Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101751) MrCsiT válasza 4Grider (#101719) üzenetére


MrCsiT
addikt

Az adatmennyiség és a letöltési sebesség nem azonos fogalmak, ne keverd. :N

Egy-egy tartalmasabb weboldalnál (beágyazott tartalmak, stb.) bizony érződik, hogy csak 30 Mbps van és nem 300, ha dominós vagy. Arról nem is beszélve, hogy a Domino-nak nem csak a sávszélcsökkentett sebesség a hátránya, hanem pl. voLTE-t is elfelejtheted, az csak az előfizetéseseknek "jár".

Fentiekkel együtt, egy Domino Fix + Maraton csomag olyannak, aki keveset beszél, anyagilag még mindig sokkal jobb választás, mint bármilyen havidíjas csomag. Amíg a Maraton internet opciónak más szolgáltatóknál nem lesz megfelelője, addig alhat nyugodtan a T.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#101752) atala válasza #77646080 (#101747) üzenetére


atala
addikt

Persze túloztam a 99%-al, de tény, hogy a többségnek okos telefonja van.
Pár hete még be sem lehetett kapcsolni a MOST opciót, csak azoknak volt akiknek régebben lett aktiválva.
Most végre elérhetővé tették "mindenkinek" és megy a háborgás.
Kezdjek el én is háborogni, hogy eddig nem kellett foglalkoznom vele, most miért kell minden hónapban bekapcsolni?
Akinek meg nincs lehetősége bekapcsolni, az próbálja megkérni egy ismerősét, hogy vegye fel a számát az alkalmazásba, és kapcsolja be.
A nyugdíjasok meg nem hiszem, hogy nagyon háborognának, szerintem a többsége azt sem tudja mennyi a percdíja.

(#101753) atala


atala
addikt

Még az jutott eszembe, hogy ha valaki vesz egy ILYEN androidos tv-boxot, azzal is be lehet kapcsolni. 7700 Ft. Próbáltam, működik.

(#101754) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Céges csomagot használok, a Net még a régi Netplusz XXL, ami már soknak tűnik, nem használok 5 gigát.
Váltanék lentebb, de nem találok ilyen opciót az oldalon. Lemondani letudnám a mostani netcsomagot, de hozzáadni már nem tudok, mert belekerülök egy loopba, hogy meglévő előfizetéshez kellene, és akkor megint bedobja azt az oldalt, ahonnan indultam.
Ötletek, tippek üfsz felhívásán kívül?

(#101755) MittuDomain_ válasza #77646080 (#101747) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ehhez annyit kell mondanom, hogy hiába van nekem előfizetésem, én kell kezeljem a saját fiókomból a szüleim, a nagyszüleim, a nagybátyáim és a feleségük előfizetését (átlag életkor 70+), havonta 7szer kell ezentúl végig pötyögni ezt a játékot a T szigorítása miatt. Ők évente 1, maximum 2 alkalommal feltöltik 3e a kártyájukat, de kell nekik az a biztonság, hogy telefonálhassanak ha baj van, és még drága se legyen.
Ez közel sem egyedi eset. Van az a korosztály, akit nem érdekel, nem ért hozzá és nem is akarja/tudja már megtanulni, mi az az okostelefon. Mindig mondják, hogy mi ilyen drága sz@rokkal rohangálunk, aztán naponta töltjük, hogy lehetünk ilyen bénák.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#101756) dptrsk válasza MittuDomain_ (#101755) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Megértem amit írsz, de a XXI. században vagyunk.
Ne legyen fejlesztés, mert vannak idősebbek?
Ha nincs okostelefonjuk, vagy nem értenek hozzá pl. a Tesco extra kuponokat se tudják használni..., amivel a leírásod alapján negyed évente buknak legalább annyit, mint a Telekomnál évente.

Más szolgáltató is ad időnként appos extra kedvezményeket.
Nekem se tetszik ez a húzás, mert így sokkal egyszerűbb kivezetni az opciót, de megértem a lépést, így többen használják a Telekom appot.

(#101757) lugosi válasza szabogabor10 (#101748) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Egyetértek veled.
Mindemellett két kiegészítés.
Egyik, hogy pár napja már lehet weblapon is bekapcsolni (telefonon nem tudom, hogy lehet-e), így a kolléga kicsit késve háborodott fel.
A másik, hogy ezért jogászt megkérdezni, "tévét ráküldeni" a szolgáltatóra... Hát én nem tudom... :U

(#101758) 4Grider válasza lugosi (#101757) üzenetére


4Grider
nagyúr

Be lehet kapcsolni a weblapon is a Domino Most-ot, de csak azoknak akiknek volt feltöltve egyenlege. Az új 0 Ft-os egyenleggel rendelkező kártyáknál nem jelenik meg a weblapon a Domino Most (mondjuk ott nincs is értelme).

