Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22901) tomcsi23 válasza neduddki (#22487) üzenetére


tomcsi23
veterán

Neduddki, lassan aktualizálhatod a listád. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#22902) hdman válasza qdak (#22899) üzenetére


hdman
őstag

Úúú, az gondolom fájt :(

TaaT: főleg az osztrák határ mellett (is)...

Sopron city :)

(#22903) Varoz válasza hdman (#22902) üzenetére


Varoz
őstag

Osztrák határ mellett, tudod mikor vásárolnék itthon. Soha. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#22904) AMD Power válasza _NCT (#22889) üzenetére


AMD Power
titán

Szegény autók. :(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22905) hdman válasza Varoz (#22903) üzenetére


hdman
őstag

Mobile.de-n ausztriában csak pár ilyen kocsi van, de ha no-t is beleveszem, a normálisabbja ott is min 7kiló+ ugye a költségek, regadó, műszaki,stb.

Ahogyan magamat ismerem ugysem lesz ilyen kocsim, csak most vagyok megindulva. Győzni fog a józan ész, és jövőre veszek vmi 'normálisat'. :(

A használtautón kb ezt az egyet lenne érdemes megnézni,amit linkeltem, meg azt amiről meséltem az elején, de azt nem tudom megmutatni, mert nem hirdetik.

u.i. az ut ausztria felé mindenki előtt nyitva áll ;)

Sopron city :)

(#22906) Varoz válasza hdman (#22905) üzenetére


Varoz
őstag

Mi is itt nézünk autót amúgy. :DDD
Öcsém akar most egy E36-ot. :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#22907) _NCT válasza AMD Power (#22904) üzenetére


_NCT
őstag

Van ilyen darálósból állatokkal is (ló, szarvasmarha stb), de nem hiszem hogy ebéd után ez lenne a megfelelő nézegetni való :D

(#22908) hdman válasza Varoz (#22906) üzenetére


hdman
őstag

Csak ne azt, amit linkeltem :P

Mondjuk nehéz lesz, mert 2 nap alatt 3 különböző mailcimre irtam, de nem válaszoltak. :P

Sopron city :)

(#22909) Varoz válasza hdman (#22908) üzenetére


Varoz
őstag

Még véletlenül sem. :DDD
Se kombit nem akar, se ekkora motrot és főleg dízelt nem. :D
Plusz a költségvetés is soványabb.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#22910) Norbi14


Norbi14
senior tag

Csak kíváncsiságból mennyit eszik egy 528i bömös?

(#22911) TaaT


TaaT
veterán

"Nagyon fontos még, hogy ne legyen szervizigényes az autó. Ez annyit jelent, hogy mostantól amíg bontóba nem kerül, olajcserén kívül ne kelljen rákölteni."

Give them hell Ukraine!

(#22912) Balupapa válasza Norbi14 (#22910) üzenetére


Balupapa
senior tag

ismerosnek volt, pesten 12l-t. (allitasa szerint)

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#22913) Varoz válasza Balupapa (#22912) üzenetére


Varoz
őstag

Ami, mint tudjuk, lábfüggő. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#22914) #10726912 válasza Norbi14 (#22910) üzenetére


#10726912
törölt tag

11-12 liter ismerősnek. Takarékos üzem módban.
Balupapa: Neked is ismerősöd az ismerősöm? :U ...
;]

Varoz: Nem láb...hosszú hegyes drót segedelmével a szemeddel tolod a gázpedált. :U

[ Szerkesztve ]

(#22915) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Sziasztok!

Ígértem néhány képet és infót a Civicről.

[link]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#22916) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

BP 11-12 valós, vidék 7-ből kijön.

(#22917) Varoz válasza #10726912 (#22914) üzenetére


Varoz
őstag

De láb függő. ;)
Sofőr és sofőr között literek vannak. :K

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#22918) hdman válasza Norbi14 (#22910) üzenetére


hdman
őstag

Nézz át BMW topikba, BMW001 tagnak van ilyen kocsija, nemrégiben elég sok fogyasztási adatot beirt.

