Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20201) peugeotmate válasza kisjimy (#20200) üzenetére


peugeotmate
őstag

szifon.com a Te barátod JB ügyben, egyébként nincs, de ide is be fogja írni valaki, ha kijött már.

meg

(#20202) erdoke válasza kleinguru (#20198) üzenetére


erdoke
titán

Nekem ugyanezt írta az amerikaira is...

A legjobb aláírás a héten

(#20203) bandigno válasza erdoke (#20202) üzenetére


bandigno
senior tag

én meg rákerestem a store-ban és ott van a magyarban ( fenti link nem jó!), bár nem tudom mit értett jóárasításon, mert 0,89 euró! :) de nem vágom h ez már jó ár vagy ingyenesnek kellene most lennie :)

(#20204) samgar válasza kisjimy (#20200) üzenetére


samgar
őstag

Elég régóta van tethered jb, kivétel az iphone 5. Az összes többi készülékre van, 6.01-en is.

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X5 PRO

(#20205) Kommy válasza samgar (#20204) üzenetére


Kommy
veterán

4S, iPad 2/3/4/mini, iPod Touch 5-re sincsen jailbreak iOS 6 alatt

[ Szerkesztve ]

(#20206) samgar válasza Kommy (#20205) üzenetére


samgar
őstag

Köszi.

Oppo Find X5 PRO

(#20207) kisjimy válasza samgar (#20204) üzenetére


kisjimy
aktív tag

köszönöm a választ,azzal csak az a baj hogy gép kell az ujrainditáshoz!Inkább várok!

(#20208) Quiksilver


Quiksilver
aktív tag

Szép estét!

Olyan kérdésem lenne, hogy AppStore-ban van-e olyan alkalmazás (ingyenes, fizetős...bármilyen megoldás érdekel), ami programokra lebontva tudja mutatni, mennyi internetet használ el 1-1 app. Remélem nem túl bonyolultan fogalmaztam meg. :)

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#20209) TheMarci válasza Quiksilver (#20208) üzenetére


TheMarci
addikt

Szerintem ezt alapból is tudja a teló: settings - general - usage alatt.

Do You Dream?

(#20210) bandigno válasza TheMarci (#20209) üzenetére


bandigno
senior tag

csak nem app-okra lebontva, mint kérdezi!

Véleményem szerint amúgy szinte az összes mérőprogram megbízhatatlan, esetleg némi támpontnak elmegy, de minden szolgáltató másképp mér és számláz!

(#20211) icecave válasza TheMarci (#20209) üzenetére


icecave
Topikgazda

Hogy mennyi internetet használ 1-1 app? Ott csak azt mutatja, hogy összesen mennyi adatforgalom volt. Amit a programok mellett mutat az az,hogy melyik program mekkora területet foglal (mármint pl. avplayer-ben a filmek, játékokban a mentések, stb).

(#20212) Möhe


Möhe
addikt

Regisztrálnék a Bodyguardz-ra de az alsó szektorban lévő kérdéseknél elhasalok (nem megy az angol :( :W ) és a gugli fordító meg.... csak pislogok a végeredményt látva.

What device did you purchase BodyGuardz for?
*******

You MUST click "Search" and select what you purchased from the drop-down list before continuing.

Please attach a copy of your receipt. *

****** Tallóz

Where did you purchase BodyGuardz? *
*********

kérek szépen helpet :U

(#20213) icecave válasza Möhe (#20212) üzenetére


icecave
Topikgazda

Engem is szívatott annó, lehet előbb a kosárba kell rakni valamit, majd úgy regelni,ha kéri, mikor fizetnél. Itt ugyanis azért akar annyira kérni egy számot, mert azt hiszi, már vettél valamit, és a garanciális csere miatt regelned kell, hogy később erre hivatkozhass. Csak ugye amíg egyet sem vásároltál, addig nehéz bírni bármilyen számot is ide.

(#20214) TheMarci válasza icecave (#20211) üzenetére


TheMarci
addikt

Sorry mindenkitől, nem olvastam el a kérdést rendesen. :W

Do You Dream?

(#20215) Tibee86 válasza r3dsnake (#20179) üzenetére


Tibee86
veterán

Annyira azért ne ájulj el tőle, főleg, hogy 1-2 hetes a telefonod, ha jól rémlik. :P

Nem azért lettél leszólva, mert szerinted nem merül tőle jobban, csak mikor én meg még 1-2 ember leírta, hogy több hónap használat után letöröltük, és utána észrevehetően javult az üzemidő, te még vagy 3x beírtad, hogy nem, nincs igazatok, nem merül jobban...

