Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101551) tibor23 válasza Cs1csó (#101545) üzenetére


tibor23
senior tag

Az Internetes keretet szépen mutatja, néhány hívási opció is állítható (még?). Elb..ott egy cég. Eleve ez a sok kínlódás néhány garasért, hogy aztán 3 hónap múlva megszüntessék az egészet - ahelyett hogy egy hosszútávú üzletpolitikájuk lenne, ami jó mindenkinek. És legyenek szívesek nem beszólni, hogy akkor lehet keresni másik szolgáltatót, mert semmi mást nem szeretnék, mint NEM havonta új applikációkat és nyakatekert megoldásokat töltögetni, amik úgy is csak félig meddig működnek.

PS: a kifakadás nem neked szólt.

(#101552) #86564352


#86564352
törölt tag

Új ÁSZF szerint jól értelmezem a MOST mostantól csak és kizárólag okostelefon appon keresztül havonta? 1777 vagy USD önkiszolgáló, SMS útján nem? (anyum butatelefonja miatt kérdezem, ha bukta akkor marad a Fix 25 Ft)

(#101553) -=RelakS=- válasza #86564352 (#101552) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ezt kérdeztem volna én is.
Internetes felületről teljesen eltűnt a Domino MOST bekapcsolásának a lehetősége.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#101554) #08205312 válasza #86564352 (#101552) üzenetére


#08205312
törölt tag

a saját telefonodon lévő T-s alkalmazáshoz hozzá lehet adni másik telefonszámot is, így le tudod bonyolítani az ahhoz tartozó ügyintézést is.

(#101555) -=RelakS=- válasza #08205312 (#101554) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ami nagyon jó, ha az embernek csak egy butatelefonja van.

Szóval ha jól értelmezem, ez már csak az okostelefonosoknak jár?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#101556) #86564352 válasza #08205312 (#101554) üzenetére


#86564352
törölt tag

Értem, köszi. Ennek mellesleg nincs valamilyen adatvédelmi akadálya? A saját fiókomhoz más nevén lévő szám ügyintézését felvenni csak úgy? Kap értesítő sms-t valaki felvette és állítgatott neki?

(#101555) -=RelakS=-: Elképzelhető most nehezítik a MOST elérését és jövőre teljesen kivezetik. Most nem akarták egyből megszüntetni. A Domino Fix 25 Ft se rossz szerintem és ha van mobilnet is ott a Maraton jobb a többi szolgáltatónál.

(#101557) German_TD: ez még egy pech nincs Androidom

[ Szerkesztve ]

(#101557) #77646080 válasza -=RelakS=- (#101555) üzenetére


#77646080
törölt tag

Sőt: pillanatnyilag azok közül sem mindenkinek.

Az iOS rendszerre még nem érhető el az új Telekom app, a WP rendszeren pedig nem tölt be az app. Az előbbit (gondolom) orvosolni fogják hamarosan, utóbbit viszont valószínűleg nem...

(#101558) ForRedGlory válasza #86564352 (#101556) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Alkalmazas osztonzo lett a Domino Mostbol, aztan ki lesz vezetve, de utobbi info kint van a honlapon is:

A Domino Most 2018. október 1-től 2019. január 31-ig elérhető feltöltőkártyás ügyfeleink részére.

[ Szerkesztve ]

(#101559) metal 17 válasza #77646080 (#101557) üzenetére


metal 17
csendes tag

Nálam a WP-n a 8.1-en müködik az app de a Most-ot nem lehet ujrázni csa a fix-re átállitani. WP10-en tökéletesen müködik ,a felület szebb ès jobb mint az Android.

(#101560) #77646080 válasza metal 17 (#101559) üzenetére


#77646080
törölt tag

Köszönöm, pár napja próbáltam ki a Lumia (W10) alatt és akkor kudarc volt. Majd újra rá fogok nézni, most a droid alatt nálam minden OK.

(#101561) csako válasza ForRedGlory (#101558) üzenetére


csako
veterán

A kivezetés egyáltalán nem biztos, eddig is volt egy végső dátuma, ami mindig változott.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#101562) Zeki válasza csako (#101561) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ott a pont!

(#101563) -=RelakS=- válasza #86564352 (#101556) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

és German_TD

Úgy tudtam orvosolni a helyzetet, hogy beléptem az én telefonomon anyám fiókjába, és bekapcsoltam neki.
És ezt majd 30 naponta el kell játszanom :W

metal 17
Az lehet szerintem a gond, hogy már csak Domino FIX létezik, szóval ha akarod a MOST-ot, akkor nem lehet kivezetett Domino csomagod.

