Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42151) n@p@lm válasza lugosi (#42150) üzenetére


n@p@lm
őstag

a legtöbb ember nem néz körül, bemegy a szolgáltatóhoz és ott válogat.

(#42152) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!
Meglévő számlás előfizetés mellé (amire van még hűség) van lehetőség dominós csomagban készüléket vásárolni?

(#42153) club1 válasza BigBlackDog (#42152) üzenetére


club1
veterán

Miért mellé? Dominós készülékcsomagot bármikor, bárki vehet...

(#42154) BigBlackDog válasza club1 (#42153) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Gondoltam erre is vonatkozik esetleg az "1 kedvezményes készülékvásárlás/24 hónap" szabály. De akkor nem, köszönöm a választ! :)

[ Szerkesztve ]

(#42155) Ombi5


Ombi5
őstag

Udv. HA van egy telefon amit megvettem es van rajta biztositas, akkor azt csak a tulaja tudja ervenyesiteni vagy mas is ,ha baja esik a telefonnak? :R

(#42156) vizslakutya válasza Ombi5 (#42155) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Csak az akinek a nevén van a biztosítás.ha megvan a kár,először fel kell hívni a megadott számon a kárfelvevőt,az ha jogosnak ítéli,akkor ad egy kárszámot és azzal lehet menni a hivatalos T szervizbe,az már csak azt nézi,hogy valóban megtörtént e bejelentett kár és ha úgy ítéli meg ,hogy csere,akkor cserél,ha javítható ,akkor javít.Itt viszont igazolnod kell ,hogy te vagy a biztosított.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#42157) polonic


polonic
félisten

Felteszem itt is a kérdést, itt több rendelős hsz született:

Valaki rendelt mar egyebkent igy a t-hometol? Mi a menete ennek? Ugy ertem az o oldalukrol. Lerendeltem, jott visszaigazolo mail, amiben ijak, hogy holnap szallitjak. De semmi hivast nem kapok, hogy tenyleg en rendeltem-e csak küldik egyből?

(#42158) raziel01 válasza polonic (#42157) üzenetére


raziel01
veterán

Nem mindig hívnak.

(#42159) kali válasza polonic (#42157) üzenetére


kali
legenda

engem sosem hívtak még, pedig sok telefont rendeltem már, másnap csörgött/csöngetett a futár, hogy hozta a cuccot.
jellemzően akkor telefonálnak, ha teljesen új előfizető és/vagy valamilyen szempontból problémás a rendelés, netán pontosítani kell valamit...stb.

(#42160) polonic


polonic
félisten

Egesz jo sebesseg 3g-tol az esti orakban

[link]

[ Szerkesztve ]

(#42161) polonic válasza kali (#42159) üzenetére


polonic
félisten

Az baj egyebkent, ha ma mar nem latom a rendelesek kozott ? A lezart rendeleseknel sincs ott. Semmi nyoma a weblapon annak, hogy en rendeltem barmit is.

(#42162) blueye válasza polonic (#42161) üzenetére


blueye
veterán

Az már gond.
Hívd fel a 1430at!

(#42163) dptrsk válasza polonic (#42161) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ilyen nekem is volt, e-mailt kaptál a rendelésről?
Ha nem akkor, szerintem hívd fel őket mert nekem anno elfelejtődött pont ugyan így...
Ha igen, akkor kérdezz rá, hogy ugye átadták már a futárnak

(#42164) polonic válasza dptrsk (#42163) üzenetére


polonic
félisten

Email van a rendelesrol, abban azt irjak ma szallitjak a cuccot.

(#42165) blueye válasza polonic (#42164) üzenetére


blueye
veterán

De miért nem hívod fel őket hogy megnyugtassanak vagy kijavítsátok a hibát ha eltűnt a rendelés?

(#42166) polonic válasza blueye (#42165) üzenetére


polonic
félisten

Mar kozben megtortent, minden rendben van a megrendelessel.

(#42167) blueye válasza polonic (#42166) üzenetére


blueye
veterán

Super! :)
Ettől függetlenül, én pl. a 2008as rendeléseimet is látom...

