Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Don Camilló


Don Camilló
csendes tag

Valaki nem tudja hogy a heores III-hoz honnan lehet letölteni magyarosítást vagy várakat ''ha van''
:)

(#2) V_Zoli válasza Don Camilló (#1) üzenetére


V_Zoli
tag

nézz be ide mintha itt láttam volna linket ezzel kapcsolatban...:)

Bővebben: link

''Teljes gázt húzok, ameddig csak lehet és ha fékezni kell, akkor az életemért fékezek, mert vége az útnak.''

(#3) Rigel válasza Don Camilló (#1) üzenetére


Rigel
csendes tag

Szia!

Ha minden igaz, valamelyik számítógépes újságban láttam de a Heroes 3: Shadows of Death-hez. Ez jó neked, vagy az alaphoz kellene magyarítás?
:Y

Bombaszakértő vagyok, ha futni lát, kérem próbáljom velem lépést tartani!

(#4) Dilikutya válasza Rigel (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

hello! megvan még neked az a magyarositás a Shadows of Death-hez? mert nekem az van meg és a magyarositás érdekelne

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) Rigel válasza Dilikutya (#4) üzenetére


Rigel
csendes tag

Persze. A kérdés, hogy hogyan tudom eljuttatni. Kb. ha emlékezetem nem csal úgy 8 mega körül van.

Bombaszakértő vagyok, ha futni lát, kérem próbáljom velem lépést tartani!

(#6) Dilikutya válasza Rigel (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

ftp? ingyenes tárhely? vagy mailben darabolva 5Mb-nál kisebb részekre
csaleeqkac@freemail.hu
csaleeqkac@msn.com

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) Rigel válasza Dilikutya (#6) üzenetére


Rigel
csendes tag

Az Ftp az kilőve, mert kilötték nálunk a tűzfallal a portot. A levél ok, majd megkeresem és küldöm.
:DD

Bombaszakértő vagyok, ha futni lát, kérem próbáljom velem lépést tartani!

(#8) Rigel válasza Don Camilló (#1) üzenetére


Rigel
csendes tag

A Heroes of Might and Magic III (alap játékhoz) a magyarosítás itt elérhető:

http://magyaritasok.hardwired.hu/index.php?func=letoltes&betu=H

Bombaszakértő vagyok, ha futni lát, kérem próbáljom velem lépést tartani!

(#9) Rigel válasza Dilikutya (#6) üzenetére


Rigel
csendes tag

A Shadows of Death-hez tartozó magyarosítást még nem találtam meg otthon (nagy a rumli festés után) de ha meg fogom találni küldöm!

Bombaszakértő vagyok, ha futni lát, kérem próbáljom velem lépést tartani!

(#10) Dilikutya válasza Rigel (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

köszi, az odlalon fenn van:) bár ezt már tudjuk mindketten :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11) fsb


fsb
csendes tag

üdv

volna egy olyan kérdésem hogy.valaki magtudná-e mindani hogy hol vak ebben a játékban a mentések?

(#12) jozsak


jozsak
csendes tag

kinek van meg a shadow of death magyarositása?nekem nagyon kelene

Az élet egy kurva szar játék,de rohadt jó a grafikája :)

(#13) eddie303 válasza fsb (#11) üzenetére


eddie303
őstag

Már hogy hol kell menteni? Van egy számítógép gomb oldalt jobbfelõl, ott van a save.

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#14) eddie303 válasza Don Camilló (#1) üzenetére


eddie303
őstag

Bővebben: link
Innen tudod leszedni a Wake of Gods-ot, ami egy unofficial Expansion Shadow of Deathre, annál elõbbire (Restoration of Erathia ill. Armageddon's Blade) nem megy fel.

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#15) flowerpower


flowerpower
csendes tag

Valaki segitsen please !!!!

A haverommal tolnánk neten keresztül tcp/ip kapcsolattal ip cím megadásával....

Csak az a gond hogy nem találja egymást a két gép. Nekem routerem van neki nincs. Ha valaki már játszott így neten keresztül és tudja hogy mi a teendő milyen portokat kell megnyitni a routeren hogy működjön a game az kérem írjon ide
Előre is köszönöm :DD

(#16) Sanya válasza Rigel (#7) üzenetére


Sanya
nagyúr

www.tvn.hu

at e-mail mellé kapsz 50 mega tárhelyet ftp-nek, ahova van webftp lehetőség(weben tolod fel, a tűzfal semmit nem éárzékel :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#17) flowerpower


flowerpower
csendes tag

Senki nem tud segíteni ????

