Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41551) Woodslave válasza God Vazzeg (#41550) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ;] ja legalább ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#41552) Sholom válasza Dani82 (#41528) üzenetére


Sholom
tag

Nincs ezzel baj szerintem, engem pl. nem erdekel mas mit gondol, o dolga. Nem akarok meggyozni senkit.

Amugy az IT-sek meg szemuveges, pattanasos Billgates-ek (szigoruan fiatal koraban) akiknek nincs nojuk es sztarvarsz/trek fuggok. :D

(#41553) freaghill


freaghill
őstag

Ez a hozzászólás tetszett viszont a cikkből:

'Egy omegahím számára kifejezetten nyomasztó lehet egy alfahím közelsége. Az érzékeny kis egó védelmére a leghatásosabb eszköz, ha félelmünk és irigységünk tárgyára sztereotípiákat aggatunk.
Nézzük a legnépszerűbbeket:
– Buta.
– Miért? Ha valóban létezne olyan anatómiai összefüggés, miszerint az agyi szürkeállomány és a vázizomzat fejlettsége fordítottan arányos egymással, a csenevészek szükségszerűen mind lángelmék lennének.
– Agresszív.
Erőszakos szituációk elkerülésének a leghatásosabb eszköze egy megfelelő fizikum, talán ezért látni a konditermekben annyi barátságos, csendes, jámbor óriást.
– Börtöntöltelék.
– Senkin sem uralkodnak el bűnözői hajlamok csak azért, mert elkezd edzeni, sőt, ideje sincs a bandázáshoz.
– Nem áll fel neki.
– Dehogynem! Sőt, az egészséges táplálkozás és rendszeres testmozgás kifejezetten jó szexuális teljesítményt tesz lehetővé.
– Igazából nem is erősek.
– Kézbe kell venni a súlyzóikat, lesz meglepetés!
A végén pedig az aduász:
– Én is lehetnék ilyen, ha ezt vagy azt szednék.
– Persze hogy lehetnél. Ha letennéd a cigit, piát. Ha éjszakánként nem buliznál, hanem aludnál. Ha gyökeresen változtatnál a táplálkozási szokásaidon. Mellékesen pedig hosszú éveken keresztül edzenéd a tested heti 4-5 alkalommal.'

(#41554) Casanova*


Casanova*
veterán

undorítóóóó!!! :(((

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#41555) gooool válasza God Vazzeg (#41526) üzenetére


gooool
őstag

Most érezzem az iróniát vagy vegyem komolyan? :B

Lipton:
Tudom, álmodik a nyomor, de azért a remény... :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#41556) BÁ Nutrition válasza Casanova* (#41554) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

vótmá ezis

gool: szerintem megdícsért csak nem akarta hogy elbízd magad :B

egyéb gyúrós téma:le akartam menteni a windóz renceremet acronis trueimage boot cd-vel
de azt mondja trial verzió és nem lehet
ha visszaállítom a renceridőt akkor bootolás után miért nem lehet vele megtéveszteni? ha cdről indítok akkor gondolom a cd-n lévőfájl idejét tudja a rencerhez hasonlítani.

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41557) Mikuland


Mikuland
tag

Szép napot!
Senki nem tett fel izmos képet magáról? Akkor nem olvasok vissza.
Viszlát! :DDD

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#41558) gooool válasza BÁ Nutrition (#41556) üzenetére


gooool
őstag

Attól nem kell félni. :DDD

Ma suli közben tejfölö-sajtos-fokhagymás lángos és palacsinta atta. ;]

Üdv, Balázs

(#41559) freaghill válasza gooool (#41558) üzenetére


freaghill
őstag

Adja a diétás étrend ahogy látom :DD

Mikuland: Akarsz látni izmos embert? Felrakok akkor egy képet ;]

[ Szerkesztve ]

(#41560) Dicker válasza Mikuland (#41557) üzenetére


Dicker
őstag

Anuta fényképezte kar edzés után:

A MiszteRik

(#41561) kolosanyi válasza Dicker (#41560) üzenetére


kolosanyi
veterán

Bazz... :DDD

(#41562) Yeffy válasza BÁ Nutrition (#41537) üzenetére


Yeffy
veterán

biztos vagy te ebben?
képet! ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#41563) Yeffy válasza freaghill (#41553) üzenetére


Yeffy
veterán

itt a lényeg :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#41564) Radnix válasza Dani82 (#41528) üzenetére


Radnix
senior tag

Annyira benne van a témában, mint én az Amazonas környékén élő mérges pókok szaporodási szokásaiban :(

(#41565) God Vazzeg válasza gooool (#41555) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Meg vagy dícsérve :R

(#41566) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Valaki próbálta már ezt esetleg? Tapasztalat?

