Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20501) Kommy válasza zaiczd (#20500) üzenetére


Kommy
veterán

(#20502) r3dsnake válasza vadászcsiga (#20482) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ennyiért mondjuk eBayről 3 párat kapsz. :)

(#20503) Keksz válasza StLui (#20499) üzenetére


Keksz
senior tag

Keresd meg a c:/-n a backup mappat (doc and settings, app data, apple, mobilsync), nezd meg melyik mentes az ove es ha nem tobb 10 gb, akkor becsomagolod es feltoltod neki vhova zip-ben.
Sajat gepen bemasolja, restore es backupbol visszarakja.

Bar en nem tennem vissza masik verzios telefon menteset. Nekem pl nagyon merul miota visszaraktam. ;(

(#20504) dinnye27 válasza Kommy (#20498) üzenetére


dinnye27
csendes tag

custom ipswre nyomva betallózás után tölt egy ideig aztán hiányolja a telót, rádugtam akkor, dfu módot hiányolta, DFUba is kipróbáltam, akkor recoveryt kért azt is tinnyumbrelával?
:R

(#20505) StLui válasza Keksz (#20503) üzenetére


StLui
veterán

Köszi !

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#20506) m3tr0


m3tr0
senior tag

Helló,

valaki magyarázza el nekem, hogy hogyan tudom leszedni egy mozdulattal az összes telefonszámot és nevet az iphoneról. Aki ezt így kitalálta...A fa*zom tele van már.

iCloudból próbáltam, de mindig csak az éppen első ember nevét és számát írja bele abba k*rva card fájlba amivel aztán megint csak nem sokra megyek. :W :W

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#20507) erdoke válasza m3tr0 (#20506) üzenetére


erdoke
titán

1. Exchange szerver (pl. free Hotmail fiók)
2. Outlook

A legjobb aláírás a héten

(#20508) m3tr0 válasza erdoke (#20507) üzenetére


m3tr0
senior tag

Ez nekem így nem mond semmit.
Mit kéne csinálnom?

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#20509) zaiczd válasza Kommy (#20501) üzenetére


zaiczd
tag

de nekem micro kell

WonderWorks.hu | Termékfotózás | Ingatlanfotózás

(#20510) szmayer1 válasza Ragnar95 (#20493) üzenetére


szmayer1
senior tag

Ertem köszönöm.

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#20511) Möhe válasza zaiczd (#20509) üzenetére


Möhe
addikt

Az van a felső rajzon :U , micro SIM (3FF) készítése.

(#20512) Ragnar95 válasza Keksz (#20503) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem semmi gond nem volt az iTouch mentésének felrakása után az iPhone-ra :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20513) Onderon válasza vadászcsiga (#20482) üzenetére


Onderon
senior tag

ez egy 300 ft-os kesztyű...amúgy nem értem ezt a kesztyű mizériát. angry birdözni akarsz kesztyűben vagy mit? amikor hívnak vagy fontos, akkor fogod és leveszed, amúgy meg nem kell nyomkodni a telefont állandóan, mert hamar lemerül :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20514) Silencer83


Silencer83
addikt

sziasztok !

mivel nem vagyok tul otthon iphone teren, kernek egy kis segitseget Toletek!
Hugomnak vettem az Iphone 4-esere egy eleg jo minosegu, beats by Dr Dre hazat [link] pont ilyet.
a telo teljesen gyari, T mobil. nem ganyolt. miota ra lett rakva egyfolytaban terero problemak vannk, tegnap utanaolvstam es nem egyedi eset, vmi bumper hasznalatat javasoljak. ergo ki lehet dobni ezt a fasza cuccot ?
mert igy gyak. hasznalhatatlan a telo :(

(#20515) kircsi28


kircsi28
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem hozzátok, hátha történt már valakinek ilyen, mert érdekelne a megoldás.

Este 10 körül kicsit neteztem a 4s készülékemen, aztán letettem magam mellé az asztalra.
Ekkor kb. 80 % volt az aksi, de talán pontosan 83% amire emlékszem.
Éjszakára nem kapcsoltam ki, csak lehalkítottam és minden "háttérben futó" alkalmazást bezártam. Ezt mindig így szoktam, bár elvileg azok nem is mennek. Éjjel 3 körül felébredt a gyerek, meg akartam nézni mennyi az idő, de semmi, megpróbáltam bekapcsolni és egy teljesen lemerül akku sziluett fogadott.
Reggel rádugtam töltőre, kellett kb. 3-4 perc mire összeszedte magát, és ténylegesen be tudtam kapcsolni.
6.0.1 van rajta, semmi JB és társai, ami rajta van pár dolog, az eredeti az appstore-ból.
Garanciális mert szeptember elején vettem, vigyem szervizbe vagy mit tegyek szerintetek?

