Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20851) jozsi252 válasza Kommy (#20850) üzenetére


jozsi252
veterán

Nagyrészt csak itthon fordul elő. De hogy a T-t próbáltam hívni és akkor rossz volt, majd másodjára jóvolt, azóta nemcsinálja, hiába próbálgatok hívni bárkit. Ez ugyanúgy fennáll kimenő meg bejövő hívásnál is. Híváslistámba látszik is hogy pár sec után megszakad a vonal, majd aztán a köv hívás meg percekig jó.

De volt hogy munkahelyen is előjött.

iPhone 13 Pro Max

(#20852) Kommy válasza jozsi252 (#20851) üzenetére


Kommy
veterán

Azért gondoltam, hogyha csak 1 helyen fordul elő akkor az könnyen lehet szolgáltatói hiba is, hogy az adott adótorony valamiért bontja a kapcsolatot.

Amúgy egy kártyacsere, vagy kipróbálni másik kártyával lenne az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#20853) jozsi252 válasza Kommy (#20852) üzenetére


jozsi252
veterán

Az lesz. Először egy sim kártya cserét fogok kérni, mert semmi kedvem átköltözni másik telefonra.

iPhone 13 Pro Max

(#20854) ESP


ESP
senior tag

Hello

Lenne egy kis gondom.

Van nekem egy 4S-em amin ma jött elő egy olyan hiba hogyha hívnak és rezeg a telefon valami csörömpöl benne.

Gyári független és még 7 hónapig garis. Viszont az eredeti doboza nincs meg.

Mire számíthatok, javítják?

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#20855) icecave válasza ESP (#20854) üzenetére


icecave
Topikgazda

Nem, keress rá a zizeg, kocog, zörög, lötyög és hasonló szavakra a topikban és választ is kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#20856) ESP válasza icecave (#20855) üzenetére


ESP
senior tag

Nem tudok tableten keresni...

Ez tök mindegy hogy áll fül sértő hangja van. Most jött elő.

Akkor ez így ok?

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#20857) norbi2010


norbi2010
őstag

4S-t iOS 6.0-n lehet 6.0-ra restore-olni?

(#20858) zaskar válasza Kommy (#20845) üzenetére


zaskar
senior tag

Hálózati beállítások törlését már csináltam többször, de semmi változás. Érdemes lenne egy restore-t is csinálni, mielőtt bevinném? Ez ugye az, hogy csinálok egy biztonsági mentést, aztán teljes tartalom és beállítások törlése a telón, majd visszatöltöm a mentést? (i4-emen sosem kellett, csak azért kérdezem...)

(#20859) bobooo válasza norbi2010 (#20857) üzenetére


bobooo
addikt

Nem igazán. SHSH kéne hozzá, de 4S-re iOS 6-hoz semmi féle JB nincs még(?).

(#20860) Kommy válasza zaskar (#20858) üzenetére


Kommy
veterán

Nem pontosan, ez csak kiresetel minden beállítást, a legjobb az lenne ha gépről nyomnál egy restore-t (visszaállítás)

Első körben mindenképpen csinálni kell egy biztonsági mentést.
majd a telefont csatlakoztatva lesz egy restore (visszaállítás) gomb arra rányomsz akkor leszedi netről a legújabb firmware-t és azt rárakja a telefonra. Viszont én teszt idejére nem raknám vissza a backupot, ha úgy is produkálja a hibát akkor vissza gariba, ha nem akkor backup vissza, ha utána megint rossz akkor marad az hogy backup kuka, és mindent újra beállít, mert a backup-odban van valami hiba.

(#20861) icecave válasza ESP (#20856) üzenetére


icecave
Topikgazda

Sokféle teória van, ha a kamera környékén hallod, akkor normális, annyi,hogy neked eddig akkor "meg volt szorulva" az egyik lencse, ami alapból lötyög benne picit. Persze bepróbálkozhatsz, max azt mondják nem.
Tudsz keresni, alulra mész, ott kiválasztod,hogy teljes nézet legyen, és máris lehet :)

(#20862) ESP


ESP
senior tag

Holnap kiderül.

