Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42851) stickrs válasza Silverr (#42846) üzenetére


stickrs
senior tag

igazából falusi vagyok :DDD de Oromhegyes. Kox árakról nem tudok nyilatkozni,nem vagyok benne a témában :D de olyan már volt,h bementem egy tápkieg boltba,és az előttem állónak épp a kúrát irta össze az eladó :D

Barell: animal cuts-ról jó véleménnyel voltak azok az ismerőseim akik próbálták. nekem még nem volt zsírégetőkhöz szerencsém.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#42852) _NCT


_NCT
őstag

Romániában/Erdélyben is könnyen hozzá lehet jutni a vényköteles gyógyszerekhez. Gyakorlatilag ott simán odaadják amit itthon csak orvos írhat fel.

(#42853) Zomb€€ válasza stickrs (#42851) üzenetére


Zomb€€
őstag

fehérjéset?

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#42854) Silverr válasza stickrs (#42851) üzenetére


Silverr
aktív tag

Aha, én Szabadka :)

(#42855) stickrs válasza Zomb€€ (#42853) üzenetére


stickrs
senior tag

ja, "proteinkúrát".

Silverr:nem is gondoltam h más is van itt a fórumon szerbiából :D fennlaktam su-n pár évig,ameddig jártam egyetemre. de jó is volt..

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#42856) _NCT válasza stickrs (#42855) üzenetére


_NCT
őstag

Én 2 éve voltam Belgrad-ban. Olcsó volt a sör meg a vodka és jókat lehetett k*rvázni, gyorsan talált az ember magának valót nyáron :) Belgrade Calling Festival, fasza vót

(#42857) beaR92


beaR92
újonc

Én egy olyan témát dobnék fel (lehet hogy már volt, akkor elnézést), hogy WPC80-hoz hozzá lehet jutni valahonnan nagyobb tételben(20-25kg-os zsákra gondolok), beszerzői áron?? Külföld is jó lenne, persze EU-n belül. Itthon is van 1-2 cég, de vagy kis tételben adják(max 5kiló), relatív drágán vagy csak nagy tételben 100 kiló fölött, relatív olcsón. Minden hozzászólás, tapasztalat, érdekesség jöööheeet! :)

(#42858) stickrs válasza beaR92 (#42857) üzenetére


stickrs
senior tag

innen a harmadik?

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#42859) beaR92 válasza stickrs (#42858) üzenetére


beaR92
újonc

Én speciel nem kamu, vaterás szarokra gondoltam, hanem valódi wpc80-ra, mint pl. az itthoni tejpor.hu-ra. Az is egy jó alternatíva lenne, de nagyon fölkúszott mostanában az áruk sajna..

(#42860) GyurosAki válasza #65313280 (#42839) üzenetére


GyurosAki
tag

Hány hétre tervezed a kúrát? Mekkora dózissal? PCT-t tervezel utána? Azt nézem, hogy a halovarban fele annyi (25mg) hatóanyag van illetve extraként görögszénamag, alfa-liponsav és fahéj kéreg kivonat van amik ha jól értelmeztem boosterek. A H50ben pedig 50mg cucc, máriatövis, és különböző anyagok amik inkább abban védenek, hogy ne mérgezd szét magad. Kb 3000 forint a kettő között a különbség. E két termék közül választanék... A kúrának 5 hetet írnak, de máshol pedig 8at, amit azzal indokolnak, hogy ne akkor álljunk le vele mikor épp kezdene hatni. Most akkor hogy van ez? :F

(#42861) deniro2 válasza GyurosAki (#42860) üzenetére


deniro2
senior tag

Metiles cuccból sok a 8 hét. Nyilván több eredményt hoz, mint az 5, de a májad nem hiszem, hogy díjazza.
Halovarból 2 doboz kell az 5 hétre, úgy számolj.

