Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42901) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok.
Azon gondolkodtam, ha jellebb váltok a mozaik s-ről az áremelés miatt, akkor már szerintetek csomagváltással együtt tiltják a voipot is? Eddig ment szépen a viber.

(#42902) szili.tamas1


szili.tamas1
senior tag

Hali,
Lejar edesanyam elofizujan a huseg kovetkezo honapban. Vajon megoldhato hogy az en elofizumhoz hozzarendeljuk mint tarskartyat? Tehat az enyem lenne a fo, az ove meg a tars. Lehet ilyet?

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#42903) nrbii válasza Lehiñito (#42901) üzenetére


nrbii
tag

Igen, onnantól már tiltják. Én tegnap váltottam ilyen módon le XS-re, és így már az ÁSZF értelmében nem lehetséges a VoIP. Lehet működne, nem próbáltam, de direkt rákérdeztem.

De nem feltétlenül kell leváltani. Kérdezz rá, milyen lehetőséget tudnának ajánlani, nekem pl. adni akartak 1 éven át havi 1000 Ft kedvezményt, azaz 4690-et fizettem volna az S-ért, de 5690 a leforgalmazható. Ott megmaradt volna szerintem a VoIP, mert ugyanolyan régen aktivált S maradt volna, csak lett volna kedvezmény. Sajnos egyéb okok miatt muszáj voltam leváltani, pedig ez elég jó ajánlat lett volna, igaz, csak egy évig.

(#42904) dokee78


dokee78
félisten

Move XS-hez rendelhető NetPlusz M?

(#42905) csako válasza dokee78 (#42904) üzenetére


csako
veterán

Igen, nekem pl NetPlusz L van mellette.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#42906) dokee78 válasza csako (#42905) üzenetére


dokee78
félisten

:R

(#42907) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Hali,
neten a MyTmobile-ban meg tudom nézni, hogy meddig érvényes az aktuális díjcsomagom? (Like díjcsomag hosszabbítása történt, amit emailben visszaigazoltak, azonban szeretném megnézni/megtudni én is, hogy valóban sikeres volt-e a művelet.)

meg

(#42908) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Domino csomagokban van kapcsolási díj?
Ha igen, akkor mennyi?

Köszi

(#42909) Vangelis válasza kory24 (#42908) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nincs.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#42910) blueye válasza kory24 (#42908) üzenetére


blueye
veterán

Itt vannak az árak, ezekre nem jön rá semmi.

(#42911) Zjunior válasza peugeotmate (#42907) üzenetére


Zjunior
veterán

Ez engem is érdekelne, h hol lehet megnézni.

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#42912) erdoke


erdoke
titán

Mozaik S-ről XS-re váltanám le a feleségem csomagját, és a számlákat nézegetve ez többnyire jó ötletnek is tűnik, már ami a hanghívásokat illeti. Viszont az adatforgalommal kapcsolatban nem tartalmaz semmit a számla. Régebben nem tüntették fel, hogy mennyit forgalmazott, majd a végén jóváírták a díjcsomagban foglalt keret terhére? :F

A legjobb aláírás a héten

(#42913) Varszegig válasza erdoke (#42912) üzenetére


Varszegig
veterán

Szerintem az csak a MediaMania-ban volt, mivel a Mozaikban nincs túlforgalmazási díj, ezért nem teszik rá.

(#42914) xSide válasza kali (#42891) üzenetére


xSide
őstag

NetPlusz XL-ben.

(#42915) erdoke válasza Varszegig (#42913) üzenetére


erdoke
titán

Igen, van benne ráció.
Végül nem volt jelentősége, a felajánlott 1000 Ft/hó díjkedvezményt választottam. Pontosan jövő április végén hosszabíthatok arra a csomagra, úgyhogy ideális átmeneti megoldás.