Beviszem az Andrássy-n lévő üzletbe.

:R

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#20863) ecology_83


ecology_83
tag

Restore-olni akartam a 3GS-t, amin 5.1.1 JB van, de 1602-es errorral kidobott. SHSH mentve van hozzá. Miért nem lehet feltenni ugyanazt újra? Valakinek ötlete esetleg? :)

(#20864) Kommy válasza ecology_83 (#20863) üzenetére


Kommy
veterán

Próbáld meg másik USB portba bedugni, gépet újraindítani.

(#20865) ittakary


ittakary
nagyúr

iBackUpBot most konkrétan megmentette az életem. Még restore pár hete lőttem pár képet, amiket most vettem észre hogy PhotoStream nem nyomott át PC-re, és most viszont nagyon kellettek volna. Megnyitottam a Backupot és kiexportáltam egy mappába, fél perc volt, ahelyett h egy plusz restore-t kellett volna nyomnom ki tudja mennyi idő alatt ...

(#20866) ESP válasza ittakary (#20865) üzenetére


ESP
senior tag

Ha nem lett volna, meghalsz?

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#20867) zaskar válasza Kommy (#20860) üzenetére


zaskar
senior tag

Holnap kipróbálom ezeket, tehát jól értelmezem a lépéseket? (bocs az értetlenségemért, de nem csináltam még ilyesmit).
1. Teló csatlakozik itunes-hoz, biztonsági mentés.
2. Ezután maradhat csatlakoztatva, és egyből mehet a visszaállítás?
3. Ezután gondolom gyári állapotba kerül. Ekkor vegyem le a gépről, és próbáljam ki a wifit és a bt-t?
4. Ha így is hibás, akkor gari, ha nem hibás, mehet vissza a backup.
5. Backup visszatöltés után ismét ellenőrzés.
6. Ha ezután produkálja a hibát, akkor a backup lehet hibás. Ha így lenne, akkor ismét visszaállítás, és beállítás új telefonként?
Köszönöm, ha megerősíted!

(#20868) Kommy válasza zaskar (#20867) üzenetére


Kommy
veterán

Pontosan ezek a lépések.

(#20869) jozsi252


jozsi252
veterán

Kommy

2 kérdésem lenne még.

1; Gariztatáshoz kell bármi papír a szerződéskötésről? Serial alapján gondolom úgyis látják a rendszerben hogy garis még.

2; Ha csak sim csere lesz, azt bármelyik T pontba elvégzik, vagy menjek azzal is szervízbe?

(#20870) Kommy Köszi :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#20870) Kommy válasza jozsi252 (#20869) üzenetére


Kommy
veterán

Elméletileg nem kell semmilyen papír hozzá.

SIm csere akármelyik T pontban elvégezhető.

(#20871) Pastika


Pastika
tag

Üdv a tisztelt kollégáknak.

Feltenném ide is, hátha itt lenne rá megoldás.

Kérném a tisztelt kollégák segítségét. Tapasztalt már valaki olyat, hogy nem csörgött ki a telefonja a másik félnek hívásnál, pontosabban azt jelezte a másik félnél, hogy ki van kapcsolva a telefon. 1.5 hete van egy független iPhone 5 telenorral használom és többen csak sokadik hívásra tudtak elérni, mert az jelzi a telefonom, hogy nem vagyok elérhető. Elég idegesítő probléma. Kiváncsiságból én is elkezdtem a sajátmagam hivogatni és valóban volt hogy kikapcsolt állapotot jelzett.

Hozzáteszem, hogy a térerő maxon volt, tehát a hálózaton fent volt az iphone.

(#20872) StLui válasza Pastika (#20871) üzenetére


StLui
veterán

Én minden telenor-ost egyből próbálok újra hívni ha ezt jelzi, ez szerintem egy évek óta meglévő probléma, én soha meg sem lepődök már ezen, 2. vagy 3-ra meg sikerül kicsöngetnem őket.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#20873) Zolom89


Zolom89
senior tag

Jb nélkül lehet olyat fel rakni amiben pl status barben tudom a fény erőt meg a wifit állítani?

