Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42651) rwin5 válasza GyurosAki (#42650) üzenetére


rwin5
őstag

Mit is?

Nem tudom milyen videót linkeltél "Tiborról" gondolom Füzessy Tibi lehet, ő folytat elmélkedést a szteroid használatról a youtuben.. Egy videójában sem emlékszek arra, hogy arra bíztat, hogy fél év után nyúlj szervez, ahelyett, hogy igényes munkát belefektetve felépíts egy minőségi izomzatot..

[ Szerkesztve ]

(#42652) rwin5


rwin5
őstag

Tuti nem ismeritek ezt a magyar srácot, szóval találós kérdés: Szerintetek milyen idős?

(#42653) BÁ Nutrition válasza rwin5 (#42652) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

20

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42654) #65313280 válasza rwin5 (#42652) üzenetére


#65313280
törölt tag

19-20

(#42655) Dicker válasza rwin5 (#42652) üzenetére


Dicker
őstag

Még lelkes újonc lehet. 23-25? Éretlen a fizikuma.

(#42656) rwin5 válasza BÁ Nutrition (#42653) üzenetére


rwin5
őstag

:DDD 19, ti nagyon témába vagytok :D európa ifi bajnok 3. volt 2013-ban asszem, ismerem már ált sulis kora óta. Am én simán többnek mondanám, azért kérdeztem meg itt.. de akkor csak én tévedek ebből a szempontból. :R :C

(#42655) Dicker: Nem olyan újonc 45-6-os volt asszem full szárazon a bicepsze (erre azért a nyakam nem teszem rá)

Itt egy vid ha valakit érdekelne. Videón azért sokkal jobban látszik, hogy fiatalabb: [link to vid]

[ Szerkesztve ]

(#42657) Dicker válasza rwin5 (#42656) üzenetére


Dicker
őstag

A haja miatt néz ki öregebbnek, meg lehet kicsit le van terhelve. :))
Száraz szerintem nem volt még. :) Azt a kép alapján se sikerült túl jól összehozni, ahhoz évek kellenek, hogy sikerüljön. Vagy ez valami fitness kategória volt? Bár nem hiszem, nincs rajta fürdő nadrág.
Egyébként meg Mucsi Roland. A zinternetten minden fent van.

Szerk.:
Ja megelőztél. :)

[ Szerkesztve ]

(#42658) _NCT válasza BÁ Nutrition (#42645) üzenetére


_NCT
őstag

Ő Casanova lesz, sajnos én még félúton járok az ő formájához képest :D Csak ő is ceglédi, így lehetett a keveredés. Meg talán 1x-2x találkoztunk teremben, nem tudom, az arca ismerős, de ő idősebb korosztály mint én :)

Rólam még itt nem volt kép, de nem is lesz addig, amíg nem érek el egy kb Casa/Radnix-formát :D Szóval 3 év múlva találkozunk :) :R Jelenleg csak egy lelkes mazsola vagyok itt :)

rwin5: nembaj, hogy rohadtul nem ezt írtam, de gyere máskor is. Ha esetleg álmatlan éjszakát okoznék, hogy miért akarom fél év után nyomni, megnyugtatlak, NEM AKAROM! Majd ha kiaknáztam minden lehetőséget, és rohadtul nem fejlődök, akkor. De ez nem 2 hét múlva lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#42659) mocsanisi válasza BÁ Nutrition (#42624) üzenetére


mocsanisi
senior tag

És még életben vagy? :O te kis kokszmátyás hát hogy mersz egyáltalán a topicba írni ha nem vagy lájftájm naturál???

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#42660) venge válasza rwin5 (#42652) üzenetére


venge
tag

Én ismerem! Sőt! Ezt a fotót is én lőttem róla tavaly, az egyik szegedi bajnokságon. Sokáig nálunk edzett!

(#42661) BÁ Nutrition válasza mocsanisi (#42659) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez még naturálnak számít
buni csak arra írta hogy nem szabad használni amit a haverjai hamisítanak a pincében nem? :F
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42662) Kidus


Kidus
őstag

Gondolom nem mondok ujat vele, hogy a forumon tiltott ruha nelkuli embereket linkelgetni.
Az erintett postokat moderaltam, figyeljetek oda pls a jovoben.
Csirsz.