A legjobb aláírás a héten

(#42916) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

nem tudjátok annak a tanácsadó cégnek a nevét aki azt hiszem finn, és talán tavaly készített egy nagy EU-s összehasonlítást az eu-s piacról? esetleg hol találok ilyen felméréseket ahol a trendeket látnám? pl 4g.5g a fontos- vagy rögtön a 6g??
tudtok ilyen site-okat?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#42917) blueye válasza erdoke (#42915) üzenetére


blueye
veterán

Ezt telefonon ajánlották?

(#42918) kali válasza xSide (#42914) üzenetére


kali
legenda

akkor az nem hasít - ha egyéb korlátozó tényező nincs.
tettek már be onnan sokkal gyorsabb sebességet is.

(#42919) lesaux


lesaux
veterán

Sziasztok!
ECO díjcsomaghoz és Go!Net L-hez tényleg nincs normális limitbővítő opció?
Hiába küldöm a 1430-ra a +limitet meg a +netrollt, ez lepattint. Nem létezik, hogy 32 kilobien kell tengődnöm még három hétig...

(#42920) szili.tamas1


szili.tamas1
senior tag

Kapcsold be az aranykártyás mobilnetet is. Az nemigaz hogy nem elég :D

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#42921) lesaux válasza szili.tamas1 (#42920) üzenetére


lesaux
veterán

Az mi a lófütty, aranykártyás vagyok-e, és hol lehet utánaolvasni?

(#42922) szili.tamas1 válasza lesaux (#42921) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

A My T-mobile-ban.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#42923) lesaux


lesaux
veterán

Ott konkrétan hol? Vagy mi a hivatalos neve?

(#42924) St3ven


St3ven
addikt

Nem tudom, mit csináltam már megint...

Domino Net (vagy Web, ha úgy jobban tetszik) díjcsomagban tegnap 2000 Ft egyenlegem volt, ma nézem My T-n, és most 1965 Ft-ot ír. :F

Tudja valaki, mi kerül ebben a tarifacsomagban 35 Ft-ba? Nem lottóztam, nem küldtem SMS-t, nem telefonáltam, csak áttettem a stick-ből egy S40-es Nokiába, és regisztráltam a számmal WhatsApp-ra.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#42925) St3ven válasza lesaux (#42923) üzenetére


St3ven
addikt

Elvileg itt kellene, de megnéztem aranykártyásként, és valamiért nem hozza már ezt a kedvezményt. Emlékeim szerint 590 Ft-ért volt 100 MB net így, talán Kapcsolat Net Aranykártyásoknak név alatt futott.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#42926) blueye válasza St3ven (#42924) üzenetére


blueye
veterán

" regisztráltama számmal WhatsApp-ra." - az nem pont 1 db SMS? :)

(#42927) St3ven válasza blueye (#42926) üzenetére


St3ven
addikt

De. Egy darab fogadott SMS. Az még mindig ingyenes, ugye? ;]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#42928) blueye válasza St3ven (#42927) üzenetére


blueye
veterán

Akkor passz. 1000 eve regisztraltam.
Igy neked kell nyomoznod h mit csinaltal. :)

(#42929) St3ven válasza blueye (#42928) üzenetére


St3ven
addikt

Hát ja. De ha van még ötlet, ne tartsátok magatokban.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#42930) 8zabi válasza St3ven (#42927) üzenetére


8zabi
őstag

szerintem fizetős, a viber regisztráció is az

(#42931) lesaux válasza St3ven (#42925) üzenetére


lesaux
veterán

Köszönöm szépen a választ.
Ez egy kalap szar nem a legjobb konstrukció. Ez jut róla eszembe: http://www.wikitech.hu/mobil/2013/02/28/a-t-mobile-kinyirta-a-mobilos-mobilnetet/

