Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101401) Cs1csó válasza stefi68 (#101400) üzenetére


Cs1csó
félisten

Gondoltam erre is de előbb még jó lenne a legfrissebb APK is elérhető lenne.

(#101402) #81733120


#81733120
törölt tag

Nekem nem muxik a Domino FIX-es kartyam az EU-ban... :o

(#101405) #81733120 válasza 4Grider (#101403) üzenetére


#81733120
törölt tag

Basszus, ezt nem is tudtam. :DDD

Köszi. :R

(#101406) lugosi válasza Cs1csó (#101399) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez már biztos, hogy kivezetik?

(#101407) kali válasza tamasas0913 (#101391) üzenetére


kali
legenda

Közel sem biztos...
Az Apple hatványozottan ellenőriz mindent, ami felkerül az áruházába, ami persze nagyon jó dolog, de ilyenkor ennyi hátránya lehet, hogy akár emiatt is csúszhat a dolog - lehet persze a Telekom sara is, látatlanban viszont nem lehet megmondani.

lugosi: Nem biztos, korábban, illetve a kezdetekben is így ment, megadtak 3 - 4 hónapot, aztán amikor közeledett az intervallum lejárata, akkor meghosszabbították és ez sokszor megtörtént.

[ Szerkesztve ]

(#101408) stefi68 válasza Cs1csó (#101401) üzenetére


stefi68
addikt

Van abban is Play áruház, egyszerűen feltelepíted onnan.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#101409) Cs1csó válasza lugosi (#101406) üzenetére


Cs1csó
félisten

A TRÉkomnálé semmi sem biztos de valaki itt linkelte azt a szöveget a Tré-től hogy kb. január végén kivezetik a MOST opciót legalábbis a legfontosabb 9-19 Ft-os részt de mos nagy a katyvasz.

(#101410) tibor23 válasza Cs1csó (#101395) üzenetére


tibor23
senior tag

Kösz, de nem fogok ilyenekkel kínlódni. Ilyen alapon be is szüntethetik a webes felületet, mert minek ha nem tudsz elérni vele mindent?

(#101412) prozodus válasza Cs1csó (#101399) üzenetére


prozodus
őstag

Ha oda telepítem a noxba a trét, akkor az nem tudja frissíteni magát?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#101416) Cs1csó válasza prozodus (#101412) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem nem sikerült, de a play áruházban sem találtam a legfrissebbet - az elvileg 9.25-öst. Ha lesz érkezésem egy másik emulátort is kipróbálok hátha. Most végül is azt írja hogy automatikus a megújítás de ez lehet a régi app miatt van és az újban már más lenne passz.

Na megtaláltam - verziószámot nem látok - de úgy látszik a NOX-nak tényleg ki kell próbálni a BETA verzióját mert ezt írja:

[ Szerkesztve ]

(#101417) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Az új Telekom alkalmazás már csak 5-ös Androiddal vagy fölöttivel működik!
Kollégám is "porul" járt, nem tudja frissíteni a telefonján...
Huawei G620s.

[ Szerkesztve ]

(#101418) prozodus válasza Cs1csó (#101416) üzenetére


prozodus
őstag

Na, én teljesen elakadtam a noxxal, mivel a billentyűzetet nem érzékeli, de az érintőképernyőt is csak részben... Szal nem tok neki linket betenni pl.

A firefox meg kiírja ugyan, h telepítve az app, de közben nem is töltött le smit...

SOS! (Ha másokat nem érdekel a nox, akkor inkább priviben.)

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#101419) Cs1csó válasza prozodus (#101418) üzenetére


Cs1csó
félisten

Jelenleg fölösleges is a NOX-al próbálkozni a 7.8-ason még nincs változás az újabb meg nem indul el rajta

Most kipróbálom a Bluestack-ot.

(#101420) prozodus válasza Cs1csó (#101419) üzenetére


prozodus
őstag

Nekem nemcsak a t-app miatt lett volna érdekes, de így: input nélkül, gyakice smire sem jó, az a bajom...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#101421) Kam1kaze


Kam1kaze
tag

Tegnapi fordulónapon, rokonaim nem kaptak SMS-t, hogy lejárt a Most opció, ezért ránéztem alkalmazásban, és magától megújult nekik. Most már 2018.10.31-et ír.