(#101759) Sebhelyes válasza lugosi (#101757) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Igen ez a "tévét ráküldeni" érdekes lehet... Egyáltalán melyiket, pl. az Izaura TV-t? :D

(#101760) Cs1csó válasza MittuDomain_ (#101755) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ha a fiókodhoz csatolod őket akkor egy felületen meg tudod csinálni. Gondolom a 9 - 19 Ft-os percdíjakról van szó nyugi ha IGAZ (a Tnél semmit sem az) akkor ezt a részét megszüntetik január 31-én. Behoztak mellé még pár opciót és azokkal fog tovább élni ez a szolgáltatás.

(#101761) #81733120 válasza Sebhelyes (#101759) üzenetére


#81733120
törölt tag

:C

(#101762) #08205312 válasza Cs1csó (#101760) üzenetére


#08205312
törölt tag

Miért írod le sokadjára azt, hogy január 31-gyel megszűntetik? Sehol nem látok ilyen infót. Az van leírva, hogy addig él az opció. Utána megszüntetik, vagy meghosszabítják.

(#101763) Nikaré válasza #08205312 (#101762) üzenetére


Nikaré
őstag

Mert lehet tud valamit, amit mi nem! :D

(#101764) kali válasza #08205312 (#101762) üzenetére


kali
legenda

Megszüntetik és kész! ;]
Korábban is megszűnt már nagyon sokszor, amikor mindig csak 3 hónapra írták ki előre és az utolsó pillanatban hosszabbítgatták... :)
Lehet, hogy megszűnik, vagy nem, nem is értem, miért kell ezzel annyit foglalkozni, majd lesz valahogy, mivel a levegőben lóg néhány nagyobb változás, senki sem tervez előre hosszabb távon, változtatni meg bármikor lehet.

[ Szerkesztve ]

(#101765) Cs1csó válasza #08205312 (#101762) üzenetére


Cs1csó
félisten

Bocsi valaki linkelte itt (hahó ha olvasod linkelt már be újra köszi !) egy olyan ÁSZF részt ahol erről is írtak hogy január 31-én végleg kivezetik.

ITT olvastam, de mint ha máshol is említve lett volna.

(#101766) #08205312 válasza Cs1csó (#101765) üzenetére


#08205312
törölt tag

Csak azt írják, hogy meddig garantálják. Azt sehol nem írják, hogy ekkor le is zárnák a "most"-ot.

"A Domino Most 2018. október 1-től 2019. január 31-ig elérhető feltöltőkártyás ügyfeleink részére."

[ Szerkesztve ]

(#101767) tibor23 válasza 4Grider (#101758) üzenetére


tibor23
senior tag

Tévedés, 5400Ft egyenlegnél sem látszik a web-es fiókomban. Nekem pl. a kezdettől fogva egy héttel ezelőttig aktív volt a MOST, és elvették. És ez 6 kártyát jelentett, mert hiába van a lányomnak okos telefonja, őt nem érdekli mennyiért telefonál, meg a többieket sem, mivel én fizetem az egészet. Nyilván tisztességtelenség mozgatja őket abban, hogy havonta meg kell újítgatni amúgy is.
Ha valami csoda folytán a Digi el tudna indulni, jól seggbe rúgná ezt a bűzlő mobil piacos mocsarat...

(#101768) 4Grider válasza tibor23 (#101767) üzenetére


4Grider
nagyúr

Érdekes. Én is fél tucatnyi Domino Fix felett rendelkezem (3 fiók), és csak a feltöltetlen újakon nem tudom a Most-ot bekapcsolni weben. Akkor véletlenszerűen működik a rendszer...

(#101769) makoss válasza Cs1csó (#101721) üzenetére


makoss
addikt

Szia!

Fent volt már ez az app, csináltam fiókot, de, hogy ezen hol kell frissíteni a Dominó mostot, messze nincs! :F

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#101770) makoss válasza makoss (#101720) üzenetére


makoss
addikt

erre valaki?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#101771) #86564352 válasza dptrsk (#101756) üzenetére


#86564352
törölt tag

Egyik oldalról az app fejlesztése és reklámozása mellett nem muszáj a hagyományos SMS kód, USSD *111# menü, 1414 és 1777 lehetőséget elvenni ügyintézésre.