:O :O

(#18) eddie303 válasza flowerpower (#17) üzenetére


eddie303
őstag

· How do I get Heroes of Might and Magic III to work through my router?

Open TCP port 4269 in your router's firewall.

Bővebben: link

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#19) Gh0sT válasza flowerpower (#15) üzenetére


Gh0sT
addikt

Elvileg a manualban benne kéne legyen, hogy milyen portokat használ.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#20) flowerpower válasza eddie303 (#18) üzenetére


flowerpower
csendes tag

köszi ezt már láttam de rendes tőled hogy foglalkoztál a kérdéssel
az a bajom hogy hiába állitom be a megfelelő portokat nem tudok port forwardingot csiálni hogy lássák a belső ipm-et :( :(

(#21) Vangelis


Vangelis
nagyúr

h3 hoz az evm-en is van magyarosítás én azt használtam
nem teljes de jó.


Kedves Fórumtársak


@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#22) Antonio


Antonio
senior tag

...sziasztok

ezt már régebben is meg akartam kérdezni
de miért van az a HOMAM III -ba az hogy sokszor sity- suty csak úgy eltünnek a lényeim a seregből... mindenféle csata nélkül?

tegnap kicsit nosztalgiáztam :)
telepakoltam a seregem megyek mendegélek az ellen fele,
útközbe valami kis nyúzüge banda utamba kerül : csata ... nézem a lényeimet hát a küklopszaim teljessen eltüntek :F na minegy megyek tovább aztán valami lófráló banada rámtámadt ... hát bazze 1fajta és abból is 1 db szerencsétlen lény volt csak az előbb még fullos seregből ... el is vertek :)

ilyet az emlékeim szerint régen is produkált a program csak akkor még nem volt internetem :)

na remélem valaki jár errefele :)

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#23) #53246592 válasza Antonio (#22) üzenetére


#53246592
törölt tag

Ez rendszeresen elöfordul?
En rengeteget jatszottam vele, de nem nagyon remlik hogy ilyesmi elöfordult volna (max a whirlpool-nal kiesik par leny, de az normalis).
Szerintem probald meg feltenni a legujabb patchet. Az eredetihez asszem 1.4, a SoD-hoz 3.2.

Ajanlom figyelmedbe ezt az oldalt: Bővebben: link

(#24) ollie


ollie
MODERÁTOR

Télleg, a HOMM3-hoz volt eccer egy egész cd-nyi pálya, kieg ésatöbbi az egyik újság mellékleteként. Na most ezt korábban még le is lehetett tölteni, lévén, hogy ingyenes cucc volt. Tudja valaki, hogy honnan lehet ezt lehúzni?

***

(#25) T_Csávó


T_Csávó
csendes tag

Helló!

Nekem nagyon bejön a Heroes III, csak az a baj hogy nehéz, de így is jó.:)

Csak azt szeretném kérdezni, hogy van-e valamilyen patch hozzá?:F

-------------------------------------------- T_Csávó = Thor ------------------------------------------------

(#26) R3ĐßuŁŁ válasza T_Csávó (#25) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Kiegészítő az van sok! De ha rákeresel a googleben akkor válszt kapsz a kérdéseidre! :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#27) T_Csávó válasza R3ĐßuŁŁ (#26) üzenetére


T_Csávó
csendes tag

A gép letiltotta a letöltéseket mert szerinte vírusos és ezt minden oldalon eljátszotta.:(((

Nem tudsz egy jó oldalt ajánlani amiről letölthetek patch-eket?:R

-------------------------------------------- T_Csávó = Thor ------------------------------------------------

(#28) R3ĐßuŁŁ válasza T_Csávó (#27) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

VÍRUSÍRTÓ! :) Ezen az oldalon no warez! :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#29) szandisas


szandisas
senior tag

:Y Nagyon szűkös ez a topic! Azt hittem egy ilyen játék topicjában van vagy több k hsz :U kérdésem az lenne, hogy ha bemásolok egy csomó pályát, akkor csak egy része ven benne a játékban.Ezt nem értem. A pályák h3m, és h3M kiterjesztésüek azthiszem.. mi a különbség? :R :R

aláírás

(#30) alexnowan válasza szandisas (#29) üzenetére


alexnowan
aktív tag

Hali!

Ha nagyobb ''életre'' vágysz látogass el a H3/4/5 sőt H2! honlapra: heroes.hardwired.hu

Ott minden letöltés fenn van, van csere-bere, hírek, fórum stb. ;)

Egy hajónak a kikötőben a legbiztonságosabb. De a hajókat nem ezért építik.

