondásra.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#44813) dedike válasza 1430 (#44811) üzenetére


dedike
addikt

Azt lehet tudni, hogy mennyien veszik igénybe ezt a video call centert? ;] :D

Jó szerencsét!

(#44814) MaxxDamage válasza 1430 (#44806) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Jelszóval nincs semmi probléma, de itt ahogy most elnéztem azzal van a gond, hogy Mobil területén még az Arany szint sincs meg (mivel most lettem újra ott előfizető) és az Otthoni meg Mobil előfizu összelett regisztrálva... (idő mire eléri az Arany és Platina szintet, hiába van összeregelve a 2 a Telekomba :B :K

itt látható:

KAP része a dolognak (kártyám már rég van)

Otthoni előfizuk (nemrég frissítve , megújítva az előfizu)

Telekom Mobil része..

Magyarul mennyit kell várnom mire itt is arany vagy platina szintet elérem ? :F
/most lottóztam telefonról és majd számlázzák azt a +250 HUF -os költséget, nem is gond... legalább nem kell futkoznom a lottózóba vagy Postára, hogy feladjam a szelvényt.../ ;)

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#44815) Möhe


Möhe
addikt

Üdv.

Függetlenítés Iphone5-re van lehetőség? Élő 2 éves rablánc van, ami decemberben jár le. Éncégem+NetL előfizus.

(#44816) atenza


atenza
senior tag

Üdv.
Apámnak van next s előfizetése amihez jár 500mb internet, és még a korábbi díjcsomagjához volt 1gb-os net&go-ja amit meghagytak a next s-re váltáskor, de nincs szüksége 1500mb-os netre mert csak emailekhez kell neki, ezért online lemondtuk a net&go-t, viszont ez miatt most másnapra megszűnt a mobilnete.

Néztük a beállításokban, és minden úgy van beállítva mint itt, mégsem működik... Mit kellene tenni?
Független dualsim-es telója van.

[ Szerkesztve ]

(#44817) pepe091 válasza atenza (#44816) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen, sajnos ha lemond az ember valami plusz internetcsomagot, akkor nem aktiválódik egyből az alap. 1430-at fel kell hívni, és megkérni, hogy aktiválják a csomagban foglalt adatforgalmat.

(#44818) 313313 válasza atenza (#44816) üzenetére


313313
addikt

1430 humanoid és alapnetet kell vissza kapcsoltatni.
Sajnos ez ilyen, ha lemondod a bővítőt, elmegy az alapnet, amit t-s illetékes visszakapcsol.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#44819) atenza válasza 313313 (#44818) üzenetére


atenza
senior tag

Köszönöm mindkettőtöknek a gyors segítséget!

(#44820) dptrsk válasza Möhe (#44815) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Mindig van rá lehetőség, csak amig nem jár le a hűség addig kötbér fizetés + 15000. Lejárthűséggel: 15000 a költsége

(#44821) slice14


slice14
veterán

Sziasztok

Nagy nehezen átállt a kártyám Telekom HU-ra. De telefon csere miatt kértem új kártyát, ha már ingyen cserélik micro sim-re. De az új kártya még mindég a T-Mobile H hálózatnevet írja.Nem mint ha zavarna, csak érdeklődöm hogy működik ez a szolgáltatónév átálás a T-nél? A telefon típusa az aláírásomban.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#44822) Altradan válasza 1430 (#44811) üzenetére


Altradan
tag

Elvileg letiltottam, de kaptam egy sms-t, miszerint "14 napon belül pótoljam a kártyám". 3 hónapig nem fogom használni az előfizetést. Most akkor ez hogy van?

(#44823) djculture válasza Altradan (#44822) üzenetére


djculture
félisten

Ha ellopták akkor ennyi idő alatt pótolni kell mert különben kiterhelik a kötbért. Most vagy te mondtál az ügyfélszolgálatnak hülyeséget a szüneteltetés helyett azt hogy ellopták vagy ott kavartak be ...

(#44824) AtHoS válasza AtHoS (#44151) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Bakker...tegnap délután 2 óra alatt csak sikerült az ÉnCégem Premium D20 üzleti csomag mobil részét + a Telemátrix-al hozzákapcsolt mobil előfizetést Next Business M-re váltani.

Leizzadt az ügyintéző hölgy, mire kikerekedett számára is mit kellene megoldania :DDD (pedig mikor megjelentem már azt hitte már túl van a napi nehézségeken ;] ) Azért a végére csak sikerült

Azon viszont már meg sem lepődtem, mikor az ügymenet végére a Next Business keretszerződésben egyetlen telefonszámot sem sikerült megtalálnom a kettőből. No, majd a következő számlánál kiderül minden rendben van-e....

read-only mode on the forum

(#44825) St3ven válasza St3ven (#44812) üzenetére


St3ven
addikt

A -KAPSMSAR paranccsal sikerült a lemondás. Viszont My T-ről szőrén-szálán eltűnt ez a kedvezmény. :F