Másik oldalról olyan módon adnak kedvezményt olyan feltétellel ahogy akarják.

Kedvezményért Meki app regisztráció 16 éves életkorhoz kötött, senki nem fog igazoltatni gyerekeket. Bemondásra is adják a kedvezményt és papírkupont is osztogatnak. Nincs háborgás. A Telekom piacvezetőként lezongorázta ezért sok embert nem veszítenek el a Vodafone-hoz, aki elfelejti kapcsolgatni vagy nincs okostelefonja azzal "nyert a ház".

(#101772) Cs1csó válasza makoss (#101769) üzenetére


Cs1csó
félisten

Melyik andorid verziójú telefonra töltötted le az appot? Vagy PC-re emulátorral ?

Ha beléptél ezt kell látnod:

Kattintasz arra amit bekarikáztam - a telefonszámodra -

Mivel aktív ezért most csak kikapcsolni lehetne.

(#101773) makoss válasza Cs1csó (#101772) üzenetére


makoss
addikt

Így már jó! Köszi! :R
Ezt amúgy minden hónapban kell?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#101774) Cs1csó válasza makoss (#101773) üzenetére


Cs1csó
félisten

"ELVILEG" jön majd egy SMS arról hogy "sorry kikapcsoltuk" ekkor fogod magad bemész az app-ba és bekapcsolod ezután jön majd megint egy SMS "bekapcsoltuk" kb. ennyi.

Esetleg állíts be egy emlékeztetőt a bekapcsolás után 30 napra és less rá, ki tudja lehet nem küldenek SMS-t nem lehet itt már tudni semmit.

[ Szerkesztve ]

(#101775) Kbali válasza tibor23 (#101767) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nem fog a Digi semmit csinálni.

(#101776) punky10


punky10
addikt

Aki a Digitől várja a csodát annak csak annyit üzennék,hogy...szóval...izé...
Na,vágjunk bele!Legyél erős!Tudom fájni fog,de muszáj megtudnod:nem létezik Télapó,és nincs Jézuska sem!Ez van!A szeretteidtől kapod az ajándékokat!És a húsvéti nyúl is maximum a szakácskönyvben létezhet!
A Digi meg...hagyjuk..
Ennyi sokk elég volt mára,holnap,ha megerősődsz,folytatjuk a Digivel... ;]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#101777) greggae válasza atala (#101753) üzenetére


greggae
tag

„Még az jutott eszembe, hogy ha valaki vesz egy ILYEN androidos tv-boxot, azzal is be lehet kapcsolni. 7700 Ft.”

Az kicsit több, mint amennyit 3 év alatt az előfizetésemre költök. :)

(#101778) Indiant válasza Cs1csó (#101774) üzenetére


Indiant
addikt

Működik, köszi. De érdekes ,hogy márciusban kapcsoltam be és tegnap kapcsolták ki....

(#101779) tibor23 válasza punky10 (#101776) üzenetére


tibor23
senior tag

Én meg csak annyit üzennék, hogy nézz szét árakban és szolgáltatásban olyan helyen ahol van digi, és ahol nincs, akár ugyanazon utca két oldalán...
És a különbséget sajnos nem lehet kimagyarázni. Az, hogy kábelTV és Internet szinten Magyarország szerencsésebb helyein kánaán van, csak a Diginek köszönhető. Nem felejtsük, hogy hőn szeretett T a mai napon is a normálhoz képest dupla akkora szolgáltatást feléért ad ott ahol van digi is. És ott van a műholdas TV, ahova ha nem jön be a digi, ott is Ny-európai díjak dupláját fizetnénk, ugyan úgy ahogy mobil téren.

Amúgy tudom, hogy mobil téren nagyon rossz pozícióról indul a Digi... és csak emiatt nem vagyok optimista.

[ Szerkesztve ]

(#101780) tibor23 válasza atala (#101753) üzenetére


tibor23
senior tag

Ez érdekes, mert nekem Tabletre sem települt az androidos app, telefont kért. Igaz, 4-es android fut rajta, de nem hinném hogy az a gondja.

