Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20551) Kommy válasza dinnye27 (#20550) üzenetére


Kommy
veterán

Néhány óra míg feltöltődik az oldalamra. Ha megvan akkor adok linket hozzá.

(#20552) DanielK válasza Zoona (#20548) üzenetére


DanielK
addikt

csak telszámhoz regeld be az imessaget, aple idt vedd ki.

(#20553) Zoona válasza DanielK (#20552) üzenetére


Zoona
aktív tag

köszi. előtte már rendbejött valahogy, de kivettem, csak nem fog igy megbolondulni megint

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#20554) Tibee86


Tibee86
veterán

Nem tudom, hogy ez eddig is így volt e, vagy elállítottam valamit, de ha épp nyomkodom a telefont, és jön egy sms, akkor semmilyen hang vagy rezgés nincs. :F

(#20555) dinnye27 válasza Kommy (#20551) üzenetére


dinnye27
csendes tag

okés, rendben, addig is tűkön ülve várok :B

(#20556) DanielK válasza Tibee86 (#20554) üzenetére


DanielK
addikt

nálam ugyanúgy van csengés. hangoknál be van állítva? ugye legalább a szalaghirdetés be van állítva az értesítések alatt? ha semmire teszed, akkor tényleg nem ad ki hangot.

(#20557) Tibee86 válasza DanielK (#20556) üzenetére


Tibee86
veterán

Persze, be van állítva. Szalaghirdetésre van állítva, azt mutatja is, de hangot nem ad. Azért is kérdztem rá, mert korábban ilyenkor is adott hangot, de most nem. :F

Most kipróbáltam, lezárt képernyőnél se ad ki semmilyen hangot-rezgést, csak a szalaghirdetést mutatja. :F

[ Szerkesztve ]

(#20558) r3dsnake válasza Tibee86 (#20557) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nincs lenémítva oldalt a pöcökkel? :D

(#20559) Tibee86 válasza Tibee86 (#20557) üzenetére


Tibee86
veterán

Nyomtam egy hard reset-et, most már rezeg, és hangot is ad. De azért elég furcsa, hogy csak így gondol egyet, és eltűnik a hang. Még sms-nél annyira nem is para, de ha ennél csinál ilyet, akkor hívásnál is eljátszhatja... :(((

r3dsnake : Azért mielőtt beírok ehhez hasonlót, végignézem a beállításokat, meg az ilyeneket. Ha már ötletem sincs, csak akkor szoktam írni a fórumba. Valami szoftver bug lehetett vagy passzolom, most fordult elő először.

[ Szerkesztve ]

(#20560) erdoke válasza m3tr0 (#20508) üzenetére


erdoke
titán

1. A Live/Hotmail fiókod beállításainál kipipálva a kontaktok szinkronizálását.
2. iTunes-ra kötöd, és a PC-n levő Outlookkal állítasz be szinkronizálást.

A legjobb aláírás a héten

(#20561) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Sziasztok!

Nagy bajban vagyok :(
Reseteltem a telefonomat minden eltünt rajta instagram facebook stb Iphone 3G telefonom van
Valaki tudna segíteni?
Jailbrack azt megcsináltam de a többit nem tudom :( :( :( :(

Nexus 5

(#20562) Kicsirics77 válasza Tibee86 (#20559) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Valamelyik nap ugyanez volt a gondom :(

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#20563) Kommy válasza dinnye27 (#20555) üzenetére


Kommy
veterán

még 1,5 óra míg felér, ha nem bírod kivárni akkor próbáld meg a leírást, addig is megy az idő,

De ne redsn0w-al (sajnos nem támogatja az iOS 6-ot, tegnap nem voltam gépnél azért írtam azt), hanem sh0wbreez-el, elindítod majd pedig, leokézod, alul kék kockában a nyíl, browse for an ipsw, utána kiválasztod az oldboot-ot (vagy a detect, és akkor dfu-ba kell rakni a telefont és felismeri saját maga),kék kockában nyíl, Baseband Preservation Mode, Igen-t nyomsz a kérdésre, megvárod megcsinálja a firmware-t majd amikor végzett kéri, hogy rakd DFU módba a telefont és berakja Pwned DFU módba után pedig iTUnes-ban betallózod a cfw-t és kész is van.

