Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41901) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Na Petaszok, hosszabb lélegzetvételű bejelentkezés következik.

Az utóbbi időben ritkán látogattam a fórumot, de ahogy látom, nem vesztettem sokat... :DDD

2013 sajnos elég hektikusan alakult sport szempontjából. Azt hiszem a csúcs ez volt március végén (95kg).
Onnantól kezdve pedig lejtő, az edzést sem tartottam és a kaját sem. Ennek köszönhetően nem is olyan rég 110 kilóval mérlegeltem :D Nagyon brutál érzés, iszonyat lelassultam fociban, viszont ha egyszer megindulok...:D Ellenben még nagyobb tekintélyt parancsol a megjelenésem :D

Szóval hogy értelme is legyen a posztnak, 2014 viszont a visszatérésről fog szólni. Éves tervnek fogalmaztam meg, hogy 200 kilóval akarok felhúzni (legalább 6 ismétlés) és 150 kilóval asstograss guggolni (legalább 8-at). Ha ráfekszem a témára, szerintem nyárig meglesz mindkettő.
Ezen kívül márciusban lefutom a Nike félmaratont, meg valami balett ob-n is indulok ;]

Szóval a tervek nagyok, számításaim szerint kora tavasszal ismét villanthatok egy definiáltabb formát, és reméljük ennél jobb is lesz (90kg).

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#41902) Ribi válasza Zomb€€ (#41901) üzenetére


Ribi
nagyúr

Csak hogy ne csak Recon kapja az ívet, 90-en jobban néztél ki mint 95-el ;] :P

(#41903) Dexar007


Dexar007
veterán

A hosszu elet titka. ;]
5 cigi+pipa+ne furgye le

Give me your cum,bull!

(#41904) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#41880) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem hiszem ,mert dagadtam is, és az nem megy le oJan gyorsan. most még azon gondolkodom hogy 3 héttel meghosszabbítsam-e a qrát hátha elérem a régi szintet megint:) most hogy végre van igazi kogsz nem látom lehetetlennek.

sőt pont ezért lehet hogy idén még 2x eljátszom minimum ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41905) _NCT válasza Ribi (#41902) üzenetére


_NCT
őstag

+1. :)

A balett jó dolog, én is nyomom :) Sok sikert!

[ Szerkesztve ]

(#41906) enginev3.0 válasza Dicker (#41900) üzenetére


enginev3.0
félisten

PONT ILYET AKARTAM!!!! :D ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#41907) deniro2 válasza Zomb€€ (#41901) üzenetére


deniro2
senior tag

Mész te a picsába ezekkel a képekkel.... :( Épp kezdtem megszokni, hogy csupa mr rik posztolja az izomtalan formáját, erre iderondítasz ezekkel a demotiváló izékkel... :N
Gyorsan rakjatok be srácok képet a zsíros 70 kilótokról vagy a szálkás 60-ról, nekem mindegy, csak rázódjon helyre a topik... ;] :D

(#41908) Sotho válasza deniro2 (#41907) üzenetére


Sotho
őstag

Azokat linkbe csajokat képbe ha lehet.

(#41909) Zomb€€ válasza deniro2 (#41907) üzenetére


Zomb€€
őstag

;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#41910) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#41904) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csak irigy vagyok :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#41911) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#41910) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

előtted a páJa ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41912) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

(#41913) panizzi


panizzi
aktív tag

(#41914) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

:U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41915) Dexar007


Dexar007
veterán

:U :U

Give me your cum,bull!

(#41916) kolosanyi válasza Dexar007 (#41915) üzenetére


kolosanyi
veterán

:U :U :U

Bocsi, nem tudtam kihagyni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41917) _NCT válasza deniro2 (#41907) üzenetére