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#44826) adam002


adam002
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy elromlott a T-mobilos sim kártyám és hogy ezt ingyen vagy pénzért cserélik ki?
És ha pénzért akkor mennyiért cserélik ki meg még azt is kérdezném hogy a régi sim kártyát kell vinni? Mert anno micro sim kártyára lett faragva így azt nem szeretném vinni :DDD

adam002 felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#44827) slice14 válasza adam002 (#44826) üzenetére


slice14
veterán

Én nem faricskáltam anno, hanem bementem hogy ki szeretném cseréltetni micro sim-re, és ingyen cserélték. Azt nemtom hogy mi a helyzet a (házilag) faricskált kártyával.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#44828) Arolotifar válasza adam002 (#44826) üzenetére


Arolotifar
őstag

A régi SIM-et kérni fogják. Ha nincs, akkor bukta :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#44829) Vangelis válasza Arolotifar (#44828) üzenetére


Vangelis
nagyúr

_Tőlem soha nem kérték.....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44830) Arolotifar válasza Vangelis (#44829) üzenetére


Arolotifar
őstag

Pár hete cseréltem és kérték a régi SIM-et. Anélkül nem is csinált volna semmit az ügyfélszolga.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#44831) St3ven válasza Arolotifar (#44828) üzenetére


St3ven
addikt

Tőlem sem kérték legutóbb, nem is látták, pedig még szinte tukmáltam is rájuk.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#44832) Vangelis válasza Arolotifar (#44830) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor ügyintéző válogatja... én cseréltettem már párat .. de meg sem kérdezték, hogy hol van a sim.

Mondtam, hogy ledobál meg stb.. és adtak egy újat.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44833) Arolotifar válasza Vangelis (#44832) üzenetére


Arolotifar
őstag

Amikor mondtam, hogy miről van szó, már kérte is a régit. Valószínűleg tényleg ügyintézőtől függ.
Ingyen cserélték neked?

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#44834) Vangelis válasza Arolotifar (#44833) üzenetére


Vangelis
nagyúr

persze...

Mindig ingyen cseréték... nem volt kedvük vacakolni :D

Meg volt KUPONOM! :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44835) Arolotifar válasza Vangelis (#44834) üzenetére


Arolotifar
őstag

Úgy könnyű :D

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#44836) slice14 válasza Arolotifar (#44833) üzenetére


slice14
veterán

Nálam ott volt, de nem kérte el.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#44837) kali válasza St3ven (#44831) üzenetére


kali
legenda

én is így voltam, amikor volna nyújtottam át, akkor nem kérte, csak a telefonszámot - mert több előfizetésem is van -, de akkor bezzeg kérte, amikor nem akartam átadni, mert ő arról akarta leolvasni a számsorocskát, utána viszont visszaadta, csak akkor már nem volt aktív.

(#44838) adam002 válasza Arolotifar (#44828) üzenetére


adam002
tag

Köszönöm a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

adam002 felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#44839) Beca1990


Beca1990
senior tag

Ha 2015 januárban lejár a hűségem akkor már novemberben hosszabithatok?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#44840) slice14 válasza slice14 (#44821) üzenetére


slice14
veterán

Ezzel kapcsolatba valaki?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#44841) pepe091 válasza Beca1990 (#44839) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha arany vagy platina szinten vagy, akkor igen.

(#44842) dptrsk válasza slice14 (#44840) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha a beállításokban az állapot menüben megnézed, Telekom HU a hálózat, csak az android egy fileból tölti be a SIMnevet, s míg a fw készítő nem írja át ezt a filet addig t-mobile h marad. A T függő telók T-s fwvel már telekomot irnak ki mivel a t átiratja bennük a filet mielőtt kiadják a fw-t.
Kb ez a magyarázat

[ Szerkesztve ]

(#44843) dptrsk válasza pepe091 (#44841) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem úgy van, hogy ha nem arany akkor is tud csak akkor be kell menni T-pontba a hosszabbítás miatt?
(Bocsánat a dupla hszért)

[ Szerkesztve ]

(#44844) Beca1990 válasza pepe091 (#44841) üzenetére


Beca1990
senior tag

És ha még nem?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#44845) pepe091 válasza Beca1990 (#44844) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Akkor csak 30 nappal előtte tudsz hosszabbítani.

(#44843) pietrasko

Nem. Az arany vagy platina szint mindenképp kell hozzá, ha 3 hónappal hamarabb akar valaki hosszabbítani.

[ Szerkesztve ]

(#44846) slice14 válasza dptrsk (#44842) üzenetére


slice14
veterán

Köszi. :R

És akkor meg kell várnom míg a Google hajlandó lesz átírni?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#44847) adam002 válasza adam002 (#44826) üzenetére


adam002
tag

És abból nem lehet probléma hogy vágott a sim kártyám? :)

adam002 felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#44848) lord.lakli válasza slice14 (#44846) üzenetére


lord.lakli
őstag

Írd át, ha nagyon fontos.

(#44849) St3ven válasza adam002 (#44847) üzenetére


St3ven
addikt

De. Ejnye-bejnye, mert megrongáltad a szolgáltató tulajdonát.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#44850) M.A.Z. válasza dptrsk (#44842) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Kb ezt honnan szedted?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.