Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41951) SchumiBácsi válasza Wyll (#41945) üzenetére

Motivációra: zenelejátszó ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#41952) Wyll


Wyll
őstag

Gonoszok vagytok mind ;]
Komolyan, nem igazán értem, miért olyan nagy baromság, amit szeretnék. Amit ti mondotok az oké, értem, meg én is írhatnám akár füzetbe is, stb. De miért akartok ennyire lebeszélni róla?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#41953) Shadowbull válasza Wyll (#41948) üzenetére


Shadowbull
addikt

papir, ceruza. esetleg toll. Edzesnaplonak hivjak.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#41954) Wyll válasza Shadowbull (#41953) üzenetére


Wyll
őstag

Így van. Régen még a kosarazós időszakban a nyári edzőtáborban vagy az otthoni ugróiskoláknál csináltuk is tesómmal. Most ugyanezt vagy valami hasonlót szeretném mobilon. Továbbra sem értem, mi a baj ezzel. Tényleg, őszintén no offense, de nem értem.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#41955) Shadowbull válasza Wyll (#41954) üzenetére


Shadowbull
addikt

nekem semmi, de mivel nincs okostelefonom (magamtol is eleg okos vagyok) ezert en csak ezt tudom javasolni. En regi oldschool modszerrel irom egy offline fuzetbe, mert kovetni akarom. Ettol minden csak bonyolultabb. Bar lehet hogy menobb hogy lehet a telefonnal villogni a teremben, azt latod nem tudom megitelni. Ahogy elnezem ma rengetegen nem birjak ot percig sem megallni hogy ne buzeraljak a telefonjukat, arra biztos jok az ilyen appok.

Hogy a tobbieknek van-e baja vele, azt majd elmondjak ok :)

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#41956) GyurosAki válasza Wyll (#41945) üzenetére


GyurosAki
tag

Én pl excelben jegyzek fel mindent, már egy éve. Tényleg jó visszanézni, hogy mennyit fejlődtünk. Vagy mennyit nem :D A papír az biztos, utána excel. Nem érdemes még többet buzulni a telefonnal... :U

(#41957) BÁ Nutrition válasza Wyll (#41954) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azért mert egy idő után már nagyon lassan lehet fejlődni, vagy akár nem is megy, és bőven lesz idő rá megjegyezni miből mennyi megy
meg igazából felesleges túlhájpolni, az elején mindenki akkora lendülettel akarja csinálni, aztán jól alábbhagy :D
a testépítés a türelmesek sportja, 5-10 évben kell minimum gondolkodni
de írhatod nyugodtan mindenféle turbófeltöltős lézerprogrammal ;] nem lesz jobb mintha lejársz aztán csinálod

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41958) Yeffy válasza Shadowbull (#41955) üzenetére


Yeffy
veterán

:)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#41959) SchumiBácsi válasza BÁ Nutrition (#41957) üzenetére

Ízlés kérdése kérdése az egész de néha jó ha van valami adat.
Ugyanakkor nekem elég, ha jól megjegyzem a gyúrós dolgokat.
Szerencsémre eléggé grafikus a memóriám így beleégett pár grafikon ami a gyúrással kapcsolatos:

Karral és mellel elégedett vagyok, ez a kettő nő a legjobban, has "n.bek." mert takarásban van még ;]
Lábat győzködöm, mert annak is alig van látszatja még, valószínű a teljes lábedzés részem rekonstrukciója.

A türelem 1ébként tényleg marha fontos és ezt mindenki vésse az eszébe bármit is akar változtatni magán szike nélkül: induláskor 5éves kiemelt fontosságú projekt volt az edzés. Ebből már eltelt másfél év, melyből 1év a tényleges hasznos edzés. Ugyan csak a karomat mértem végig pontosan, de a mellen is jól látszik a bővülés, a lábon egyelőre kevésbé...

A kar bicepsz induláskor 33/34cm volt feszítve, most 38/38,2 mindkettő. Durrantva sose mérem mert ez az állapot úgyis megszűnik. Ja és semmi extra cicoma, csak itthoni kaja, de jövőhéttől benézek a tápkieg oldalra is fehérje ügyben ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#41960) Dexar007 válasza SchumiBácsi (#41959) üzenetére


Dexar007
veterán

A feszitett 33-as karrol kernenk kepet! ;]

Give me your cum,bull!

