Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22601) latyak17 válasza RaPiDsHaRe (#22600) üzenetére


latyak17
tag

Mindenképp ajánlom, (ahogy én is tettem okosan) hogy ne félj ausztriából vásárolni, inkább mint magyar által másodkézről venni osztrák kocsit.. ott még nagyobb a bunda valószínűsége osztrák, (még ha török is) ilyen értékű kocsival nem foglalkozik ha keres rajta 50-100 aurót neki már bőven jó...

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#22602) RaPiDsHaRe válasza latyak17 (#22601) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Ezt a kocsit már behoztak az országba, csak még nincs gazdája. Ismerős szolt, hogy nézük meg, ezért is mentem el. Azt mondák 200eFT ért adnék, amit sokallok érte.

(#22603) neduddki válasza Kornel (#22596) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

na hagya logva, amugy meg Te si hazucc itt az adatokkal, fujj szegyedl Magad mit kepzelsz, hogy csak iy egybukl a dobogora fulentesz, mennye be a sarok ba oszt ott agogya tovabb, miket meg hagya komojj dogojrul eszlegeni:- )))

udv

neduddki

p.s. bocsika...

mod: "anno volt swift 2-m is, azt 5,5 alá nem tudtam betolni országúton se" me vereted egyfojtaban szginyt, Te vadallat:- ))) lasd ps

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22604) Kornel válasza neduddki (#22603) üzenetére


Kornel
veterán

holnap lovok kepet a board-rol, igaz kicsit lefele csal (4,5)
orszaguton, napi 100 km, egyenletes es szabalyos tempoval

(#22605) Typhoon47 válasza Kornel (#22604) üzenetére


Typhoon47
őstag

orszaguton, napi 100 km, egyenletes es szabalyos tempoval

igen, ezt azért tedd hozzá :K

"Education is important but big biceps are importanter"

(#22606) Kornel válasza Typhoon47 (#22605) üzenetére


Kornel
veterán

megtettem :)
de benzinestől remélni se reméltem ilyen értékeket, óra szerint 100-nál 4,6 körül mozog a pillanatnyi fogyasztás.

(#22607) latyak17 válasza RaPiDsHaRe (#22602) üzenetére


latyak17
tag

Ennyi az ára a tDi-knek ilyen állapotba, bár attól függ hol van mert ha székesfehérváron van 67ezer kmes kék, akkor felejtsd el:D !

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#22608) RaPiDsHaRe válasza latyak17 (#22607) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Majdnem talált, csak kb 200km-ert tévedtél:) :))
Ha jól rémlik még te is III-as Golfot vettél csak Te benzineset, nem olyan régen?

Még annyit már, ezekben van Klíma?

[ Szerkesztve ]

(#22609) neduddki válasza Kornel (#22604) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a r1-es 90nel 5 szemejjel tetotig pakolt csmagtaroa 6litert hazudik kondi nelkul

udv

neduddki

p.s. nem en tartak hazugnak, felre ne ercsd, csak tolmacsoltam az itteni velemenyt a spitrol, nemi ironiaval:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22610) latyak17 válasza RaPiDsHaRe (#22608) üzenetére


latyak17
tag

1.8 benzin, kicsit fáj a szívem tdi-t akartam, de ezlett belőle.. mert dízel a traktorba való :)) nem ez volt olcsón szívemhez nőtt ennyi :)) olyan 400 körül van most full szervizelve papírosan, MŰKÖDŐKÉPESEN!

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#22611) Kornel válasza neduddki (#22609) üzenetére


Kornel
veterán

azért holnap lövök egy két képet :D
van itt egy másik tag is, neki is hasonló fogyik jöttek ki.

(#22612) neduddki válasza Kornel (#22611) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

en raszurtam a spritre azert is tom, hogy masodik vagy, szoval alttam semmi gpond:- )

udv

neduddki

mod: Te figyejje ma, lecseleed az olaja -20w-0-ra felrax egy 135os gummedlit 10 baron, kkocc miden fogyasztot az otobul, kivaogd a lagad alat a lmeszt hogy labba is tugya hajtani, oszt Otto sirva fakad:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22613) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Nekem meg ma végre bekerült az Eneos 5W30(Neduddki, végül ez lett, egész olcsó pénzért) meg a gyári eredeti olajszorú+légszűrő(volt utángyártott is, de azért a párszáz forintért? Jobb érzés így :DDD ) csöndesebb lett tőle. Aztán majd kiderül a W30 mennyire bírja, ha nyelezem. :)

Smoke & Torque

(#22614) RaPiDsHaRe válasza latyak17 (#22610) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Én pedig kicsit félek TDI-től, télen, hogy fog indulni, bár ott az előmelegítő az is plusz pénz.
Most jársz 400-nál? :DD Én is örülnék ha 400-ből kijönne minden, majd megprobálunk alkudni ha úgy alakul :Y

(#22615) dJ Peer


dJ Peer
aktív tag

Van itt köztetek autófényező, vagy olyan, aki otthon van a témában? :)

[ Szerkesztve ]

(#22616) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Mercedes E200D :Y Szerintem ez TÉNYLEG elhittem, hogy vett kint egy 100ezret futott taxit :DDD :DDD

Smoke & Torque

(#22617) Ck.