(#42932) kali válasza lesaux (#42931) üzenetére


kali
legenda

ez azóta gyökeresen megváltozott, részint a - jogos - háborgások miatt is, utána lett 1 gigabyte keretes, és egy ideje 3 és 5 gigabyte is adott már, ezek azért bőven elégnek mondhatók mobiltelefonra, hang alapú előfizetések mellé aktiválva, és megfelelő csomagokhoz nem is drágák, ha bővítő opcióban kerülnek aktiválásra.
amennyiben csak egy bő hétre elég a go!net l számodra, úgy érdemes lenne nagyobb csomagba váltani, még a drágábbik, nem bővítős csomaggal is jobban jársz, arról nem is beszélve, ha az eco olyanra cserélődne, amiben van bennefoglalt adatforgalom (például move xs és attól felfelé), mert akkor nagyon jó ár/érték bővítőket aktiválhatnál; 1 gigabyte / 1290 ft, 3 gigabyte / 2290 ft, 5 gigabyte / 3090 ft - ezek akár már az 1990 ft árú move xs mellé is!

[ Szerkesztve ]

(#42933) 1430 válasza lesaux (#42919) üzenetére


1430
senior tag

A +limit csak a Net&Roll mobilinternet díjcsomagokhoz ad keretet, míg a +netroll a már kivezetett Net&Roll 1GB opció kódja volt (de míg volt, Eco-hoz addig sem volt aktiválható). Szóval mára már csak a NetPlusz-ok vannak, Eco-hoz abból is a "nem bővítős" (drágábbik) verziók. Ha erre átváltasz, Go!Net-re már nem válthatsz vissza, bár szerintem nem is éri meg (Go!Net L = 2000 Ft/500 MB vs. NetPlusz M = 1790 Ft/500 MB).
A szili.tamas1 által írt "aranykártyás mobilnet" 200 MB-ot ad 590 Ft-ért (NetPlusz Arany, díjszabás 2.3.2.2. >> ha aranykártyás vagy, akkor aktiválhatod), de félek ő nem erre gondolt, hanem a különálló díjcsomagként használható Aranytárskártya Net&Roll díjcsomagokra...

St3ven
Ez az S40-es Nokia megőrzi az elküldött üzeneteket? Bár hálózaton belülre is 39 Ft az SMS... (Domino Nap szerinti díjon megy)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#42934) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

Tegnap voltam az ügyfélszolgálaton, hogy rendezzem a havi számlám ( igen, én így intézem :) ) és mondta az ügyfélszolgálatos, hogy rendezkedjem be a netes fizetésre, mert júniustól díja lesz annak, ha személyesn intézem a befizetést. Ez tényleg így lesz? És ha igen mennyi lesz a díja?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#42935) kali válasza Edi77 (#42934) üzenetére


kali
legenda

szia,

nem látok ilyen változást; link
drágul a számla újranyomtatása, a csekk újraküldése...stb, de befizetésre vonatkozó új tételt nem írnak.

(#42936) ShadowX válasza Edi77 (#42934) üzenetére


ShadowX
őstag

Szerintem az ügyintéző arra gondolt, hogy a díjcsomagok ára változik abban az esetben, ha nem elektronikusan fizeted a számlát. Ez lesz az e-pack.

(#42937) zebede válasza ShadowX (#42936) üzenetére


zebede
őstag

Távszámlára is vonatkozik ez a kedvezmény?

[ Szerkesztve ]

(#42938) kali válasza zebede (#42937) üzenetére


kali
legenda

igen, arra is;

számláját elektronikusan egyenlítse ki az alábbi csatornák valamelyikén:

- a www.telekom.hu/mobil oldalon, online ügyfélszolgálatunkon
- a Távszámlán (www.tavszamla.hu)
- a Telekom mobilapplikáción keresztül banki átutalással
- csoportos beszedési megbízással
- MasterCard Mobile alkalmazással

[ Szerkesztve ]

(#42939) aicon válasza lesaux (#42931) üzenetére


aicon
senior tag

Ez a cikk még mindig megállja a helyét, a számok némi, leheletnyi módosításával.
A koncepción semmi nem változott!
Lásd pl. a kiegészítő mobilnetes fül az alapértelmezett megnyitáskor, meg vagyok róla győződve, hogy véletlen és egyáltalán nem szándékos... :W
Résen kell lenni.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#42940) kali válasza aicon (#42939) üzenetére


kali
legenda

nem állja meg - vagy neked leheletnyi a különbség az 500 megabyte és az 5 gigabyte között?!?! :U -, és nem is tűnik terelésnek a szolgáltató részéről a mobilinternetes opcióknál meghatározott alapértelmezés, hiszen nagyságrendekkel több olyan díjcsomag van, amiben adott bennefoglalt adatkeret, mint amiben nincs.

