Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23851) Varoz válasza giigz (#23848) üzenetére


Varoz
őstag

Ha mondjuk mindkettő oldalról lenen lefotózva, lehet én is látnám. Mert így nem. :D
De hagyjuk is szerintem. én nem látom, ez van. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23852) giigz válasza Vesztor87 (#23850) üzenetére


giigz
veterán

2003 utániakat veheted. :K

(#23853) giigz válasza Varoz (#23851) üzenetére


giigz
veterán

Na itt és itt. Nagy képek, tuti ki fogod látni. A második kép a modellfrissítés előtti, a kormányon jobban kiáll a Peugeot jel körüli légzsák, míg az első képen ez már szebben ki van egyenlítve.

[ Szerkesztve ]

(#23854) Varoz válasza giigz (#23853) üzenetére


Varoz
őstag

Na, végre nagyobb kép. Na így tényleg látom. :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23855) Gebriel válasza Szplöttyy (#23841) üzenetére


Gebriel
veterán

Mert?

(#23856) bitpork válasza Gebriel (#23855) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Normálisan a hűtőkör zárt rendszer. Levegő se ki se be, és csak a tartályban szabad lennie, ahol meg a nyomás aéatt nem szabad forrnia, pláne nem a motor irányából jönnie. Ott tömítetlenség van. :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#23857) -secret- válasza TaaT (#23784) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

nekem van egy jagermeisteres füzér, meg 1 dögcédula meg egy new car illatú wunderbaum :DDD

(#23858) Gebriel válasza bitpork (#23856) üzenetére


Gebriel
veterán

:R

(#23859) bitpork válasza Gebriel (#23858) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A kocsi alatt nincs tócsa ha nem használod a klímát? A motorolaj beöntő kupakot ha használat után leveszed nem habos? A kiegyenlítő tartályban a folyadék szint nem változik? Esetleg nem olajos? Vagy csak szívatsz és most beégtem?! :Y :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#23860) mycso válasza -secret- (#23857) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#23861) Szplöttyy válasza mycso (#23860) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Vastehén? ;)

Smoke & Torque

(#23862) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Megnéztem ezt a videót. Mint észrevehettétek, én nagyon szeretem az ilyen oroszos, idióta videókat, de ez más volt. Persze szerencsére itt sem sérült meg senki, de durva látni, hogy abból a szerencsétlen zöld kombi ladából hogy veszik ki a kislányt, meg az anyukát. Azért van lélekjelenlét az biztos. Tényleg nem sok esélye van egy öreg autónak valami nagyobb autóval szemben.

Smoke & Torque

(#23863) Varoz válasza Szplöttyy (#23862) üzenetére


Varoz
őstag

Azt aki belerohant a sorba, a helyszínen, a beleinél fogva lógattam volna fel. :U

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23864) bitpork válasza mycso (#23860) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Hogy bírod elviselni, hogy szemmel ver vezetés közben?! :Y

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#23865) -secret- válasza mycso (#23860) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

nekem ilyen:

meg a váltón van 3 darab heinekenes balaton soundos szilikon karkötő :DDD

(#23866) dJ Peer válasza -secret- (#23865) üzenetére


dJ Peer
aktív tag

Golf <3

(#23867) AMD Power


AMD Power
titán

A legjobb nők Párizsban vannak
Csajok a párizsi szalonon (2012)

;] :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#23868) -secret- válasza dJ Peer (#23866) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

alap :)

(#23869) MunezXBK válasza AMD Power (#23867) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Szegényeknek hidegben kellett melózniuk? ;]

(#23870) AMD Power válasza MunezXBK (#23869) üzenetére


AMD Power
titán

Ne is mond... Kia meg a Lamboknál is a csajok..... :)) :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#23871) dJ Peer válasza AMD Power (#23867) üzenetére


dJ Peer
aktív tag

28. kép: "A Fiat-standon a hagyományos kávézó mellett most már tejbár is volt"

;] :C

[ Szerkesztve ]

(#23872) Varoz válasza -secret- (#23865) üzenetére


Varoz
őstag

Nagyobb holt teret nem akarsz még csinálni? :U :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23873) mycso válasza bitpork (#23864) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Àltalában kifelé néz, az utat figyeli. ;)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#23874) Qru válasza Varoz (#23872) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem pont ezért nincs semmi ilyen porfogó a kocsimban.

