Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41601) SchumiBácsi válasza Dicker (#41599) üzenetére

Az is igaz hogy kezdőnek számítok továbbra is, de ha van jobb akkor mégiscsak inkább veszek jobbat.
Főleg ha nem jelentősen drágább... A felsoroltakban a protein is gyenge?

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#41602) szőröscica válasza SchumiBácsi (#41601) üzenetére


szőröscica
addikt

A vitamin jó, a fehérje finom. Az ízületvédőt nem tudom, Apámnak bevált az arthroxon, de most majd kipróbáljuk az Animal Flexet is.

(#41603) Dicker válasza BÁ Nutrition (#41600) üzenetére


Dicker
őstag

Zsuzsi ajánlotta a több szemet, neki nem lehet nemet mondani. :))

Amúgy az Animal Flex nem rossz, de drágább. Az Universalnál még ott a Jointment az hasonló szintű termék.

(#41604) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Hagyjátok abba az edzést, a zorigón megmondták :( : [link]
Kedvenc: " Nő a műizom tőle, de mihelyt abbahagyjuk zsírként tér vissza. Jó esetben" :C

(#41605) Dicker válasza Blackhole13 (#41604) üzenetére


Dicker
őstag

"Nem másnak akar tetszeni, magának."

Ez a része legalább rendben van. :))

(#41606) GyurosAki válasza SchumiBácsi (#41588) üzenetére


GyurosAki
tag

Persze, hogy piacvezető. Túl van hájpolva. Hasonlítsd össze, hogy más gyártók mennyit szerepelnek reklámokban, hirdetésekben. Megkérdezel valakit az utcán, egyből szájtek, bájotek. Mintha nem is lenne más. Bunny meg löki a szöveget, hogy szénhidrátmenedzsment. Tömegnövelő reklám: Kathi Béci: "Igen, Igen nagyon betölt. Most ittam meg edzés után nagyon betöltött." A vicc, hogy Béci akkor épp diétázott. :U Támogatott versenyzőik pedig megkapják a csomagot és adják is el másoknak. Nekem ennyi pont elég...
Amúgy meg teljesen mindegy, mert ezektől a "poroktól" csak a műizom nő :O

(#41607) SchumiBácsi válasza GyurosAki (#41606) üzenetére

Szóval hagyjam a picsába az egészet? :D

Végül is a fehérje volna a legfontosabb, multivitamin meg a porcerősítő is megoldott jelenleg patikából, csak arra gondoltam hogy ha lesz pölö egy scitec-es protein, akkor miért ne lehetne a multivitamin és az ízületvédő is az. Ezek szerint akkor annyira mégse jó a márka...

Úgy tűnik van egy megfelelőnek tartott bolt a "közelben" csak oda is lehet hiába megyek be kérdezősködni/vásárolni, ha a boltnak is inkább az az érdeke hogy lehetőségeihez mérten adjon el amennyit csak bír. Szóval ez így fail addig amíg nincs egy tényleg jó márka.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#41608) BÁ Nutrition válasza SchumiBácsi (#41607) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

almát is tudsz venni 120ért meg 400ért
lehet a 120as jobban ízlik, de alma mind a kettő

ez is ilyen. nem rossz márka meg jó, hanem egy termék amit megveszel különböző áron. (nyilván vannak különbségek azért köztük) de a lényeg hogy alapvetően táplálékkiegészítőről beszélünk, szal annyit fogsz tőle fejlődni amennyit tápláléktől lehet fejlődni. egyikben sincs mutáns atomvillanás hipertérugrás mátrix.
ez a tápkiegbiznisz tisztára olyan mintha a befüvezett marketingigazgatók itt élnék ki magukat ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41609) Dicker válasza SchumiBácsi (#41607) üzenetére


Dicker
őstag

Ne is vegyél semmit!

Én se veszek semmit, imádom cápaporc, meg a fakéreg ízét!

Amúgy a multivitaminra tényleg igaz, legalábbis ezekre az egykapszulás megadózisokra. Ennyit simán beviszel kajából is. A whey pro meg drága ahhoz képest mi van benne.

(#41610) SchumiBácsi válasza BÁ Nutrition (#41608) üzenetére

Pedig azt hittem hogy majd lemegyek a szokásos módon gyúrni és az első fehérjeturmix után 50es karral jövök ki :DDD ;]

Viccen kívül akkor az ismertebb márkáknál elsősorban árban különböznek a cuccok? Scitec-et akkor vegyek ha valahol jobb áron kapom? 1ébként megvan a helye elsősorban a fehérjének, írtam pár napja, hogy amennyire lehet húsozok, de ha kevés van vagy egyáltalán nincs akkor jön egy kicsi por. Ha van elég hús, akkor meg nincs por.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#41611) SchumiBácsi válasza Dicker (#41609) üzenetére

Értem akkor a multivitamin alapon az ízületvédő is kilőve, marad az amit már 1éve szedek. Olcsóbb fehérje meg csak akad majd valahol.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#41612) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

(#41613) Dexar007 válasza bobalazs (#41612) üzenetére


Dexar007
veterán

Pfej.