(#31) alexnowan válasza T_Csávó (#25) üzenetére


alexnowan
aktív tag

Hi!

most indul a BB!

Budapest Bajnokság!

AZ a nehéz! :Y

Egy hajónak a kikötőben a legbiztonságosabb. De a hajókat nem ezért építik.

(#32) alexnowan válasza ollie (#24) üzenetére


alexnowan
aktív tag

Lásd korábbi hozzászólásom, ott annyi pályát töltesz le amennyit akarsz, csak legyen időd végigjátszani..... ;)

Egy hajónak a kikötőben a legbiztonságosabb. De a hajókat nem ezért építik.

(#33) alexnowan válasza alexnowan (#32) üzenetére


alexnowan
aktív tag

Húúúú :B az előbbi választ egy 2005-06 -os hsz-re írtam.... :B

súlyos.... :))

[Szerkesztve]

Egy hajónak a kikötőben a legbiztonságosabb. De a hajókat nem ezért építik.

(#34) szandisas válasza alexnowan (#30) üzenetére


szandisas
senior tag

Egyszer már regisztráltam magam azon az oldalon, csak elfelejtettem, hogy létezik. Köszi, hogy eszembejuttattad :R

aláírás

(#35) T_Csávó válasza alexnowan (#31) üzenetére


T_Csávó
csendes tag

Mi féle Budapest Bajnokságról beszélsz???:F Ez valami Multi player bajnokság akar lenni, vagy mi???:F

-------------------------------------------- T_Csávó = Thor ------------------------------------------------

(#36) T_Csávó


T_Csávó
csendes tag

Látom már vége a Heroes 3-as korszaknak:(((, de attól én még ugyan úgy szeretem:). Remélem nem én vok az eggyetlen aki még játszik vele.

-------------------------------------------- T_Csávó = Thor ------------------------------------------------

(#37) FehérHolló válasza T_Csávó (#36) üzenetére


FehérHolló
veterán

Dehogy van vége.
Mi a barátokkal nagyon jókat játszogatunk vele még manapság is neten. Csak kár, hogy elég kevés normális 1on1 és 2on2 map van. Egyik kedvenc a Heroes team által készített Folyótorkolat (beach_ab) című pálya, de azt is át kellett alakítani, mert eléggé egyenlőtlen volt a két térfél. (Kár, hogy ez az egyetlen használható pályájuk.) Különben meg sajnos magunknak kell csinálni pályát, ami eléggé idő- és ötletigényes feladat.
Másrészt meg kit érdekel, hogy már nem divatos a játék? Addig nincs vége a korszaknak, amíg játsza valaki. Engem személy szerint nem nagyon érdekel, hogy nem menő, ha sokkal jobban le tud kötni, mint a Heroes 4, vagy 5, vagy akármilyen mai divatos stratégia. Többet kell benne gondolkodni, egy napi elszúrt építkezésen akár az egész menet múlhat, satöbbi. Aztán mégnagyobb kihívás egy alapból vesztes helyzetben azon rágódni, hogy mégis hogy nyerhetne az ember, és hasonló ilyen nyalánkságok. Igaz, nem is elég egy menetre 2-3 óra, de ez nem nagyon zavar senkit közülünk. :)

Netes versenyekről meg annyit, hogy szinte nagy vicc az egész. ''Ki tud több pontot szerezni egy adott pályán/kampányban?'', ''Ki tud előbb összegyűjteni X mennyiségű nyersanyagot?'', stb típus teljesen elrontja a játék lényegét. Meg amúgy sincs meg bennük a ''játssz együtt a barátokkal'' feeling. :) Néhány sör/bor mellett jó emlegetni, hogy hű de elverte a Kis Pista a Kovács Jánost Fortress-szel, pedig alapból azt a várat és a harcos hősöket ki nem állhatja. :D

Nekem is jól esik 10 és fél hónapos hozzászólásokra reagálni, de UP-nak szántam és egy kis kedvcsinálónak. :))

[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

(#38) LucifeI2 válasza FehérHolló (#37) üzenetére


LucifeI2
őstag

Én sajna neten nem tudtam barátommal játszani, nem tudtunk egymáshoz connectálni IP alapján se, pedig én is szoktam még néha néha játszani Heroes 3-al a többi részbe már nincs meg az a heroes feeling :U Meg legtöbben ismerősiem közül már nem játszanak vele, így néha néha lenyomok egy single mapot :)

