Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22451) TaaT válasza Laraxior (#22444) üzenetére


TaaT
veterán

A fólia egy jó megoldás, olcsó és sokat kibír :)

Mondjuk ez a tuti megoldás...


Give them hell Ukraine!

(#22452) varga911


varga911
senior tag

(#22453) hdman válasza varga911 (#22452) üzenetére


hdman
őstag

vótmá :DDD

Sopron city :)

(#22454) mycso válasza varga911 (#22452) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Egy "sportgépet" én is láttam a minap, bár ne olyan jó, mint az általad linkelt audi...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#22455) hobizoli


hobizoli
nagyúr

több drón kell ;P

(#22456) AMD Power válasza hobizoli (#22455) üzenetére


AMD Power
titán

Ez most mi?:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22457) hobizoli válasza AMD Power (#22456) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ez egy "sportkocsi"-nak latszo targy :DDD

több drón kell ;P

(#22458) AMD Power válasza hobizoli (#22457) üzenetére


AMD Power
titán

Elég szánalmas szerencsétlen. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22459) hobizoli válasza AMD Power (#22458) üzenetére


hobizoli
nagyúr

a kolibrik altalaban igy vegzik :U :P

több drón kell ;P

(#22460) AMD Power válasza hobizoli (#22459) üzenetére


AMD Power
titán

Sokan azt hiszik, hogy egy-két spoiler és egy 12 rajtszámú matricától sport lesz a gép?:) + 50Le a matrica. :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22461) 8th válasza hobizoli (#22459) üzenetére


8th
addikt

Legalább 8v volt? :DDD

(#22462) zsid


zsid
senior tag

Akkor már én is beszállok az autóskártyázásba. Munkatársam "szépsége" :DDD :

[ Szerkesztve ]

<tRucKdriFteR>

(#22463) mmcc02 válasza zsid (#22462) üzenetére


mmcc02
tag

Ez kegyetlen :O :DD :DD

* Gondolkodom, tehát vagyok, ez a kérdés, válasszatok! Avagy röviden: Gondolkodom, tehát válasszatok! * Búbos páka *

(#22464) 8th válasza zsid (#22462) üzenetére


8th
addikt

Kőkemény ízlésficam. :(

(#22465) hossszú válasza Kornel (#22442) üzenetére


hossszú
őstag

Nekem Osram Night Breaker Plus van berakva mind a tompítottba mind a fényszóróba én csak ajánlani tudom, kegyetlen jó a fényük.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#22466) neduddki válasza Szplöttyy (#22438) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nem en a ge-t de a szilvert nem altom sehum odairva a sportlight melle

udv

neduddki

mod: G kolelg a G, kifuott tipus, javasom meteornal megneyni multkor meg volt, syerinema legjpobb

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22467) #10726912 válasza zsid (#22462) üzenetére


#10726912
törölt tag

A munka társadnak megmutathatnád ezt a fórumot, + kérdezd már meg tőle: ugye kényszerítették (emberek, hangok) és azóta nem volt pénze, hogy eltüntesse? :U

(#22468) neduddki válasza zsid (#22462) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

neha rkemkedem, hogy ennyr ee hujek az meberek, asztan ragyuvok de:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22469) neduddki válasza neduddki (#22466) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

van nekik 8.4k/2db

udv

neduddki

mod: bocs ,egsincs, lekested valasz mast a listarol, ugyis jon a kod es ho hath avan meg ollsziszon

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22470) Mágus2 válasza hossszú (#22465) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

A szembejövők is ajánlják :F

(#22471) hossszú válasza Mágus2 (#22470) üzenetére


hossszú
őstag

Senki nem reklamált még :) hisz jól be van állítva a fényszóróm és sokakkal ellentétben használom a magasságállítót is.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#22472) a_tesz válasza neduddki (#22469) üzenetére


a_tesz
Korrektor

Az allseason az a sárga? Olyat vadászok már egy ideje, csak egy a bajom, ködlámpába :)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#22473) zsid válasza #10726912 (#22467) üzenetére


zsid
senior tag

Felesleges, menthetetlen szegény. Az autó vásárlásának sztoryja van:
mentek bulizni a saját kocsijával, egy rendőr haverja vezetett, persze mindenki benyomva, és azon röhögtek, hogy világít az olajnyomás visszajelző (Bravo Jtd). Ez vicces is volt, úgy két kilométeren keresztül, utána besült a motor. Rá két hétre, az apjának a Megane-ját csapta szalagkorláthoz, mert útközben kiesett az egyik gömbfej. A törött kocsit eladta és akkor találta eme szépséget a neten, amire le is csapott.
Ezek után az átlag halandó nem is gondolná, hogy több mint tíz éve kamionozik. :U