Give me your cum,bull!

(#41614) bobalazs válasza Dexar007 (#41613) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Első a segg, de utána szembetűnik a magassarkú ómájgád.

(#41615) Woodslave válasza SchumiBácsi (#41610) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pláne, hogy van a világon 3 gyártó akik az alapanyagot gyártják (egy minőségi, meg 2 kínai :D ) A scitec meg biotech meg megtervezik a dobozt hozzá, meg legfeljebb az ízesítést :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#41616) Tyer válasza SchumiBácsi (#41611) üzenetére


Tyer
őstag

Nekem a gyogyszertárban kaphao Kondroitin, meg Glükozamin alapanyagu izületvédö használ, szoval nem hülyeségek ezek az anyagok...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#41617) nepszter1


nepszter1
addikt

Melyik a legjobb koffein mentes edzés előtti Nő fokozó?

(#41618) _NCT válasza Dicker (#41603) üzenetére


_NCT
őstag

Amúgy az Animal Flex nem rossz, de drágább

Hát nem véletlen. Tápkiegeknél is hatványozottan igaz, hogy olcsó húsnak.... Legalábbis nekem ez jött le, van akinek a noname sz@r is használ. Nekem sajna mindig a drágább cuccok használtak, irigylem is azokat, akiknek az arthro guard is képes volt megszüntetni minden baját.

(#41616) Tyer : na nekem ezek natúr magukban sem használtak. :O

[ Szerkesztve ]

(#41619) korcsillio válasza Dexar007 (#41596) üzenetére


korcsillio
őstag

:DDD :W

(#41620) KoVee84 válasza SchumiBácsi (#41588) üzenetére


KoVee84
senior tag

"Fehérje: 2350g/78nap " :Y

Ugyanez nálam 5 kiló/hónap :DDD

(#41621) GyurosAki


GyurosAki
tag

(#41622) grabber


grabber
addikt

Myprotein-t rendel most valaki?Itthon nincs készleten,lehet kintről rendelnék,akkor.

Impact Whey 5kg ízesített 4k-val drágább :Y Bakker

(#41623) deniro2 válasza grabber (#41622) üzenetére


deniro2
senior tag

Ide írj: myproteinorder@gmail.com

(#41624) Woodslave


Woodslave
nagyúr

bréking: Knapp (VV) Attila szálkásra gyúrta magát :R :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#41625) brownus válasza grabber (#41622) üzenetére


brownus
veterán

myproteinorder@gmail.com, ide írj,

én most ezt fogom bepróbálni: impact whey deluxe

(#41626) #65313280 válasza Blackhole13 (#41604) üzenetére


#65313280
törölt tag

Ugyanez fordítva. :D

(#41627) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#41615) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ájriséknál élelmiszeriparban dolgoztam, és kb vagy 25-30 brand-nek gyártottuk a kaját :)
ott is ezvót, csomagolás eltér, beltartalomban minimális, inkább az ízek mások, árban meg akár 100% differencia
nyilván a spagetti vs pörkűttnél a beltartalom is eltér, csak a hasonló termékeknél nem annyira

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41628) grabber válasza brownus (#41625) üzenetére


grabber
addikt

Néztem én is,de akkor inkább a protein 82%-al

(#41629) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#41627) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jaja. Lehet mondjuk a 3 túlzás volt, de pl. van a német creapure kreatin meg pár nem creapure. Nincs scitec által gyártott kreatin. Gondolom a többi alapanyagnál ugyanez a helyzet. Lehet mondjuk az arányokkal játszadozni, ebben fejleszteni ezért lehet egyes kiegeknek jobb/vagy észrevehetőbb hatása.