(#41567) kenwood3 válasza lsebestyen (#41566) üzenetére


kenwood3
őstag

:DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#41568) GyurosAki


GyurosAki
tag

[link]
lsebestyen: A csávó annyira fegyenc, hogy még a szappant is leejti csak izmos lehessen ;]

(#41569) Dexar007 válasza lsebestyen (#41566) üzenetére


Dexar007
veterán

Megkérdezzük a nyulat?Hátha..? ;]

Give me your cum,bull!

(#41570) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Szuperszettben hátaztam. Atta! :)

(#41571) Koczó93 válasza lsebestyen (#41566) üzenetére


Koczó93
őstag

Valld be hogy te voltál. :D
Viszlát! ;]

(#41572) szőröscica válasza Dexar007 (#41569) üzenetére


szőröscica
addikt

Igen!

(#41573) Woodslave válasza lsebestyen (#41566) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lehet ez a titkuk a sitteseknek? :Y Mondjuk van pár izmos buzi is :U :D De ha ez így lenne, akkor a nők izmosabbak lennének mint a férfiak ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#41574) Ti Bo válasza lsebestyen (#41566) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Már megkezdték a gyűjtés szervezését a srác számára...... :DDD :DDD Bár az ilyennek egy agyátültetés kellene... :O :W Az egyik BBTV adásban mondta valamelyik magyar testépítő srác, hogy sokan még a sz@rt is megennék ha elhitetné velük valaki, hogy attól nőnek.... Tudatlanság a köbön.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#41575) Rabbitf_24 válasza lsebestyen (#41566) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Ha valaki próbálta is, a tapasztalatokat NE ossza meg pls. :D ;]

(#41576) gooool válasza God Vazzeg (#41565) üzenetére


gooool
őstag

Köszönöm igazán! :R

Akiről anno tettem említést, hogy suttogott a stana-ról az egyik medvével, mindig akkor jár edzeni amikor én. Nos azt nem tudom mennyire és mire hat leginkább a cucc, de hogy azóta agresszívan néz, még egosabb és erőben megdobta a cucc nem sok mindent tud felmutatni...Na jó, két hete megtanították a többiek hogyan kell lábazni. (nem vicc :DDD )

freaghill:
Hát-váll edzés közben szinte éreztem, ahogy a lángos és a palacsinta izommá alakul. ;]

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#41577) kolosanyi válasza gooool (#41576) üzenetére


kolosanyi
veterán

"Hát-váll edzés közben szinte éreztem, ahogy a lángos és a palacsinta izommá alakul."

Valamit nagyon tudsz, mert nálam nem edzés közben épül az izom. ;]

(#41578) gooool válasza kolosanyi (#41577) üzenetére


gooool
őstag

A francba... :(( Azt hiszem át lettem b@szva...
(Egyébként jogos, de hibázni emberi dolog. :D )

Üdv, Balázs

(#41579) Ijk válasza Woodslave (#41573) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jártam egyszer Állampusztán, a sittesek vonultak ki kapálni, lógott a seggükön a nadrág, kb. a legnagyobb lehetett 60 kiló.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#41580) Ti Bo válasza Ijk (#41579) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Itt nálunk Szegeden a csillagban, van pár nagyon komoly méretű emberke.... :D Persze ott is vannak vékonyak.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#41581) Ijk válasza Ti Bo (#41580) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ott lehet netezni is? :F

;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#41582) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] ;]

Ijk: lehet csak a négerekre igaz :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#41583) Ti Bo válasza Ijk (#41581) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Még nem jártam ott szóval nem tudhatom... :D Kolléganő férje ott dolgozik mint fegyőr.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#41584) Tyer válasza Ti Bo (#41580) üzenetére


Tyer
őstag

20 év alatt ki lehet b@szni magát az embernek, ha nincs más dolga... És még az adüóófizetök fizetik is a szállást kaját, stb...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#41585) Ti Bo válasza Tyer (#41584) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Persze, így van. És durván csempészik be a motyót is! :DDD

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#41586) Tyer válasza rgyorgy (#41456) üzenetére


Tyer
őstag

Leszedtem, elég jónak tánik, még tesztelem mennyit fogyaszt, de lehet marad...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#41587) kolosanyi válasza Ijk (#41579) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én is csak nagyon vékonyakat láttam eddig.

(#41588) SchumiBácsi

Na újra hali!

Összeállítanák és kipróbálnék egy vitamin és ízületvédő kombót is a fehérje mellé.
Ezeket néztem hirtelen:

Vitamin: 120db/60nap 3800HUF

Ízületvédő: 100db/25nap 3700HUF

Fehérje: 2350g/78nap 14000HUF

Mi a véleményetek 1ébként a Scitec termékekről/gyártóról? Aki használta őket mennyire elégedett, venne még belőle vagy soha többet? Ha érdemesebb más gyártótól venni írjátok meg a nevét és összeállítok abból egy hasonló "formulát".

Szénhidráton vacakolhatnék még, de sztem az jön amúgy is 1éb forrásból, így egyelőre nem foglalkoznék külön vele.

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#41589) freaghill


freaghill
őstag

Arthroxon kúrát hányszor kellett azoknak itt csinálni, akinek szar volt akármilyen izülete?