(#101781) tsteve válasza tibor23 (#101779) üzenetére


tsteve
senior tag

optimista túlságosan ne legyen senki a digi lehetőségeit illetően... a digi részvényárfolyamok a kibocsátáskori 40-ről 30 lejre estek mára a román tőzsdén a kibocsátás óta az eltelt másfél év alatt... ennyi lett a várt szárnyalásból.. talán ez is oka annak, hogy belassult újra minden digi fronton.. ezt látják természetesen a többi szolgáltató döntéshozói is... a másfél évvel ezelőtti pár hónapos pánikot a gúnyos kacaj váltotta fel az ő oldalukon, ha a digi neve szóba kerül...

[ Szerkesztve ]

(#101782) #08205312 válasza tsteve (#101781) üzenetére


#08205312
törölt tag

A románoknál a digi feltöltőkártyásoknak 10 éve nem biztosítja a roamingot, illetve az ajánlat is gyengébb mint a konkurenseké.
Tehát marad a havi díjas. Itt pedig az a gond, hogy az 5MHz-es sáv semmire nem elég a mai adatzabáló felhasználói szokásokhoz.
2 opció marad:
- elindulnak egy korlátlan perc + korlátlan FB (ez kell a népnek) + 1GB csomaggal, mondjuk 4.000 Ft-ért
- roaming megállapodás a csehekkel

[ Szerkesztve ]

(#101783) atala válasza tibor23 (#101780) üzenetére


atala
addikt

Szerintem a 4-es android miatt nem települt fel. Ezen a tv boxon 7-es android van.

(#101784) tibor23 válasza tsteve (#101781) üzenetére


tibor23
senior tag

Hát igen. Gúnyos kacaj. Ehhez q..ra értenek.

(#101785) #77646080 válasza tibor23 (#101780) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igaz, 4-es android fut rajta, de nem hinném hogy az a gondja.

Pedig - ha a rendszerkövetelmény minimum Android OS 5.0 - akkor bizony éppen az a gondja, hogy 4-es verzió fut a tableten.

(#101786) herdsman12 válasza tibor23 (#101780) üzenetére


herdsman12
őstag

4-es Androidra az áruházból eltüntetett, de több helyről beszerezhető 7.8-as verziót lehet telepíteni.

(#101787) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok! :)

Olyan szolgáltatás a Telekomnál nincsen, hogy egy SIM kártyát "duplikáljunk" ugyanazzal a számmal ?
Tehát adott SIM1 (1. telefonba) majd adott SIM2 (2. telefonba) és mind a kettőnek ugyanaz a telefonszáma ?
Sűrűn szoktam kivenni az egyik telefonból a másikba a SIM kártyát és ez azért koptatja a SIM-et is meg a foglalatot is. (Na meg nem utolsó sorban eléggé unalmas is mindig cserélgetni XD)
A cél az az volna, hogy ha hívnak akkor itt is ott is feltudjam venni, s egy telefonszámom maradjon.

Ha így nem is de máshogy megoldható akkor azokat a variációkat is szívesen meghallgatom !

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#101788) kali válasza Roxkex (#101787) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Ez ugrik be hirtelenjében: [link]

(#101789) #08205312 válasza Roxkex (#101787) üzenetére


#08205312
törölt tag

(#101790) punky10 válasza tibor23 (#101779) üzenetére


punky10
addikt

És ha szétnéztem, akkor mi legyen?
Te is nézz szét, hogy mit nyert el idehaza a Digi. És gondolkodj el azon is, hogy ez mire lesz elég... Csak azért,mert sokan azt hiszik, ha piacra lép a Digi, akkor eljön a Kánaán...
Örülnék neki, de szerintem semmi sem fog történni. A Digi nem tud idehaza kellő minőségű, olcsó szolgáltatás indítani.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#101791) viktorhu válasza #08205312 (#101782) üzenetére


viktorhu
veterán

- Szia Petr, indítanánk a digi mobilt, hogy letörjük végre az áraitokat. Nem akarsz nekünk bedolgozni? Fizetni nem nagyon tudunk, érted, mert a Te ügyfeleidet akarjuk elvenni, de ahhoz meg olcsóbbnak kell lennünk nálad.
- Szuper ötlet, úgyis túl sok az ügyfelünk, csak a bajnak vannak. Mikor kezdjük?

(#101792) #08205312 válasza viktorhu (#101791) üzenetére


#08205312
törölt tag

Szia Zoli!
Hátrányba kerültünk a pirossal és a magentával 4play szolgáltatás terén. Dobjuk össze amink van, és csináljuk úgy, hogy mindkettőnknek jó legyen...

