Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20251) HUTCHDB válasza manchester85 (#20249) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

velünk?
igen, maradok iPhone felhasználó.
valójában rá kell érezni az egész rendszer működésére, használatára.
korábban többször próbálkoztam, de nem sikerült.
most viszont igen.
nyilván itt is vannak olyan dolgok, amin lehetne az én számíze szerint még alakítani (pl. kijlező mérete, vagy az akksi idő), de így is látom most már, hogy igen is megbízhatóbb, gyorsabb és mindig számíthatok rá.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#20252) bobooo válasza peje (#20250) üzenetére


bobooo
addikt

Az igen. :W De ha lehet, legközelebb az ilyeneket ne szakmaiba posztold, hanem ide.

[ Szerkesztve ]

(#20253) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Ez az I5 sérült vagy ez a horpadás szerű szabályos mélyedés gyári...?
[link]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#20254) bandigno válasza DonThomasino (#20253) üzenetére


bandigno
senior tag

lassan kiderül a végén, hogy gyári! :)

lásd: 20231-es post! vagy a kép ua? :)

[ Szerkesztve ]

(#20255) Ragnar95 válasza bandigno (#20254) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ugyanaz, hiszen a tok is ugyanaz :P :DD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20256) DonThomasino válasza Ragnar95 (#20255) üzenetére


DonThomasino
veterán

JA ugyanaz . :))

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#20257) b4zsi- válasza DonThomasino (#20253) üzenetére


b4zsi-
őstag

Tudnátok ajánlani valami megbízható boltot az Apple Storeon kívül ahol van még Iphone 4? Barátnőm szeretne venni, de a T-Mobilenál sajnos megszűnt a forgalmazás.

[ Szerkesztve ]

(#20258) bull84ghia válasza Kommy (#20238) üzenetére


bull84ghia
őstag

Kommy,Ragnar95,BoboDJ köszönöm a válaszotokat, kipróbálom majd.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#20259) Onderon


Onderon
senior tag

Nos, én arra jutottam 7 nap után, hogy visszaviszem a T-Mobile-hoz az iPhone 5-öm. Ugyanis valami nem jó a wifijével. Eleve milyen már, hogy nekem kell állítgatnom a routert (rájöttem, hogy a titkosítást nem szereti néha, de néha tökmindegy az is, volt hogy a csatornát kellett fixre állítanom, mert a 4-es 9-est nem szerette, 1-esen meg 13-ason tök jó volt) és miután itthon beállítom, lemegyek egy étterembe, ott megint használhatatlan (másnak más eszközzel jó), haveromhoz felmegyek ott tök jó, hazajövök megint használhatatlan, annyira, hogy meg se nyekken. Hálistennek online rendeltem, így 8 napom van meggondolni magam, holnap pedig ennek jön el a napja. A legszebb az egészben, hogy T-Mobile állítása szerint 1.5-2 hét mire sztornózzák (nem is értem!) és 30 napon belül kapom vissza a pénzem. Ami őket ismerve pontosan 30 nap lesz. Vicc. Legközelebb majd a futárnak én sem fizetek, hanem közlöm vele hogy majd 30 napon belül...egyelőre ennyi. Számomra csalódás az iPhone 5.

(#20260) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Gondolom, a zagg senkinek nem megy most... :D

(#20261) erdoke válasza Onderon (#20259) üzenetére


erdoke
titán

A 30 nap jogszabályban biztosított határidő. Nyugodtan próbáld ki, hogy nem fizetsz a futárnak. :K :P

A legjobb aláírás a héten

(#20262) Ragnar95 válasza Onderon (#20259) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Miért kell leírni a telót azért, mert kaptál 1 hibás példányt elsőre? :U
Visszaviszed mondjuk a Westendbe és cserélteted, egyből cserélik ott és kapsz egy újat...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20263) Onderon válasza Ragnar95 (#20262) üzenetére


Onderon
senior tag

Na, ez jól hangzik. Én a telefonos ügyfélszolgálatot hívtam (igen, tudom, minek, azoknál hülyébb nincsen a Földön én is tudom, de gondoltam hátha...) és ott azt mondta a hölgyemény, hogy nem cserélik egyből, mert 1.5-2 hét mire beér, lesztornózzák, törlik a hűségem és utána rendelhetek megint újat...Viszont holnap akkor viszem Westendbe és kiderül! Kösz a tippet!

Azért írom le, mert ekkora összegért, ettől a cégtől nem ezt várom, hanem azt, hogy megveszem, bekapcsolom és működik mint a kisangyal! Ne attól kelljen rettegnem, hogy kapásból mennyire van lekopva, működik-e a wifi-je és működik-e egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

(#20264) Ragnar95 válasza Onderon (#20263) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az esetek 95%-ában így is történik, de sajna mindenhol előfordulnak hibák, még a 10 vagy akár 50 milliós autóknál is...
Westend már szerencsére megkapta a jogot az azonnali cserére :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20265) icecave válasza zolikaDB (#20260) üzenetére


icecave
Topikgazda

Olvass vissza, irtam, hogy a mobiloldal megy, amig a rendeset megcsinálják.