(#20564) Onderon válasza Kunsztler (#20561) üzenetére


Onderon
senior tag

resetelésnél minden eltűnik. ez a lényege. instagram, facebook ingyenes, rakd fel újból és kész. és nem jailbrack hanem jailbreak. fura, hogy jailbreakhez értesz, az előbbin meg meglepődsz :D

[ Szerkesztve ]

(#20565) peugeotmate válasza Kommy (#20563) üzenetére


peugeotmate
őstag

Csak 3GS esetében nem támogatja az iOS6-ot, vagy a többi készüléknél sem a redsn0w CFW készítés esetén?

meg

(#20566) Kunsztler válasza Onderon (#20564) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Bocsánat rosszul írtam :)
Na de 3G-re 4.2.1 verzió van
Itunes oldalon leakarom tölteni azt írja ,hogy 4.3 verzió kell :(
Hogyan tovább?

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#20567) r3dsnake válasza Kunsztler (#20566) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Leginkább sehogy, mivel a 3G már nem támogatott. Esetleg ha van jailbreak ipa-val megpróbálhatod telepíteni.

(#20568) Kommy válasza peugeotmate (#20565) üzenetére


Kommy
veterán

Elméletileg i4 és alatta jelneleg nem csinál, de közvetlenül tud úgy frissíteni, hogy ne frissítsen baseband-et, de ez tegnap 3GS-en nem ment dinnye27-nek mert csak fehér képernyő lett a telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#20569) Onderon válasza Kunsztler (#20566) üzenetére


Onderon
senior tag

itunes-ban nincsen meg a verzió ami a telefonon volt?

(#20570) Kunsztler válasza Onderon (#20569) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Alapból ne volt pipálva szinkronizálja de nem tette :( :( :(

Nexus 5

(#20571) StLui válasza Keksz (#20503) üzenetére


StLui
veterán

Meglett köszönöm, viszont 16GB, gondolom a fényképek is benne vannak (4év mert 3G-ről is rajta még)
majd megoldjuk valahogy. :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#20572) Okuyama


Okuyama
tag

Üdv ,egy olyan kérdésem volna tudna e valaki egy olyan apps-ot amit pl Youtube Videoból mp3 at tölt le ? ,tehát csak hanganyagot .És azt egyenesen a zenelejátszóba mentené :U Szükségem volna ilyesmi apps-ra több okból is ,igaz van nekem egy Download Free music nevű apps-om .De az külön helyen tárolja a letöltött számokat ,és nem a zenelejátszóba teszi ....és persze átse tudom másolni :W

Jah és persze Free kellene :)

[ Szerkesztve ]

(#20573) r3dsnake válasza Okuyama (#20572) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

PC nélkül nem fogod tudni a zenelejátszóba tenni.

(#20574) Okuyama válasza r3dsnake (#20573) üzenetére


Okuyama
tag

Kár :(((

(#20575) dinnye27 válasza Kommy (#20568) üzenetére


dinnye27
csendes tag

Sikerult felrakni,illetve elinditani viszont, nyelv,regio kivalasztasa utan, csak az iTunes kepet adja ki,es csak veszhivast tudok kezdemenyezni :((( :(((

(#20576) Kommy válasza dinnye27 (#20555) üzenetére


Kommy
veterán

Na elkészült a feltöltés: [link]

Jobb klikk a linkre és mentés

És ha rádugod gépre nem aktiválja, mert most úgy tűnik mintha nem jutna el addig, hogy aktiválja.

[ Szerkesztve ]

(#20577) dinnye27 válasza Kommy (#20576) üzenetére


dinnye27
csendes tag

rádugom gépre itunesba elkezd forogni a kis töltés az iphone mellett de aztán a teló restartol O.o

(#20578) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok , hogy lenne itt havernak egy 3GS.
Szerettem volna rajta nyomni egy restoret, meg egy frissebb iOS-t felrakni, viszont azt elfelejtette velem közölni, hogy a power gomb nem működik. Konkrétan semmire nem reagál, le sem lehet zárni vele a telefont.

Ilyenkor mit tehetek? Van rá valami mód?