Ck.
addikt

Na ma volt egy kis kalandom...egy dakota állampolgár le akart szorítani a buszsávba, én meg ráléptem a gázra...nem tetszett neki, belsőben visszaelőzőtt, majd átszólt az ablakon, hogy "elvágom a torkod, te rohadék..." Aztán elémvágott és az ablakba kidugta a pillangóját. Egy élmény volt. ;]

(#22618) zoo8800 válasza Szplöttyy (#22616) üzenetére


zoo8800
veterán

Olyan, mint a Doxa. Naná, persze. A hátsó sárvédőnek a felét már megette a rozsda...

rip and tear, until it is done

(#22619) hdman válasza Ck. (#22617) üzenetére


hdman
őstag

Azigen...

Nalad volt valami neveloeszkoz vesz esetere? Apam is hord kest a terkeptartoban, de en is gondolkozom valamin, az ilyen egyedek ellen...

Sopron city :)

(#22620) Typhoon47 válasza Szplöttyy (#22616) üzenetére


Typhoon47
őstag

mondjuk a belső az tényleg "makulátlan" (100k hű).

"Education is important but big biceps are importanter"

(#22621) Szplöttyy válasza zoo8800 (#22618) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Hát az a pici rozsda(ennél a tipusnál ennyi rozsda még a "nem rohad" kategória) csak maga a tény, hogy ez egy német taxi, teszi kizártá, az 100ezer km-es futást.

(#22620) Typhoon47:Azért egy merci belső, főleg ha oda van rá figyelve(és egy magára valamit adó taxis figyel is, plusz ez még a taxibelsős is) simán néz így ki "akármennyi" km után. De mint fentebb is írtam, német taxi 100ezerrel. Nem tudom felfogni, hogy hogy jön ki. :D Viszont, ha valami oknál fogva valós, akkor iszonyat jó vétel.

Smoke & Torque

(#22622) Typhoon47 válasza Szplöttyy (#22621) üzenetére


Typhoon47
őstag

még ha hetente kenegette volna a taxis akkor se nézne így ki 300k km-el. sehol egy hajszálrepedés se semmi. persze a képek szarok, plusz a belső szín is rásegít erre.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#22623) latyak17 válasza Szplöttyy (#22616) üzenetére


latyak17
tag

Ha ekkora kincs akkor megtartaná, ahogy én is tettem!

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#22624) Tökmindegy válasza dJ Peer (#22615) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Mit szeretnél tudni?

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#22625) AMD Power válasza hdman (#22619) üzenetére


AMD Power
titán

Ezek nem jók... ha a rendőr kiszúrja elveszi. Nekem ilyen kampós acél kormányzár van a anyós ülés mögött...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22626) Tökmindegy válasza AMD Power (#22625) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Stíl kell a csomiba. Vagy ,egy crova 80 centis hajtószár ,abba nem lehet belekötni:)
Van egy jó történetem:)
Barátom lő oktató , szituációs lövészetben a toppon van , amúgy informatikus. A lényeg,hogy a kommanókat is tréningeli ,szokta hurcibálni a "vasakat" magával. Mélygarázsba mennénk be a belvárosban ,erre szabálytalanul a menetiránnyal szembe jön egy merga. Állunk bután a merga utasa int,hogy tolassunk csak vissza. Cimbi mutatja,hogy ők vannak rosz helyen ,mi nem tudunk hova menni. Ember erre kirak a műszerfalra egy pisztolyt,és vigyorog. Na haver erre hátra nyúl és szintén kirak a műszerfalra egy shotgunt. Emberünk néz egy nagyot ,majd bocsánatkérően int és a sofőr veszettül elkezd tolatni:)
Amúgy nem érdemes huzakodni ,már ha nem biztos magában az ember,nem mindenki alkalmas a svédtornára.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#22627) AMD Power válasza Tökmindegy (#22626) üzenetére