<tRucKdriFteR>

(#22474) #10726912 válasza zsid (#22473) üzenetére


#10726912
törölt tag

Úgy látszik, a kamion vezetői engedéllyel nem adnak ízlést és értelmet :))

(#22475) zsid válasza #10726912 (#22474) üzenetére


zsid
senior tag

Nem sajnos :N

<tRucKdriFteR>

(#22476) neduddki válasza a_tesz (#22472) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nekm meg van spajzoltam:- ) es toluk, hatha van meg nekik
osram szetritn befejeztek mert marginalsi volt a reszesedes, nem hivatalosan meg aszontak azert mert hujjek az emberek csak a +utanni sza\maot nezik es nem a valos tartalmat /na leht megsertodni:- )/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22477) a_tesz válasza neduddki (#22476) üzenetére


a_tesz
Korrektor

Nyiss boltot :D

Sajnos a marketing sokszor erősebb, mint a valós igények. A linket köszi, eleresztek egy telefont nekik hétfőn, hátha, mert a webáruházukban már nincs.

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#22478) Qru


Qru
MODERÁTOR

Isten ments, hogy újabb olajat öntsek a tűzre a BRZ-s témában, de ugye elhangzott, hogy azzal nem lehet menni keresztben olyan kevés a 200 ló. De. (7:30-tól tessék sasolni). ;)

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#22479) 8th válasza Qru (#22478) üzenetére


8th
addikt

Isten ments, hogy trollkodni akarjak de poros reptéri betonon ez nem nagy kunszt gyengébb autók is képesek rá. Továbbá nem látszik, hogy a sofőr kézifékkel indította-e meg.

[ Szerkesztve ]

(#22480) lsc válasza Qru (#22478) üzenetére


lsc
nagyúr

Ugyan már, csalás, photosop vagy ilyesmi ;] .

Az élet kegyetlen .

(#22481) Szplöttyy válasza Kornel (#22448) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Újkora óta ilyen. Nekem -20ba is ment, mikor erősen csapattam :) De ahogy másoktól hallom, ilyenek ezek a suzukik.

To All: Akkor asszem egyetértünk ebben a projektoros témában, sok projis autóba ültem már és xenon nélkül mindegyik szánalmasan közelre és gyengén világított.

Smoke & Torque

(#22482) Szplöttyy válasza neduddki (#22466) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

"előtte SportLight Silver volt" Ez van ott :Y

"mod: G kolelg a G, kifuott tipus, javasom meteornal megneyni multkor meg volt, syerinema legjpobb" <- ezt most nekem? :B

Ha már itt tartunk, télre te csak all season-t ajánlod vagy van vmi más is? Nightguide?

Smoke & Torque

(#22483) stangli válasza neduddki (#22476) üzenetére


stangli
senior tag

Mi a különbség ez és ez között, úgy láthatóságban? Van tapasztalatod? :)

(#22484) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Ezekről az ALCO márkájú olajokról hallott már valaki? Miylen az? Ilyen VIP Car szint?

Smoke & Torque

(#22485) neduddki válasza a_tesz (#22477) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

sajnos akkor buko:- (
egy hasznalt apr odaigertem egy cimboramnak de akkor azt is megtartom

udv

neduddki

mod: most akkor silver v. sliver?:- ) mikori ez az izzo me visszamasztam par evet es csak sportlajt???
ige n mert nightGuide es nem nightQuide

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22486) Szplöttyy válasza neduddki (#22485) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Baaaaaaakeeeeer, hát most fogom csak fel, hogy te megint csak közöködsz :DDD "A nemjóját" :R Előző olaj kérdésre? Magyarázd meg, hogy miért nem öntenél oljat még egy kertitraktroba se, :DD

Mod: Akkor rástartolok egy Nightguidera majd ha úgy esik.