Assuming Control

(#42663) penene válasza Kidus (#42662) üzenetére


penene
őstag

Azok nem is emberek voltak! Kivéve talán Aurériót! ;]
Egyébként :K :R

(#42664) Stirbi


Stirbi
addikt

Sziasztok!

Egy érdekes kérdéssel fordulok hozzátok.

Ugyebár tejtermékek csökkentik az antibiotikumok hatását. A kérdésem az lenne, hogy a tejsavófehérje fogyasztása antibiotikum bevétele előtt hatással van-e az antibiokum hatására?

köszönöm

(#42665) God Vazzeg válasza Stirbi (#42664) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A felszívódásra van hatással, előtte ne igyál tejsavót.

(#42666) Stirbi válasza God Vazzeg (#42665) üzenetére


Stirbi
addikt

Utána néhány óra elteltével már mehet tejsavó ugye?

Egyébként teljesen átálltam arra, hogy vízzel igyam a tömegnövelőt/fehérjét, azelőtt írtam egy hülye mondatot, hogy olyan mintha kihugyoznám az egészet ha vízzel iszom, na abból az érzésből kifolyólag jött, hogy nem telítette a gyomromat, hanem egyből töltött vissza már rájöttem...

Egy kis muzsika!

[ Szerkesztve ]

(#42667) BÁ Nutrition válasza Stirbi (#42666) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te gyúrsz amúgy? :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42668) God Vazzeg válasza Stirbi (#42666) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Utána akár egy órával is mehet persze

(#42669) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

a zemberek márpedig buták mint a segg [link]
főleg ha újságírók
már tudom buni miért tartja magát újságírónak ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42670) Because válasza God Vazzeg (#42668) üzenetére


Because
őstag

olvastam a kivitelezés fontosságáról, ismétlésszámról és a többi maszlagról és akkor találom ezt a videót: [link]
ők már annyira profik és annyi kémia van bennük, hogy semmire se kell odafigyelni, vagy ami leírva vagyon csak félrevezetés, hogy sose érd utol őket :F

(#42671) God Vazzeg válasza Because (#42670) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Igen és nem. A szabályosság egy relatív fogalom, és nem is takarja pontosan hogy hogyan is kellene edzeni. Egy szabályos fekvenyomás pl nem a legjobb módja hogy megedzd a melled. Amúgy is mindenkinek máshogy jó egy mozdulat, más terhelés kell, más ismétlés szám. Nekik így a legjobb, hosszú évek alatt kitapasztalták. Én is máshogy edzek mint ahogy másoknak mondom hogy hogy csinálják. Ez ilyen, egy kezdőnek a szabályosság egészen más, mint egy haladónak vagy egy profinak.

Lehet összevissza volt a magyarázat, de nem tudom most hirtelen máshogy leírni :B

(#42672) BÁ Nutrition válasza Because (#42670) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:F hol látod szabálytalannak a gyakorlatokat?

a hátedzésnél az a lényeg hogy a hátadból húzzad, ezért használnak hozzá gurtnit, mert akkor nem kell annyira markolni a rudat, így normálisan rá tudsz koncentrálni a hátizomra.
ami esetleg neked rángatásnak tűnhetett az evezéseknél az azért olyan, mert egy bizonyos szint felett akkor tudsz vastagítani ha nagyon durván megterheled a hátizmot.
szerintem teljesen f*szán csinálták a gyakszikat. semmi hiba nem volt benne.

azzal nincs baj hogy nem értesz hozzá persze, senki se érthet mindenhez.
ill van bennük annyi kémia is hogy soha nem fogod utolérni őket, kb világbajnok mindkettő, de Kornél lehet érmes "csak" . nem emlékszem
SB bajnokok mindenesetre

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42673) Because válasza God Vazzeg (#42671) üzenetére


Because
őstag

és BÁ Nutrition

nekem tényleg csak rángatásnak tűnik az egész és amikor egy 30-40kg-al kevesebb srác csinálja ezt röhögnek rajta. én azt nem értem akkor minek az a sok szöveg a gyakorlatok kivitelezéséről.