AMD Power
titán

Jók az ilyen történetek. :D Sajnos én szívesen benne vagyok az ilyen tornákban.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22628) Tökmindegy válasza AMD Power (#22627) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Én magam sem vagyok engedékeny:) Bár úri embernek tartom magam ,de a feketelábuakkal nem vagyok elnéző.
Kollegám az brutálisabb bárkinél akit ismerek ,ha egy brazil csak hozzá szól máris eszközt ragad (kerékkulcs ,vascső,fogas tartó fa, csak amik hirtelen eszembe jutottak az elmúlt időkből) és azonnal tetlegességgel reagál. Aszongya őhozzá még csak ne is szóljanak.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#22629) 8th válasza Tökmindegy (#22628) üzenetére


8th
addikt

"ha egy brazil csak hozzá szól máris eszközt ragad.... Aszongya őhozzá még csak ne is szóljanak."

Jó gyerek lehet! Veregesd meg a vállát a nevemben. :C

[ Szerkesztve ]

(#22630) tomcsi23 válasza 8th (#22629) üzenetére


tomcsi23
veterán

+1 :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#22631) hdman válasza 8th (#22629) üzenetére


hdman
őstag

Több ilyen kellene... :U

Sopron city :)

(#22632) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez nem AZ a topik, itt csak autókat cigózhatunk hobbibrazilozhatunk!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#22633) _NCT


_NCT
őstag

Ha már brazilozás, ma nekem is volt egy kalandom, habár csak a hangját hallottam az ürgének, már onnan is lehetett hallani, nem biztos hogy idén barnult.

Felhívom ezt a hirdetőt. Első kérdésem a szervizkönyvről szólt, azt mondta van hozzá. 2. kérdésem a számlákról szólt. A csávó így elkezdi: "há' nincs erről semmi papír, 200k km van benne, női tulajtól, ennyit tudok róla, nem tudok én semmi számláról." Mondom neki akkor köszönöm, számlás autót vennék, ami leinformálható. Erre elkezdi: "há mit akarol te venni, számlát vagy autót?" Még magyarázott a telefonba, jobbnak láttam kinyomni, az együgyűsége lehengerelt. Főleg ott, hogy a zene ordított a háttérbe....

Igazán biztató embernek tűnt.... Kezdek szálkás agyfaszt kapni ezektől.... :W

(#22634) Mágus2 válasza _NCT (#22633) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Az autó is sötétedik a bal oldalán hátul. Szerintem nem is baj, a szervizkönyvben sem hiszek. :Y

(#22635) _NCT válasza Mágus2 (#22634) üzenetére


_NCT
őstag

Jaja, túl olcsó hogy igaz legyen...De gondoltam hátha valaki meg van szorulva... Gondolom a sötétedés a gazdájára is átterjedt, főleg fej környékén....

(#22636) misirulez válasza RaPiDsHaRe (#22602) üzenetére


misirulez
senior tag

Nézem, hogy mi történt neduddkival, csak pár kissebb hibát találtam a hsz,-ben talán elfáradt? Keresem-keresném tovább és leesik, hogy nem is ő az. :D:D

(#22637) Varoz válasza Tökmindegy (#22626) üzenetére


Varoz
őstag

Remek kis sztori.
Szerelőként nekem evidens is a hajtószár vagy a pajszer. ;]

Volt ilyesmi sztorija tesümnak is. Álltak a ház előtt a kocsival, kicsit sötétebb az üveg. Csak tesóm últ bent az anyós ülésen. Emberünk sétál bekukucs, majd benyt a kocsiba, már szinte ülne be. Tesüm meglett paraszt gyerek, rá üvölt. "Te mi a k.rva any*dat akarsz!" Mint akinek a seggébe rakéta nőtt úgy húzott el. :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#22638) Szplöttyy válasza misirulez (#22636) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Mod: én is belefutottam ugyanígy :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke & Torque

(#22639) AMD Power válasza Varoz (#22637) üzenetére


AMD Power
titán

Én megvártam volna míg beül.... ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22640) Varoz válasza AMD Power (#22639) üzenetére


Varoz
őstag

Az is egy megoldás. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#22646) Snooker


Snooker
senior tag

[link]

hátha gyorsabban kapok választ :D

(#22648) Mágus2 válasza Snooker (#22646) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Az acutában más a belső tér, más a futómű és erősebb a motor.

(#22649) Varoz


Varoz
őstag

Hé, hova lett a hsz-em? :Y
Meg látom cakkumpakk ment a medvepuszival együtt. :D


TaaT

Már megnéztem a modkert. Nem azért lett törölve. Bármennyire is fáj neked az off. :U

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#22650) TaaT válasza Varoz (#22649) üzenetére


TaaT
veterán

gondolom az off topic-nál is off topicabb volt :U

Give them hell Ukraine!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.