(#20266) Onderon válasza Ragnar95 (#20264) üzenetére


Onderon
senior tag

fizetek egy sört a tippért, ha tényleg egyből kicserélik! :R

(#20267) robrob007


robrob007
tag

Sziasztok!

Most a BodyGuardz.com-on 50% leértékelések vannak!
Aki most vásárol szóljon, mert ha tudok csatlakozok és ingyen szállítják a cuccokat 29,95 felett!

(#20268) Blyan válasza robrob007 (#20267) üzenetére


Blyan
félisten

Bazz... szólhattál volna 4-5 órával ezelőtt is, rendeltem egy HD fóliát és egy gigg fülest. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#20269) manchester85 válasza Onderon (#20266) üzenetére


manchester85
addikt

[link]

i6 Silver

(#20270) icecave válasza robrob007 (#20267) üzenetére


icecave
Topikgazda

Nem is tudtam,hogy az USA-ban laksz... :D

"We offer FREE SHIPPING (within the United States only) via UPS Mail Innovations on all orders of $29.95 and above."

Szóval nem szállítanak ingyen, csak az USA-n belül. :(

(#20271) zolikaDB válasza icecave (#20270) üzenetére


zolikaDB
veterán

Csak 15€-t akar számolni a cím ismeretében is az IS-ért... Ami amúgy jó nekem :D Szóval ez free shippinges :)

(#20272) robrob007 válasza icecave (#20270) üzenetére


robrob007
tag

Igazad van, de akkor is fél áron kapod a terméket és a szállítási költség is csak 6 dolcsi lenne, ha 2 felé osztod.
Egyébként meg igaz, megnéztem, elragadott a HÉV és nem busszal mentem! :-)
Bocs akit félrevezettem, nem volt szándékos, de akkor is jó árak vannak az tény!

(#20273) icecave válasza zolikaDB (#20271) üzenetére


icecave
Topikgazda

Csináld végig a fizetési procedúrát, és meglátod,hogy NEM ingyenes. A Zagg is csak a végén adja hozzá, nagynehezen, addig nullát ír: [link]

[ Szerkesztve ]

(#20274) irgum válasza robrob007 (#20272) üzenetére


irgum
addikt

Jó a duma! :)

Szerk: Meg a műsor is! Ez a legjobb topik a ph-n! :B

[ Szerkesztve ]

(#20275) Onderon válasza manchester85 (#20269) üzenetére


Onderon
senior tag

fingers crossed! kösz!

(#20276) chege


chege
aktív tag

iphone 5 tulajokat kérdeznék, hogy tapasztalnak-e olyan hibát, hogy amikor felvesznek egy hívást akkor 1-2mp-es késés van. Vagyis a hívó fél nem hall minket rögtön ha beleszólunk.

4S-en nekem jelen volt, szörnyen idegesítő. Nem tudom, hogy javították, vagy megmaradt ugyan úgy?

(#20277) zolikaDB válasza icecave (#20273) üzenetére


zolikaDB
veterán

Le a kalappal előtted kollega :R

(#20278) icecave válasza zolikaDB (#20277) üzenetére


icecave
Topikgazda

Félre ne érts, én örülnék a legjobban, ha neked lenne igazad, csak azért írtam,hogy se te se más nehogy beszívja ezzel, hogy abban a hitben marad,hogy ingyenes,közben mégsem.

(#20279) corvin1984


corvin1984
tag

Vásároltam egy pár hónapos iPhone készüléket, amire még van T-s garancia. Pár hét használat után a kijelző elkezdett vibrálni, így visszavittem a legközelebbi T-Pontba. Héten felhívott a szervizes, hogy sajnálja, de szétszedték a készüléket és hiányzik egy csavar, így bukta. Mit lehet tenni? Van esetleg valakinek hasonló jellegű tapasztalata?

A gondom az, hogy:

- Van még garancia a telefonra, így elképzelhetetlennek tartom, hogy bárki nekiesett volna egy csavarhúzóval
- A bolt elérte az első tulajt, Ő nem nyúlt hozzá és nem is vitte el sehova a telefont, ahol szétszerelték volna

Ennyi erővel lehet az is, hogy

- Gyárban maradt ki az alkatrész
- Szerviz keverte el a csavart, hogy ne kelljen cserélni v. figyelmetlenségből?

Köszi előre is.

(#20280) bigdady válasza chege (#20276) üzenetére


bigdady
nagyúr

nekem volt ilyen, de váltottam androidról (de tényleg :) )

(#20281) r3dsnake válasza corvin1984 (#20279) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez már kapásból ott furcsa, hogy a T-mobile hozzá se nyúlhatna.

(#20282) Onderon válasza chege (#20276) üzenetére


Onderon
senior tag

nálam volt most iphone 5-ön, 4-en nem.

