Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) -Ben-


-Ben-
veterán

Az mennyire normális, hogy töltőre dugva fagy a telefon? :F A görgetés akad, lapozni is elég gyatra módon tudok csak és összességében jóval lassabb minden. (i4, iOS 6 beta4). i4S -en nincs ilyen problémám, szintén iOS 6.

ui.: nem tudom mennyire lényeges, de mostanában megfigyeltem, hogy olyan forró a töltő, hogy megfogni sem tudom rendesen.... múltkor majdnem elejtettem. ;]

(#7052) vadászcsiga válasza -Ben- (#7051) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Eredeti a töltő?

(#7053) -Ben- válasza vadászcsiga (#7052) üzenetére


-Ben-
veterán

Igen, azt használom, amit kaptam hozzá.

(#7054) barlanglako


barlanglako
csendes tag

Segítségeteket szeretném kérni.
Mintha gyorsabban merülne le a készülékem az iPhone 4S, – a helymeghatározó szolgáltatás, illetve az időzóna automatikus állítása is kivan löve,néha egy kis net,zene hallgatás nincs is róla,ma is miután 100% föltölltve nem sok net útán 18% esett,azért gondolom megolldaná a gondomat a reset.
Resetröl ezt a leirást kaptam a gugliban.
Gyári beállítás visszaállítása:lenyomva a Home és a Power gombot egyszerre. Miután a telefon kikapcsol nem engedem el őket, csak akkor amikor a telefon újraindul.Kelle még vallamit csinálni?
Vagy nem jó az eljárás.
Válaszotokat elöre is köszönöm.

(#7055) vadászcsiga válasza -Ben- (#7053) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor passz

(#7056) barlanglako


barlanglako
csendes tag

A teló 3 hónapos,nincs rajta JB

(#7057) sunahunter


sunahunter
senior tag

(#7058) Tibee86 válasza barlanglako (#7054) üzenetére


Tibee86
veterán

Talán egy restore segíthetne, ha az se, akkor szerintem vidd vissza. Az a "nem sok net" mennyit takar kb.?

(#7059) Def26 válasza szabopali (#7046) üzenetére


Def26
félisten

Ha már póló. Én innen rendeltem a múltkor asszonynak egy pólót. Ezt nyomtam rá. [link]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7060) barlanglako válasza Tibee86 (#7058) üzenetére


barlanglako
csendes tag

kb fél óra netezés

(#7061) barlanglako válasza Tibee86 (#7058) üzenetére


barlanglako
csendes tag

Kösz hogy segitesz,mivel nagyon új vagyok a témában és kezdö akkor csinálhatom a leirtak alapján:
iPhone 4 hard reset: Egyidejűleg nyomja meg és tartsa nyomva a Bekapcsolás/Kikapcsolás Alvás/Ébresztés gombot, valamint a Főgombot legalább tíz másodpercig, míg az Apple embléma meg nem jelenik.

(#7062) bobooo válasza barlanglako (#7061) üzenetére


bobooo
addikt

no, dugd fel gépre a telefont itunes-t nyisd meg, menj bele a telefonodba a bal oldalon lévő sáv segítségével, és telefon visszatöltése :)

(#7063) vadászcsiga válasza barlanglako (#7061) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez nem hard reset, ez csak egy kényszerített leállítás mivel az akksi nem kivehető. Helyesen: power+home addig nyomni míg ki nem kapcsol. Utána a normál modon újra bekapcsolhato.

(#7064) barlanglako válasza vadászcsiga (#7063) üzenetére


barlanglako
csendes tag

köszönöm :R

(#7065) barlanglako válasza bobooo (#7062) üzenetére


barlanglako
csendes tag

köszönöm :R

(#7066) szabopali válasza Def26 (#7059) üzenetére


szabopali
aktív tag

Húú ezt én nem tudom iberelni. Akkor t-shirt innen. Le van a gondom. Eredetit a sarokba;)

szabopali

(#7067) Def26 válasza szabopali (#7066) üzenetére


Def26
félisten

Kerestem nagyon sokat eredeti apple pólót, de még ebay -en is alig találtam. Nekem olyan kellet volna amibe varrva van a logó.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7068) -Ben-


-Ben-
veterán

Ehhez még annyit hozzátennék, hogy nem tudom mi lett ezzel az i4 -gyel, de „igen sz@r”. Előbb teljesen véletlenül kicsit nekicsaptam a kezem a telefon tetejének, és „csörömpöl” a hátlap... pontosabban az üveg. :F Szerintem elválhatott a hátlapon az üveg... tapasztalt már valaki ehhez hasonlót?