Rávettem magam a "szolgáltatóváltásra" (esetemben azt hiszem márkaváltás, mert Blue-s a fő kártyám) és tegnap este elmentünk párommal a Telekomhoz, mondtam számhordozással át szeretnénk jönni, Domino Fix-re. A válasz az volt, hogy készlethiány van, leghamarabb 4-én lesz kártyájuk, jöjjünk akkor vissza, mert addig nem tudják elkezdeni a számhordozást se. Egy kicsit gáz szerintem, hogy egy ekkora szolgáltatónál SIM készlethiány legyen. Meg foglaltam időpontot is, mondtam, azt töröljék akkor, mert hamarabb tudtunk jönni, hogy ne foglaljuk más elől a helyet. Válasz, nem számít. Kisebb cégeknél is meg van ez oldva, hogy maga a lefoglaló is tudja törölni a foglalását. Ez a Telekomnak nagy feladat.

(#101382) gabo91 - (#101383) csacsi67 - (#101384) kali

A T úgy gondolja, hogy rá nem vonatkoznak a szabályok. Nálam többszörösen is szabályt szegtek.

Először 2,5 éve furcsállottam valamit, hogy az akkor 2 éve megszüntetett fiókom adatait megőrizték, ezt meg is írtam a Blue Mobile topikban.

Majd, egy körülbelül 2 éve vásárol TV-t, úgy fogalmazok, hogy "vélhetően" újracsomagolt/használt állapotban adtak el nekünk. 1 évig szívattak vele (Samsunggal együtt), háromszor volt szervizbe. Akkor nem ijedtek meg semmilyen hivatalos szervtől, amikor írtam nekik, hogy hozzájuk fordulok. Volt amire nem is válaszoltak, pedig tértivevényesen adtam fel, nem e-mailen keresztül. Azért húzódott el 1 évig, mert mindenre sokat kellett várni, Békéltető Testület meghallgatás, stb. Amikor eljöttem a Vodafone-tól, mikor lejárt a 2 év hűségidőm, azt gondoltam ennél lejjebb már nincs, de erre rácáfolt a Telekom, van lejjebb... Vodafone legalább a Békéltető Testületi meghallgatáson már hajlandó volt megegyezni velem és visszafizették a jogosan járó összeget, de a Telekom továbbra is játszotta az én mindent megtehetek stílusát. A Telekom által kiküldött képviselő, szerintem azt se tudta mire jött, el se olvasta amit én beadtam kérelmet, meg a saját Telekomos papírjukat se olvasta el. És ez nem kitaláció, így van, Ő mondta mind a kettő esetben, hogy ja, ezt nem olvastam.
Miután meguntam, a Fogyasztóvédelmi Főosztálynál bejelentettem, kivizsgálták és meg is büntették a Telekomot 400.000 Ft-ra (ami nekik zsebpénz), mert 3 szabálytalanságot is elkövettek ebben az ügyben.
Ezután is csak akkor oldódott meg a problémám, miután írtam a német Telekomnak és egyben egy külföldi Samsungnak.

Most, hogy hónapokkal ezelőtt, vettem net miatt egy Domino Fix-et másodlagosnak, a szerződésemben más szerepelt, mint amit megadtam az online megrendelő felületen.
Csak egy részét idézem be:
"Tisztelt Telekom! Körülbelül 1 hónapja vettem egy Domino Fix kártyát, aminek a szerződését 1-2 hete töltöttem le (mert személyesen nem kaptam) és akkor vettem észre, hogy olyan opciónál is az igen van megjelölve, ahol én a nemet adtam meg, online megrendelésnél. 1.) ea) Az előfizetői névjegyzékkel kapcsolatban 2.) eb) A forgalmi adatokon kívüli helymeghatározó adatok nyújtásával kapcsolatban. Ezért bementem személyes ügyintézésre, ahol azt mondták, hogy a rendszerükben "nem" szerepel és nem tudják, hogy a szerződésemen miért van "igen". Valamint a személyazonosító igazolványszámomat se akartam megadni, mert nem kötelező, de az online kitöltőfelület, kötelezővé tette/teszi."

Erre is sikerült egy sablonszöveges, semmitmondó választ adniuk.