Köszi

(#20516) kenny123


kenny123
addikt

Valakinek van készülékbiztosítása iphone-ra? Szerintetek, megéri? Filózok rajt, hogy kellene majd egyet iratni, de még nincs eldöntve.

yo

(#20517) StLui válasza kircsi28 (#20515) üzenetére


StLui
veterán

Valami beragadt, néha előfordul

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#20518) Fr3eWar válasza kenny123 (#20516) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Páromnak kötöttem, mikor vettem neki a telefont, azt mondta a csajszi a T-nél hogy csak vásárláskor lehet, tehát utólag nem. Így ha már megvan a telefon és T-ben gondolkozol akkor nem kell rajta filózni mert nem köthetsz.

(#20519) Kicsirics77 válasza Fr3eWar (#20518) üzenetére


Kicsirics77
veterán

vodánál lehet közben is csak be kell mutatni a készüléket dobozzal együtt és a tartozékokkal,hogy sértetlen..

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#20520) TheMarci válasza Fr3eWar (#20518) üzenetére


TheMarci
addikt

Szerintem nem,

"Személyesen T-Pontjainkban vagy a T-Mobile Partner ügyfélszolgálatokon keresztül is lehetősége van a szolgáltatásra előfizetni, a készülékvásárlástól számított 60 napon belül, a sérülésmentes készülék és a vásárlást igazoló számla felmutatásával."
http://www.t-mobile.hu/lakossagi/szolgaltatasok/biztositas/keszulek_biztositas/havidijas

Nekem a boltban is ezt mondták, és pajtásom kötött is 1 hónappal az i5-öse vásárlása után.

Do You Dream?

(#20521) icecave válasza TheMarci (#20520) üzenetére


icecave
Topikgazda

Ezt aláz tudom támasztani, én is utána kötöttem egy héttel kb., hogy a futár hozta az i5-öt. Be kell mutatni a sérülésmentes készüléket, majd megcsinálják a papírokat. Kell az imei, (vagy a sorozatszám nem is tudom), így másikat nem lehet bevinni, ha már megtörtént a baj. :D

(#20522) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Akkor engem itt vidéken átb@sztak..

(#20523) Mela Kehes válasza Silencer83 (#20514) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Ha fémből van, akkor valószínűleg leárnyékolja.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#20524) esfrost válasza kenny123 (#20516) üzenetére


esfrost
tag

Visszatérve még a készülékbiztosításra.

Nekem évek óta van készülékbiztosítás, először iphone 4-en, és most iphone 5-ön. Azt gondolom, hogy egy ilyen komoly, és drága készüléknél ez elengedhetetlen. Bőven megérti azt a +2000 forintot a dolog. Nekem nincs arra szükségem, hogy az utcán, vagy akárhol máshol elejtem a telefont, vagy ne adj isten, ami még rosszabb, valaki véletlenül kiveri a kezemből és a betonon landol... Biztosítás nélkül cseréltethetem a kijelzőt, vagy akár az egész "házat", ami nem 20 ezer forint lesz. Biztosítás keretében, ha jól emlékszem, akkor egy tönkre ment készülék esetében 10, vagy 15 ezer forint az önerő, ez még mindig jobb, mint 40-50 ezer forint.

(#20525) icecave válasza esfrost (#20524) üzenetére


icecave
Topikgazda

Most nézem, ismét megvariálták a készülékbiztosítást...

Eddig 2 fajta volt, alap és extra, utóbbi mindenre kiterjedt, most 4 fajta van, mert a mindenre kiterjedőből kiszedték a párásodás és belső rongálódás tételeket, és ha kötni akar valaki arra is, még többet kell csengetnie. Még jó,hogy időben megkötöttem. Most nézem, nekem az i5-re a mindenre kiterjedő még havi 2590, de ha most kötnék, már a legmagasabb csomagot kellene 3790-ért, hogy "ugyanott legyek" mint most. Elég szánalmas. Gondolom, továbbvinni más készülékre még akkor sem lehet majd,ha készülékváltással veszek másik telefont,ha lejár a hűségem, úgyhogy csak addig fog ez a 2590-es tarifa maradni, amíg a jelenlegi i5-ömet használom.