(#7069) mondomén válasza -Ben- (#7068) üzenetére


mondomén
őstag

Szinte mindegyik zörög a felső részen.

(#7070) bobooo válasza -Ben- (#7068) üzenetére


bobooo
addikt

első problémád a töltő, a műsodik meg a fókusz a kamerán belül ez szinte minden telefonnál zörög (samsung, htc, sony stb.)

(#7071) -Ben- válasza bobooo (#7070) üzenetére


-Ben-
veterán

Már kicsivel az alma alatt is zörög, de onnantól felfele... de akkor visszavontam, ezek szerint ez nem hiba.

ui.: az viszont tény, hogy mostanában egyre több gondom van vele, de ez lehet a beta miatt is...

[ Szerkesztve ]

(#7072) bobooo válasza -Ben- (#7071) üzenetére


bobooo
addikt

alma alatt meg valószínű a rezgőmotor zörög de az is normális :)

(#7073) vadászcsiga válasza -Ben- (#7071) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A béta nem napi használatra van, fejlesztoknek szánták úgyhogy nem véletlen a sok hiba bár 4s-en nekem a Safari bugon kívül semmi nincs.

(#7074) M@te


M@te
senior tag

miért van az töltöm a telefonom van amikor eléggé felmelegszik van amikor pedig teljesen normál hőmérsékletű marad. (egyik esetben sem használom közben)

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#7075) Mr X válasza M@te (#7074) üzenetére


Mr X
veterán

A normál hőmérsékletet nem akkor nézed véletlen, mikor töltőn van ugyan, de már feltöltött?

(#7076) M@te válasza Mr X (#7075) üzenetére


M@te
senior tag

de akkor is de közben is megszoktam nézni mondjuk 50%nál és van amikor akkor is ezt tapasztalom

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#7077) bobooo válasza M@te (#7076) üzenetére


bobooo
addikt

szerintem attól függ h a töltő mennyi áramot képes leadni a telefonnak ha keveset akkor hidegebb ha többet melegebb, de lehet hülyeség :R

[ Szerkesztve ]

(#7078) Mr X válasza M@te (#7076) üzenetére


Mr X
veterán

Minél magasabb a töltöttségi szint, annál kevesebb áramot vesz fel a telefon, ergo annál kevésbé lesz meleg. Tehát nem mindegy, mikor nézed. Ahogy az sem, hogy pl. az asztalon töltöd-e vagy épp a párnád alatt.

(#7079) M@te válasza Mr X (#7078) üzenetére


M@te
senior tag

értem, köszi. neked is @BoboDJ.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#7080) Csabee. válasza Mr X (#7078) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ez szerintem hülyeség.. ugyan olyan sebességgel töltődik szerintem.

Üdv: Csabee.

(#7081) Mr X válasza Csabee. (#7080) üzenetére


Mr X
veterán

Nem. Szépen fokozatosan csökkenti a töltőáramot, aztán amikor ez lecsökken 20mA-ra, meg is szakítja a töltést az elektronika.

Illetve annyival kiegészíteném, hogy a töltőáram csökkentése nem lineárisan történik. A töltési ciklus vége felé megy végbe.

[ Szerkesztve ]

(#7082) Csabee. válasza Mr X (#7081) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Akkor én voltam tudatlan.. bocsi :)

És az igaz hogy ha rossz gagyi után gyártott töltővel használom az iPhone-t akkor az iPhone elektronikája megvédi a készüléket és nem tudja a töltő tönkretenni a készülékem?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#7083) Csabee. válasza Mr X (#7081) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Valamiért dupla :F

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#7084) Totheground


Totheground
addikt

Na, mi van már. A b4 hány óra körül jött ki?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#7085) bobooo válasza Totheground (#7084) üzenetére


bobooo
addikt

19-20 ora kozott...