#nincsbennetarcsi

(#23875) TaaT


TaaT
veterán

:DD

Give them hell Ukraine!

(#23876) mephi666 válasza TaaT (#23875) üzenetére


mephi666
nagyúr

skodáról: ilyen a céges kocsink ...előre beszórnánk ennyi mindent, szó szerint csak műszerekre lehetne hagyatkozni és vakon repülni, mint repülővel, mert egyik irányba se lehetne normálisan kilátni :DDD (előre félek tőle, mi lesz ha zavarnak majd erre-arra, mert tolatásnál kb semmit nem lehet hátra látni, akkora holtterek vannak)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23877) Szplöttyy válasza mephi666 (#23876) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Van 2 tükör+bízol a jószerencsében, kis dobozossal tolattam már le kis fát a horoggal :DDD

Smoke & Torque

(#23878) Muton


Muton
addikt

Heló!
kicsit off, bocsi

Van egy csomó autó első ablakán a tükör felett az ablak kb közepénél egy pici gumi bumszli.
Az mi?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#23879) Szplöttyy válasza Muton (#23878) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Gondolom az eső/fény érzékelőre gondolsz újabb autóknál, radar, ilyesmik.

[ Szerkesztve ]

Smoke & Torque

(#23880) -v- válasza mycso (#23860) üzenetére


-v-
addikt

Ez jo arc :DD

(#23881) Muton válasza Szplöttyy (#23879) üzenetére


Muton
addikt

nem. rosszul fogalmaztam. az oldalsó első ablakánál van az a valami, az eleje felé a tükör felett. az ablakot körbevevő gumiból jön elő, egy kis gimibumszli. több autón is láttam már, csak nem tudom, hogy melyiken, így sajnos nem tudok linkelni

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#23882) Szplöttyy válasza Muton (#23881) üzenetére


Szplöttyy
senior tag


Erre gondolsz? Fogalmam sincs mire jó :DDD

Smoke & Torque

(#23883) bitpork válasza Szplöttyy (#23882) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Széltetrelő pöcöke? Általában Szatuna gyártmány. Itt egy taxis barátom Ő adja az infót :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#23884) Szplöttyy válasza bitpork (#23883) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Szélterelő pöcök?! Ez gyárilag van pár autón... De mit terelne már ez :DDD

Smoke & Torque

(#23885) bitpork válasza Szplöttyy (#23884) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nissan Noteon is van gyárilag.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#23886) TaaT válasza Szplöttyy (#23884) üzenetére


TaaT
veterán

Bizonyos sebesség felett ha le van húzva az ablak, kifele szívja az üveget a levegő és a pöcök nélkül nem lehet teljesen felhúzni :)

Give them hell Ukraine!

(#23887) 8th válasza Muton (#23881) üzenetére


8th
addikt

Az egy plusz merevítés a kédergumiban amire azért van szükség, hogy a menetszéltől beremegő ablakot könnyebb legyen fel-le húzni kímélve ezzel az ablakemelő szerkezet és a motort (már ha elektromos ablakról van szó persze). Elméletileg meg is vezeti az ablakot. Azt még hozzátenném, hogy egy olyan srác mesélte akitől hallottam már meredek dolgokat autós témában szóval ezt ne vedd készpénznek :DDD . Én sem tudom mi célt szolgál ott az a kis izé de engem is érdekelne.

TaaT: na akkor csak van benne valami. Ma is tanultam valamit.

[ Szerkesztve ]

(#23888) Muton válasza 8th (#23887) üzenetére


Muton
addikt

köszönöm mindenkinek!