Ezek után, Telekomtól maximum feltöltőkártyás SIM-et veszek, amíg sokkal jobban megéri a konkurenciával szemben. Jó lenne, ha már indulna a Digi mobil. Telekomot végleg likvidálnám az életemből.

Ez a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság link meg jól fog most jönni a Tesco-val szemben.

(#101422) Donki Hóte válasza Kam1kaze (#101421) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Megnyugtató amit írsz. Tesconál, vodafonnál, telekomnál minden tízezredik ügyfél jár úgy pórul mint te.

Mivel te pórul jártál, ezért most 9999 ember nyugodtan mehet hozzájuk, semmi baj se lesz a szolgáltatással :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#101423) Kam1kaze válasza Donki Hóte (#101422) üzenetére


Kam1kaze
tag

Samsungot kihagytad! :D Akkor siess, mert pl. a Tesco-s is már több hónapos történet, elindult a számláló, nehogy pont az újabb tízezredik legyél valamelyiknél. ;) :R

[ Szerkesztve ]

(#101424) Batib


Batib
őstag

Hali!
A feleségemnek más szolgáltatónál van előfizuja, amivel tul.képpen meg van elégedve, de kevés rajta a net.
Mivel kétsimes a telója, felmerült hogy veszünk Domino Fixet a T-től és töltünk rá Marathon opciót. Most azt írják a honlapon, hogy a Dominó Fix-hez jár ingyen 10GB net 60 napos felhasználási idővel. Ezt értem és örülök neki. De azt is írják, hogy jár hozzá 1GB net és 80 perc lebeszélhetőség. Ez hogy van? 1 hónapig ez ajándék aztán vége, vagy ez havonta megujuló és fizetős?
Köszi, ha felokosítotok.

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#101425) #77646080 válasza Batib (#101424) üzenetére


#77646080
törölt tag

1 hónapig ez ajándék aztán vége

Így van. :K

(#101426) Zeki válasza Batib (#101424) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az 1 giga net meg 80 perc addig él, amíg el nem fogy. Vagy amíg a sim él. Asszem. De lehet csak egy évig.

[ Szerkesztve ]

(#101427) #77646080 válasza Kam1kaze (#101421) üzenetére


#77646080
törölt tag

Egy kicsit gáz szerintem, hogy egy ekkora szolgáltatónál SIM készlethiány legyen.

Alapvetően értem és elfogadom, amit írtál - itt most annyiból különleges a helyzet, hogy akciós az on-line vásárlású FIX, nagyon megugrottak a megrendelések és emiatt van perpillanat hiány. De ez nem jellemző állandóan a Telekomra. Persze ez sovány vigasz annak, aki most venne.

Nekem is 9 nap alatt jött meg a FIX kártya, szemben a korábban megszokott 2-3-4 napos teljesítéssel, amit megszoktam. Furcsállottam is, de ez van, ha sokan rácuppanunk egy akciós termékre...

(#101428) #77646080 válasza Zeki (#101426) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igazad van, így a pontos: max. 1 évig.

Ami a kérdezőnek a lényeg: nem újul meg és nem kell érte fizetnie.

[ Szerkesztve ]

(#101429) NY_A


NY_A
őstag

Sziasztok.

Én Magenta1 csomagban vagyok. Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges-e az, hogy a feleségem előfizetését a nevemre vegyem bevonva azt a Magenta1 csomagba?

(#101430) Batib válasza #77646080 (#101428) üzenetére


Batib
őstag

Köszönöm.
Zeki :R

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#101431) Kam1kaze válasza #77646080 (#101428) üzenetére


Kam1kaze
tag

Nem max. 1 évig, (#101426) Zeki jól írta az elején, amíg el nem fogy. Vagy amíg a sim él.

Egész pontosan (oldal alján):
"A benne foglalt perc és adatforgalom belföldön és az EU-ban használható fel az adott SIM aktuális rendelkezésre állási idejéig.

A benne foglalt perc/adat mennyiség felhasználhatósága minden feltöltéskor meghosszabbodik annak elfogyásáig. Például, ha 180 napos rendelkezésre állási idejű SIM-et vásárolt az ügyfél, de később olyan értékkel tölti fel az egyenlegét, amely 366 napos rendelkezésre állási időt biztosít, akkor a megmaradt perc/adatforgalom felhasználhatósága is 366 nap. A fenti árak az áfát tartalmazzák."