(#42168) polonic válasza blueye (#42167) üzenetére


polonic
félisten

Egy rendelésem volt tőlük még 2009-ben, azt én is látom a lezárt rendeléseknél.

Tudod, hogy a gls-es csomagazonosító hogy néz ki? Azt tudom, hogy a telekomos rendelésazonosító az első/utolsó 7 számjegye. Csak a többit kéne kitalálni. :)

(#42169) PhoenixSzG válasza polonic (#42168) üzenetére


PhoenixSzG
tag

0006 kell a telekomos rendelés azonosító elé.

(#42170) btudos


btudos
veterán

Van rá online lehetőség, hogy az előfizetésemhez tartozó 3 ingyenesen hívható számot lecserélhessem, vagy mindenképp be kell mennem személyesen emiatt?

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#42171) club1 válasza btudos (#42170) üzenetére


club1
veterán

Van.

(#42172) jenei1994


jenei1994
addikt

Üdv!

Ma rendeltem a Telekomtol egy dominos telefont és nem kaptam róla semmi papírt csak egy kiszállítási dokumentumot . :Y Garancia Papírt emailen küldik el ?

(#42173) Melack válasza jenei1994 (#42172) üzenetére


Melack
veterán

Online tárolja már ezeket e T.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#42174) jenei1994 válasza Melack (#42173) üzenetére


jenei1994
addikt

Értem akkor a valami baja van nem kell vinnem semmit csak a személyimet meg a lakcím kártyámat ?

(#42175) Melack válasza jenei1994 (#42174) üzenetére


Melack
veterán

Igen

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#42176) jenei1994 válasza Melack (#42175) üzenetére


jenei1994
addikt

Köszönöm a segítséget! :R

(#42177) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok

Új telekom felhasználó vagyok így kéne egy kis segítség.
Like 300 csomagom van, aktiválva a 3 ingyenesen hívható szám. Ki is írja, hogy eddigi hívásdíj 3000 ft kedvezmények nélkül. Értem, hogy ebben benne vannak az ingyenes hívások értéke is majd később levonják.
Azonban nem lehet valahol az online felületen megnézni részletesen, hogy mondjuk ingyenesből és havidíjból külön külön mennyit használtam el?
Elég rossz így a havidíjjal tervezni.

Köszönöm.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#42178) Vangelis válasza szabonagyur (#42177) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Pont ez a lényege :)
Ne tudj tervezni :)

nekik az nem éri meg!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#42179) szabonagyur válasza Vangelis (#42178) üzenetére


szabonagyur
félisten

Na akkor keresek inkább alkalmazást hozzá az hátha van droidra ami számolni tudja fejenként az elhasznált időt. :D

köszi az infót ;)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#42180) tomy86 válasza szabonagyur (#42177) üzenetére


tomy86
addikt

"Új telekom felhasználó vagyok"
Majd rájössz, hogy túlbecsülöd a Telekom IT-s csapatát ;]
Egyébként CallMeter3G-vel lehet követni a számla állását droid esetén. ha jól emlékszem van benne importálható Like300 beállítás is. Hogy mennyire friss és jól konfigolt, azt nem tudom.

(#42181) Bitpalace


Bitpalace
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem volna, hogy most látom a T-nél az Iphone-os akciót, hogy Next S díjcsomagba el lehet hozni. Na már most az én hűségem az csak júniusban fog lejárni, de addigra biztos nem lesz már akció, mert szerintem gyorsba ki akarják szórni. Ha bemegyek, akkor nem tudják elintézni, valahogy azt a hátramaradt 3 hónapot a mostaniból? Mert most is Next S-be vagyok csak akkor most megkötnék megint egy 2 éves hűséget, hogy el tudjam hozni a telefont.

Köszönöm!

(#42182) kali válasza Bitpalace (#42181) üzenetére


kali
legenda

szia,

amennyiben legalább arany kiemeltségről van szó, úgy a 24-ből letelt 21 hónap után már aláírható újabb hűség, és elhozhatod a készüléket.