Részemről vége az offnak.

[ Szerkesztve ]

(#101793) kali válasza #08205312 (#101792) üzenetére


kali
legenda

A jelenlegi összefonódások mellett (gondolok itt például a közös Telekom + Telenor 4G-re és 3G-re), nem egyszerű a helyzet, ezek a lépések sokak (köztük szakértők) szerint a DIGI ellen is irányultak.
A Vodafone-nal lehetett volna valamit kezdeni, de ők meg más irányban indultak el, már a vezetékes szolgáltatások miatt sincs szükségük a DIGI-re, inkább ráugrottak teljesen a UPC-re.

(#101794) Fox Mulder


Fox Mulder
aktív tag

Olyan problémába botlottam, hogy adott egy előfizetés amire hűséghosszabbítással szeretnék egy IPhone Xs készüléket kihozni 22 havi részletre de úgy hogy a készülék felét előre kifizetném. De online nincs ilyenre lehetőség és a rendelés véglegesítésénél sem kér mobilelőleget. Tudom, hogy több részletet is feladhatok egyben mint előtörlesztés de pont az lenne a lényeg, hogy kevesebb legyen a törlesztőrészlet 2 évig.

(#101795) kali válasza Fox Mulder (#101794) üzenetére


kali
legenda

Olyanra, külön speciális konstrukciókra nincs direktben lehetőség, csak személyesen vagy átutalással tudsz bármekkora összeget, illetve bármennyi részletet előre befizetni (a megfelelő számlára és hivatkozással) és addig nem kell foglalkozni a törlesztőkkel, amíg adott összeg tart.

(#101796) Malachi válasza kali (#101795) üzenetére


Malachi
addikt

Ez tök érdekes, mert én is tisztán emlékeztem rá, hogy a 4s-t még úgy vettem nem tudom hány éve, hogy befizettem a boltban 50-et és kevesebb volt a törlesztőm utána, viszont most egy ügyintéző 100%-ra mondta, hogy olyan soha nem létezett a T-nél. Hanem ha befizetek, akkor az előfizetés díja lehet kevesebb vagy mi, de a törlesztőrészlet ugyanannyi marad, vagy hogy is mondta, nem volt világos.

Most van ez az online akció, adott díjcsomaggal neten rendelve 2 év hűséggel összesen 41 ezer kedvezmény lenne a készülék árából, hát lehet nem várok tovább az egyéni ajánlatukra hanem megkötöm így a hűséget, valahogy nem félek attól, hogy ennél nagyobb kedvezményt bárhogy ki tudnék harcolni 15 év ide, vagy oda.

[ Szerkesztve ]

(#101797) Fox Mulder válasza Malachi (#101796) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Én még a 6 is úgy vettem üzletben, hogy felét kifizettem helyben.

(#101798) kali válasza Malachi (#101796) üzenetére


kali
legenda

Volt pedig, én is emlékszem rá, régebben olyan konstrukciók (is) voltak, hogy x Ft vásárláskor (ami egy általuk fixen meghatározott összeg volt), majd utána y Ft-os törlesztő adott hónapig és úgy összességében nyilván kevesebbre jött ki a törlesztő.
Manapság már 0 Ft inkább az induló és a teljes összeget részletekre osztva kell befizetni, biztos rájöttek, hogy sok előfizetőnek csábítóbb így.

[ Szerkesztve ]

(#101799) Fox Mulder válasza kali (#101798) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Az rendben van, de meg kellene hagyni a lehetőséget a választásra, pláne úgy, hogy itt sokan panaszkodnak, hogy mobil előleget kérnek tőlük és miért, hogy...stb. Nekem meg pont az kellene és nincs :W

(#101800) Malachi válasza kali (#101798) üzenetére


Malachi
addikt

baj ez, mert általában úgy csináltam, hogy 2 év után eladtam a régi készüléket, az árával beballagtam egy T-be, letettem a pultra és kötöttem egy új előfizetést. most meg eszem itt a kefét, mert oké elhozom akkor 0 befizetéssel a telefont, de a régi árát akkor úgyis elköltöm majd másra vagy nem tudom, jobb ezt még az elején rendezni. :D

illetve ami fontosabb, hogy nem akarnám túllépni a régi jó bejáratott havi keretet amit telefonra/telefonálásra adok ki és ezzel a megoldással sajnos muszáj lesz, mert az előfizetés és a telefon törlesztés ára így pár ezerrel magasabb lesz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.