Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42601) Zomb€€ válasza Sotho (#42600) üzenetére


Zomb€€
őstag

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#42603) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Visszatértem 100%-osan edzés terén. Semmi nem lesz most csak edzés-meló pihenés. Nyárra olyan formát hozok össze ami minimum 2x jobb lesz mint az eddigi legjobb :U :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#42604) szőröscica


szőröscica
addikt

Mell-tricepsz volt, most nem adta.
Meg másfél óra aerob, 45-45 perces leosztásban

(#42605) Sotho válasza Zomb€€ (#42601) üzenetére


Sotho
őstag

(#42606) _NCT válasza mocsanisi (#42603) üzenetére


_NCT
őstag

Ülj le a sarokba és várd meg míg elmúlik ;]

Nyárra én is virítani akarok valamit (lóvé úccse lesz). Ha kell drol-al, ha kell anélkül.

Most is melózok este 11-ig, takarítónéni megkérdezte előbb hogy:"te gyúrsz?" :D Mondom jah, szoktam tornázni :)

(#42607) nepszter1


nepszter1
addikt

jan . végén lesz egy fekvenyomó verseny a koleszok között mondom jelentkezek mi baj lehet , eddig
120kg 5 nyomtam bele kb mekkora lehet a maximumom ?

nem hiszem hogy 130 mert amikor olyan 95kg volt a szeriám megprobáltam és a 130kiment segítség nélkül

[ Szerkesztve ]

(#42608) freaghill válasza nepszter1 (#42607) üzenetére


freaghill
őstag

Attól függ. Ha nem vagy buzi akkor 200. ;]

(#42609) Dicker válasza nepszter1 (#42607) üzenetére


Dicker
őstag

130

(#42610) Silverr válasza nepszter1 (#42607) üzenetére


Silverr
aktív tag

132,5 ;)

(#42611) deniro2 válasza nepszter1 (#42607) üzenetére


deniro2
senior tag

42

(#42612) _NCT válasza nepszter1 (#42607) üzenetére


_NCT
őstag

Toldizsuzsi

(#42613) Zomb€€ válasza nepszter1 (#42607) üzenetére


Zomb€€
őstag

pampam

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#42614) kolosanyi válasza nepszter1 (#42607) üzenetére


kolosanyi
veterán

(#42615) szőröscica válasza nepszter1 (#42607) üzenetére


szőröscica
addikt

Sör

(#42616) #65313280 válasza nepszter1 (#42607) üzenetére


#65313280
törölt tag

Te gyúrsz amúgy?

(#42617) Dicker válasza kolosanyi (#42614) üzenetére


Dicker
őstag

Na akkor 135. Sokat nem tévedtünk. :))
Sok mindentől függ. Lehet ez 150 is, ha rákészülsz, meg előtte betárazol pár dolgot. :)

(#42618) nepszter1 válasza #65313280 (#42616) üzenetére


nepszter1
addikt

focizok

(#42619) freaghill válasza nepszter1 (#42618) üzenetére


freaghill
őstag

(#42620) _NCT válasza kolosanyi (#42614) üzenetére


_NCT
őstag

Arra nincs kalkulátor, hogy mikor leszünk izmosak???

(#42621) Silverr válasza _NCT (#42620) üzenetére


Silverr
aktív tag

Én holnap, kiszámoltam ;) :P

(#42622) penene


penene
őstag

Olyan kalkulator kene,ami a karmeretbol megmondja,h.buzi-e vagy. :O
Nektek biztos megvan,azert osztjatok. ;)

(#42623) kolosanyi válasza Dicker (#42617) üzenetére


kolosanyi
veterán

Gondolom ha megtanulod a poweres technikát, akkor hirtelen megugrik az eredményed, pedig nem is erősödtél még. Ebben nem vagyok jó, úgyhogy nem tudok róla semmit mondani.

(#42620) MMA87
Ahhoz nem kalkulátor kell, elég ilyen ételeket enned. ;]

[ Szerkesztve ]

(#42624) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ma megint tudtam emelni 180x3 volt a vége :) (5ik hét)
lassan úgy érzem ez az md jobb mint amilyen a régi volt :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42625) _NCT válasza BÁ Nutrition (#42624) üzenetére


_NCT
őstag

Azért ez nem semmi. :R :Y

(#42626) Silverr válasza kolosanyi (#42623) üzenetére


Silverr
aktív tag

Azért nem is irnak benne nagyon nagy hülyeségeket, jó ez a tiz étel :K
Csak ez a cím fáj :DDD

(#42627) BÁ Nutrition válasza _NCT (#42625) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nagyon relatív, de köszi
meg furcsa hogy nem dolgozok meg az "eredményért" :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42628) _NCT válasza BÁ Nutrition (#42627) üzenetére


_NCT
őstag

Azért nem a Tv előtt ülve jött az erő gondolom.