Nem én mondtam, hogy helikopter vagy, de egyet kell értsek a kollégával, de ugye rögtön jelezted a modkerbe, hogy valaki ezt merte rád írni. :U

[ Szerkesztve ]

(#20216) Hooper válasza Hooper (#20188) üzenetére


Hooper
őstag

Erre? :U

(#20217) bandigno válasza Hooper (#20216) üzenetére


bandigno
senior tag

nyomj egy hálózati beállítások visszaállítását, majd egy restartot és kiderül, hogy fenn áll-e a dolog még mindig! ha igen, restore és új telefonként beállítás és úgy próbáld!

amúgy milyen szoftver van a telón? milyen teló egyáltalán? :)

[ Szerkesztve ]

(#20218) Tibee86 válasza Hooper (#20216) üzenetére


Tibee86
veterán

[link]
Beállításokba sehol. Home+bekapcs. gomb, almalogóig.

[ Szerkesztve ]

(#20219) manchester85 válasza Tibee86 (#20215) üzenetére


manchester85
addikt

Nem bírja felfogni, hogy a stílusának melyik részétől nyílik sokunk bicskája a zsebünkben. Egy fórumon nincs idegesítőbb dolog, mint amikor valaki csak a saját véleményét képes elfogadni. Annak semmi keresnivalója egy fórumon. Egyebként 16 évesre saccolom. :)

i6 Silver

(#20220) Tibee86 válasza manchester85 (#20219) üzenetére


Tibee86
veterán

Igen, ez a gond sajnos. Azzal senkinek nincs problémája, ha valaki leírja a tapasztalatait, csak nem mindegy, azt milyen stílusban teszi. Pont ezért írtam már az első válasza után, hogy igaza van, mert az OFF-ban már tapasztaltuk, hogy felesleges vitába szállni vele.

[ Szerkesztve ]

(#20221) r3dsnake válasza manchester85 (#20219) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ezaz, személyeskedjünk is.

Én elfogadom más véleményét, ha szvsz igaza van. Olyankor még az esetleges tévedésem is elismerem. De egy nem futó, pusht figyelő app sehogy sem merítheti jobban az akksit, mint pl egy facebook vagy mail. Az elv ugyanaz. A VoIP API-t nem fogja neked használni multitaskingnál addig, amíg nincs aktív hívásod. Addig csak push notit vár.

"...a legtöbb VOIP alkalmazás [...] push értesítésekre hagyatkozik, így ha az alkalmazás tényleg csak “csücsül” magában a háttérben, de nincs épp aktív hívás folyamatban, akkor átválthat kizárólag push-ra is, amivel még kevesebb erőforrást használ. A push meg egyébként is aktív, és ahhoz még multitasking, tehát az alkalmazás háttérben való futása sem szükséges."

"A Push értesítések segítségével az alkalmazások úgy fogadhatnak értesítéseket, hogy nem kell futniuk hozzá a háttérben. Erre az iOS-ben egy központi szolgáltatás, úgynevezett daemon fut, ami rendszerszinten kezeli az értesítéseket. A push-t támogató alkalmazások ezen a daemon-on keresztül kapják meg az értesítéseket, így több alkalmazás esetén is csak ez az egyetlen daemon fut, jelentősen csökkentve a szükséges erőforrásokat."

Nem merülhet jobban vibertől, mivel szinte biztos, hogy így van megírva. Ha nem így lenne, akkor rohamosan csökkene az akksiidő mindenkinél.

[ Szerkesztve ]

(#20222) Möhe válasza icecave (#20213) üzenetére


Möhe
addikt

Ehh, köszi szépen,megpróbálom úgy. De csak a kíváncsiság miatt és hogy valami hírlevélre való feliratkozás miatt (el sem hiszem hogy egyszer a reklám miatt regelek) szerettem volna.
De a zagg még mindig halott :((( . Egyszerűen nem találok szép,minőségi övcsatos tokot, pölö . Zagg-on ha van valami hasonló akkor még érdekelne is. De így .... :(

szerk: tegnap berendeltem védőgarnitúrából Luckylabs-on,de csak a fólia most nem rendelek innen. Madár voltam hogy elhittem a 30 dodó fölötti ingyen szállítás az Eu-ba is érvényes ( maaarha :W :DDD ) .