(#42862) #47053824


#47053824
törölt tag

Sracok,
ha mar mindenki kepet linkelget, en is beallnek a sorba. Lehet oltani is, de inkabb osztonzes kellene, mostansag nincs motivaciom. :)
A ket kep kozott 13 honap telt el, 105kg-rol 93-ra alltam be, ezt kb nyar ota tartom. Mostanra elertem, hogy a huzodzkodas is megy sajat sullyal.

[link]

(#42863) Woodslave válasza #47053824 (#42862) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szép. a jobb oldali képen 12 kg-val vagy kevesebb és izmosabbnak is tűnsz. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#42864) _NCT


_NCT
őstag

"reggeli" edzés előtt jó-é nekem ha csak beöntöm a zabpelyhet és kb 1.5 óra múlva már meg is ragadom a vasat? Nem akartam nagyon bekajálni edzés előtt, de nem tudom hogy melyik a jobb, szilárd kajával kezdeni, vagy jó ez a beöntős módszer is?

80g Zabpelyhet ledaráltam, 40g fehérje, beöntöttem 2 húzásra.

(#42865) BÁ Nutrition válasza #47053824 (#42862) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

picit nőtt a hátad, de csalós mert az első még rosszabbul pózolsz mint a másodikon és a fényviszonyok is másak.
a méretek kb maradtak, itt a bizonyíték hogy a zsírt átalakítottad izommá :)
bár nem tűnsz különösebben zsírosnak sem
milyen magas vagy? 19x?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42866) #47053824 válasza BÁ Nutrition (#42865) üzenetére


#47053824
törölt tag

Igen, a pozolas meg nem ment, meg most se... :DDD

193cm. Jo volna tomeget novelni, de sajnos elegge bezsirosodok, ha emelem a ch-t.

(#42867) Because


Because
őstag

na vettem f2fullforce simple whey-t 3kg elvileg 1 hónapig elég lesz és fedezi a fele fehérjét ha 2kg/testsúlyt mondtok, heti 3 edzés gyári beachforma :D

(#42868) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Patik!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Pontosabban nem is nekem, hanem egy kolléga megkeresett, hogy írjak neki össze egy kezdő edzéstervet. A sport nem idegen tőle, csak a kondizás.

Szóval alapvetően a gondolkodó, nyitott patik tanácsára lenne szükség, mert alapgyakorlatokból akarom neki összeállítani, csak a kezdő mennyiségen/felosztáson dilemmázok még.

Szóval:
Heti 2 nap, ezekkel a gyakorlatokkal: alkar, hasprés, lábtárogatás, koncentrált bicepsz ;]
- Felhúzás
- Guggolás
- Fekvenyomás
- Tolódzkodás
- Húzódzkodás

Mennyiség hogy legyen?

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#42869) #65313280 válasza GyurosAki (#42860) üzenetére


#65313280
törölt tag

6 hétig megy, az első héten volt 50mg, a többi 75mg. PCT-nek nolvat terveztem DAA-val. Ahogy Deniro is írja varból 2 doboz kell az alacsonyabb hatóanyag miatt, a többi adalék szerintem nem mérvet adó mennyiségben van benne. Én mellé vettem szintén Purus-os Organ Shiledet, máriatövist, Q10-et, meg szőlőmag kivonatot, fő a biztos.
Azért ezt választottam mert ez volt a "legközelebb", jók a visszajelzések róla, könnyebb adagolni (50mg-ot nehéz lenne megfelezni), és ezt nem találtam meg 4 különböző hatóanyaggal feltüntetve. :DDD

8 hét overkill akárhogy nézzük, nem fog annyival többet hozni hogy megérje.

MMA87: Szerintem beöntés helyett inkább igyad azt a turmixot. :))

[ Szerkesztve ]

(#42870) kolosanyi válasza #47053824 (#42866) üzenetére


kolosanyi
veterán

Próbáld meg, hogy közepes ch, magas fehérje bevitel mellett növeled kicsit a zsír bevitelt. Én is érzékeny vagyok a magas ch bevitelre, úgy vettem észre, hogy erre jobban reagálok.