[ Szerkesztve ]

Smoke & Torque

(#22487) neduddki válasza stangli (#22483) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

tessek szepen tamupmanozni:bof
+20vs+90[%]
4000vs3500[k]
kulblu kifutott /amig kaphato/ kapott egy INTENSE utotasgot meg +200K-t: bof

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22488) stangli válasza neduddki (#22487) üzenetére


stangli
senior tag

Nem számokra vagyok kíváncsi, hanem tapasztaltra. Inkább így kérdem, tudsz olyan fórumot ajánlani, ahol van izzókkal kapcsolatos fórum, ahol megosztják tapasztalataikat és a userek feltesznek, akár éjszaka készült fotókat az adott izzó világításáról?

(#22490) neduddki válasza stangli (#22488) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ha tanasz ijjet mutasd nekm is, sajna cb-t /i nelkul/ csak nyari ejszaka lattam nekem elsore nagyon kekes volt, najtbreker essoben detitben hatalmas a sreflexio /ha meg a szemuveg is vizcseppes akkor gyhalal minden vilagitastol fuggelenul/, szaraz nyari ejszak az ut menti tablak kiegetik a szemem:- )
ha azt kerded mit rakj bele an ugy tennel fel a kerdest sziversztar v. najtbreker: tegy egy probat a najtbrekerrel, de mintirtam dlr ajanlott hozza
ja amuigy a sargak eltunese a xenondivat torzagyszulemenye:- (

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22491) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

sziasztok,

jobb helyet nem találtam, de ki milyen izzóra esküszik? H7. Ma vettem egy csodás unix márkájút, kb 2 órát bírt és teljesen besárgult, pedig újkorában ( ;] ) szép fehér fénye volt - mint a régi izzónak :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22492) Szplöttyy válasza mukibuci (#22491) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Ha picit visszaolvasol, pont most volt róla szó, az előző pár hsz-ben, de mindent összevetve az Osram NightBraker Plus izzó a favorit.

Smoke & Torque

(#22493) mukibuci válasza Szplöttyy (#22492) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igen, közben megtaláltam :B :R

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22494) Szplöttyy válasza mukibuci (#22493) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Viszont, mint olvashattad, ha projektoros a lámpát, mindegy mit raksz bele, nem lesz az igazi.

Smoke & Torque

(#22495) TaaT válasza Szplöttyy (#22494) üzenetére


TaaT
veterán

"mindegy mit raksz bele, nem lesz az igazi."

:U [link]

Give them hell Ukraine!

(#22496) Szplöttyy válasza TaaT (#22495) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Amit mondtam, saját tapasztalatomon alapul, jó pár projis lámpás autóban ültem, és meg sem közelítik egy H1/H7, vagy egy H4es szintjét. Nekem ez a tapasztalatom. Xenonnal már igencsak sokat javul.

Smoke & Torque

(#22497) Balupapa válasza Szplöttyy (#22494) üzenetére


Balupapa
senior tag

érdekes, nálam egy gagyi utángyártott projissal jobb volt a fény :U

_-=*WheelWhores*=-_

(#22498) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

mi a véleményetek az alfa 159 -ről? szerintetek a 2.4 JTD vagy az 1.9 JTD a jobb? nekem az a véleményem, hogy az 5 hengeres sokkal jobb ráadásul az 1.9-be opel blokk van, ezért nem igazán tetszik. nektek mi a véleményetek erről?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#22499) Mr.Grincs válasza Laraxior (#22436) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Sajna nem 2.7, hanem "csak" 2.0 hdi van benne kèzi 6 os vàltoval.

bitpork: majd csinalok tobb kèpet is ha ugy lesz idom, elsö utunk Mohàcsra vezetett. 4.2 es atlagfogyasztast irt ki a számítgép. Hetfőig itt leszek.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#22500) Dumb válasza SyntaxeError (#22269) üzenetére


Dumb
senior tag

Felejtse el, ha jó akar magának. Esetleg ez, de tartalékba legyen 3-500E Ft

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.