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#20874) r3dsnake válasza Zolom89 (#20873) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem.

(#20875) Keksz


Keksz
senior tag

volt itt vmikor vita hogy a wifi kikapcsol vagy sem ha nem használod a készüléket, annak mi lett a vége?

mert pl. most elindítottam az Itunes-t és kb 5 perc után megtalálta a több óraja nem használt ipad4-et és tudnám wifi-n syncelni! :P

(#20876) Pastika válasza StLui (#20872) üzenetére


Pastika
tag

Tény, hogy a telenor hálózata nem túl fényes.. Ugyanakkor az i5 óta kerestek meg ezzel többen.. Eseleg még egy SIM cserén gondolkodom..

(#20877) samgar


samgar
őstag

Rettentő fontos dolog: miért van az, hogy amíg az ebook nem szinkronizálja be a könyveket, addig mindegyiknek más a boritója, miután meg beszinkronizálta, az összes f.s színű kék lesz? :U

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X5 PRO

(#20878) totopad


totopad
senior tag

Sziasztok! Gyakorlattal rendelkezőket kérdeznék, hogy cserélnek-e gariba telót, ha forrósodik a fémkeret, illetve rossz a térerő és időnként megszakad a kapcsolat? Sokadik iPhone-omat nyúzom, jelenleg 1 hónapos 4s-em van, a 3g-men és a 3gs-en is volt némi melegedés, de azokhoz képest ez forró, szó szerint. 3g használatánál, aktív wifi és játékhasználatnál jelentkezik, iszonyatosan forrósodik a telefon a fémkeret részén. A másik meg, hogy már restore-oltam is a telót, de még mindig gyenge a térerő és időnként megszakad, ha beszélek rajta, Van ilyesfajta tapasztalatotok?

(#20879) samgar


samgar
őstag

Friss restore, I5 és nem akar működni az imessage, Egy órája még működött. Kikapcsoltam, bekapcsoltam, letiltottam, engedélyeztem, mégsem működik. Tipp?

Oppo Find X5 PRO

(#20880) zaskar válasza Kommy (#20868) üzenetére


zaskar
senior tag

Megcsináltam mindent a leírtak szerint, de a wifi mindenhogy gyenge maradt, tehát beviszem majd a T-hez.

[ Szerkesztve ]

(#20881) samgar


samgar
őstag

Hátsó kijelző i5-re [link]

Oppo Find X5 PRO

(#20882) DanielK


DanielK
addikt

Van itt olyan, aki t-online-os emailt használ iphone-on? Ha igen, hogyan kell beállítani és imap vagy pop3 kezel? IMAP lenne jó, a pop3 csak 1 helyre tud menni, nem? vagy ez hülyeség? :B

(#20883) icecave válasza DanielK (#20882) üzenetére


icecave
Topikgazda

Nem használok, de smt-pnek a t-online-os szervert használom szinte minden e-mail címhez.

smtp: mail.t-online.hu

bejelentkezési adatok pedig a felhasználóneved (az egész e-mail), és jelszavad.

Titkosított kapcsolat nem kell, 25-ös port.

(#20884) Ragnar95 válasza DanielK (#20882) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Pop3 is tud több helyre menni, csak pop3 esetében ha törölsz egy mailt, az attól még a szerverről nem törlődik, illetve ha elolvasod, a szerveren nem jelzi olvasottnak az IMAP-al ellentétben.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20885) Blyan válasza samgar (#20881) üzenetére


Blyan
félisten

Ez elég patent! Csak kellene egy ehhez igazított lapozható tok is. :D
De nagyon tetszik.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#20886) Zjunior


Zjunior
veterán

Nem tudjátok mitől lehet h nem működik az automata fényerő i5-ön?:(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#20887) icecave válasza Zjunior (#20886) üzenetére


icecave
Topikgazda

Szoftver bug, másnak is sz.rakodott már.