Kitétel annyi, hogy semmiképp sem a legújabb ios kell rá több indokból is, amit itt nem részletezhetek, mert tiltja a szabályzat, de a legfőbb indok az az , hogy nem 3GS-re való az már és nem bírja a srác ha valami lassú.

Nos?

köszönöm!

Bankkártyával? Hát persze!

(#20579) Kommy válasza sirszevenap (#20578) üzenetére


Kommy
veterán

redsn0w betudja rakni dfu módaba telefont.

(#20577) dinnye27: Hát ez így nagyon furcsa és úgy néz ki hardveres hiba van, jó lenne mindenképpen egy másik gépen is megpróbálni a restore ahol nem volt még iTunes telepítve, és hagyni, hogy ő töltse le az ipsw-t

[ Szerkesztve ]

(#20580) sirszevenap válasza Kommy (#20579) üzenetére


sirszevenap
őstag

Az oké, berakom DFU-ba, majd itunessal a costume ips-t shift + restor kombóval feltolom és menni kéne neki?

Bankkártyával? Hát persze!

(#20581) dinnye27 válasza Kommy (#20579) üzenetére


dinnye27
csendes tag

számomra az az érdekes hogy: szoft telepítés közben nem indult újra, viszont így szoftverrel igen olyan 1-3percenként
illetve milenne ha megpróbálnék egy régebbi iost ugyan így custome fwvel?

[ Szerkesztve ]

(#20582) kenny123


kenny123
addikt

Ha már volt itt ez a rendszer újrahúzós téma. Ma lehet én is nekiállok, felteszem a 8-at, honnan kellene kimásolnom a backupomat, és ez kompatibilis lesz majd a win8-on?

yo

(#20583) Kommy válasza sirszevenap (#20580) üzenetére


Kommy
veterán

Ha ennyire nem tudod akkor ezt így kár volt elvállani, amúgy SHSH-nak kell lennie ahhoz a fw-hez amit fel akarsz rakni, ha nincs akkor kár is próbálkozni.

(#20581) dinnye27: Valószínű azért, mert restore közben nincs használva a baseband chip és nagyon úgy néz ki, hogy azzal van valami gubanc (erre utal a -1-es hiba is), de míg ezt nem zártuk ki addig nem lehet biztosat mondani ezért kéne egy olyan gép amiről teljesen tiszta telepítét lehet csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#20584) sirszevenap válasza Kommy (#20583) üzenetére


sirszevenap
őstag

Épp ez a problémás, hogy nem valószínű, hogy az SHSH-k megvannak...

Bankkártyával? Hát persze!

(#20585) dinnye27 válasza Kommy (#20583) üzenetére


dinnye27
csendes tag

Rendben, megpróbálok még ma át menni ismerősömhöz és ott felrakni, ha ott se jó illetve ott is csak újraindulósan sikerül, akkor kuka? :S

(#20586) Kommy válasza sirszevenap (#20584) üzenetére


Kommy
veterán

SHSH mentés / ellenőrzés

(#20585) dinnye27: Sajnos más ötletem nincs jelenleg, lehet rá kéne kérdezni az Apple-nél, hogy mit lehet ilyen esetben csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#20587) dinnye27 válasza Kommy (#20586) üzenetére


dinnye27
csendes tag

Rendben, nagyon de tényleg nagyon szépen köszönök minden segítséget amit adtál/tippeket! :R

(#20588) dinnye27 válasza dinnye27 (#20587) üzenetére


dinnye27
csendes tag

Nos, megpróbáltam, de semmi :( ugyan annyit értem el mint itthon ugyan úgy újraindul

(#20589) maathe


maathe
senior tag

Még hónap elején megvettem Boost 2-őt, de véletlenül szinkronizáltam az alkalmazásokat és akkor eltűnt. Nem is hiányzott mostanáig. Leszerettem volna tölteni, megkerestem App Store-ban, de megint meg kellett volna vennem. A purchased cuccoknál nincs és iTunes-ban sem találtam a Purchase History-ban. Ilyenkor mi van?

