Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44501) #78121280 válasza Gedeon31 (#44490) üzenetére


#78121280
törölt tag

Ezt is elqurták :DDD

(#44502) dedike válasza #78121280 (#44501) üzenetére


dedike
addikt

Ezen mit? :U

Jó szerencsét!

(#44503) #78121280 válasza dedike (#44502) üzenetére


#78121280
törölt tag

Azt,hogy délelőtt még lehetett választani, a konstrukciók között, most meg csak Listaáron, előfizetés nélkül opció van.

.

(#44504) Vangelis válasza #78121280 (#44503) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Kevesebb a papírmunka! :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44505) klogw válasza pepe091 (#44498) üzenetére


klogw
aktív tag

Szervezz flessmobot a T elé. :O

(#44506) SzGee


SzGee
aktív tag

sziasztok, kb 2-3 hónapra lenne szükségem netre, notebookhoz, előfizetést emiatt nem szeretnék vállalni
jól látom, hogy csak a domino web van a t-nél?
picit erősnek vélem a 10 GB/10 000 Ft-os kombót, ráadásul ha jól látom túlforgalmazni sem lehet

van esetleg valami más lehetőség? vagy a másik két szolgáltatónál?

tehát amire szükségem lenne:
net kb 2 hónapra, minél olcsóbban, a sebesség annyira nem lényeges, nem videókat akarok nézni csak böngészéshez kell, de nem telefonon, hanem laptopon

köszi előre is a hozzászólásokat :))

If you leave me, can I come, too?

(#44507) V.Stryker válasza SzGee (#44506) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

És a telóról való megosztás a noti számára nem játszik?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#44508) djculture válasza SzGee (#44506) üzenetére


djculture
félisten

Lassan már a semmi közepén is van wifi csati ami nincs lezárva..

(#44509) SzGee válasza V.Stryker (#44507) üzenetére


SzGee
aktív tag

ha jól tudom az "tiltott" nem?
valami olyasmire lenne szükségem, hogy 5000 Ft/hó és nem kell figyelni az adatmennyiségre, mert csak lassítanak
de ahogy elnézem ilyen csak előfizetéses konstrukcióban van, én pedig nem akarok előfizetést, mert 2 hónapra nem éri meg

djculture

tényleg szinte a semmi közepére mennék, vidéki csendes falu, nem hiszem hogy valamelyik mammernek lenne wifije... :)
bár ki tudja

[ Szerkesztve ]

If you leave me, can I come, too?

(#44510) V.Stryker válasza SzGee (#44509) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Most viccelsz... mi tiltott? Hogy a telefonom hot spot-nak használom és megosztom a notimmal vagy a tabletemmel a netet? egy fenét. Ilyet én még nem is hallottam,hogy tiltott lenne. Én pont ezért nem fizettem 30k-val többet a 3G-s ipad-ért, mert iPhone-ról egy pillanat átadni neki a netet és úgy megy, mint az álom.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#44511) #41133696 válasza 313313 (#44455) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igazából - persze én is elismerem, hogy ez így van -, de kicsit meglepő. A T-Mobile-nak van két hatalmas előnye, a másik kettővel szemben, mégpedig az, hogy vezetékes hoppás csomagról havi 200 percet ingyen lehet lebeszélni. Nálam például önmagában ez döntő tényező, hogy a másik kettőre véletlenül se váltsak át. Pedig a kékeknél volt LG F6 telefon Karácsonykor, T-nél meg nem...

Aztán itt van az is, hogy remek mindent magába foglaló platformot nyújtanak, áram, vezetékes telefon, Internet, Sat TV, Mobilnet, kedvezmény program, részletre is vásárolható extra kedvezményes (az N7 például 48 k volt 75+k helyett) eszközök (nekünk három is van párhuzamosan).

Szóval a másik kettő nekem olyan, mint amik csak arra jók, hogy valamelyest az árak ne szálljanak el, de hogy miért éri meg másoknak nem váltani róla, azt azok tudják, akik benne vannak...

Igazából ilyen céges flotta kedvezménnyel nyomulhatnak, meg tudom is én... annyira nem érdekel, nálam marad a T ameddig csak lehet :) Netnél most csábító lenne az Invitel 50 megás elérhető csomagja is, de azt is csak úgy érné meg ha több szolgáltatást is rendelnék mellé... szóval marad a VDSL2, egyelőre elég az is.

(#44512) kokokka válasza SzGee (#44509) üzenetére


kokokka
őstag

ha jól tudom az "tiltott" nem?

Ma már szinte mindegyik telefon tudja, miért lenne tiltott? Furcsa, mert ez még csak nem is hallottam soha :)

(#44513) Teko001 válasza V.Stryker (#44510) üzenetére


Teko001
őstag

Pedig létezik ilyen, külföldön feláras, ha ezt megakarod tenni.