Mindegy idén full "naturál" :DD leszek (csak koffein ;] :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#41630) deniro2 válasza Woodslave (#41629) üzenetére


deniro2
senior tag

Nálam itt figyel már a polcon ez, kíváncsi leszek mit tud:)

(#41631) xcds válasza BÁ Nutrition (#41627) üzenetére


xcds
őstag

Én pl az íze és az állaga miatt vettem drágább fehérjét. Hatása meg egyiknek sincs, uh most már olcsót se veszek. :D

(#41632) kolosanyi válasza KoVee84 (#41620) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mennyi fehérjét tolsz te egy nap? :Y

(#41633) God Vazzeg válasza deniro2 (#41630) üzenetére


God Vazzeg
veterán

17 is van benne meg methyl is :K Jó lesz :K

:D

(#41634) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Gondolkodtam - tudom, így kezdődik minden baj - és beugrott valami. A nem használt lapsúlyos gépből van 40 kiló súlyom. Ha egykezes rúdra pakolom a lapsúlyokat, akkor szerintetek használható lesz kézisúlyzóként? Nyilván szar lesz a súlyelosztása, kényelmetlen lesz, de szerintem egy próbát megér. :D

(#41635) Silverr válasza kolosanyi (#41634) üzenetére


Silverr
aktív tag

Le is irtad, hogy nyilván szar lesz meg kényelmetlen is :DDD

(#41636) xcds válasza kolosanyi (#41634) üzenetére


xcds
őstag

Nem vált be a gumikötél? ;] 2 lyuk van a lapsúlyon és egyikbe dugnád a rudat? Ha nem esik a lábadra vagy a fejedre, jó is lehet. :D

(#41637) brownus


brownus
veterán

(#41638) #65313280 válasza deniro2 (#41630) üzenetére


#65313280
törölt tag

Azt hittem halo-t tolsz, bár gondolom hatásában nem sokban különbözik tőle. Nálam most Purus Labs Halovar megy, remélem hoz valamit.

(#41639) Ti Bo válasza GyurosAki (#41606) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Itthon pl az Optimum Nutrition (ON) termékeket alig ismerik, pedig nem véletlen drágák....

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#41640) xcds válasza #65313280 (#41638) üzenetére


xcds
őstag

Mik ezek az egzotikus hangzású szerek? Avassatok már be. Lehet, azé nem vagyok izmos, mert nem eszem őket. :DDD

(#41641) kolosanyi válasza Silverr (#41635) üzenetére


kolosanyi
veterán

Valahogy csak fel kéne használni, rossz nézni ahogy ott porosodik. Jelenleg tolódzkodáshoz, húzódzkodáshoz használom nehezékként, mást nem tudok vele így kezdeni. :D

(#41636) xcds
Mire az Kínából megjön... :(
3 lyuk van rajta, abból az egyik pont középen és 35 mm-es, tehát egy 30-as rúd belefér.

(#41642) deniro2 válasza #65313280 (#41638) üzenetére


deniro2
senior tag

Ez egy érdekes kérdés, mert elvileg ez halo, mint ahogy a neve is utal rá, illetve ahogy rá is van írva, hogy halodrol capsules, viszont valamiért az összetevőkhöz odakerült, hogy M Clostebol (pro mag), annak ellenére, hogy a feltüntetett vegyület is a haloé... Szal valószínűleg halo, de a pro mag-gel sincs gondom, ha mégis az..:)

(#41643) xcds válasza kolosanyi (#41641) üzenetére


xcds
őstag

Csinálj belőlük fix egykezeseket. Múltkor ide is linkeltek vmi fura alakú súlyzót. Ilyen belenyúlós szögletes vmi volt.

(#41644) #65313280 válasza deniro2 (#41642) üzenetére


#65313280
törölt tag

A vegyület miatt kérdezem, mert sem a halo-nak, sem a pmagnak nem ez a standard képlete, bár tényleg nem sokban különbözik.

(#41645) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#41641) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csinálj belőle satut és rakd az ágyból készült fekpadra :)

vagy cseréld el, lehet másnak pont olyan kell, neked meg lesz olyan ami neked kell

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41646) deniro2 válasza #65313280 (#41644) üzenetére


deniro2
senior tag

Ja, az egy elcseszett csomagolás lehet, össze-vissza képlettel, meg felirattal, de, ha megnézed a gyártónál a képen már a rendes halo képlet van rajta

(#41647) BÁ Nutrition válasza deniro2 (#41646) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

majd írd le a tapsztalatot, aztán ha van benne kogsz akkor lehet összevetem az MD-vel :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41648) deniro2 válasza BÁ Nutrition (#41647) üzenetére


deniro2
senior tag

Nincs értelme, a halo gyengébb látatlanban is...:)

(#41649) #65313280 válasza deniro2 (#41646) üzenetére


#65313280
törölt tag

Ja, ott már halo. Majd írd meg hogy nálad működött-e.

(#41650) kolosanyi válasza xcds (#41643) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az a PowerBlock, nem rossz találmány, de az ára horror.

(#41645) BÁ Nutrition
Ezt most elképzeltem, hogy nézne ki. Egyébként vannak ritka nagy marhaságok a neten, például egyesek betonból öntenek súlytárcsát. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.