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#101564) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Na jött egy másik telefonra is a Domino MOST opció kiakpcsolásáról SMS de a telekom appon azt írja nem módosítható. Kezdem unni.

(#101565) kali válasza csako (#101561) üzenetére


kali
legenda

Belsős, lehet, hogy tud valamit, legalábbis többet, mint mi. :)
Attól persze felesleges előre idegeskedni, bármi hasonlót bedobhatnak utána, vagy ha indokolt, akár alapban olcsóbb lehet a percdíj.

(#101566) lugosi válasza prozodus (#101534) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nálam is az egyik számnál bőven fordulónap előtt kikapcsolták, és az iOS app most azt írja hogy “Sajnos jelenleg nem módosíthatod az előfizetésed”.

Ez így nagyon nem tetszik.

(#101567) Cs1csó válasza lugosi (#101566) üzenetére


Cs1csó
félisten

:(((

[ Szerkesztve ]

(#101568) lugosi válasza Cs1csó (#101567) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Látom hogy ugyanígy jártál.
Reméljük, hogy ezek csak a kezdeti gyerekbetegségek a rendszerrel.

Több dominó szám van benne az appomban, a telekom fiókban pontosabban, és egyiket sem engedi módosítani.

[ Szerkesztve ]

(#101569) dptrsk válasza lugosi (#101568) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Az SMS szeptemberben arról szólt, hogy okt 1-el kikapcsolják és meg kell újítani 30 naponta.
Ez nem mindenkinél jött össze, akik kimaradtak, azoknak utólag lett kikapcsolva október 3-4.
Október 1től érvényes a havonta megújítgatós csomag, aminek a lejártát láttátok az a.régi csomag volt

(#101570) ForRedGlory válasza Cs1csó (#101564) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Technikai hiba, par nap aztan jo lesz.

(#101571) lugosi válasza dptrsk (#101569) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Pár napja kapcsoltam be az adott számon. Akkor is lekapcsolták ezek szerint október elején, mindegy. Azért annyira nem baráti hogy most vissza sem lehet kapcsolni, a szám gazdája most addig, amíg vissza nem lehet kapcsolni, egy kicsit drágábban telefonál.

Pedig már majdnem komolyan vettem a dominót mint lehetőséget, de azt hiszem én maradok előfizetésnél a magam részéről.

(#101572) prozodus válasza lugosi (#101566) üzenetére


prozodus
őstag

Felvegyelek nálam a fiókba, oszt kapcsolgassalak téged is? :D
Legalább ennyi előnye lehet, h egy számot több fiókba is fel lehet tenni.

Oszt üsse meg a guta a trét is, nemcsak minket, h nem sikerült mkit kiebrudalnia olyan könnyen :P

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#101573) btudos válasza #86564352 (#101556) üzenetére


btudos
veterán

Adatvédelem: Csak akkor tudod Telekom fiókhoz kapcsolni az adott számot, ha hozzáférsz a SIM kártyához vagy tudod az előfizetés jelszavát. Csak úgy a telefonszám beírásával még nem tudod hozzákapcsolni a fiókhoz az előfizetést.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#101574) kali válasza btudos (#101573) üzenetére


kali
legenda

Még túl is van néhol tolva a biztonság, bár én havi díjas előfizetésnél kínlódtam nem olyan régen: Nevemen lévő előfizetés, a fiókomhoz hozzá van adva - de nem az a fő előfizetésem, amivel a többi előfizetést is kezelni tudom -, külön akartam azzal belépni a fiókba, beírtam a telefonszámot és a hozzá tartozó jelszót, erre küldi még pluszban SMS-ben a kódot arra hívószámra és azt is adjam meg a belépéshez.
Nem én használom, hanem családtag (vidéken), mire elértem telefonon, hogy adja meg a kódot, már megoldottam más módon, de nem értem, miért kellett az utolsó kapcsolódó fiókos módosításuk alkalmával bevezetni ezt a külön SMS kódos dolgot, ha tudom az előfizetéshez tartozó jelszót...

[ Szerkesztve ]

(#101575) Cs1csó válasza lugosi (#101568) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sikerült, telepítettem a Bluestack-ot azzal sikerült belépni méghozzá az újba tehát ahol a 300Perc 7 napra opicót is lehet aktiválni a Domino MOST mellett.
Sírt a Bluestack a Hardveres Virtualizáció miatt hogy kapcsoljam be de anélkül is be tudtam lépni de végül bementem az UEFI-be, megtaláltam és bekapcsoltam.