Itt is körülnézhetsz:[link]

Sopron city :)

(#22919) Norbi14 válasza hdman (#22918) üzenetére


Norbi14
senior tag

Köszi az infokat :) 7-11 literes fogyi annyira nem is tántorított el mint kellett volna, ajaj lehet bömöst veszek majd ha úgy alakul :DDD

(#22920) hdman válasza Varoz (#22913) üzenetére


hdman
őstag

Helyesbitek: láb és agyfüggő :)

Kell az ész, h ne nyomd állandóan. :P

Norbi14: szivesen :)

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#22921) Varoz válasza hdman (#22920) üzenetére


Varoz
őstag

Ez így nem igaz. Lehet nyomni, csak nem mindegy, hogy hogyan. Ezt traktorosként is megtanultam, de autóval is. Ugyan azon műveletet én kevesebből megcsináltam.
De a múltkor is mentem egy Mazda 323P-vel, 1,3-as motorral. Kitapostam a szemét rendesen és még is 5,7-es volt a fogyasztásom. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#22922) hdman válasza Varoz (#22921) üzenetére


hdman
őstag

Tudod mi kell még nagyon? Akaraterő...

Ha van alattad egy relative erős autó, akkor minden egyes perc kinszenvedés és nagy harc :D Főleg fiatalon, amikor csőfáz-satufék kombó van. 30-40 évesen már talán kicsit könnyebb. Én lassan 27 leszek, már sokat nyugodtam, de néha még rámjön az ötperc :DDD

Talán ezért is akarom a kombit, elgurult a gyógyszer,és kéne egy hátulkaparós :DDD

Sopron city :)

(#22923) neduddki válasza tomcsi23 (#22901) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mindig csak en dogozzak???:- )))

udv

neduddki

p.s. acea08as oaljaokat nem karsz gyuteni?

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22924) Tökmindegy válasza Norbi14 (#22919) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Jó az városban 11-15 nek is. Azért ezt gondold át ám ,mert tud meglepetéseket okozni amikor tankolni kell,bár ha ez nem okoz problémát akkor egy remek autó.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#22925) tomcsi23 válasza neduddki (#22923) üzenetére


tomcsi23
veterán

Most ne mondd már, hogy nem érte meg. Olyan sok helyre belinkelhetted. :D
Olajok, köszi, inkább nem. Rengeteg márka, s típus van belőlük. :B

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#22926) Varoz válasza hdman (#22922) üzenetére


Varoz
őstag

Hagyjad már. Apám 77 évesen nem képes lassan, normális tempóban vezetni. ;] :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#22927) qdak válasza hdman (#22902) üzenetére


qdak
addikt

ja pedig nagyon oda vok a tipusert, anyagilag se volt mindegy, aztan lett omega, de u is lessz merci :)

mod:( #22911 ) TaaT hat ezen behaltam, van benne vmi, aztan bonto vagy eladjuk keecazer megkimelt allapotba xD

a mazdaban olajat se kell cserelnem :)
es meg mindig indul az a durva :)

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#22928) hdman válasza Varoz (#22926) üzenetére


hdman
őstag

Apám 51, de ő sem. :DDD Akkor ugy mondom, általában az öregebbek.

qdak: ez a jo hozzáállás!

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#22929) Varoz válasza hdman (#22928) üzenetére


Varoz
őstag

Én meg azt mondanám, hogy egyén függő. Akinek az ereiben sofőr vér van egy kis versenyzőivel megstukkolva annak már mindegy. Nem változik soha. Szóval én sem fogok. :DD


AMD Power

Motor érdekében tolni, ilyet se pipáltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#22930) AMD Power


AMD Power
titán

Én nem vagyok egy Lewis Hamilton.... csak néha tolom neki ,de az is inkább csak a motor érdekében.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22931) tomcsi23 válasza AMD Power (#22930) üzenetére


tomcsi23
veterán

rendőr: hova ilyen sietősen?
egyén: tudja biztos úr, csak a motor érdekében. :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#22932) hdman válasza Varoz (#22929) üzenetére


hdman
őstag

Na, erre a hsz-re visszatérünk 10 év mulva ;)

Sopron city :)

(#22933) AMD Power válasza tomcsi23 (#22931) üzenetére


AMD Power
titán

Ez király!:)

Sajnos én hajlamos vagyok nem nyomi neki.Nagyon nem tesz jót a motornak!:(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22934) Varoz válasza hdman (#22932) üzenetére


Varoz
őstag

Mondom apám 77 évesen ilyen, szerinted? :D
Bár ha 10 év múlva csak villanyrezsókkal fogunk szaladgálni akkor lehet. :O

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#22935) qdak válasza hdman (#22928) üzenetére


qdak
addikt

nincs ertelme, ott a masik, ez bontasra van etelve, az omi megkapja ami kell neki, de komolyan, es nem szar olajat kap :)
ami jon mindent megcsinalok/csinaltatok rajt

Varoz mondj 1-2 tippet hogy lehet jol menni nem nagy fogyasztas mellet?