(#39) R3ĐßuŁŁ válasza LucifeI2 (#38) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Én is szoktam vele játszani,de már nagyon ritkán:) A shadow of dead vagy milyen kiegjét ismered?:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#40) LucifeI2 válasza R3ĐßuŁŁ (#39) üzenetére


LucifeI2
őstag

Igen, meg is van. De a campaign részét nem jártam még ki a heroesnak mert nagyon könnyű volt már az eleje is :F

(#41) R3ĐßuŁŁ válasza LucifeI2 (#40) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Szvsz nem csinálják azért olyan könnyűre:D:D Jobb a könnyű mint a nagyon nehéz:D:)

[Szerkesztve]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#42) LucifeI2 válasza R3ĐßuŁŁ (#41) üzenetére


LucifeI2
őstag

Én ezt másképp gondolom. ;)

(#43) R3ĐßuŁŁ válasza LucifeI2 (#42) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

h3-ba a legjobb fajok a necrok és az emberek :P Neked melyikek tetszenek a legjobban? :F

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#44) bandus


bandus
veterán

Srácok, hogyan működik itt a multi mód? Régen, a netmentes időkben csak hotseat-ben nyomtuk, néha hálóban. De most, hogy haverral jáccottunk néhány warcraft partit, eszembe jutott, hogy ezt is lehetne neten. Lenne kedve valakinek nyomni pár partit? Itt számít, hogy eredeti-e a játék? Az origi cd-m eltűnt, csak egy biztonsági másolattal erndelkezem, erre nemtudom felmegy-e az eredeti armageddon's blade-em. :F Bár cdgalaxisnál 1890 pénz a 3 játék együtt :)
Szóval aki akar neten mltizni, és tudja is hogyan kell, az írjon ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#45) LucifeI2 válasza R3ĐßuŁŁ (#43) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nincs különösebb kedvenc, a játékot magát szeretem. :)

(#46) FehérHolló válasza bandus (#44) üzenetére


FehérHolló
veterán

Neten lehet játszani. TCP/IP csatlakozási módot kell választani. Utána értelemszerűen a szerver IP-jére rá kell keresni azt hadd szóljon a móka. Ha a szerver routeren keresztül működik, akkor helyesen be kell állítani a portforwardingot és a virtual servert is. Ehhez segítséget majd csak pénteken tudok adni, ha szükséges, mert a pécsi hálón van így megoldva a dolog. Különben én olyan 1 órát futkostam körbe, mire rájöttem, hogy melyik portokat használja.
Eredeti játék nem számít. Felmegy a nem eredetire az eredeti AB is (Pécsen is ez a helyzet). Viszont Pesten csak 2 cdképem van, azzal is vígan futkozik. Különben meg csak a szervernél kell, hogy legyen CD, a kliensek csatlakozhatnak anélkül is.
Egyetlen nagyon fontos dolog, hogy a verziószámok stimmeljenek. Enélkül nem fog menni. A verziószámot az exe-re jobbklikk -> tulajdonságok -> verzió úton lehet megtudni a leggyorsabban.

Nekem lenne kedvem játszani, csak sajnos időm nem. Ha esetleg valakinek igénye van rá, tudok ajánlani/adni 1-2 igényes 1on1 és 2on2 pályát. De én is szívesen fogadnék ajánlatokat. :)

Szerk: A ''Pécs'' nagy kezdőbetűvel írandó. :B

[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

(#47) bandus válasza FehérHolló (#46) üzenetére


bandus
veterán

Köszi szépen!
Utánanéztem a topikban, a játék a 4269-es portot használja, ezt megnyitottam neki. Felraktam az alap játékot és az armageddon's blade-et. Előbbi az 1.0.0.0 utóbbi 2.2.0.0-s verziójú. Ha esetleg van pár perced ki tudnánk próbálni, hogy működik-e? :B Nameg az is érdekelne, hogy milyen verziójú peccseket szedjek le hozzá. Köszi előre is :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#48) R3ĐßuŁŁ válasza LucifeI2 (#45) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

azért csak van olyan ami a legjobban tetszik:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#49) bandus válasza R3ĐßuŁŁ (#48) üzenetére


bandus
veterán

Neked lenne kedved neten multizni? :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#50) R3ĐßuŁŁ válasza bandus (#49) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Most sajnos nem,mert nincs fenn a game:D A H5 van fenn:) De hamarosan felrakom a 3at is:)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.