(#42183) Bitpalace válasza kali (#42182) üzenetére


Bitpalace
senior tag

Köszönöm!

Annyi kérdésem lenne még, hogy szerinted egy Xperia P-t érdemes lenne lecserélni egy 4S-re? Mert nekem kicsit elegem lett a droidból, de legfőképpen a P-ből. Kicsi akku, hívásbug...botrány.

08.09-én vettük a készüléket, gondolom nem tudnak annyit elengedni, hogy aláírhassam az újabb hűséget. Igen aranykártyás vagyok, de gondolom ez nem hatja meg őket, hogy mennyi ideje hűséges hozzá az ember.

üdv!

(#42184) kali válasza Bitpalace (#42183) üzenetére


kali
legenda

az xperia p olyan szinten problémás, hogy nem csodálom, ahhoz képest a 4s a menyország, legalábbis szerintem.
nem, akkor sajnos nem fog menni, hiszen májusban jár csak le a 21 hónap, és már az is kedvezményes a 24 hónap helyett.

(#42185) Bitpalace válasza kali (#42184) üzenetére


Bitpalace
senior tag

Akkor sehogy sem tudom elhozni... :( Marad a reménykedés, hogy hátha májusig kitart az akció, amit igen erősen kétlek! Végre lenne egy "telefonom" de akkor maradhatok ennél a telefonnak nevezett valaminek...

Köszönöm!

(#42186) sutszi


sutszi
veterán

Akadt egy kis problémám ismét. Egyelőre én még nem intézkedtem semmit, szóval csak másodkézből való információim vannak, de megpróbálom valahogy összefoglalni.

Nemrég írtam, hogy díjnemfizetés miatt volt egy státuszvesztés.
Ennek eredménye az lett, hogy 'A' telefonszám esetén a Next S aranytárskártyás verzióról Next S-re változott. Ez eddig nem is lenne gond, viszont nem 6490-re változott a díj, hanem 7990-re. Ez a verzió akkor kéne legyen ha készülékvásárlással egybekötött Next S előfizetésről lenne szó, de nem történt készülékvásárlás ezen erre az előfizetésre váltáskor, sem előtte.
Van még 'B' és 'C' telefonszám amire augusztusban lettek telefonok vásárolva de azok más csomagok, és gondolom semmi köze 'A' telefonszámra kötött előfizetéshez.

A T-be azt mondják, hogy készülékváltás történt ezért 7990Ft a havidíj. DE hát nem történt...

Most megint lemaradtam valamiről, vagy tényleg benéztek valamit?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#42187) dptrsk válasza sutszi (#42186) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Mikor az A előfizetést átváltottad ATK Next Sre, akkor volt hűséged az A előfizetésre? Ha igen, akkor azért kell többet fizetned, ha nem, akkor felhívnám a 1430at, hogy valami gond van.

[ Szerkesztve ]

(#42188) Overmax-X


Overmax-X
újonc

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a telekom elfogad garancialevél fénymásolatot is telefon garancia érvényesítéshez?

Köszönöm!

(#42189) sutszi válasza dptrsk (#42187) üzenetére


sutszi
veterán

Elvileg lejárt már rég a 2 év amikor ATK Next S -re történt a váltás....legalábbis én így tudom. Viszont ha lett volna akkor sem érteném miért a készülékváltásos díjat fizettetik amikor nem történt ilyen.

Akkor valószínűleg telefonálni fogok...csak nehéz úgy érvelni, hogy ők azt mondják a készülékváltás miatt kerül ennyibe, én meg azt mondom nem történt meg...az kicsit patthelyzet.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#42190) Vangelis válasza sutszi (#42189) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mondják meg, hogy melyik készüléket vetted és mikor a telefonszám mellé!? Amire szerintük készülék kedvezmény is van.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#42191) dptrsk válasza sutszi (#42189) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha vettél régebben hűségre telefont ami még nem járt le, azért a készülék váltásos díjat kell fizetned, mert a készülék árában már megkaptad a kedvezményt... a Telekom így gondolja.
Tehát ha van a telefonszámodon készülékkötbéres hűség a telefonvásárlásos árak vonatkoznak rád, függetlenül attól, hogy a NextSre váltáskor vehetsz-e/veszel-e telefont.