[ Szerkesztve ]

(#7086) Mr X válasza Csabee. (#7082) üzenetére


Mr X
veterán

Nem mernék rá megesküdni, hallottam már rémtörténeteket. Elvileg a túlfesztől védenie kell.

(#7087) chrisxx


chrisxx
csendes tag

Hát gyerekek, ezúttal elmaradt a menetrend szerinti béta érkezés...

(#7088) -axxon- válasza chrisxx (#7087) üzenetére


-axxon-
tag

hát el, én is épp most néztem...

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#7089) Csabee. válasza Mr X (#7086) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jó lenne azért tudni azért.. :)

Várom már az iOS6-ot.

Üdv: Csabee.

(#7090) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Sziasztok!
Miért van az, hogy az iTunes minden szinkronizálásnál authorize-t kér? Authorizálás után azt mondja: this computer already authorized. A történet az, hogy alaplapot cseréltem a nejem gépében, de nem lett újratelepítve, minden jól működik, csak az iTunes hülyült így meg. Már deauthorizáltam az összes gépet, leszedtem, újraraktam az iTunest, de csak nem szűnt meg a probléma.
A keresőben találtam már egy hasonló kérdést, de senki nem felelt rá.

(#7091) vadászcsiga válasza Totheground (#7084) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Most elvesztettem a fonalat betaval kapcsolatban, 3 hétnél többet még nem késett. Tisztára mint a menzesz :)
Eddig iTunesen keresztul ment fel, most kibekkeltem vele ennyi időt, szenvedve a PH mobilnezetével, végre tudnám OTA frissíteni erre nem jön időben. Hallatlan.

(#7092) kenny123 válasza kenny123 (#7026) üzenetére


kenny123
addikt

Jobban örülök mint karácsonykor. Ma reggel jött az sms, kicserélték. Nemtudom refurb-e, (valszeg az), de külsőleg nincs nyoma.

yo

(#7093) kenny123 válasza kenny123 (#7092) üzenetére


kenny123
addikt

Ja khmm, igen.
Kérdeztem a szervízest, hogy akkor +1 év garancia, igaz? Mondta, hogy erre még igen de a tárgyalások már folynak, és "nem sokára" valószínűleg már garanciális csere/javítás után már csak három hónapot ad a T-mobile. Szóval, aki hezitál a szervizelésen, szerintem vigye be mindenképp, kitudja mikor változik.

yo

(#7094) -Ben- válasza kenny123 (#7093) üzenetére


-Ben-
veterán

Milyen hibával vitted be?

(#7095) kenny123 válasza -Ben- (#7094) üzenetére


kenny123
addikt

Gyorsan merülő akksi, térerőingadozás-dobálás

yo

(#7096) -Ben- válasza kenny123 (#7095) üzenetére


-Ben-
veterán

:) ehhez kapcsolódóan kérdezem: mennyire normális, ha 12 perc játék alatt 10%ot merül az aksi? Normális dolog, hogy egy játék ennyire húzza?

(#7097) bobooo válasza -Ben- (#7096) üzenetére


bobooo
addikt

attól függ milyen játék, de lehet normális

(#7098) Tibee86 válasza -Ben- (#7096) üzenetére


Tibee86
veterán

Nagyon sok játéknál tesztelgettem, de javarészt nálam úgy néz ki, hogy 10 perc= -5%.
Ez szinte mindegyiknél így volt.

(#7099) -Ben- válasza bobooo (#7097) üzenetére


-Ben-
veterán

A legjobban az Asphalt 6 -tól merült. Múltkor majdnem szívrohamot kaptam ;] 100% volt amikor leszedtem a töltőről, 10-12 percnyi Asphalt után (amíg kipróbáltam), lement 10-11%ot :U

Ha kikapcsolom a hangot azzal javítok valamennyit az üzemidőn ? :U

[ Szerkesztve ]

(#7100) ittakary válasza -Ben- (#7099) üzenetére


ittakary
nagyúr

Valamennyit tuti, de alapvetően a grafikus processzor és a processzor fogyasztja a legtöbb kraftot :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.