A NOX-nál valami nem kerek pedig már a multidevie-szal is próbálkoztam - ez is hiányolta a hardveres virtualizácitó mikor még nem volt bekapcsolva - de nem jött össze úgyhogy marad a Bluestack.

(#101576) lugosi válasza prozodus (#101572) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, megvárom míg kiadják az új ios-os klienst, 3 számot kell kapcsolgatnom a rokonságban, fenékbe billentenének ha másnak kiszervezném :D

csicso82: azért valahol elképesztő, hogy ilyen furfangokat kell csinálni csak azért, hogy egy eddig létező dolgot használhassunk. Üzenem a telekomnak, hogy az egyszerűbb általában jobb.

Megkockáztatom, hogy az átlag userek 80%-ánál ez a fajta kapcsolgatósdi kb. azt jelenti, hogy megszűnt az opció. Csak rágondolok azokra a családtagokra, akiknek az én fiókomban vannak a számai, és így kapásból 3-ból 3 teljesen fogalmatlan lenne hozzá, hogy neki most valami appban valami menü mélyén gépészkedni kell valamit. Persze, ez a 3-ból is csak arra az 1-re vonatkozik, akinek van okostelefonja.

Ezt szerintem így a telekom átgondolatlanul és rosszul csinálta, a most-ot eddig igénybe vevő ügyfelek döntő része úgy fogja megélni, hogy jobban fogy az egyenlege és nem fogja érteni, hogy miért. A hozzáértő 20% meg kapcsolgatja, őket meg ez fogja bosszantani. Kb senki se lesz elégedett, és ráadásul még pénzbe, időbe került a megvalósítás is. Ez szerintem így ahogy van el lett szúrva.

[ Szerkesztve ]

(#101577) #86564352 válasza btudos (#101573) üzenetére


#86564352
törölt tag

Köszi neked is a választ, minden világos MOST már.

(#101578) Zeki válasza lugosi (#101576) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nincs hozzáértő 20%.
Ezt biztosra veszem.
Jön/jött az sms, hogy a Most-ot kikapcsolták, akkor az úgymarad. A második negyedévre megugrik a profit.

(#101579) Robi_73 válasza lugosi (#101576) üzenetére


Robi_73
őstag

Én is az anyósomnak anno bekapcsoltam a MOST opciót és tegnap hívott, hogy kapott egy sms-t. Bár még mindig nem lehet aktiválni a MOST-ot, de áttettem FIX csomagra, mert amiben volt ott 49 Ft-os percdíjjal ketyegett neki a beszélgetés percenként. Nem úgy lett volna logikus, hogy akinek aktív volt a MOST hagyták volna őket a csomagban a kivezetés végéig, akiknél pedig nem volt bekapcsolva engedélyezték volna az aktiválást, akár havonta is? Lehet a Telekomnál is rájöttek erre, de a kiadott ÁSZF miatt nem tehetnek mást.

Robi73

(#101580) #08205312 válasza Zeki (#101578) üzenetére


#08205312
törölt tag

Pontosan.
Mi napi szinten olvassuk a fórumot, havi szinten az ászf-et.
De fogalmunk nincs mi a helyzet az: anyukák 50 felett / balatoni horgászok / mátrai gombászók / Szigony utcai vagányok / ...stb fórumokon. Vagyis ha elmennénk nyáron gombászni a Mátrába, lehet hogy üres kosárral jönnénk haza, és a gombászós fórumon azon röhögnének, hogy a sok naiv megint pofára esett mert szezon előtt/után próbálkozott.....

[ Szerkesztve ]

(#101581) tibor23 válasza Zeki (#101578) üzenetére


tibor23
senior tag

Ott a pont! Az a 20% szerintem 0,5%. Én még érdekességből kínlódnék is vele, de nem tudok már PC-ről. IOS nem megy, lehet nem is fog ugyan úgy, mint a PC. Majd aztán a droidot is jól elcseszik a végén.
Nem hiszem el, hogy olyan csomagokkal, mint Romániában (5€-ért feltöltőkártyával hozzádvágnak 50GB netet, és 2000percet 1 hónapra, stb.) nem járnának jobban a szolgáltatók, mint ezzel a mindenkinek rossz szarakodással. A 2000 perc legrosszabb esetben 200MB-2GB adat. Még ha a MOST opciót meghagyták volna úgy ahogy volt, az is rengeteg JÓ ügyfelet hozott nekik - de ááá nem, el kellett cseszni az egészet. 1 hónapig biztos hoz nekik pár milliót ez a mutatvány, de aztán kifutnak a régi MOST-os kártyák, és mennek is a kukába.