[ Szerkesztve ]

(#42674) BÁ Nutrition válasza Because (#42673) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az a helyzet hogy ők nem úgy rángatják, max neked tűnik annak
aki ért hozzá az látja a kettő között a különbséget
ha majd elég tapasztalatod lesz akkor te is látni fogod.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42675) Dicker válasza God Vazzeg (#42671) üzenetére


Dicker
őstag

Azé' kell szabályosan végezni, hogy kialakuljon egyáltalán ott izom, ahol kell. Sokaknál teljesen el van úgymond sorvadva, amikor nekiállnak az elején. Arra egy komolyabb rántás nagy súllyal 99% sérülés.
Meg az is fontos, hogy érezd az izmaidat. Így a székben ülve is tudd őket megfeszíteni egyesével, akkor már van agy-izom kapcsolatod, és az csak a lassú koncentrált edzésnél alakul ki. Nekik már ez megvan, látszik is a gyakorlatokon, így mondhatni szabályosak.
Egyébként nekem se vált be az évek alatt a lassított felvételű edzésmód. Sokkal nagyobb hatást gyakorol egy szabályosan, de dinamikusan elvégzett gyakorlat, nagy súllyal. Persze a negatív szakasz ilyenkor is lassabb kell, hogy legyen. Általában egy fekvenyomás is 2-1 másodpercekkel működik, a klasszikus 5 másodperc helyett, ami a súly növelésével egy bizonyos szint után emelkedik. Emellett léteznek a szuperlassú edzések is, na annak se vettem hasznát. Hiába tartottam meg, hiába engedtem 10-15 másodpercekig egy ismétlést, nem lett még kellemes izomlázam se.

Szerk.: Azért Kornél hajlamos elcsalni a gyakorlatokat. :))

[ Szerkesztve ]

(#42676) hrvp válasza BÁ Nutrition (#42669) üzenetére


hrvp
aktív tag

Azért mert a trollfoci elterjesztette ezt a mennyei bajnokság dolgot, attól még az mb2 az a megye 2, fődet rá az ilyen cikkírókra.

(#42677) #89874944


#89874944
törölt tag

Üdv!
De rég jártam erre :D látom azért még vannak régimotoros arcok :DDD mi az aktuális slágerkox? :D vmi jóféle kreatint tudtok ajánlani? szájtek, bájotek off ;]

(#42678) BÁ Nutrition válasza #89874944 (#42677) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a szájtek a legjobb mert még a nők is ilyen férfias állatokká válnak tőle [link]

te gyúrsz amúgy? :F
;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42679) Ijk válasza BÁ Nutrition (#42672) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem az számít ki mekkora súllyal, hogy edz hanem hogy mennyire izmos. ;]

Egyébként pár hónapja elmentem kicsit abba az irányba hogy nagyobb súly, több pihenő. És megint az a baj hogy semmi eredménye, sőt a mellem speciel szarabb lett mint amikor még a kisebb súlyokkal nyomtam. Most megpróbálom hogy váltogatom a nagyobb súllyal és a kicsivel pumpálós edzéseket. Hátha vegyesen hatékonyabb, mert a nagy súlyokkal inkább visszafele esek, a pumpálással pedig megrekedtem.
Húzódzkodással sem jutok egy tapodtat sem előre, 4-5 ismétlés és vége.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#42680) 11-oxo válasza BÁ Nutrition (#42678) üzenetére


11-oxo
csendes tag

:C :D

(#42681) BÁ Nutrition válasza Ijk (#42679) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

van ahol meg csak a súly számít
Berecki azért elég nagynak számít szerintem magyar viszonylatban, meg amúgy is

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42682) #89874944 válasza BÁ Nutrition (#42678) üzenetére


#89874944
törölt tag

sejtettem hogy semmi szakmaira nem számíthatok :D látom kondi helyett inkább szoliba jársz ... szép negró lettél ;] nem gyúrok, bodzát szedek... meg virágot :DDD
megvan már az 50es virgács? ;]

[ Szerkesztve ]

(#42683) BÁ Nutrition válasza #89874944 (#42682) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

májprotein a slágermárka
a bodzázás jól fizet, vásázol is mellette?