(#42868) Zomb€€
Kezdőnek ne rakj be felhúzást és a guggolással is óvatosan bánnék. A vállból nyomást hiányolom, valamint egy vízszintes húzó mozdulat se ártana, például invertált evezés, vagy evezés gépen stb. Az elején a lényeg, hogy megtanulja az izom érzetet, meg a technikát, nyugodtan lehet magas ismétlésszámmal dolgoztatni. Nagyon jó tanuláshoz ha izometrikus tartásokat is alkalmaz az ember, rögtön érezni fogja az izmot. A törzs is kimaradt a programból, legalább egy hídtartást rakj bele, mindjárt az elején szokja, hogy kell az is.

[ Szerkesztve ]

(#42871) BÁ Nutrition válasza #47053824 (#42866) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

még tudsz játszani azzal hogy kipróbálsz másféle edzésmódszereket, kreatint stb

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42872) _NCT válasza #65313280 (#42869) üzenetére


_NCT
őstag

Apádat! :DDD

(#42873) BÁ Nutrition válasza Zomb€€ (#42868) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha még nem járt terembe akkor 4 hét átmozgatással kéne kezdeni
ill nem ártana ha lenne normális segítője aki kijavítja a hibákat mert a tolódzkodáson kívül az összes gyakszinak meg kéne tanulnia a technikáját

csak heti 2 fér bele neki?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42874) #47053824 válasza kolosanyi (#42870) üzenetére


#47053824
törölt tag

Extra szuz oliva olaj megfelelo? Lenmagolaj sajnos nincs itt vagy draga...

BA: itthol edzek, mar van eleg sok felszerelesem, max nezek hozza valamit a fegyenc technikakbol.

(#42875) 11-oxo válasza kolosanyi (#42870) üzenetére


11-oxo
csendes tag

.....

[ Szerkesztve ]

(#42876) stickrs válasza Zomb€€ (#42868) üzenetére


stickrs
senior tag

szerintem kezdésnek:

fekvenyomás 3x12,
bic ruddal állva 2x12,vagy scot padon bic
tric letolás csigán 2x12,
mellhez húzás 3x12
guggolás 3x12,
vádli állva ha van gép,ha nincs,akk ülve 3x12
mellről nyomás 3x12.
lábhajlitás 2x12

hasat a többi napokon megbirja otthon is csinálni,sztem azzal felesleges az időt tölteni a terembe,ha csak 2x jut le.

Péter80 ha netről rendelnél házhozszállitással lenmagolajat,ugy is tul drága lenne? pl solio lenmagolaj 1700-1800 körül van literje..mondjuk nemtudom mennyi lenne a postaköltség. nem rossz az oliva se,de a lenmag jobb :)

[ Szerkesztve ]

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#42877) Because válasza Zomb€€ (#42868) üzenetére


Because
őstag

kicsit oylan mint egy starting strength-es program: [link]

(#42878) kolosanyi válasza #47053824 (#42874) üzenetére


kolosanyi
veterán

Persze, én salátán kifejezetten szeretem (kis citromlével). Aztán jó megoldás még a hal (saját olajában elrakott konzerv cuccok például nem túl drágák és szerintem finomak is), vagy a lenmag. Reggeli zabpehelybe például szeretem, de mondjuk van aki hülyét kap tőle.

(#42875) 11-oxo
:F

(#42879) _NCT


_NCT
őstag

Van aki edzés előtt éhgyomorra edz? kb 50 perce betoltam 80g zabpelyhet darálva + fehérjét, de kb úgy érzem lefordulok a székről, olyan álmos lettem, gondolom elkezdtem emészteni a cuccot. Így inkább délutánra csúsztatom az edzést, bár de. akartam letudni, de jobbnak látom nem elindulni, mert régen is így jártam és olyan voltam a teremben, mint a kivert lóf@sz, nem tudok koncentrálni, csak ásítozok/böfögök.