MMA87: Tegezz.. :o

[ Szerkesztve ]

(#41590) _NCT válasza SchumiBácsi (#41588) üzenetére


_NCT
őstag

Szerintem ez magáért beszél :)

freaghill: neked is a fentit tudom javasolni :)

Komolyra fordítva meg, Arthroszar nekem lóf@szt nem ért, ellenben ha már itt a reklám helye, akkor Animal Flex-et tudom javasolni, 2 hét után érezhetően jobb lett tőle az akkori térdfájdalmam. Immáron 3. bödönömet veszem, mert teljesen elmúlt a fájdalom a térdemből és hogy ne jöjjön elő mégegyszer. Viszont már nem minden nap fogom tolni, minden 2. nap csak.

[ Szerkesztve ]

(#41591) Dani82 válasza freaghill (#41589) üzenetére


Dani82
senior tag

:D

(#41592) freaghill válasza _NCT (#41590) üzenetére


freaghill
őstag

Konkrétan neked mivel volt bajod? Illetve mikor fájt?

(#41593) _NCT válasza freaghill (#41592) üzenetére


_NCT
őstag

Bajom az sok mindennel van... Térdemnél a szalagot valószínű meghúztam, vagy a f@sz se tudja, nem voltam vele orvosnál, de kattogott mint az állat, fájt vagy egy hónapig. Kb 5 hónapja volt, balett edzésen szarul fordultam. Azután minden rossebet kipróbáltam, az általad említett slágerterméket is, de nem ért semmit.

Aztán 3. hónaptól elkezdtem tolni a Flexet, utolsó próbaként, na akkor már a 2. héten éreztem h fasza lesz, enyhült a fájdalom, tudtam lábazni, guggolni, szakítani, meg egyáltalán rálépni.

Aztán most az 5. hónap környékén eljutottam oda, hogy reggel ha jövök le a lépcsőn, már akkor sem fájnak az ízületeim. Ropogásokon szerintem nem sokat fog segíteni, a vállam ugyanúgy ropog, sztem ez genetika. ;]

Egyénenként eltérő ez is. Ha nem edzettem volna, tuti hamarabb gyógyulok, de a topik mottója: HáCé.

[ Szerkesztve ]

(#41594) freaghill válasza _NCT (#41593) üzenetére


freaghill
őstag

Én eddig csak sima Joint-Xet nyomtam, de semmi.

Nekem is a térdemmel van probléma, de hál' God Vazzeg-nek nekem akkor mikor behajlítom, és egy bizonyos pontnál van hogy ropog elég csúnyán és akkor fáj is. Minél többször csinálom annál szarabb. Ebből következik, hogy a guggolás az nálam kimarad :(

(#41595) mycso válasza _NCT (#41590) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Én eddig ezt ettem: [link] + [link]

Viszont fehérjéből most én is ezen gondolkodom. Viszont javasolhatnátok hozzá, valami scitec-es kreatint (szintén kapszulás megoldás érdekelne).

más: annó animal pump-ból letoltam egy ilyen adagot, na ez durva volt nagyon: mentem akar' a terminátor.
Viszont úgy felment a vérnyom ásom, hogy csak na. Aztán utána olvastam, hogy sokan a piros kapszula nélkül szedik, így nincsenek vérnyomás problémák. De azóta inkább hanyagolom, pedig az érzés/erő/bedurranás amit adott, az nem volt semmi.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#41596) Dexar007 válasza SchumiBácsi (#41588) üzenetére


Dexar007
veterán

A scitec termekek a legjobbak a vilagon,en is csak ilyet szoktam hasznalni,meg a bunni is. Nem lehet vetetlen,hogy Magyarorszag piacvezeto tapkieg. markaja.

Give me your cum,bull!

(#41597) _NCT válasza freaghill (#41594) üzenetére


_NCT
őstag

Nem akarom tudni mit perverzkedtek God-al ;]

Térded külső vagy belső felén van a problémád? Nekem belső fele fájt jobban, volt hogy lépcsőn felfelé csuklott a lábam. Ahogy utánaolvastam, a szalagok ha megnyúlnak azok tudnak ilyet okozni.

Nézzél youtube-on ilyen fizikoterápiás gyakorlatokat, 1-2 alkalom után jobb volt.

[ Szerkesztve ]

(#41598) Ti Bo válasza SchumiBácsi (#41588) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Bodybuildingbolt.hu-n nézz szét ott jóval olcsóbbak ezek. Esetleg Fitbuilder, náluk is vannak jó akciók.

[ Szerkesztve ]

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#41599) Dicker válasza SchumiBácsi (#41588) üzenetére


Dicker
őstag

Ezek gyenge termékek. Vagy többet szedsz belőle, vagy mást. Én végig próbáltam a sciteces i.védőket, az arthroxon hatott később napi 10 szemmel, a többi nem...

(#41600) BÁ Nutrition válasza Dicker (#41599) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:Y :O

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.