50 akkor szokott lenni ha diétázok ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42684) #89874944 válasza BÁ Nutrition (#42683) üzenetére


#89874944
törölt tag

és ehhez a májdologhoz mit kell még szedni? ;]
no no, a vás már nem divát, álomínium gyere be :D

(#42685) GyurosAki válasza BÁ Nutrition (#42669) üzenetére


GyurosAki
tag

Átverte az országot? :F Én inkább ezen akadtam fent. Annyian remélem nem nézik :D

(#42686) BÁ Nutrition válasza #89874944 (#42684) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

fehérjét, de vigyázni kell mert sok benne a protein, így csak napi kétszer
edzés előtt és után

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42687) baluka6 válasza BÁ Nutrition (#42681) üzenetére


baluka6
aktív tag

És ez a Berecki mennyire naturál? Mert elvileg kb 5 éve edz, ahhoz képest tényleg elég komoly felépítése van...

(#42688) xcds válasza baluka6 (#42687) üzenetére


xcds
őstag

Naturál? Ne káromkodj. :DDD

(#42689) GyurosAki válasza baluka6 (#42687) üzenetére


GyurosAki
tag

Remélem nem ébresztelek fel az álmodból, de kb ilyen egy tiszta versenyforma:Naturál testépítés Nem mondom, hogy aki ennél nagyobb azok közül midenki tol valamit. Ja de Persze itt sincs teszt... És a mikulás sem létezik.

(#42690) hrvp válasza BÁ Nutrition (#42669) üzenetére


hrvp
aktív tag

"TrollFoci
Most hívták fel erre a srácra a figyelmünket, aki szerepel az egyik kereskedelmi tévé valóság showjában. Na, ezt tulajdonképpen lesz@rjuk, de nézzétek csak meg a 2009-es statisztikáját: 1 meccsen 16 gólt szerzett, hatszor kapott sárga lapot, ja és mindezt csereként tette... "
:C

(#42691) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
ez nagyon komoly ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42692) xcds válasza BÁ Nutrition (#42691) üzenetére


xcds
őstag

Ha ide írta volna, ki lett volna szívva a szép piros vére. :DDD

(#42693) Dani82


Dani82
senior tag

Na ma edzettem almaim termeben az oxygen naphegy-ben.
6-7000ft a napijegy es 45 korul a havi.
Hat tok csalodas volt, egy full atlagos edzoterem life fitness gepekkel, semmi extra gep, sot rendes peck deck pl. nincs is...
A wellness resze nem rossz de edzeni biztos nem jarnek ide ennyiert, mert semmi olyat nem nyujt ami indokolna ezt az arat.

(#42694) freaghill válasza GyurosAki (#42689) üzenetére


freaghill
őstag

És az aki a bicójára hegyként tekint?

(#42695) BÁ Nutrition válasza baluka6 (#42687) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]
elvileg kb 8 év az az 5 ;)
ill 4 éve versenyez is

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42696) freaghill


freaghill
őstag

Kb. 10 nap van vissza az Arthroxonból és eddig nem segített. Pápának meg kéne kezdenie az aggódást?

(#42697) BÁ Nutrition válasza GyurosAki (#42689) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

van naturál testépítés
ifbb magyar bajnokságra kell menni
kategóriánként van 1 vagy 2 ember. szal felesleges kogszolni mert majdnem biztos hogy egyedül leszel a kategóriádban így testépítő magyar bajnoknak mondhatod magad a legnagyobb világszervezetnél
[link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42698) Koczó93 válasza freaghill (#42696) üzenetére


Koczó93
őstag

Ha hoz is változást, több hónap alatt legalábbis ezt mondják :D

(#42699) stickrs válasza freaghill (#42696) üzenetére


stickrs
senior tag

utána próbáld ki az animal flex-et,nekem pár hét alatt elég jól helyrehozta a vállam.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#42700) GyurosAki válasza xcds (#42692) üzenetére


GyurosAki
tag

Lehet ezért fejezte úgy be, hogy: "Még egyszer köszönöm mindenki válaszát és hogy nem oltottatok." Esélyes, hogy gyakorikérdések előtt itt is kérdezett :DDD
Dani: Ebben a 6-7000ben benne van, hogy eljönnek érted és hazavisznek? :D
freaghill: Ahhoz meg tudatmódosító kell ;]
BÁ: Kólásüveg vállúaknak is van külön kategória? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.