Elvileg ennyi zabpehelynek gyorsan fel kéne szívódni és nem kéne hogy gondot okozzon az emésztése, de úgy néz ki ez kib@szott velem rendesen. Mondjuk 40-50g Ch-tól is ugyanígy elkezd leragadni a szemem, azt érzem hogy összeesek olyan álmos vagyok.

9 órát aludtam szal az nem lehet gond, a cukrom is nemrég mérettem, az is okés.

[ Szerkesztve ]

(#42880) Zomb€€ válasza Because (#42877) üzenetére


Zomb€€
őstag

Na végre valaki kapizsgálja. ilyesmire gondoltam, de az a 3x5 nekem túl kevésnek tűnik.

MMA: Volt idő mikor reggel 6-ra jártam edzeni éhgyomorra, és teljesen rendben volt. Ha az agyadban kikapcsolod azt a faszságot, hogy "edzés előtt mindenképpen kell szénhidrát!!!!!444!!!!" akkor még jobban is mehet :U

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#42881) God Vazzeg válasza _NCT (#42879) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hőkezelted a zabpelyhet? :U

(#42882) szőröscica válasza _NCT (#42879) üzenetére


szőröscica
addikt

Én mindig viszonylagos éhgyomorra edzek.
Reggel az aerobot ébredés után tolom le, és délután/este szoktam edzeni, legalább 2 órányira az utolsó kajálástól. Máskülönben csak ásítozom.

(#42883) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

most vállaztam, még mindig erősödök :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42884) #47053824 válasza stickrs (#42876) üzenetére


#47053824
törölt tag

UK-ba sajnos nem ismerik annyira es 3500ert nem veszek fel litert...

(#42885) Silverr válasza _NCT (#42879) üzenetére


Silverr
aktív tag

Ha csak tehetem éhgyomorra edzek délelőtt. Hidd el sokkal jobb, csak egy két alkalom kell, hogy megszokd.

(#42886) freaghill válasza BÁ Nutrition (#42883) üzenetére


freaghill
őstag

Akkor ne zárjuk a topikot? :C

(#42887) _NCT válasza God Vazzeg (#42881) üzenetére


_NCT
őstag

Az mit jelent? Nem kezeltem én semmit sem rajta, ledaráltam, belenyomtam a fehérjegogszba, és 2 nagyobb húzásra megittam.

Zomb€€: lehet ezt kéne, edzések előtt mostanában pánikszerűen érzem azt hogy ennem kell, és ha nem tudok edzés előtt kajálni, már előre parázok, hogy nem fog jól menni. Mind1 hogy súlyzós edzés vagy box. Lehet erről kéne leszokni....

Sőt, valahol azt olvastam, hogy az se jó, ha van az edzés előtti pörgetőben bármilyen formában szénhidrát, mert belassít. Mondjuk nem hiszem hogy az a 6g cukor lassítana be ami pl Assault-ban van...

[ Szerkesztve ]

(#42888) Zomb€€ válasza _NCT (#42887) üzenetére


Zomb€€
őstag

Én is küzdöttem ezzel a problémával sokat, de legyőztem a démont.

Még hozzáteszem, hogy akkor ment legjobban az edzés (ami este 6kor volt) ha előtte nem is ettem szénhidrátot (értsd: rizs, krumpli, gabona), csak fehérjét + zőcséget.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#42889) God Vazzeg válasza _NCT (#42887) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én úgy szoktam hogy tálba belerakom, 2x annyi víz, majd 2-3 perc mikró, összerottyan, belekeverem a fehérjét, és megeszem mint a tejberizst. Ha nem hőkezelem akkor puffadok én is :K

(#42890) _NCT válasza God Vazzeg (#42889) üzenetére


_NCT
őstag

Jah én nem puffadok tőle, mióta normálisabb zabpelyhet veszek, hanem mondom elkezdtem emészteni, gondolom a vércukorszint is megugrott és olyan kómás állapotba kerültem, hogy 2 perc alatt el tudtam volna aludni, kb mozdulni nem tudtam, ilyen szédelgős kómás dolog.... Reggel mindig ez van, néha ha jól bekajálok, van hogy nap közben is.