Esetleg ha valaki rendel egy UltraTough® Clear Skins Full Body-t akkor boltolhatunk.

[ Szerkesztve ]

(#20223) icecave válasza Möhe (#20222) üzenetére


icecave
Topikgazda

Zagg mobil oldala megy (m.zagg.com), azt mondják a facebook oldalán, többen úgy rendeltek, nem vártak, mikor jön helyre a normális oldal.

(#20224) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Blaise beletette a bogarat a fülembe. Ha éjszaka töltőn van a telefon és egy digitális óra mutatja rajta az időt, akkor az okoz kárt valamiben? Akku, kijelző?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#20225) manchester85 válasza r3dsnake (#20221) üzenetére


manchester85
addikt

A wifivel is szépen felsültél, fel nem merült benned, hogy nincs igazad, hiaba irta le a fél fórum, hogy hülyeséget irsz, aztan Kommy szepen helyretett. Maradjunk annyiban, hogy te ugyanugy nem értesz ennek az egésznek a technikai hátteréhez, mint mi (sokan), ellenben mindenkit megpróbálsz meggyozni, hogy de te mégis... :U Bizonyitottál már, semmit nem ér nalunk a szavad. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#20226) samgar válasza kisjimy (#20207) üzenetére


samgar
őstag

Nem kell hozzá. Semi tethered, ami annyit jelent, ha netán tényleg újra kellene indítanod napközben ( én soha nem teszem) akkor is elindul, csak a JB nem tölt be, a készüléket tudod használni.

Oppo Find X5 PRO

(#20227) nord_ válasza Quiksilver (#20208) üzenetére


nord_
veterán

Mintha a DataMan Pro tudná ezt. (Nézz rá alaposabban, én csak átfutottam a leírást, nekem nincs meg. Kissé drágállom, főleg, hogy évente, ha kétszer lépem át az egy gigás keretet, akkor is csak hó vége előtt egy-két nappal.)

(#20228) Mela Kehes válasza Quiksilver (#20208) üzenetére


Mela Kehes
addikt

A DataMan tudja. A fizetős tuti, az ingyenest pedig meg kell nézni.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#20229) Tibee86 válasza r3dsnake (#20221) üzenetére


Tibee86
veterán

Az a jó fórumban, hogy itt az emberek le tudják írni a saját tapasztalataikat is. Te, nem ezt tapasztaltad, bár azért érdekelne, hogy kipróbáltad e egyáltalán úgy is a telefonod, hogy leszedted a Vibert róla.
Amit sokan nem értünk, hogy miért akarsz mindig mindenkit meggyőzni a saját igazadról. :U

(#20230) nord_ válasza nord_ (#20227) üzenetére


nord_
veterán

Hehe, most nézem, hogy ez az ár éppen leárazott félár. :)

(#20231) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

ma találtam egy "sérülést" az i5-ön...... :W
fogalmam sincs, hogy hogyan keletkezett, de elég érdekes, ugyanakkor iszonyatosan bosszant és sírni tudtam volna, mikor észrevettem....

1

2

3

4

szerintetek ?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#20232) bobooo


bobooo
addikt

Új hét, újabb App Store nehézségek: [link]

(#20233) icecave válasza HUTCHDB (#20231) üzenetére


icecave
Topikgazda

Ez egyszerűen szörnyű! Most mi lesz, veszel másikat? Vagy egyenesen páncélszekrény? ;] (csak viccelek, remélem érződik).

Gondolom,hogy nem örültél neki, dehát ez van, használati tárgy,hacsak nem vitrinben őrzöd, ilyenek lesznek később is. Engem már rég nem érdekel ez a dolog, nem dobálom,de nem is babusgatom, használom, aztán ha ez idővel meglátszik, akkor így van jól.

(#20234) vadászcsiga válasza HUTCHDB (#20231) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kiguvvad a szemem de semmit nem látok.