_NCT
őstag

Hogy haladsz a kúrával? Lassan már neked is ilyennek kell lenned :)

panizzi: fú de nagyot fog ezzel valaki kaszálni ;) Már látom előre, az első helyezettet: Scitec 100% Whey Pro és egy ajándék Báni bögre :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41918) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Múltkor szó esett itt a kettlebellről. Ez alátámasztja, hogy nem mondtam hülyeséget: link. Érdemes megnézni, hogy mekkora kompresszió és nyíróerő hat a sérülékeny L4-L5 csigolyákra (nekem pont itt alakult ki a sérv). Egyet kell értenem a konklúzióval, akinek bírja a dereka, csinálja, tényleg vannak olyan hatásai - például a swingnek -, amit ennyire hatékonyan nem tudsz más eszközzel fejleszteni. Azonban egyáltalán nem veszélytelen, szóval mindenki döntse el maga, hogy neki megéri-e a kockázatot. Én a sérvem miatt inkább hanyagolom ezt, a törzs és a robbanékonyság fejlesztésének más módját választom.

(#41919) Sotho válasza kolosanyi (#41918) üzenetére


Sotho
őstag

Mik ezek a színes csíkok?

[ Szerkesztve ]

(#41920) kolosanyi válasza Sotho (#41919) üzenetére


kolosanyi
veterán

EMG vizsgálattal mért értékek az egyes gyakorlatok közbeni izom aktivitásról (százalékos adat), illetve az ágyéki csigolyákra ható nyíróerőről és kompresszióról (N) a kiinduló pozícióban (sötét szín), gyakorlat közben (világosabb) és a befejező mozdulatnál (legvilágosabb).

[ Szerkesztve ]

(#41921) GyurosAki válasza kolosanyi (#41918) üzenetére


GyurosAki
tag

A jobb és bal oldali izmok eléggé eltérően kapcsolódnak be a munkába... Jól van ez így?? :DD

(#41922) penene válasza kolosanyi (#41920) üzenetére


penene
őstag

Szerencsére ebben a topikban nem kell sok embert meggyőzni arról, hogy NE kettlebellezzen. ;] :R

(#41923) Dexar007


Dexar007
veterán

Elertem az elerhetetlent.: Megkerdeztek tolem 1.5 ev utan,hogy ,,te gyursz?" :DDD
Na most kell abbahagyni,meg a csucson! ;]

Give me your cum,bull!

(#41924) deniro2 válasza _NCT (#41917) üzenetére


deniro2
senior tag

Sehogy, jövőhéten kezdem:) Soha nem fogok úgy kinézni, mint Rásszel Zombi, szal emiatt nem aggódok...

(#41925) littlelion21 válasza deniro2 (#41924) üzenetére


littlelion21
addikt

Azt lehet tudni hogy az eredeti tervtől (cucctól) miért tértél el?

(#41926) _NCT válasza deniro2 (#41924) üzenetére


_NCT
őstag

Lehet baromságot kérdezek, de ilyenkor vese/májvédő cuccokat is tolsz(jobb félni mint megijedni alapon)?

[ Szerkesztve ]

(#41927) deniro2 válasza littlelion21 (#41925) üzenetére


deniro2
senior tag

Azért tértem el az eredeti tervtől, mert átcseszett a gyártó és halodrolként adta el a mechabolt, de nem gond, mert erősen gondolkoztam a pro magnonon is és ez ugyanaz, csak ebben már eleve aktív a hatóanyag. Amúgy is a halo, pmag, mecha ugyanaz a kör, alig van köztük különbség.

MMA87
Van a cuccban valami cycle support, amúgy nem készültem semmivel, nem tervezek magas dózist.

(#41928) _NCT válasza deniro2 (#41927) üzenetére


_NCT
őstag

Mi a legmagasabb dózis amit tervezel?

(#41929) deniro2 válasza _NCT (#41928) üzenetére


deniro2
senior tag

75 mg

(#41930) _NCT válasza deniro2 (#41929) üzenetére


_NCT
őstag

Jah, van aki végig 50-et tol, vagy 50-el kezd és 75 lesz a végére, de olvastam aki 25-ról indul.

Mind1, sok sikert, reméljük minden téren egészséges maradsz :)

(#41931) freaghill válasza deniro2 (#41929) üzenetére


freaghill
őstag

Milyen kúra is ez?

(#41932) Dexar007


Dexar007
veterán

Vitaindito.: Beteg ember aki hobbi szinten barmit is tologat. Jo szorakozast! ;]

Give me your cum,bull!