[ Szerkesztve ]

(#42941) St3ven válasza 1430 (#42933) üzenetére


St3ven
addikt

Igen megőrzi, és természetesen meggyőződtem róla, hogy nincs az elküldöttek között új üzenet. :F

Dominónál van valami kód/menüpont, amivel/ahol az utolsó hívás/sms adatait lehet lekérni - ez itt is működik?

(#42930) 8zabi
De miért is kellene fizetni? Én neten regisztrálok rá, nem sms-ben. Legalábbis eddig így volt, már vagy tízszer regisztráltam négy különböző eszközön WhatsAppra/Viberre.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#42942) Edi77 válasza kali (#42935) üzenetére


Edi77
őstag

és (#42936) ShadowX: tuti, hogy ezt mondta az ügyintéző. Csekket ezer éve nem kapok, mindig személyesen fizetem be a számlákat. Én is megleődtem, s ennek hatására felejthettem el megkérdezni ennek a díját.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#42943) kali válasza St3ven (#42941) üzenetére


kali
legenda

más rendszer alatt is sok ilyen lehetőség van, például nálam az imessage aktiválásakor is küld sms-t, és az sem jelenik meg a kimenő/elküldött üzenetekben, de legalább figyelmeztet rá a rendszer, hogy számoljak vele.
bár ha nem pont egy sms áráról van szó, akkor érdekes...

[ Szerkesztve ]

(#42944) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Az új típusú díjcsomagoknál ugyebár már működik az e-pack kedvezmény (Fun S, Like S, move díjcsagok) és jún. 1-től a Next is drágább lesz 600 Ft-val, ha nem elektronikusan/távszámlával/e-pack kedvezménnyel kerül kiegyenlítésre.

(#42945) 1430 válasza St3ven (#42941) üzenetére


1430
senior tag

A 1777-es automatán van ilyen menüpont, és azt hiszem a 1777-et a Domino Web-ről is fel lehet hívni.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#42946) Soulfly842 válasza 1430 (#42945) üzenetére


Soulfly842
addikt

Igen, lehet hívni :)

Domino webet már váltottam át sokszor havidíjasra és ahhoz is a 1777-es ügyfélszolgálati számon szükséges a havidíjas átváltás megerősítése.

(#42947) polonic


polonic
félisten

Belépek a my t-mobileba és nulla forintot ír ki a havi forgalomhoz, holott már nyilván volt hívásom és a múlt héten rendesen kijelezte a forgalmat.
Valami probléma van a rendszerrel?

(#42948) erdoke válasza blueye (#42917) üzenetére


erdoke
titán

Igen, és emlegették az Aranykártyát is, de nem biztos, hogy tényleg van összefüggés.

A legjobb aláírás a héten

(#42949) St3ven válasza 1430 (#42945) üzenetére


St3ven
addikt

Valóban fel lehet hívni, de nem találtam ilyen menüpontot. :( Pedig nincs sok, lehet ez a gond, kevesebb az opció Domino Web-ről hívva. :F

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#42950) korcsillio


korcsillio
őstag

Ha a next L elöfizetésemre annak idelyén vettem telefont,most váltottam next S-re de csak a 7990.-re tudtam nem a 6490 -re,igaza lehetett az ügyintézölánynak vagy nem?
Csak mert arról se tudott hogy lejjebb lehet vinni a csomagot,fizettetni akart velem érte...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.