Reggel akartam edzeni, de 10-től kb mostanáig értem el azt az állapotot, hogy elmúlt a rohadt nagy álmosság. Szóval nekem 2 óra minimum kell edzés és kajálás között, különben csak szenvedek edzésen, főleg ha kardio/aerob.

Zomb€€: régebben én is csak salátát toltam edzés előtt és valóban jól ment, csak féltem hogy leesik rólam az izom és azért iktattam be bőséges kajálást és CH-t edzés előtt.

Aztán most olvasom a sárgák is írják, hogy ha ennyire félek hogy bukom a Classic-ot, akkor edzés előtt BCAA-t toljak.

[ Szerkesztve ]

(#42891) BÁ Nutrition válasza freaghill (#42886) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

boozyk vagytok te mind :P

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42892) God Vazzeg válasza _NCT (#42890) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ha ennyitől ilyen állapotba kerülsz lehet egy terheléses vércukor szint mérés érdekes lenne :U

(#42893) kolosanyi válasza Zomb€€ (#42880) üzenetére


kolosanyi
veterán

A Starting Strenght lényege nem az izom elfárasztása, nem kifejezetten hipertrófia áll a középpontban. A folyamatos progresszió az, ami fejlődést okoz, de része a tudatos pihentetés is, van amikor csökkenti az intenzitást. Ha belegondolsz, ez kell is, mert csak az alapgyakorlatokkal operál, ráadásul heti háromszor, ami megterhelő az idegrendszernek. Ezért is alacsony a volumen. Ha ezt sok szériával csináltatod, az nem biztos, hogy egészséges, pláne nem egy kezdőnél. Valamint továbbra se tartom jó ötletnek, hogy mindjárt az elején guggolással meg felhúzással kezd, ez edzői felügyelet nélkül veszélyes. Én az elején elölguggolásokkal, aszimmetrikus, egylábas variánsokkal (pl bolgár guggolás), illetve hídtartással megedzeném a törzset, akár a többi gyakorlat rovására is, aztán jöhetnek a nagy súlyok. Na de mindegy, te tudod, vedd úgy, hogy nem is szóltam.

(#42894) _NCT válasza God Vazzeg (#42892) üzenetére


_NCT
őstag

Gondolom patikában olyat nem csinálnak....

kb 2 hónapja mérettem, kajálás után (direkt 2 szendvics volt fehérlisztből) 5mmol/l volt 2 órával, sima tesztcsíkos patikás módszer.

Mind1 indulok a terembe, mert az ujjaim már kib@szott izmosak lesznek nyárra.....

[ Szerkesztve ]

(#42895) God Vazzeg válasza _NCT (#42894) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem. Cukorbetegség diagnosztizáláshoz használják ezt a módszert.

(#42896) Champipi


Champipi
senior tag

Nekem is tök jól ment múltkor az edzés, amikor csak tökfőzeléket ettem pörkölttel ebédre. Tök friss és energikus voltam, szinte kívántam a konditermet kaja után fél órával.

Máskor meg ha direkt jl bezabbantok rizst, krumplit meg tömegelősebb kajákat, akkor úgy vánszorgok, mint egy sertés az udvaron. ;]

[ Szerkesztve ]

(#42897) Woodslave válasza _NCT (#42887) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én délutan edzek, úgy hogy nem ettem előtte semmit. Aznap :D

lehet ezért nem vagyok izmos. :U de az edzés qrva jó :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#42898) kolosanyi válasza Woodslave (#42897) üzenetére


kolosanyi
veterán

Rólad nem szokott leesni ilyenkor az izom? :F

(#42899) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#42897) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

és láttám már olyat aki ilyen fényevő volt és izmos lett?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42900) Sotho válasza beaR92 (#42859) üzenetére


Sotho
őstag

Szerintem meg tudod velük beszélni.
[link]

:D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.