(#41933) _NCT válasza Dexar007 (#41932) üzenetére


_NCT
őstag

'Szlát :D

(#41934) deniro2 válasza _NCT (#41930) üzenetére


deniro2
senior tag

Meg van, aki felmegy 150mg-ig, de örültek mindig akadnak...:)
Nem olyan hc cucc ez, hogy nagyon aggódnom kellene, nameg Mocsokmisi is túlélte a superdrolt, úgyhogy punci lennék, ha ettől bajom lenne:)

(#41935) BÁ Nutrition válasza deniro2 (#41934) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

és ebbe van kogsz? mit vársz tőle?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41936) deniro2 válasza BÁ Nutrition (#41935) üzenetére


deniro2
senior tag

Halo=turinabol, pmag-mecha=clostebol, ennek megfelelő hatást lehet várni.
De már mondtam, hogy ezek neked gyengék, a superdrol sokkal durvább minden téren

(#41937) BÁ Nutrition válasza deniro2 (#41936) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"ennek megfelelő hatást lehet várni" :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41938) deniro2 válasza BÁ Nutrition (#41937) üzenetére


deniro2
senior tag

mit nem értesz? prohormonokról van szó, tehát a szervezetben valamilyen anyaggá alakulnak át, ez írtam le az imént
persze a konverzió miatt az adagolás eltér, de a hatás ugyanaz
superdrol=methasterone

[ Szerkesztve ]

(#41939) S e t h válasza Dexar007 (#41932) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akinek tisztán nincs 50-es karja és nem szériázik fekve , guggol a testsúlya másfélszeresével, az simán buzi.Béla is ezt mondaná.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#41940) BÁ Nutrition válasza S e t h (#41939) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szinte mindenki buzi akkor :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41941) venge


venge
tag

A Superdrol nem egy súrolószer? :F ;]

(#41942) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Juteszembe: [link]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#41943) _NCT


_NCT
őstag

Ha már a gogszokról van szó, akkor azért az elég durva, hogy a Twinlab-os melatonin (alvást segíti elő) 2500Ft, és a gyógyszertári Bio-Melatonin ami ugyanaz kívül, belül, meg duplája, 5000 körül mondta a néni.

MP Assault után nem sokat segített, picivel nyugodtabban aludtam, de gondolom ez is hosszabb idő után fejti ki hatását.

(#41944) S e t h válasza BÁ Nutrition (#41940) üzenetére


S e t h
nagyúr

Alfa mindig kevesebb van mint omega. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#41945) Wyll


Wyll
őstag

Sziasztok!

Ti használtok valamilyen telefon-alkalmazást az edzések loggolására, nyomonkövetésére, esetleg motivációra, stb?
Van a témában etalon app?
Ja és legjobb lenne, ha Windows Phone -ra is meglenne :B

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#41946) megint én


megint én
őstag

Tudom már sokszor volt, de most fogytam ki ismét, és fehérjét vennék. Milyet érdemes ár/értékben?

(#41947) BÁ Nutrition válasza Wyll (#41945) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha majd +10 évet edzel akkor nem biztos hogy sok értelme lesz irogatni mikor miből mennyi ment..
motivációnak néha nézek jutyubos videókat

megint te: myproteint kell venni a Danitól, ár/értékben nincs jobb elvileg

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41948) Wyll válasza BÁ Nutrition (#41947) üzenetére


Wyll
őstag

És ez most hogy jön ide? :)
Egyelőre még nem edzek tíz éve, és sokszor érzem, hogy "mennyi is volt a múltkor", "mi kéne hogy most legyen a cél?". Valamihez (önmagamhoz) akarok viszonyítani amíg nem megy minden fejből meg rutinból.
10 év múlva letörlöm a progit, megígérem :DDD

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#41949) BÁ Nutrition válasza Wyll (#41948) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mindegy

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41950) xcds válasza Wyll (#41948) üzenetére


xcds
őstag

Sztem meg nem azt kell nézni, mennyi is volt a múltkor, mert lehet, hogy most több megy vagy kevesebb vagy ugyanannyi. A cél meg mindig amennyit bírsz. Nem kell ezt túlgondolkodni. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.