Ez a szétszedés is mekkora baromság... ha kevesebbet fizetsz, akkor betonra/kőre ejtheted, de vízbe nem... meg belső meghibásodás esetén sem cserélnek,ha a kisebbet választod. Tiszta szánalom az egész. Mintha tudná az ember előre és/vagy szabályozhatná, hogy hogyan fogja "végezni" a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#20526) Sur1G


Sur1G
aktív tag

Tegnap vettem észre, hogy iphone 4S-nél, ha hallgatok valami zenét és elfordítom a kijelzőt, hogy a borítót mutassa, akkor nagyon szaggat ez az átfordulási grafika. Pedig nincs is borító a hanganyagokhoz. Safariban, illetve máshol szépen folyamatosan fordul, de itt mintha 15 fps-el fordulna. Régen ez is szépen ment. Másnál is tapasztalható?

(#20527) dinnye27 válasza dinnye27 (#20504) üzenetére


dinnye27
csendes tag

Miért érzem úgy hogy sikerült beállnom az Almából téglagyárosok közé? :W :O

(#20528) Đ10Đ4


Đ10Đ4
aktív tag

Állítólag ma jön az új iTunes!

Gyurjúk meg! :D

"Eladók"-kal tárgyalok, az "Árus"-ok kíméljenek, legyenek kedvesek!!! Köszönöm! ### Apró hirdetéseim .: https://bit.ly/2UD7qeW :. ###

(#20529) icecave válasza Đ10Đ4 (#20528) üzenetére


icecave
Topikgazda

"Gyurjúk meg" <- ez mit jelent?

(#20530) Đ10Đ4 válasza icecave (#20529) üzenetére


Đ10Đ4
aktív tag

Hát hogy, nyomogassuk.. :D (ha kijön, végre..)

"Eladók"-kal tárgyalok, az "Árus"-ok kíméljenek, legyenek kedvesek!!! Köszönöm! ### Apró hirdetéseim .: https://bit.ly/2UD7qeW :. ###

(#20531) Kommy válasza dinnye27 (#20527) üzenetére


Kommy
veterán

Nem lehet téglát csinálni belőle olyan könnyen, milyen telefonról van szó?

(#20532) icecave válasza Đ10Đ4 (#20530) üzenetére


icecave
Topikgazda

Jahogy gyúrjuk. Így márt érthető. :D

Más: hétvégén költözök SSD-re, ami rendszer reinstallal jár természetesen. iTunes miatt ez sokaknak szokott gondot okozni. Én annó az iTunes feltelepítése után a shift nyomvatartásával indítva az iTunes-t egy másik meghajtót adtam meg neki (hogy ne a rendszerpartíción legyen), és ide ment minden adatot, nem a C-re (backupok egyébként is a felhőben vannak). Reinstall után felrakom, és ismét megadom neki, kíváncsi vagyok, hogy minden zökkenőmentes lesz-e így (persze, ha a zenék útvonala megváltozik, akkor csak a borítókat és az eredeti útvonalakat rakja majd be hozzájuk,de rákattintva nem fogja lejátszani(hisz nem találja), erre érdemes figyelni. Írni fogok, hogyan zajlott le, gondolom másokat is érdekel.

Kommy: jaja, át is írtam, kipróbáltam még szerkesztési időn belül, éreztem én, hogy rosszul emlékszem :D

[ Szerkesztve ]

(#20533) dinnye27 válasza Kommy (#20531) üzenetére


dinnye27
csendes tag

Iphone 3GS 16 GB :)

(#20534) Kommy válasza icecave (#20532) üzenetére


Kommy
veterán

az a ctrl az shift lesz de különben nem lesz semmi gond. Nem egyszer csináltam már így, míg két merevlemezem volt.

(#20533) dinnye27 : csinálok neked egy cutsom fw-t és elküldöm ha készen van. Utána csak fel kell rakni.