Tudtommal először az ajándék 10GB fog használódni, amíg el nem fogy, vagy maximum 60 napig és utána kezdi meg a Fix-hez járó 500MB-ot, vagy 1GB-ot használni az idézetben leírtak szerint.

[ Szerkesztve ]

(#101432) #77646080 válasza Kam1kaze (#101431) üzenetére


#77646080
törölt tag

Köszönöm a pontosítást.

(#101433) zoltan6


zoltan6
őstag

Ez mekkora gáz már hogy veszek a telekom webshopba domino fix kártyát,utána meg látom a saját fiókomba hogy előtte ki meg mennyit töltögette a kártyát,még az email címe is ott van.Adatvédelmileg eléggé aggályos. :(
miska bácsi,fanni,anita,vicc az egész. :DD

itt lehet látni a dominofeltöltésnél: [link]

[ Szerkesztve ]

(#101434) tamasas0913 válasza zoltan6 (#101433) üzenetére


tamasas0913
tag

Azt a ...... ........ . 😀

Mate 10 Pro

(#101435) alexander12 válasza NY_A (#101429) üzenetére


alexander12
aktív tag

Persze hogy, lehet, sőt. Ha egy előfizető nevére kerül, bekapcsolod a családi mobil opciót és egymással korlátlanul beszélhettek.

[ Szerkesztve ]

kíváncsi, OP8T

(#101436) Kam1kaze válasza #77646080 (#101427) üzenetére


Kam1kaze
tag

Maga az online vásárlású Fix, már 1,5 éve is ugyan úgy akciós volt, amikor először vettem. :) Akkor azonnal át tudtam venni (még választhattam is kettő szám közül), másodjára azt hiszem 2-3 nap volt, mire érte mehettem, akkor már nem lehetett választani, mert rendelésre hozták, szemben az első alkalommal, amikor volt készleten az Árkád-ban. Akkor rá is ért.
Most azért lett volna fontos az idő, mert 22 forint maradt hétfőre a kártyámon és nem akartam feltölteni, gondoltam, ha aznap este intézem, akkor csütörtök este már átviszik a számom, ahogy a törvény is előírja. Addig meg csak kihúzom, de így meg jövőhétig várnom kell. Lehet feltöltöm, majd visszaigénylem a Blue-tól, miután átment a számom, mert azzal, megszűnik az előző szerződés.

Azt hittem, hogy felkészülnek rá, ha már előre tudták, a Most opció újra elérhető lesz mindenki számára és így elég SIM lesz, de ahogy látjuk az új appjukat se sikerült felkészíteni erre az elején.

(#101437) #77646080 válasza Kam1kaze (#101436) üzenetére


#77646080
törölt tag

ahogy látjuk az új appjukat se sikerült felkészíteni erre az elején.

Ez a rész bizony úszik. Meg ahogy a most szóba került, korábbi előfizető adatainak elérése... WTF, ez durva baki. :Y

(#101438) #77646080 válasza zoltan6 (#101433) üzenetére


#77646080
törölt tag

Akkor én örülhetek neki, hogy zsír új kártyát számot kaptam, aminek nincs előélete... :D

(#101439) zoltan6 válasza #77646080 (#101438) üzenetére


zoltan6
őstag

Szerintem nem túl sokat várnak amíg oda nem adják a kártyát másnak,smst-t is kaptam az új kártyámra az intrum justitia behajtó cégtől,hogy 8 napon belül rendezzem a tartozásomat,meg hívtak telefonon is. :(

(#101440) #77646080 válasza zoltan6 (#101439) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ez a része az, ami még külön bosszúságot okoz... "ajándék" a használt szám mellé... :( Ha van rá lehetőséged (nem csak smartphone képes rá), tiltsad le/blokkold az IJ és egyéb kéretlen hívókat.

[ Szerkesztve ]

(#101441) dptrsk válasza Kam1kaze (#101436) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Azzal remélem tisztában vagy, hogy csak fel nem töltés miatti megszűnés esetén jár vissza a pénz, a számhordozás nem fel nem töltés miatti lejárat.

