Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14976) manchester85 válasza nord_ (#14974) üzenetére


manchester85
addikt

Szerencsére én még 110k-ért vettem meg az iPhone 4-et, két év hűséggel, de a legdurvább az, hogy a 4S is 145 ezerrel nyitott, és most 180-nál jár. Az meg, hogy ikon 200-zal 160 ezer, az valami olyan szám (kezdetek óta 2-3 heti rendszerességgel meg szoktam nézni az árakat) amitől nemcsak a nem létező bicskám a zsebemben, de a konyhában levő összes konyhakés is lábra kel. 60 ezerért vettem ugyanilyen konstrukcióban anno a 3G-t, 100 ezerrel kevesebbért. :DDD És ne jöjjön senki a dollár árfolyammal, ugyanis a forint ugyanilyen szar volt az i4 kijövetelekor is, és ezek az árak még azt is zsírosan kenterbe verik.

Sokszor mondtam már, de innen most már tényleg csak lejjebb van (árban). Volt már olyan, hogy emeltek az iPhone kezdőárán a T-nél? Nekem nem rémlik. Ezúttal kétszer is... A 4S indított eddig a legdrágábban a T-nél, és még ezt is megfejeltél kétszer áremeléssel.

Nem olajárról, nem élelmiszerárakról, hanem 1-2 év alatt értéküket vesztő műszaki termékekről beszélünk, amik infláció ide vagy oda, inkább olcsóbbak lettek egy 10-15 éves ciklust nézve, mint drágábbak.

Tehát a szolgáltatók ezt nem művelhetik a végtelenségig, 10 éve is 150-200 ezer volt egy csúcs mobilteló, és most is annyi. Egy biztos, ez így nagyon nem okés. Majdnem kétszer annyi, mint egy GS 2, holott ezek egy kategóriát képviselnek, és minden normális szolgáltatónál ezek a modellek nagyjából hasonló áron mennek. Botrány.

i6 Silver

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.