(#41961) SchumiBácsi válasza Dexar007 (#41960) üzenetére

Ezért kapni fogok, de azt az állapotot nem volt kedvem megörökíteni :D
Egyszerűen katasztrofálisan néztem ki, lehet most is katasztrofálisan nézek ki, majd ha felkészültem az oltásra teszek ki képet :DDD

Amit a hsz-ből 1ébként kihagytam és lényeges változás még, hogy a tipikus ektomorf alkatom jó úton halad a mezomorf alkat irányába.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#41962) kolosanyi válasza Wyll (#41945) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szia!

WP-n remek Excell sablonok vannak, egyet átalakítottam erre a célra. A fájl SkyDriveban van, edzés közben oda jegyzem fel az eredményeket pihenőidőknél. Sokáig nem írtam, de most gondoltam, miért ne? Majd később jól visszanézem. :) Próbáltam én is ilyen appot, de szerintem sok értelme nincs, vagy bonyolultabb kezelni, vagy nem pontosan azt tudja, a mi nekem kell, inkább egy sima táblázat. Persze nem tudom mennyire vagy telefonbuzerálós alkat, ha hajlamos vagy elkalandozni - sok telefont piszkáló embert látni a termekben -, akkor papír és ceruza a legjobb, aztán otthon rögzíted valahol.

(#41963) BÁ Nutrition válasza SchumiBácsi (#41961) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"a tipikus ektomorf alkatom jó úton halad a mezomorf alkat irányába."

akkor te tudsz valamit ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41964) hrvp válasza SchumiBácsi (#41961) üzenetére


hrvp
aktív tag

Az ilyen ektomorf, mezomorf szavak nem azt jelentik ám, hogy gizda meg izmos. Attól, hogy valaki diétázik és sportol ugyan változik az alakja, de a genetikája nem. Van egy adott hajlam (izmosodásra, zsírosodásra), anyagcseretípus stb. Ezeket nem változtatod meg azzal, hogy felszedsz vagy éppen leadsz 3 kiló vizet.

(#41965) SchumiBácsi válasza hrvp (#41964) üzenetére

Alakilag értem én is a változást, nem genetikailag... az bebaszna :D

A láb kevésbé, minden más jobban nőtt eddig és nő jelenleg is. Azzal valamit csinálni kell mert eléggé lehúzza a fejlődési indexet sztem... Mezomorf irányba haladok, de még távol állok tőle. De legalább a csontkollekció feling megszűnt. Víz és szír biztos adja: 15-20% közzé saccolom most a zsírt, kezdéskor 10%körül lehetett... de azért izom is jött fel, kb 5% új izom 90%-ban a felsőtestre... a láb nincs kihasználva... alig nő ha nő ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#41966) Wyll válasza kolosanyi (#41962) üzenetére


Wyll
őstag

Ha nem titkos, esetleg megnézném :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#41967) kolosanyi válasza Wyll (#41966) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tessék. :)

Szerk.: Egy ilyen táblázatot szoktam mindig átmásolni az adott napra. Feljegyzem a dátum mellé, hogy milyen nap van éppen (nyomóizmok, húzóizmok stb.), a gyakorlathoz felírom a terhelést, mellé az ismétléseket. Ha nagyon pepecselni akar az ember, még egy sport appot is indíthat közben, nálam fut a Runtastic, ahova meg a HRM adatokat jegyzem fel. Sok értelme mondjuk nincs, HRM ilyenkor csak a pihenőidők kalkulálásához hasznos, de én kardió napokon ezt szoktam meg, úgyhogy miért ne jegyezném fel itt is? :)

[ Szerkesztve ]

(#41968) _NCT


_NCT
őstag

Ma reggel úgy keltem, hogy izmos vagyok. Járt más is így?

(#41969) gaborh válasza _NCT (#41968) üzenetére


gaborh
aktív tag

Én igen, de utána odaértem a tükörhöz

Gábor

(#41970) kolosanyi válasza _NCT (#41968) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én is, de aztán aznap elfelejtettem fehérjét inni és leesett rólam az izom. Azóta is bánom... :(

(#41971) _NCT


_NCT
őstag

Na tegnap kérdezte itt valaki, telefonra milyen "gyúrós" alkalmazások vannak.