(#20283) bandigno válasza corvin1984 (#20279) üzenetére


bandigno
senior tag

reklamálás, ebkötés a karóhoz h NEM volt szétszedve, panasztétel felhozatala, hivatkozás a gyári összeszerelés minőségére, nézzék át a hiányzó csavarmenetet, h egyáltalán volt-e benne valaha, illetőleg mikroszkóppal a két alsó csavart, h egyáltalán mahinálva lett-e előzőleg! meg tudják csinálni mindet..! ;)

Redsnake: indikátorokat ellenőrizhetik!

[ Szerkesztve ]

(#20284) irgum válasza corvin1984 (#20279) üzenetére


irgum
addikt

Téged palira vettek! :(

(#20285) icecave válasza r3dsnake (#20281) üzenetére


icecave
Topikgazda

Én is többször elolvastam, de nem ők szedték szét,hanem a T szervizes mondta,hogy valaki szétszedte, mert hiányzik egy csavar és ezért nem gariznak. Félreérthető. Viszont,ha úgy van, ahogy gondolom, azt bárki észrevenné, mert max alulról hiányozhatna a 2 csavarból egy, a többihez már csak szétszedéssel lehetne hozzáférni, az a T meg nem teheti meg.

(#20286) baderoli


baderoli
tag

Sziasztok!

Keresek egy magyar nyelvű logikai, fejtörő app-ot. Esetleg ismer valaki egyet?

(#20287) r3dsnake válasza icecave (#20285) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi, így sokadjára elolvasva tényleg erről van szó valszeg. Bár akkor is furcsa nekem a dolog, mert ha hiányzik csavar, az csak az alsók lehetnek. Azt meg erősen kétlem, hogy ne tűnne fel bárkinek. Kicsit furcsa ez az eset még mindig. Ha a külső csavar, akkor valszeg az ügyfélnek feltűnik, ha meg belső, akkor a T-nek nem is kéne tudnia róla.

(#20288) Ragnar95 válasza icecave (#20285) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De a hátlapot levehetik, nem? Legalábbis az APR-eknél leveszik, mielőtt beveszik bevizsgálásra.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20289) bandigno válasza Ragnar95 (#20288) üzenetére


bandigno
senior tag

ezt mondom én is, indikátorokat ellenőrzik szerintem ott is. azon felül meg már szerintem nem az ő dolguk, értem én ezt h bentebb! :)

(#20290) Hooper válasza bandigno (#20217) üzenetére


Hooper
őstag

köszi! Megpróbálom az elsőt.

6.01 és i4s.
A hibát itt írtam le

Tibee86: "Ha kikapcsolja magát akkor az telefon. Reset / HardReset és talán megjavul" - ebből a válaszból indultam ki, ezért kerestem a beállításokban. A 2 gombosat ismerem.

(#20291) bobooo válasza Ragnar95 (#20288) üzenetére


bobooo
addikt

Azt levehetik. És megis szokták nézni, hogy nem volt-e megpiszkálva, mert ha megvolt akkor athuzzak a garanciad. :)

(#20292) irgum válasza baderoli (#20286) üzenetére


irgum
addikt

Bár nem magyar nyelvű, de nem kell angolul tudni semmit hozzá és jó FEJTÖRŐ. A legbrilliánsabb benne, hogy lehet online másokkal is játszani! Tic-Tac-Toe Online

Szerk: Nem csak ismerősökkel lehet online jáccani, hanem bárkivel akinek fent van a telefonján a játék, akár lehet az illető Malajziában is.

[ Szerkesztve ]

(#20293) icecave válasza Ragnar95 (#20288) üzenetére


icecave
Topikgazda

Én azt hittem azt sem... az indikátorok főleg i5 esetén már megnézhetők szétszedés nélkül nem? Valaki homályosítson fel, nem szeretnék hamis igét terjeszteni.

(#20294) corvin1984


corvin1984
tag

Az alsó két csavar megvolt és én szemmel nem láttam rajta semmilyen külsérelmi nyomot. Azt mondták, hogy a TeleMax nézte meg a telefont és belül hiányzik egy csavar.

(#20295) Ragnar95 válasza icecave (#20293) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

I5-nél nem tudom, hogy van-e belső, de 4S-nél az alaplapon is van egy indikátor + megnézik,h nem volt-e belül valami megpiszkálva gondolom.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20296) bandigno válasza icecave (#20293) üzenetére


bandigno
senior tag

valahol olvastam, de lehet itt a fórumon írták, hogy az ötösben nincs belső indikátor!

(#20297) AndrisBoy válasza bobooo (#19527) üzenetére


AndrisBoy
aktív tag

Valahogy megcsináltam JB nélkül az sms hangot is :)

•°o.OO.o°•

(#20298) baderoli válasza irgum (#20292) üzenetére


baderoli
tag

Köszi már töltöm is?

(#20299) irgum válasza baderoli (#20298) üzenetére


irgum
addikt

Ne sajnáld rá az eurót, finom árura finom szoftverek kellenek. :)

(#20300) baderoli válasza irgum (#20299) üzenetére


baderoli
tag

Inyenc vagyok! :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.