(#101582) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

A régi appban most nem enged az előfizetéseken állítani semmit.

The Truth is out there...

(#101583) Cs1csó válasza lugosi (#101576) üzenetére


Cs1csó
félisten

Akik átlátnak rajtuk azoknál a lojalitást is csökkentik az ilyen húzások, egyszerűen elég lett volna egy SMS hogy 3-6 hónap múlva megszűnik a Domino Most opció és át lehet majd állni a FIX-re. Ezzel lett volna egy hivatalos kivezetési idő és alternatíva is.

Lackooo84
Ha droidos telód 5-ös vagy annál frissebb rendszerrel akkor a google playből lehet telepíteni a legfrissebbet ha régebbi a rendszered akkor ha van PC-d arra telepítsd a Bluestack androind emulátort - pofonegyszerű next-next -finish - aztán a felületén belépsz egy gmail fiókkal majd a google playből letöltöd a legfrissebb telekom alkalmazást "magyar telekom" ezt begépeled kiadja a magyar alkalmazást aztán ott aktiválod.

(#101584) Lackooo84 válasza Cs1csó (#101583) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát de pont ez a lényeg, h nem akarom az újat használni, mert egy szar. :D Akkor ennyi lenne, a régit lelőtték?

The Truth is out there...

(#101585) Zeki válasza tibor23 (#101581) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az emberek többségét így konkrétan hidegen hagyja a fű alatt visszaemelkedő percdíjak esete. Aki felfogja, lehet az is legyint rá, hogy jó akkor 25Ft, majd nem beszélek annyit.
Aztán hogy konkrétan mennyien kapcsolják be appból ebben az évben a 300perc dumát 600-ért, na az már tényleg nagyon kevés lehet. Én nagyon utálom az ilyen autópálya matrica jellegű erőltetést, hogy majd ŐK kitalálják mi meddig megy hogy. Korlátlan duma hálón belül 1 napra, meg 300 perc 1 hétre.
Ezért jó a Maraton net , ott nincs erőltetés. Meg inkább VOIP telefonálok 2Ft-jával, mert ha akarom 2 év alatt dumálom le a rátöltött összeget, ha akarom, akkor 1 hónap alatt. TŐLEM FÜGG. Nem a szolgáltatótól.

(#101586) #08205312 válasza Zeki (#101585) üzenetére


#08205312
törölt tag

Maximálisan egyetértek.

Ez a heti meg napi rendelgetős dolog pedig $*%#@!! tisztára min t a tamagocsi: A lényege mindkettőnek ugyanaz. Etesd, vagy megdöglik. A különbség itt is az, hogy eddig egy külön készülék kellett ehhez, most már az okostelefon is megoldja.

Nagyon rossz oldalról közelítik meg a dolgokat.
Nem kell sok ész: elég ha körbenéznek máshol hogyan csinálják. Az előző román példa is jó.
Rájöttek, hogy túl olcsó a most ? Ok. Meg akarják szüntetni: ok.
Percdíj marad 25Ft, és bevezették volna az 1000 perc / 2500 Ft-os 30 napos csomagot, nem az 1 hetest, meg pláne nem az 1 naposat. Etessem a tamagocsit mi? Inkább voip.

(#101587) -=RelakS=- válasza tibor23 (#101581) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

PC-n próbáltam anyámnak bekapcsolni, de amint jött az SMS, hogy a Domino MOST kikapcsolásra került, a lehetőség is eltűnt, maradt az androidos alkalmazás.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#101588) kali


kali
legenda

Akkor most ennyit arról, hogy csak az alkalmazásban lehet megújítani a Most opciót, mert nem tejesen igaz:

Ettől függetlenül, továbbra is tartom, hogy nem kell ennyire túlgondolni a dolgokat, a Domino előfizetők jelentős része eddig sem tudta, mi az a Most, sokan még csak a Fixről sem hallottak, hanem a régi, sokkal drágább percdíjak szerint telefonálgatnak, kevesen követik csak a változásokat, így akiknél eddig megoldható volt családtag...stb. által az olcsósítás, ott továbbra is így lesz, a fent említett rétegnek viszont mindegy.
A Telekom pontosan látni fogja amúgy, hogy az előző időszakhoz képest, mennyire változik a Most tábor aránya és bármikor léphetnek bármit, ha a szükség úgy kívánja.