(#20888) Onderon válasza Blyan (#20885) üzenetére


Onderon
senior tag

az már eleve a tok. viszont csak egy koncepció még, nincs működő termék.

(#20889) Zjunior válasza icecave (#20887) üzenetére


Zjunior
veterán

Értem!
Megoldás van rá esestleg?:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#20890) icecave válasza Zjunior (#20889) üzenetére


icecave
Topikgazda

Igen, használj fix fényerőt, míg javítják :D nekem 6.1b2 van fenn, majd kipróbálom, ott jó-e már.

(#20891) Blyan válasza Onderon (#20888) üzenetére


Blyan
félisten

Láttam. Viszont nagyon baba megoldásnak tűnik, simán vállalnám. Remélem lesz belőle kész termék is.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#20892) Onderon válasza Blyan (#20891) üzenetére


Onderon
senior tag

adakozz, hogy meglegyen nekik a 150ezer dollár és lesz :DDD

(#20893) majestic


majestic
őstag

Tudnátok segíteni? Leesett az iPhone 5-ösöm betonra és a kerete megsérült. Ha jól hallottam csak az egész hátlappal együtt lehet cserélni. Melyik a legjobb szervíz?

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#20894) TheMarci válasza majestic (#20893) üzenetére


TheMarci
addikt

appsolute, i-doki. Mondjuk azt nemtudom, hogy a hátlapcse garivesztéssel jár -e.

Do You Dream?

(#20895) Kommy válasza majestic (#20893) üzenetére


Kommy
veterán

Azt tudod, hogy garanciavesztéssel jár a hátlapcsere, mivel rajta vannak a telefon azonosító (imei szám)

(#20896) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Valaki próbált már jóállásos telót cserélni? Voltak már róla cikkek, hogy az 1 év garancia mellett +1 év jótállás is van az Apple termékekre, tehát ha garid már nincs is, de 2 éven belül vagy, gyártási hiba miatt bekövetkezett elromlás esetén kötelesek cserélni a készüléket.
Sajna az elmúlt 2 napban 2x jött elő az érvénytelen SIM probléma a gyári független 4S-emnél iOS 6.0-n, de sajna a gari 1 hónapja lejárt rá. Eddig is fennállt a probléma, hogy néha használat közben kiírja a teló,h érvénytelen SIM és a home+power se segít, csak a SIM ki-,berakása (de eddig a JB-nek tudtam be és 6.0-n ezidáig nem is jelentkezett a hiba) , ami ugye nem mindig egyszerű, mivel SIM-tű kell hozzá, így elég idegesítő tud lenni a dolog és nincs kedvem SIM-tűvel a zsebemben mászkálni, tehát ha valakinek van információja/tapasztalata a jótállásról, kérem ossza meg velem...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20897) samgar válasza Onderon (#20888) üzenetére


samgar
őstag

Szerintem nem csak koncepció. Annyi, hogy a tömeges gyártásra nincs tőkéjük, amúgy van működő tok már.

Oppo Find X5 PRO

(#20898) majestic válasza Kommy (#20895) üzenetére


majestic
őstag

Hát ez kurv@ jó! Mindegy, nem tudok mit tenni. Azért köszi a választ!

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#20899) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Az iPHUpper alkalmazás csak nálam használhatatlan iOS 6.0.1-en? Már többször telepítettem újra, de hiába, mindig ugyanaz a probléma. Megnyitom az alkalmazást (ami sikerül is), automata bejelentkezés kipipálva, így nem kell külön a belépést nyomni, megjelenik a logó, ami a betöltést mutatja, de innen nem lép tovább. Kilépek, bezárom majd újraindítom, de ilyenkor sem léptet be mindig, van, hogy csak egy üres képet kapok. Hol a hiba, az alkalmazásban vagy én csinálok rosszul valamit?

meg

(#20900) turbobusa


turbobusa
senior tag

Mikorra várható hazánkban az ötös iPhone lte képességének elérhetősége s használhatósága egyúttal?
Tudtommal valami frissítésre várnak a tulajok. Apropó mi az ötös bitorlók véleménye a mobillal kapcsolatosan? :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.