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#23889) hdman válasza Tothgera30 (#23810) üzenetére


hdman
őstag

A lila kombis én voltam :) (csak pár napot nem voltam netközelben)

Varoz: jöhet róla minden infó! Akár Pü-ben is, nekem is erősen érik egy 99 es kombi... :)

Sopron city :)

(#23890) Varoz válasza mephi666 (#23876) üzenetére


Varoz
őstag

Akkor te se legyél hivatásos. ;) Na ott vannak holt terek. ;] :DDD
Egy kombájn mögött meg egy komplett Ifát el lehet tüntetni. :C :DDD


hdman

Mire vagy kíváncsi? Túl sok infó még nincs, most készítjük műszakira. Majd később persze lesznek tapasztaltok, azt szívesen megosztom. :)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23891) hdman válasza Varoz (#23890) üzenetére


hdman
őstag

Ok, minden kis infómorzsa érdekel :)
+ képek is!

Sopron city :)

(#23892) Varoz válasza hdman (#23891) üzenetére


Varoz
őstag

Majd beszámolok akkor. Egyelőre ennyi az infó, mint amit fentebb már megosztottam. :D
BMW E36 316i, 1995 170k körül. A motor jó, olajat cseréljük, mert nem az igazi, kasztni az egyik küszöbnél és a csomagtartó ajtó aljánál rozsdás. Amúgy a kasztni egyben van. Festés itt ott karcos, (jobb hátsó ajtón van egy "X" :W ) Illetve a bal első sárvédő ívet meghúzták valamivel. A 4-ből az egyik első lámpa törött, szóval az lehet, hogy cserés. Most így hirtelen ennyi. :D
Na, de ennyiért ajándék. :)


Laraxior

Na, és? :F
Mondjuk téli gumma van rajta. :)) :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23893) Laraxior válasza Varoz (#23892) üzenetére


Laraxior
titán

jön a tél.... :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#23894) Tökmindegy válasza Varoz (#23892) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Az addig van egyben amíg egy lakatos el nem kezdi javítgatni:) Ezek már olyanok mint a szita ,nem is szabad bolygatni ,összefogja az alvázvédő:)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#23895) Varoz válasza Tökmindegy (#23894) üzenetére


Varoz
őstag

Van itt lakatos is. Szakmám is részben. Szóval kapufa. ;)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23896) Tökmindegy válasza Varoz (#23895) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Kapufa?
Miért lenne kapufa. Attól,hogy te vagy apád, anyád ,tesód lakatos még rohad a verda:)
Ezt te is tudod ,én is tudom,apád is tudja ,és valszeg a tesód is:) Én csak tényt állapítottam meg ,nem azt,hogy nem lehet megcsinálni,igen sok munkaórával.
De ha te azt mondod,hogy a 20. életévéhez közelítő E36 nem olyan mint a szúvas fog akkor én ezt is elhiszem neked készséggel:)

[ Szerkesztve ]

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#23897) Varoz válasza Tökmindegy (#23896) üzenetére


Varoz
őstag

Ez a kapufa: "Az addig van egyben amíg egy lakatos el nem kezdi javítgatni:)"
Nem is láttad még az autót, már leszólod. Gratulálok. :U
Hallod a kor semmit se jelent, egy autónál állapotot nézünk. Apám Ladáján egy rozsda sincs. Ja, hogy csak 60 ezer a km benne, az nem számít, szerinted akkor is szét van hullva. Ja, hogy pár éve apám vette és előtte egy nyugdíjas szerelőé volt aki garásban tartotta. Nem akkor is sz.r mert öreg. :U

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23898) lsc


lsc
nagyúr

ADAC téligumi teszt. Lassan aktuális.

Az élet kegyetlen .

(#23899) MunezXBK válasza Varoz (#23895) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Karosszériás vagy?

(#23900) giigz válasza lsc (#23898) üzenetére


giigz
veterán

Michelin, Continental, Pirelli :)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.