(#42629) deniro2 válasza Silverr (#42626) üzenetére


deniro2
senior tag

A fehérje alapvető fontosságú az izom számra, mert e nélkül nem növekszik. A tojás ráadásul fontos proteineket is biztosít a test számára...
A burgonya nagyon sok ásványi anyagot tartalmaz, melyek az izomszövet növekedést segítik. Ezenkívül fehérjét is szállít az izomépítéshez
Egy megerőltető edzés utána a gyömbér segít az izmoknak megpihenni. A sportoló gyorsabban regenerálódik (fitt lesz) és az izomláz is gyorsan eltűnik. Ezen kívül segíti még a vérellátást és az teljes izomzatot, így azok tápanyaggal való ellátása javul.

(cseresznye vagy mi a fax, mert csak képre telt - a szerk.) Nagyszerűsége abban rejlik, hogy számos antioxidánst tartalmaz, melyek elpusztítják a szabadgyököket és megakadályozzák az izmok károsodását, ami az erőltetett edzések során kialakulhat.

Igazi tudományos igényű cikk... :C

(#42630) BÁ Nutrition válasza _NCT (#42628) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az md-től jött kizárólag. szal nekem nincs benne szerepem hogy lassan 30 kilóval többet nyomok fekve mint egy hónappal ezelőtt

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42631) Unsign válasza BÁ Nutrition (#42630) üzenetére


Unsign
tag

Lehet indiszkret a kerdes, de leirnad, hogy hogyan epul fel a kurad, hogy akit erdekel tudja felezni az adagot? ;) Napi adag, pct.. stb. Egyebkent impozans fejlodes ilyen volumennel. (gondolom 100 felett jarunk) Grat! ;)

[ Szerkesztve ]

(#42632) rwin5


rwin5
őstag

(#42633) Unsign válasza rwin5 (#42632) üzenetére


Unsign
tag

dezsavu??? :)

(#42634) _NCT válasza BÁ Nutrition (#42630) üzenetére


_NCT
őstag

Én úgy értettem hogy akár 150-ig is eljutni nem 2 hónap alatt jutottál. Azért már van edzésmúltad gondolom, nem is kicsi. (múltkori Mr.Rik-es posztod alapján :D )

Engem a kúrán kívül az érdekel, hogy orvosi vizsgálatra hányszor szoktál menni, hogy minden rendben van-e?

[ Szerkesztve ]

(#42635) S e t h


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#42636) deniro2 válasza _NCT (#42634) üzenetére


deniro2
senior tag

1x éve edz, 2 méter, most éppen 130 kiló dagadt ;] és mondjuk úgy -ha nem akarok szemét lenni-, hogy kipróbált már ezt-azt... :)
Szerintem neked elsőre semmiképpen nem superdrollal kellene kezdened, bármennyire is impozánsak Bá eredményei. Dimetiles, így nem igazán májbarát, a tesztódat lecsapja, meg egyébként is mindenhol azt javasolják, hogy fokozatosan térjen az ember az egyre durvább cuccokra... Bár Mocsokmisinek is hiába ugattam, lenyomta és életben maradt, úgyhogy lehet kombinálni...
Szerintem azzal jársz a legjobban, ha elolvasod, amiket korábban linkeltem és nem ettől a pár embertől érdeklődsz itt, hanem nagyobb nemzetközi oldalakon elolvasod a számtalan beszámolót...

(#42637) _NCT válasza deniro2 (#42636) üzenetére


_NCT
őstag

Jah, én nem a kúrájára lennék kíváncsi, hanem az orvosi részére, mennyire vizsgáltatja magát. Én fosnék ettől, sztem lesz 1 év mire ki merem majd próbálni a drol-t amit Te is, előtte szeretnék utánaolvasni, pontosan hogy hat, mit csinál stb. Múltkor elolvastam a bibliát róla, de még más forrásból is tudakozok. No meg az én kemény fél éves edzésmúltammal még bőven ráérek erre, előbb a kajában akarom az arany középutat megtalálni.

Kúra részleteket úgyis privátban kérdezném. Mazsola vagyok én még ezekhez a cuccokhoz, még ha az általad linkelt épp csak "beugró" szinten is van. Itt már azért a "keménymag" jó része 5+ éve edz, én meg hol vagyok még hozzájuk képest....