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#22936) AMD Power válasza Varoz (#22929) üzenetére


AMD Power
titán

De tényleg....:) Ezért szeretek autópályára menni mert akkor kicsit ki lehet pucolni a rendszert.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22937) hdman válasza qdak (#22935) üzenetére


hdman
őstag

Az omegádban a bmw sor6 dizele van, vagy az v?

Sopron city :)

(#22938) Varoz válasza qdak (#22935) üzenetére


Varoz
őstag

Erre nincs tipp, egyszerűen érezni kell a motort, nem tudom megfogalmazni. Így születtem. :DD
Persze első körben kell egy japán autó. Az keveset fogyaszt. ;)


AMD Power

Pont autópályán nem lehet nyomni. Most vonatkoztassunk el a hivatalos sebbesség határoktól. ;]


tomcsi23

:DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#22939) qdak válasza hdman (#22937) üzenetére


qdak
addikt

Sor 6 BMW motor automata.

Varoz: emlitett auto, Tet-Labatlan: 6,4-6,5 L 1es meg 10 es ut ugy h 130-140 el is mentem az jo?

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#22940) tomcsi23 válasza AMD Power (#22933) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nálad milyen az a nem nyomod neki? 1000 körül elváltogatsz, azt pöfögsz 60-nal 5-ösben :F

Üzem melegen 2500RPM körül elváltok már.
Ez káros lenne neki?

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#22941) AMD Power válasza Varoz (#22938) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem lehet... szaro* kis 1.4 60Le mocinak. 140e már 4000RPM pörög a gép.

Nem dehogy. Üzem melegen 2500RPM körül elváltok már.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22942) Varoz válasza qdak (#22939) üzenetére


Varoz
őstag

Mazda 323P 1,3? Ha az, akkor nem vagy hát jó, csak nekem kevesebb lett. Én SzFVár-Békéscsaba vonalon, 165-el is mentem. ;]
5,7L.
De ebben van Kecskeméten belüli szaladgálás, meg Kondoroson a rokonok végig járása. :DD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#22943) AMD Power válasza Varoz (#22942) üzenetére


AMD Power
titán

Hány sebességes volt, 7??

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22944) Varoz válasza AMD Power (#22943) üzenetére


Varoz
őstag

Nem. 18. :U
Hogy lett volna 7? :F


qdak

Ez átlagfogyasztás, magam számoltam ki. Öcsém a tanú rá, hogy nem épp egy tata tempót diktáltam. :D
Annyi, hogy lakott területen szigorúan 50. Kívül meg... ;]

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#22945) qdak válasza Varoz (#22942) üzenetére


qdak
addikt

az nem rossz, ez ala tojassal se tok menni, jo tudok ollyant h felgyorsitok es ugy nullazom ki a merot, de az magam verem att

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#22946) neduddki válasza tomcsi23 (#22925) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat garantalom, hogy csak azert csinaltam, hogy liunkelhessem akarcsak a olajokat is: - )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22947) AMD Power válasza Varoz (#22944) üzenetére


AMD Power
titán

Mennyit pörög az az 1.3 motor 165-nál?

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22948) Varoz válasza qdak (#22945) üzenetére


Varoz
őstag

Ő volt a delikvens. :D
Tesóm élettársáé. :)


AMD Power

Nem tudom, nincs benne fordulat mérő. :D
De biztos, hogy kegyetlenül pörgött. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#22949) tomcsi23 válasza Varoz (#22948) üzenetére


tomcsi23
veterán

Érdekes módja a rendszám kitakarásának. :C

Amúgy Te milyen saját kocsival nyomulsz, vagy csak mikor mivel? ;]

Neduddki: a kis pelyhesseggűek köszönik is. :R

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#22950) Varoz válasza tomcsi23 (#22949) üzenetére


Varoz
őstag

Ez a legjobb nem? Le se fotózzuk. :D

Nincs még saját. Úgy-hogy mikor mivel. :DD
A múltkor a háttérben lévő Chryslert hajtottam. :D
De öcsém E36-ot vesz, szóval. ;]

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.