[ Szerkesztve ]

(#20535) dinnye27 válasza Kommy (#20534) üzenetére


dinnye27
csendes tag

joooooooooo. :) :)
Annak nagyon orulnek, es koszonom :R :R

(#20536) DanielK válasza icecave (#20532) üzenetére


DanielK
addikt

Minek teljes reinstall? :F
Ezek alapján én átmásoltam, majd ezen guide alapján ment az optimalizálás. :K
Az align tesztet meg ezzel csináltam. Így megspóroltam egy teljes rendszer beállítást és telepítést, ami kb 2nap lett volna. :D
Azóta is teljesen jól operál a gép, hdd sentinel is 100%-ra értékeli az ssd-t.

Szóval felesleges emiatt újrahúzni és még plusz költségekbe sem kerültél. ;)

(#20537) Tibee86 válasza icecave (#20532) üzenetére


Tibee86
veterán

iTunes médiamappa nekem is külön meghajtón van, csak maga az iTunes van a C-n. Most lett újrarakva a windows, utána csak simán feltettem az iTunes-t, megadtam neki újra a másik meghajtón lévő média mappának a helyét, majd csak simán behúzogattam a mappákat az iTunes-be, és minden maradt ugyanúgy, mint előtte. Mivel a többi meghajtó nem lett bántva, így a zenék is maradtak ugyanott. Egyedül a home screen-en kavart össze mindent, bár 1-2 mappát megjegyzett.

[ Szerkesztve ]

(#20538) icecave válasza DanielK (#20536) üzenetére


icecave
Topikgazda

Mert már egyébként is ráfér egy reinstall a rendszeremre és ez pont jó alkalom. Nyilván, mások az "igényeink", az én szempontomból meg "Miért nem húztad újra :F " volna a kérdés.

DanielK: így van, nekem viszont kb. 1,5-2 éve van ez a win7, csoda, hogy olyan stabil még mindig :D

[ Szerkesztve ]

(#20539) DanielK válasza icecave (#20538) üzenetére


DanielK
addikt

SSd költözés előtt 1 hónappal volt nálam reinstall, ezt nem tettem hozzá, az tény. Szóval nem akartam még egyszer megcsinálni. Na mindegy, valakinek biztos hasznos lesz azért.

(#20540) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Van olyan aki megvette a Re-Volt-ot iphone/ipad ra? Ha igen van benne multiplayer üzemmód? Mert akkor érdekel a dolog és veszem én is :)

(#20541) DanielK válasza icecave (#20538) üzenetére


DanielK
addikt

az szép, akkor már értem. Anyámnál 3 éve xp most döglött be idén (kékhalállal). szóval nála is megérett az ssd + win7 kombó. azóta is szuperál a gépe és gyors is. :K

(#20542) Blaise válasza icecave (#20532) üzenetére


Blaise
veterán

Nekem is most áll össze az új gépem, egy 256 gigás kifutó Samsung 830 ssd-t sikerült megcsípni :)

(#20543) DanielK válasza Blaise (#20542) üzenetére


DanielK
addikt

hol és mennyiért? a mac minibe is szeretnék egyet tetetni. :B

(#20544) Kommy válasza dinnye27 (#20535) üzenetére


Kommy
veterán

new vagy old-boot-os a telefon? Ha bírod nekem a serial-old 345. karakterét akkor onnan már tudni fogom, mart sajnos kell a cfw-hez.

(#20545) dinnye27 válasza Kommy (#20544) üzenetére


dinnye27
csendes tag

És honnan tudom meg a serialom(mivel bekapcsolni nem tudom így settingsbe nem tudom meg nézni)? :F

(#20546) Blaise válasza DanielK (#20543) üzenetére


Blaise
veterán

(#20547) Kommy válasza dinnye27 (#20545) üzenetére


Kommy
veterán

kiveszed a sim tartót és rá van írva ha jól emlékszem, de lehet, hogy ott csak az imei van

(#20548) Zoona


Zoona
aktív tag

Tegnap meg ma is folyamat haldoklik nálam az imessage szerver... ti nem vettétek észre?

Szerk:

csak egy embernél rossz már rájöttem gyorsan... mi lehet a baj? neki is van net kapcsolata nekemis, és csak nála hol jó hol nem

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#20549) AndrisBoy válasza bull84ghia (#20313) üzenetére


AndrisBoy
aktív tag

Így van, de nem mindeggyiket engedi sajnos, nem tudom mi alapján szelektál.

Kommy :R beelőzött (=

•°o.OO.o°•

(#20550) dinnye27 válasza Kommy (#20547) üzenetére


dinnye27
csendes tag

serial: 88932a1l3np

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.