Tessék.... :O

Előre látom, holnap karcsú lányok és kipattintott ifjúk fognak velem szemben jönni mindenhol az úton....

[ Szerkesztve ]

(#41972) Zomb€€ válasza _NCT (#41968) üzenetére


Zomb€€
őstag

Nekem álmomban szokott ez megjelenni, de pont hogy reggelre elmúlik :D

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#41973) Woodslave válasza _NCT (#41968) üzenetére


Woodslave
nagyúr

majdnem minden reggel :C és igaz :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#41974) Ijk válasza _NCT (#41968) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akkor te még alszol.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#41975) Woodslave


Woodslave
nagyúr

generation iron c. filmről van valakinek kölcsönözhető példány infója?
A youtube.n van egy "csapda" ami átirányít egy "mozioldalra" ahol a bankkártya adataiddal ingyen reggelhetsz. Van ilyen web "virtuális" dombornyomottnak mondott "kártyám" mondom kipróbálom. Érdekes módon nem fogadta el :U ;] Az igazi számlához kötöttel nem próbálom ki. :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#41976) Dani82 válasza Ijk (#41974) üzenetére


Dani82
senior tag

inception +1 :K

(#41977) Radnix válasza Woodslave (#41975) üzenetére


Radnix
senior tag

Megnéztem és nCore-on nincs fent. :(

(#41978) Sotho válasza Woodslave (#41975) üzenetére


Sotho
őstag

Megnéztem és BitHUmen-en nincs fent. :(

(#41979) panizzi válasza _NCT (#41968) üzenetére


panizzi
aktív tag

majd elmúlik, ne aggódj

;] ;]

no limit

(#41980) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link] ma indul a nemzeti népművelés ;]

Profi sport karrier:

MB2 Baja foci, 3 éve

az igen ;]

másik: Fekete öves karatés voltam gyerekkoromban.

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41981) freaghill válasza BÁ Nutrition (#41980) üzenetére


freaghill
őstag

Előzőbe is ment valaki innen Bajáról, ha jól emlékszem.

(#41982) Dexar007 válasza BÁ Nutrition (#41980) üzenetére


Dexar007
veterán

Az a kemeny,amikor radobbensz arra,hogy a 90%-uknal idosebb vagy. :(

Give me your cum,bull!

(#41983) BÁ Nutrition válasza Dexar007 (#41982) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kb a magyarországi várható életkor felénél tartok, így az ország fele fiatalabb mint én. szal nem szoktam meglepődni ha látok fiatalabbakat :D

az a furcsább inkább mikor ilyen 20-22 éves testőrök jönnek a melóhelyre aztán magáznak :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41984) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
nah inkább gyúrós téma mint a szenny :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41985) _NCT válasza BÁ Nutrition (#41984) üzenetére


_NCT
őstag

A karját kétszer edzette hetenként. Hihetetlen, de az edzés karonként 2 órát vett igénybe: WTF? :F

(#41986) Yeffy válasza BÁ Nutrition (#41984) üzenetére


Yeffy
veterán

egész jó kis cikk

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#41987) xcds válasza BÁ Nutrition (#41984) üzenetére


xcds
őstag

"Eltudok érni olyan bicepszet, mint Arnold, ha az ő edzését alkalmazom? A válasz egy határozott igen. Arnold bicepsze egy korlátozott fizikai állapotból jutott el elit testépítő szintre. A vizualizálás, tervezés, és következetesség eredménye, ami alkalmazható bárki által, kezdőktől a profikig. Hogy segítsünk téged abban, hogy ezt a bicepszet elérd, információkat és idézeteket gyűjtöttünk a világ legnagyobb bicepszének tulajdonosától."