(#44514) kali válasza djculture (#44508) üzenetére


kali
legenda

a maga kockázataival...

SzGee; tényleg az a legegyszerűbb, ha van valamilyen t-s sim kártyád - domino és havidíjas is jó - egy/a telefonban, és arra kérsz adatcsomagot, arról nem is beszélve, ha esetleg olyan előfizetésed lenne, amiben alapban van valamennyi adatkeret, mert akkor még sokkal olcsóbb is lenne azonos adatmennyiség, bővítés formájában.
a telefonok jellemzően wifi és kábel útján is képesek nyomni a netet a notinak, így a kapcsolat sem bonyolult.

[ Szerkesztve ]

(#44515) szabogabor10 válasza V.Stryker (#44510) üzenetére


szabogabor10
veterán

USA-ban meg UK-ben elég izmos felárat kérnek/kértek a tethering engedélyezéséért. Még le is tiltják a telefonon is a lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#44516) V.Stryker válasza szabogabor10 (#44515) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Érdekes. Be is k@phatják. :((( No, de a mi esetünkben szerencse, hogy itthon még nincsenek így elkanászodva a szolgáltatók. :)

Egyébként a kérdezőnek mondanám,hogy nekem van valahol ilyen domino web sim-em, feltöltős netes akármi, csak nincs hozzá modemem. ha kell, akkor megkeresem és kölcsönadom. Mondjuk a konstrukciója elég fos.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#44517) raziel01 válasza V.Stryker (#44516) üzenetére


raziel01
veterán

Itthon is tiltott. Konkrétan a T írta is pár hónapja a facebook oldalán. Az már más kérdés, hogy néha én is szoktam használni.

(#44518) kokokka válasza raziel01 (#44517) üzenetére


kokokka
őstag

Minden eszközöm (mobilok és tablet) tudják ezt a funkciót, még a hálózatfüggők is. Ha tiltott lenne akkor alapból nem is lehetne használni ezeken a gépeken! Arról nem is beszélve, hogy egy hónapja pont a T-Mobile javasolta ezt nekem egy tablettel kapcsolatban lévén, hogy az nem tudja az OTG-t. Azt írták, hogy a telefonomon érvényben lévő mobilnetet osszam meg és így használhatom a TAB-ot WiFi-n. Ezek után nem mondja nekem senki, hogy tiltott, ez egy nagy butaság! De minél többet beszélünk itt rőla, annál előbb eszükbe jut, hogy ebből is lehetne kisajtolni némi bevételt! Úgyhogy elég legyen! :)

(#44519) lugosi válasza kokokka (#44518) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Érdekesnek tartanám ha tiltanák, lévén a T is forgalmaz mifi routert, aminek épp ez a lényege, hogy megosztja a netet.

(#44520) raziel01 válasza kokokka (#44518) üzenetére


raziel01
veterán

Az, hogy valami tiltott nem jelenti azt, hogy nem tudod használni.

Erre pont nem működik nekik a rendszer de ASZF-ben benne, hogy nem lehet más eszközre megosztani.

lugosi: mifi router-rel igen. De simán hangalapú csomaghoz igénybe vehető netnél tiltott.

Szerk.: Lehet keverem a Vodafone-nal. De valamelyiknél tiltott az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#44521) szili.tamas1 válasza SzGee (#44506) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

http://digi.hu/mobilinternet-szolgaltatasunk

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#44522) csako válasza raziel01 (#44520) üzenetére


csako
veterán

Ezen pdf szerint minden csomagban van lehetőség megosztani a netet.
"Több saját eszköz közötti megosztás lehetősége: van"

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#44523) kali válasza raziel01 (#44520) üzenetére


kali
legenda

simán osztható saját eszközökre, ászf szerint sincs tiltva.

(#44524) aneda válasza raziel01 (#44520) üzenetére


aneda
aktív tag

Voda, ill. Telenor tiltja a céges korlátlan csomagokban biztosan!

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#44525) kokokka válasza aneda (#44524) üzenetére


kokokka
őstag

Ott lehet, de nekem sima előfizetésem van ott is lehet szabadon. Használom is néha.

(#44526) kokokka válasza raziel01 (#44520) üzenetére


kokokka
őstag

Mondom, Ők írták emailben, hogy ezt csináljam, és meg van oldva az OTG problémám. Remélem képben vannak annyira, hogy ezt legalább tudják....

(#44527) majestic


majestic
őstag

Srácok!