(#20590) peterpal12


peterpal12
csendes tag

Sziasztok adott egy 5.0.1es 4es sok appal meg jatekokkal telepítve,erre eloszor 6.0.1et raktam itunesbol,de minden app fentmaradt ezert a telefonon is visszaállítást nyomtam,mostmar mindn rendben a wifi neha gyenge,csak azt nem neztem meg h nem volt e jailbreakelve az 5.0.1es szoftver? Tehat elobb frissítettem majd visszaallítast nyomtam,kerdesem letezik h jbze volt az 5.0.1 ? Van oko félni,hogy elrontottam a telefot? Most terkep,uzenetek wifi minden megy... Elore is kosznoom a valaszt

(#20591) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Az lenne a kérdésem hogy PC-ről hogy tudok keresni az apple oldalán appokat? Rámentem arra hogy itunes.apple.com majd a support melletti keresővel próbálkoztam de az nem volt jó. Esetleg van más megoldás?

iPhone 13 Pro Max

(#20592) bandigno válasza peterpal12 (#20590) üzenetére


bandigno
senior tag

a jelek szerint nem volt rajta jb, különben egész más hangvétellel írtál volna egy heeeelp! postot! :)

jozsi252: csak szörfölgetni akarsz az appok között? mert ha konkrétan tudod mit akarsz keresni, név szerint, akkor ott a gugli kiegészítésnek, ha az apple oldalán nem menne a keresés! pl. app neve itunes - eztbeírod, dobja is a közvetlen linket

[ Szerkesztve ]

(#20593) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Ezt produkálta most az i5. Szerintem nem túl fényes.

Ezek voltak benne ebben az akku időben:
- Non-Stop online, hol wifi, hol 3G hol pedig EDGE. Amikor lehetőség volt , tehát otthon akkor wifi volt természetesen, közben ki volt kapcsolva a 3G/ EDGE, amikor utaztam, akkor 3G amíg úgy láttam , hogy van lefedettség. Amikor nem volt akkor edge.... manuálisan váltogattam ,figyeltem rá.

Fényerő 3/4-en. Automata fényerő be volt kapcsolva.

Volt cirka 10-15 perc fifa 13 és Pou amikor küldte az értesítést h éhes vagy álmos! :D

Kb 2 óra zenehallgatás.

Push csak az emailekre ill pár alkalmazásra van bekapcsolva: Facebook,Messenger, Twitter, Instagram, Fifa 13, Pou, Most Wanted

Kb ennyi, vélemény?

Bankkártyával? Hát persze!

(#20594) Kommy válasza jozsi252 (#20591) üzenetére


Kommy
veterán

Letöltöd az itunes-t és ott tudsz benne keresni.

(#20595) privacy99


privacy99
senior tag

Csak elintéztem, szombaton jön a fekete 64GB-os i5-öm a T-től.

(#20596) bobooo válasza sirszevenap (#20593) üzenetére


bobooo
addikt

Az enyém még rosszabb, igaz 4S van nekem nem 5.

(#20597) sirszevenap válasza bobooo (#20596) üzenetére


sirszevenap
őstag

A 4S-em jobban bírta... de ha nem is jobban , akkor nem rosszabbul! :D

Bankkártyával? Hát persze!

(#20598) zaskar válasza privacy99 (#20595) üzenetére


zaskar
senior tag

Hát igen, én is azt ajánlom, jól gondolja meg mindenki, mekkora tárhellyel rendeli. 16-os i5-öm van, és az egyetlen bajom vele, hogy 32-es kellett volna...Pedig csak egy átlag felhasználónak tartom magam, de mégis dugig van. 1 giga szabad helyet próbálok tartani, ha videózni kellene valamit...

(#20599) jozsi252 válasza Kommy (#20594) üzenetére


jozsi252
veterán

Lentvan, csak magyar accountom van, és amerikai store között szeretnék keresgetni. Illetve azért nemnagyon szeretnék külön accot beregelni hogy amerikai store-ból keresgéljek. Ezért próbálkozok valahogy rájönni hogy lehet szörfölgetni az appok között az itunes.apple.com oldalon. Igen bandigno szörfölgetni szeretnék az appok között.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#20600) Kommy válasza jozsi252 (#20599) üzenetére


Kommy
veterán

Alul átrakod US store ra és tudod böngészni, csak leszedni nem tudod őket, de ugyis csak kereseni akartál

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.