Még azt tudom elképzelni, hogy mikor B és C telefonszámnak vettétek a telefonokat, az egyik telefon az A szám hűségére lett kihozva(mert pl olcsóbb volt)

Esetleg mobiltárca tesztben nem veszel részt?
Mert ott míg vissza nem adod a tesztkészüléket van a telefonszámodon egy kötbér!!
Ha ez az eset áll fenn jelezd az üfsz-nek, hogy te az alacsonyabb havidíjra vagy jogosult, mert nem vetted, hanem csak kölcsön kaptad a készüléket

[ Szerkesztve ]

(#42192) sutszi válasza dptrsk (#42191) üzenetére


sutszi
veterán

'A' számra nem volt semmi, csak B-re meg C-re. De utánanézek pontosan, mert itt valami kavar lesz.

Megfogom kérdezni, hogy pontosan melyik telefon is van ami ezt okozza szerintük...csak mert tudomásom szerint nem volt ilyen...

Nincs mobiltárca teszt, meg semmi más extra körülmény. Sima egyszerű előfizetésekről van szó...

Köszi mindenkinek az info-kat...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#42193) davidsz


davidsz
őstag

Telekomnál vásárolt iPhone 4 függő készüléket - hűségídő, minden rég lejárt - függetlenítenek hivatalosan és mennyiért?
(céges telefon volt, cég megszűnt)

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#42194) dptrsk válasza davidsz (#42193) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A lejárt előfizus telókat 15000 forintért függetlenitik ha jól tudom. A Dominosokat 25000 forintért.

(#42195) davidsz válasza dptrsk (#42194) üzenetére


davidsz
őstag

Köszönöm!
Elég maga csak a telefon hozzá? Mert nincsenek már előfizetéses papírok, semmi, csak a telefon, meg a donoza stb.
Megszűnt előfizetés, cég minden.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#42196) laszlohu


laszlohu
addikt

Sziasztok!

Az miért van, hogy
van egy ősrégi Nokia telefonom, ami előfizetéses, a Telekomnál,
a sim kártya is ősrégi,
a napokban Mecséren, Győr-Moson-Sopron megyében jártam,
és a telefonom azt írta ki, hogy
nem sikerült a sim kártya frissítése?

Ez miért lehet?

Esetleg nem lehet valahogy megnézni - pl. úgy, hogy kapok egy SMS - t
- hogy pl. a Sim kártyám meddig érvényes, egyáltalán előfizetéses esetben van
lejárata a Sim kártyának?

[ Szerkesztve ]

(#42197) club1 válasza laszlohu (#42196) üzenetére


club1
veterán

Gondolom a márka frissítését (Telekom HU) akarták elvégezni, emiatt nem izgatnám magam, ha más problémád nincs vele (hívások megszakadása, mobilnet szakadozás, stb). Nincs lejárata a sim kártyáknak.

(#42198) laszlohu válasza club1 (#42197) üzenetére


laszlohu
addikt

Köszi az infot,
az az érdekes, hogy az adott napon
már reggeltől a Telekom - os szöveg volt,
akkor meg mit akart frissíteni?

Egy újabb kérdés jutott eszembe :
az nem zavarhat be, hogy az adott sim kártya még abból a korszakból van,
amikor még westel volt a neve?

[ Szerkesztve ]

(#42199) dptrsk válasza laszlohu (#42198) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Vannak úgynevezett dinamikus SIM kártyák, amiken van T-Mobile menü(eszköztár), s ezeknek a SIMeknek frissíthető a menüje távolról.

(#42200) nunusuky


nunusuky
újonc

Ma azt az információt kaptam a Telekom ügyfélszolgálatától, hogy már náluk is elérhető 900MHz-en is a 3G szolgáltatás, tehát ugyanúgy országos, mint a Voda 3G-je.
Meg tudná ezt nekem erősíteni valamelyikőtök?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.