Nagy segítség kellene, vagy itt vagy privátban! Vennék egy Sony Xperia Z2-es telcsit. Az eladó azt állítja, hogy teljes összegben ki van fizetve a telefon (ebben az esetben ügyebár nem lehet azt akkor sem letíltani, ha az ügyfél esetleg nem fizeti a számláit), számlát is elküldte, Bementem a T-Mobilhoz és azt mondták, hogy ez alapján nem derül ki, hogy tényleg részletre lett-e véve a telefon vagy sem. További infóval pedig kizárólag a tulajdonosnak tudnaknak szolgálni. Megvan az IMEI szám, a név, stb. minden csak azt nem tudom kideríteni, hogy ki lett-e fizetve a telefon vagy részletre lett kihozva.... Hogy a búbánatban deríthetném mégis ki???? (gyors válasz kellene) :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#44528) raziel01 válasza majestic (#44527) üzenetére


raziel01
veterán

Ne vegyél használt telót, mert le lesz tiltva.
Mindig ezt állítják, hogy rendesen lesz fizetve. Aztán mégse.

(#44529) majestic válasza raziel01 (#44528) üzenetére


majestic
őstag

A telefon új, csak azt kellene kideríteni, hogy ki lett-e fizetve... Nincs itt valaki, aki ki tudná ezt az egy infót deríteni?

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#44530) raziel01 válasza majestic (#44529) üzenetére


raziel01
veterán

Az állását senki nem fogja kockáztatni. Ezt felejtsd el.
Amúgy meg számlanemfizetés esetén is letiltják az egész telefont. Tök mindegy, hogy a részlet ki van fizetve vagy nincs.

LINK

[ Szerkesztve ]

(#44531) kali válasza majestic (#44527) üzenetére


kali
legenda

szia,

hiába lett egyben kifizetve, ha hűséges előfizetéshez tartozik, akkor a kapcsolódó hűség intervalluma alatt abban az esetben is tiltható, ha csak a számlával marad el az előfizető.
akkor nem tiltható, ha domino konstrukcióban, vagy listaáron lett vásárolva - ezek pedig kiderülnek a számla alapján.
amennyiben részletre történik a vásárlás, úgy ha le is hagyja "véletlenül" a részleteket tartalmazó mellékletet, a számlán szerepel a sorok között, hogy; a számla részletfizetési melléklettel érvényes.
takard ki a személyes adatokat, és úgy tedd fel vagy küldd át privátban a számlát, hátha többet is tudunk segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#44532) club1 válasza majestic (#44529) üzenetére


club1
veterán

Szerintem felejtsd el ezt az ajánlatot. Maximum az eladóval együtt tudjátok egy ügyfélszolgálati helyen leellenőrizni a dolgot, de gondolom az eladó ebben nem érdekelt...

(#44533) St3ven válasza majestic (#44527) üzenetére


St3ven
addikt

Fogadj el egy jótanácsot: ne vedd meg.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#44534) raziel01


raziel01
veterán

Nem konkrétan neked szól hanem a többi embernek aki használt telefont akar venni:

Letiltás elleni garancia meg semmit nem ér.
Gondoljunk bele logikusan.
Ha letiltják a telefont akkor nem fizette/nem tudta fizetni a részleteket.
Most belegondolva akkor az ilyen embernek honnan lenne mondjuk 100.000 Ft-ja visszavásárolni?
Bíróságon amúgy semmit nem ér az ilyen papír.

[link]

Itt van egy jó komment:

"Mindig a fillérb*szók b*sznak rá. Hol előbb, hol utóbb.
Mindig azok akik a 100.000.Ft -os telefonnál kicsinyeskednek azon, hogy nem boltban veszik meg, hanem majd "okosban" meg "neten" meg "webshopon sokkal olcsóbb", mondjuk 96-97.000.Ft -ért.
Nyernek 3.000.Ft -ot, sokkal több telefonálgatás, variálás, no meg a fent olvasható kockázat árán."

Én azt javaslom, hogy vegyél inkább részletre vagy inkább várj vele. Nem érdemes kockáztatni.

(#44535) majestic válasza kali (#44531) üzenetére


majestic
őstag

Ez lenne a szerződés:

[link]

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#44536) kali válasza majestic (#44535) üzenetére


kali
legenda

részletre lett vásárolva, ott a; a számla részletfizetési melléklettel érvényes. mondat a sorok között.
amennyiben csak ezt mutatta, és a többi oldalt nem, úgy mutassa meg azokat is, illetve ha ráfogta, hogy egyben kifizetve, akkor mutassa meg azt a számlát is, ami szerint utólag (egyben) kifizette a részleteket.

[ Szerkesztve ]

(#44537) majestic válasza kali (#44536) üzenetére


majestic
őstag

Erre mondta a T-Mobilos csaj, hogy az minden számlán ottvan.... de az is lehet, hogy teljesen hülye volt, nem értette a dolgát, fogalmam sincs...