(#20235) Ragnar95 válasza HUTCHDB (#20231) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Így képről elég nehezen észrevehető, de ha egyszer már észrevesz az ember egy ilyen hibát, akkor utána folyton idegesíteni fogja sajna. Csinálni nem nagyon tudsz vele semmit, mivel ugye esztétikai hiba miatt nem cserélnek, javítani se tudod.... :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20236) Tibee86 válasza HUTCHDB (#20231) üzenetére


Tibee86
veterán

Valami szépen megnyomta, de még mindig jobb, mint ha a feketénél kopna meg az éle mondjuk, és virítana az ezüst szín alatta.

BoboDJ: Most néztem meg, nálam nincs ilyen para.

vadászcsiga: Második képen látszik csak igazából.

bull84ghia: Ő maga a szolgáltató. ;]

[ Szerkesztve ]

(#20237) bull84ghia válasza bobooo (#20232) üzenetére


bull84ghia
őstag

A neved hogy került a szolgáltató neve helyére :U

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#20238) Kommy válasza bull84ghia (#20237) üzenetére


Kommy
veterán

(#20239) Ragnar95 válasza bull84ghia (#20237) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Így lehet JB nélkül egyéni szolgáltatólogót készíteni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20240) bobooo válasza bull84ghia (#20237) üzenetére


bobooo
addikt

[link] ;)

Tibee86: Nálam továbbra se működik. :F

(#20241) Tibee86 válasza bobooo (#20240) üzenetére


Tibee86
veterán

Lehet, mert én US Store-ba vagyok bejelentkezve. Nem tudom te épp melyikbe.

vadászcsiga: :C
Én már az i5 tulajokat is kiközösíteném, irigységből. ;] :D

#20243: Igen, kifejezetten érdekes kis sérülés. :F
Nem tudom a bumperekkel hogy állsz, de az eltakarná. Én most szereztem be az elsőt, igaz i4-re, de iszonyatosan bejön fogásra meg kinézetre is.

[ Szerkesztve ]

(#20242) vadászcsiga válasza Tibee86 (#20236) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja mostmár látom, elég ciki, szerintem közösítsük ki Hutch-ot :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20243) HUTCHDB válasza Tibee86 (#20236) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

de mi az isten nyomta meg?
semmit nem tartok mellette, nagyon vigyázok rá.....egy szabályos kb. 0,5-0,7 mm átmérőjű, kb. 0,1 mm mélységű kör alakú mélyedés.
fogalmam sincs hogyan kerülhetett oda..... :U
az a baj, hogy amit Ragnar95 kollega is mond, hogy állandóan megakad rajta a szemem.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#20244) vans? válasza HUTCHDB (#20243) üzenetére


vans?
őstag

Rakj ra egy szurke foliat korbe. Nekem is megkarcolodott a telefonom, feltettem egy skint, azota nem idegesit.

hábm bábm

(#20245) vadászcsiga válasza vans? (#20244) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Aztán tekerje bele folpackba is :DDD

(#20246) Ragnar95 válasza HUTCHDB (#20243) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez látod egy nagyon jó kérdés, hogy vajon mi okozhatta....Simán lehet,h anyaghibás a teló, bár elég fura,h ilyen szabályos alakú a benyomódás, de hát különben mi okozhatott volna ilyen kicsi benyomódást egy ilyen kemény felületen?....:U :F

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20247) irgum válasza Ragnar95 (#20246) üzenetére


irgum
addikt

Rossz helyen kereste a fülhallgató csatit (megszokásból)... :D

Szerk: :(

[ Szerkesztve ]

(#20248) HUTCHDB válasza Ragnar95 (#20246) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

egyszerűen elképzelni sem tudom, hogy mi ez, és hogy hogyan került oda.
a bumpert utálom, így lehet megy a piacra...lehet mást egyáltalán nem fog zavarni!
van még egy szabad előfizetésem, így ha valaki megadja azt a pénzt amit én gondolok, akkor eladom.
maga a telefon, így kb 2,5-3 hét használat után egyébként tökéletes.
itt gondolom sokan tudják, hogy fanatikus androidos voltam, de nagyon sokat változott a véleményem.
ez egy kiforrott, hibátlan szerkezet, amit csak használni kell!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#20249) manchester85 válasza HUTCHDB (#20248) üzenetére


manchester85
addikt

Akkor most már maradsz velünk? :DDD

i6 Silver

(#20250) peje


peje
tag

Hiába, az élet szüli a legszebb dolgokat, ahogy egy mai hirdetésben.

Senki se lehet tökéletes... Belőlem is hiányzik a hiba.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.