:U

(#41988) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#41984) üzenetére


Woodslave
nagyúr

legalább akkora faxság mint a valóvilág.

irigy vagyok, biztos lehetne Arnold bicepszem :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#41989) Dexar007


Dexar007
veterán

,,A lehetetlen nem letezik"
De igen. :D

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#41990) Woodslave válasza _NCT (#41985) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mert mit gondoltál, aki izmos lett az heti háromszor edz(ett) 1 órát? :Y :C Valamelyik motivációs vidijében napi 5 óra edzésről beszélt. Nem tudom egyébként mit kardióztak/aeroboztak akkoriban. Nem tudom elképzelni Arnoldot szobabiciklin ;] (illetve mostmár igen, de a huszonévest nem)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#41991) xcds válasza Woodslave (#41990) üzenetére


xcds
őstag

http://zlogblog.com/wp-content/uploads/2010/02/arnold-bike.jpg

(#41992) Dexar007 válasza Woodslave (#41990) üzenetére


Dexar007
veterán

Most akkor nem eleg a heti 3x1?
En azt hittem ezert kell nekunk mega daily one is,mivel olyan hihetetlen sportemberek vagyunk,hogy holmi centrumokkal nem tudnank fedezni a hatalmas vitaminigenyunket. ;]

Sotho: En napi 3x is le tudnek menni,mert puncilegyezest csinalok mindig. :D

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#41993) Sotho válasza Woodslave (#41990) üzenetére


Sotho
őstag

Koksz mellett napi 2 szer is le tudsz menni ha olyan a kúra szóval :U

(#41994) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#41988) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

úgy látszik kitöröltem a komment egy részét amiben az volt hogy a képek legalább jók :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41995) _NCT válasza Woodslave (#41990) üzenetére


_NCT
őstag

Igen :)

Ez a karonként 2 óra csak nekem tűnik soknak? A báni bezzeg mindig azt ugatja, hogy nem kell 85 féle gyakorlat, meg 1 izomcsoportot órákig edzeni... Akkor megint hazudott? :U

Mod: Na azért írhatna a keménymag, hogy mennyi idő alatt tol le egy mell-kar edzést. Én 1.5 óra alatt ezt a kettőt pl nem tudom befejezni. Pedig nem beszélgetek, mert egyedül megyek mindig, pihenni se pihenek 1-2 percnél többet.

Nem hinném hogy lenne itt olyan ember, aki karonként akárcsak 30 percnél is többet edz. és nem, nem Mr. Rik-re gondoltam most (hanem meroly-ra :DD)

[ Szerkesztve ]

(#41996) BÁ Nutrition válasza _NCT (#41995) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

báni nem lett izmos szal mindegy Arnold meg igen ;]

olyan kogsztól mint amit Arnold tolt nekem is lenne 56os karom, csak akkor is 10x szarabbul néznék ki

testépítősztár[link]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41997) freaghill válasza _NCT (#41995) üzenetére


freaghill
őstag

Mell-hát

Kar-váll

láb-has

Láb-has a legrövidebb, mivel térdem miatt nem tudok sok mindent csinálni, de amúgy 1 órásak átlagban az edzéseim nekem, aki nem izmos.

Ja, meg minden edzés előtt bemelegítés utána megcsinálok 5 felhúzást, 10 fekvőtámaszt 2x.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#41998) Dexar007 válasza _NCT (#41995) üzenetére


Dexar007
veterán

Te valamit nagyon lassan csinalsz akkor. Egy mell-kar megvan 1 ora alatt.Mondjuk en nem tartozok a kemenymaghoz. ;]

Give me your cum,bull!

(#41999) BÁ Nutrition válasza _NCT (#41995) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a karedzés 25 perc kb ha nem állok le pofázni

bic tric váltva pihenő nélkül
pl:
egykezes bic állva (forgatós) - tric letolás csigán
franciarudas bic állva - fej fölött kalimpálás felső csigás keretnél
koncentrált bic - tolódzkodás
arnold féle lógatós koncentrált bic - börtön tric
scott pados bic - fültövönbaszkódós tric padon
alsó csigás köteles bic - lórúgás
3x7es bic rúddal állva, egykezes köteles letolás felső csigánál

ezekből az első párosítást minden edzésen megcsinálom
a másik kettőt párt meg cserélgetem
van mikor negyedik párt is hozzáveszek ha van idő
sorozatszámot, ismétlést is váltogatom

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42000) Woodslave válasza Sotho (#41993) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Arnold naturál volt :K

:D

szóval akkor csak kell valami kox hogy olyan karom legyen mint Arnoldnak nem? :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.