Nem akarom elhinni, hogy ilyen alap dolgot nem lehet kideríteni, nem arra vagyok kíványcsi, hogy mennyi van a svájci bankszámláján....

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#44538) dptrsk válasza kali (#44536) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Illetve az Induló részlet bruttó összege: 0,00 Ft

[ Szerkesztve ]

(#44539) majestic válasza dptrsk (#44538) üzenetére


majestic
őstag

Na pont erre mondta azt a csaj, hogy ezért van teljesen kifizetve a telefon... Hiszen ha nincs kezdő részlet, akkor ki lett fizetve az egész telefon... Na akkor mi az igazság, úraim????

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#44540) kali válasza majestic (#44537) üzenetére


kali
legenda

az ügyfélszolgálaton nem adhatnak ki konstrukciós infót sem illetéktelennek, de egyértelműen kellett volna, hogy lássa azt, vagy látta is, csak nem akart foglalkozni vele, de sajnos az sem teljesen kizárt, hogy vakon volt az illetékes...
a kezdőrészlet 0 ft is lehet - ahogy szerepel is a számlán -, de ha már részletfizetési melléklet van, akkor az nem véletlen, kérni kell azt is, azon szerepel a lényeg!
egyben kifizetve, nem lenne részletfizetési melléklet, és az nem lenne figyelmeztetésül feltüntetve a számla első oldalán.

[ Szerkesztve ]

(#44541) dptrsk válasza majestic (#44539) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Megnéztem neked:

telefon vásárlásom 24 hónapra 0 Ft kezdővel az indulónál 0 Ft van, mint a tieden.
laptop vásárlás 24 hónapra x Ft kezdővel az indulónál az x Ft fel van tűntetve.

Tehát részletre lett véve, s 0 Ft-ot fizetett ki.

[ Szerkesztve ]

(#44542) dptrsk válasza dptrsk (#44541) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Bocsánat a dupláért.

De találtam itthon nem részletre vett előfizetéses számlát. S azon nincs rajta a részletfizetéses rész...

Tehát tuti részletre lett véve.

(#44543) lugosi válasza raziel01 (#44520) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Szerk.: Lehet keverem a Vodafone-nal. De valamelyiknél tiltott az biztos."

Akkor ez most meg lett szakértve Telekom szempontból...

(#44544) club1 válasza majestic (#44539) üzenetére


club1
veterán

Az ügyletre szánt pénz felét elég ha elutalod nekem. Ezzel már mind a ketten jól járunk...

(#44545) Vangelis válasza dptrsk (#44541) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Persze, hogy részletre lett véve.

de elég ha csak a havidíjat nem fizeti... akkor is lezárják a telefont sajnos.

elég rizikós ez így

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44546) raziel01 válasza lugosi (#44543) üzenetére


raziel01
veterán

Az kavart be, hogy olvasom a Telekom facebook oldalát is, meg néha a Vodafone-ét is.
Az említett dolog kb 4-5 hónapja volt. Valaki kérdezte a falukon, hogy miért tiltott a tethering. Azt válaszolták, hogy sajnos ez így van, nem tudnak mit tenni.
De a többiek kijavítottak itt a fórumon. :R

(#44547) majestic válasza dptrsk (#44542) üzenetére


majestic
őstag

Magyarul BIZTOS RÉSZLETRE lett vásárólva. Csak akkor azt nem értem, hogy ki az a hülye, aki megadja az összes adatát és utánna átb@sz valakit. Ez egyenlő a rendőrségi üggyel, bírósággal és ha évekig el is tart, akkor is tuti veszik, ergó fizetnie kell...

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#44548) szabogabor10 válasza raziel01 (#44546) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem tudom, honnan vette az illető, hogy tiltott a tethering. Szerintem a hiba a készülékében keresendő...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#44549) raziel01 válasza szabogabor10 (#44548) üzenetére


raziel01
veterán

Vodafone-nál van így.

(#44550) kali válasza majestic (#44547) üzenetére


kali
legenda

egyrészt nem biztos, hogy saját (névre) vásárlás, másrészt ha most kell neki a pénzt, akkor talán nem is érdekli, hogy mi lesz belőle a későbbiekben, a végén, jövőre, vagy még később...
igaz, az sem teljesen kizárt, hogy végig fizetni fogja a részleteket és a számlát rendesen, és csak azért nem vallotta be a részlefizetéses konstrukciót, mert úgy sokkal nehezebb eladni.
a lényeg, hogy számodra duplán hibalehetőség így, és erősen meggondolandó a vásárlás.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.