Mondjuk néha úgy érzem ez a heti 5 edzés sok, de lehet csak rinyálok és majd hozzászokik a szervezetem. Néha úgy érzem túl gyorsan változtattam életmódot, tavaly július körül ugrottam bele a thai box-ba, kb 2 hónapja a súlyzós edzésekbe, előtte meg kb pinalegyezést csináltam, ahhoz lehet hasonlítani az "edzésmúltam".

Bár tudom, sz@r a genetikám, hagyjam a picsbe ;]

[ Szerkesztve ]

(#42638) GyurosAki válasza deniro2 (#42636) üzenetére


GyurosAki
tag

Nem szokott problémám lenni az angollal, de a javasolt cikkekben olyan kifejezések vannak, hogy jóformán semmit sem értek belőle... :(( Gyengébbel kezdeni? Ez egy 10es skálán kb hol van?

(#42639) BÁ Nutrition válasza _NCT (#42637) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nagyon szar a genetikád, kb a top 3ban benne vagy itt kinézetre. azt nem tudtam hogy csak fél éve edzel, mert kb akkor linkeltél képet amit láttam és ezek szerint nulla edzéssel verted az egész topicot szinte
:R
magyarul egy Janesz vagy akkor

privit meg írtam az előbbi kérdéseidre nagyjából

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42640) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#42639) üzenetére


Woodslave
nagyúr

be vagy baxva? :DD :F ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#42641) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#42640) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem ő az a srác akinek mindig a másik karján van a tetkó? :F ;]
meg jó izmos

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42642) rwin5 válasza _NCT (#42637) üzenetére


rwin5
őstag

fél év edzés után nyomni akarod? Grat..
Olvasd el a BB-s cikket is..

[ Szerkesztve ]

(#42643) deniro2 válasza BÁ Nutrition (#42639) üzenetére


deniro2
senior tag

Én nem találom a Janesz-tesó MMA-t, pedig kíváncsivá tettél... Amit töröltél, se kellett volna, szerintem teljesen rendben volt...

GyurosAki: szívesen segítek, ha valamit nem értesz, én Wood cikkeivel vagyok így, 10 perc szótárazás után inkább hagyom a picsába... :D
Itt van egy chart, nagyjából sorba rakva a prohormonokkal.

[ Szerkesztve ]

(#42644) Woodslave válasza deniro2 (#42643) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pedig folyton reménykedek, hogy valaki leírja végre mi a tökömről írnak bennük ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#42645) BÁ Nutrition válasza deniro2 (#42643) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem tudom akkor ki az, én MMA87re úgy emlékeztem hogy elég jól ki van pattintva, egyik karján van vmi tetkó, csak volt mikor tükörből fényképezte magát és basztattuk hogy hogy került át a másik oldalra hirtelen? :F ;]
de lehet akkor más volt. viszonylag ritkán jegyzem meg az újakat, Jojót is csak azért sikerült mert vagy 200 hátképet felrakott ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42646) Dicker válasza BÁ Nutrition (#42641) üzenetére


Dicker
őstag

Vékony közép, vagy könnyű súlyú alakja van, az arra jellemző vékony lábakkal. De rendes képet még nem tett fel, ha jól emlékszem.

(#42647) szőröscica válasza BÁ Nutrition (#42645) üzenetére


szőröscica
addikt

Tényleg, Jojóval mi lett, nem írkál már régóta. És macikos úr?

(#42648) deniro2 válasza BÁ Nutrition (#42645) üzenetére


deniro2
senior tag

Aszittem rákerestél és tényleg tudod kiről van szó... :D Szerintem Casanova váltogatta a tetkóit, de mindenkit én sem vágok...
Amúgy kép alapján én se nagyon tudom belőni az utóbbi 1-2 évből, hogy ki kicsoda, öreg vagyok és sokat iszok... :( :D Meg nagy mostanában a fluktuáció is. Az biztos, hogy Dicker kamuzik... ;] :)

joamilestoné: Jojónak lett nője, aztán azóta szarik mindenre... :)

[ Szerkesztve ]

(#42649) BÁ Nutrition válasza deniro2 (#42648) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tényleg, ő lesz az, akkor sorry :R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42650) GyurosAki válasza deniro2 (#42643) üzenetére


GyurosAki
tag

Rendben, köszi! Ezzel a cikkel elvagyok (csak egyszer kellett a google translate). Majd kérdezek. Egyenlőre böngészgetek az oldalon...
rwin5: Neked nagyon belevertek valamit a fejedben az SZTE-n... :U Linkeltem fentebb egy videót, figyelj arra, hogy mit mond az elején Tibor!
joamilestoné: jojo-t felvették egy komoly melóhelyre. (rettentően szorított neki az egész topik :D ) Gondolom azóta biztos kigyúrta magát, így már nem volt szükség kis csoportunkra :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.