(#101442) Nordik válasza #77646080 (#101440) üzenetére


Nordik
őstag

Paromtol állandóan barackot akartak venni, naponta többször hívták, de az emberi butaság volt mert gyakorlatilag egyetlen számmal tért el egy bizonyos szedd magad barackfold számától. :D de inkább cseréltük mert már idegesítő volt...

(#101443) dptrsk válasza NY_A (#101429) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

igen, lehetséges
T-Pontban a leggyorsabb, ha mindketten ott vagytok.
ha van telefon részletfizetéssel, akkor az összes részlet esedékessé válik, nem lehet átvinni.

(#101444) Kam1kaze válasza zoltan6 (#101439) üzenetére


Kam1kaze
tag

Én is kapom az SMS-eket meg hívásokat, Invitel, meg valamilyen pénzintézettől és behajtótól, hogy fizessem ki a tartozást. Bementem a Telekomhoz, hogy szeretnék egy új számot, meg hogy nem tudom miért csak rövid ideig szüneteltetik a számokat, azt mondta, hogy ez a szám több mint fél éve pihentetve van. Akkor nem hiszem, hogy még kapnék ilyen SMS-eket, több mint fél év után. Ami "vicc" az egészben, magánszemélyek is hívnak, egy csajt nevét mondják, legutóbb, amikor mondtam, hogy téves, visszakérdezett, hogy nem XY-al beszélek. Ekkor az én nevemet mondta. Mondom de, miért, a csaj férjét is így hívják, akié volt a szám, mondja igen. :D Lehet a pasi nevén volt a szám, és akkor ezért zargattak többször is az Inviteltől, mert ugyan azt a nevet mondtam nekik.

Szerencsére a másik fő számom már szerintem 15 éves, így az újon tudom tiltani a bejövő hívásokat, úgy is csak net miatt van.

[ Szerkesztve ]

(#101445) #08205312 válasza Kam1kaze (#101444) üzenetére


#08205312
törölt tag

Ha egyszer elindul a digimobil sokan fognak bevásárolni egy "szűz" 50-es telefonszámot....aztán lehet vinni másik szolgáltatóhoz a számot.

(#101446) Kam1kaze válasza dptrsk (#101441) üzenetére


Kam1kaze
tag

Tegnapig én is így tudtam, de amikor átnéztem a Telekom oldalát a számhordozás és ott az egyéb fontos tudnivalók részt, ezt írja:
"Egyéb fontos tudnivalók

A hangposta üzeneteid nem vihetők át. Azok a számhordozás során elvesznek.
Feltöltőkártyás kártyák esetén a fel nem használt összeg a számod átadásakor elvész, nem áthozható, azonban korábbi szolgáltatódtól visszaigényelheted azt. Számhordozás előtt nézd meg egyenlegedet! A számhordozás után SIM-kártyádat csak kártyafüggetlen vagy Telekomos kártyát elfogadni képes készülékkel tudod használni."

Eszerint, működik a visszaigénylés számhordozás esetén is.
Kicsit hülyén van megfogalmazva, mert ha visszaigényelhető, akkor mégse vész el, ahogy az elején írja. Vagy a Telekom tájékoztat hibásan.

[ Szerkesztve ]

(#101447) Donki Hóte válasza #08205312 (#101445) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Digimobil vagy 3 éve indul :( Nem hiszem, hogy abból lesz valami :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#101448) tamasas0913 válasza Donki Hóte (#101447) üzenetére


tamasas0913
tag

Lesz, csak kérdés mikor. Sok pletyka kering. De egyre több. Szóval lassacskán szerintem valami biztos lesz.

Mate 10 Pro

(#101449) NY_A


NY_A
őstag

Nagyon köszönöm a válaszokat. :R

(#101450) Kam1kaze válasza tamasas0913 (#101448) üzenetére


Kam1kaze
tag

Legutóbb valakitől decembert láttam, de 2 éve, félévente új dátumot írnak. Ezért is vártam eddig és nem váltottam szolgáltatót, de én már erre nem adok. Lenni lesz, csak mikor, lehet még 2 év, bizonytalan az egész. Az utóbbi időben, inkább optikával terjeszkedtek.

(#101445) 8
Az a terv (2 éve) és akkor lesz 2 "szűz" számom. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.