[ Szerkesztve ]

(#101589) Cs1csó válasza Lackooo84 (#101584) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sokat nem veszítesz, ugyanis - ha igaz - akkor január 31-el "végleg" lelövik a MOST opciót. Érdemes átmenni Vodafone TUTI-ra. HA csak az egyszerű olcsóbb telefonálás a lényeg ott 19 Ft bárhova. Vagy maradni a FIX-ben 25Ft ért bárhova hívással.

kali

:Y

Elképesztő ez a cég..

Na ezt most lőttem a sima webböngészős felületről...

[ Szerkesztve ]

(#101590) Lackooo84 válasza Cs1csó (#101589) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem az a lényeg, mert azt pcn is tudom állítgatni, a kedvezmény kuponok stb miatt.

The Truth is out there...

(#101591) #08205312 válasza Cs1csó (#101589) üzenetére


#08205312
törölt tag

miért menjen vodához?
1. ha nem tudja magának megoldani a "most" bekapcsolását, akkor értem a váltást
2. ha be tudja kapcsolni, úgy ráér akkor, ha "teljesen" lelövik a "most"-ot, már ha ez egyáltalán bekövetkezik
3. telenornál van vezetékes hívó, tehát ha a percdíj a fontos, akkor az jobb mint a voda

(#101592) Cs1csó válasza Lackooo84 (#101590) üzenetére


Cs1csó
félisten

Értem. Mi a gond az ÚJ alkalmazással ahogy néztem sok mindenben nem változott van rá panasz a google play-en is de egyből jön is rá válasz hogy javítják stb.
Sajnos haladni kell az árral vagy maga alá temet.

8

Abban az esetben ha nem tud váltani tehát nem tudja megújítani az opciót - nem akar emulátorral szenvedni , vagy mást megkérni nincs okostelója régi szoftveres stb. - akkor ugye nem marad más mint a domino FIX 25ft-os percdíjjal bárhová ehelyett jobb a Vodafone TUTI 19 Ft bárhova.

- természetesen HA BE tudja kapcsolni akkor LEGALÁBB január 31-ig használja aztán majd kiderül, addigra lehet lesz a DIGI-ből is valami ha nem ráér akkor váltani hátha lesz valami jobb vagy a TUTI is megszűnik ;]

- a Telenor-os opciót nem ismertem, majd rákeresek. A TUTI-ról is csak azért tudok mert mikor bejött akkor nagy dérrel- durral jött rá a válasz a Domino MOST képében.

[ Szerkesztve ]

(#101593) Donki Hóte válasza kali (#101588) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem ilyen nem jelenik meg a fiókomban :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#101594) prozodus válasza kali (#101588) üzenetére


prozodus
őstag

Vban megjelent a webes felületen is egy megújítom-gomb.

Ami érdekes, h az appban bekapcsolt kártyáknál is megjelent a gomb. Kiírta, h mikor lett aktiválva, és mikor jár le.

Kíváncsiságból rányomtam. Megjelent, h sikeres. A fordulónap nem változott, csak a gomb átváltott arra, h "lemondom", és eltűnt az infó, h melyik nap jár le.

Szokásos tréminőség már megint. De legalább méltóztattak vmit a netre is tenni. Okt. 5-én... Úgy látszik, mindennap bütykölnek vmit, de azért ez még mindig csak béta...

Donki Hóte: Milyen oprendszer, milyen böngésző? Win10+firefox viszi.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#101595) Cs1csó válasza prozodus (#101594) üzenetére


Cs1csó
félisten

HEHE arra még nem mertem rákattintani :DD :DDD Most aktiválva van MOST :DD mindhárom telón pihenek. :U

(#101596) #08205312 válasza kali (#101588) üzenetére


#08205312
törölt tag

az ellenpélda:

(#101597) Cs1csó válasza #08205312 (#101596) üzenetére


Cs1csó
félisten

Na ez zseniális, gondolom hullámokban frissítik a webes fiókokat is. passz. Szerintem ameddig aktív nem kell foglalkozni vele aztán ha már közeledik a 30 nap vége érdemes ránézni.

[ Szerkesztve ]

(#101598) atala válasza kali (#101588) üzenetére


atala
addikt

Én is rá nyomtam a megújítás gombra, meg is újította, de a dátum változatlan marad. :)

(#101599) Lackooo84 válasza #08205312 (#101596) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nálam minden kúl.

The Truth is out there...

(#101600) Esqs válasza #08205312 (#101591) üzenetére


Esqs
tag

Így van: ha valakinek csak hanghívás és SMS-ezés kell, akkor a Telenor Kártyás alapcsomag az ingyenes Vezetékes hívó opció bekapcsoltatásával kedvezőbb, mint a Vodafone Tuti.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.