Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42101) SchumiBácsi válasza -secret- (#42097) üzenetére

Kezdésnek ismerj meg valamennyi gyakorlatot. Ha az edzés lefedettsége közelít a 100%-hoz remélhetőleg mihamarabb, és sallangoktól mentes étrend estén ha nem rohansz 1évig elvagy minden kiegészítő cicoma nélkül.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#42102) SchumiBácsi válasza freaghill (#42049) üzenetére

A paraszterőről annyit, hogy fater beszámolója szerint a "mellre vétel és nyomás" gyakorlatban 55kg-ot ért el, amikor edzett és fiatal volt és hogy akkor micsoda nehéz dolgok voltak, és az én edzésmódszereim az övéihez képest piskóta...

Na akkor teszteljünk egyet alapon, kipróbáltam a gyakorlatot amit sose csináltam még, 20kg majd 40kg is egész könnyen felment. Súlyban nem mentem tovább, mert szeretném ha a karom/hátam később is használható lenne, de az biztos hogy ha kezdettől fogva csinálom ezt is, akkor már ma 60-80kg is biztonságosan menne sztem. Úgyhogy a paraszterő az parasztvakítás inkább ;]

Helyette sokkal lényegesebb az állóképesség és ez az ami a gyúrás során ha mind több izom jön, úgy az állóképesség csökken. Ezért kell/ene állóképesség tréningeket is nyomni, sokan nem nyomnak és persze hogy meghalnak ha egy monoton ismétlődő munkát kellene csinálni.

Én szerencsésnek mondhatom magam, mert mindig volt és van is fizikai munkám, így a gyúrás nem vett vissza a staminából, de erőt annál inkább adott és sok hasznát is veszem.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#42103) BÁ Nutrition válasza SchumiBácsi (#42102) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hány kiló vagy?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42104) Tyer


Tyer
őstag

Szégyellem bevallani, de nézem ezt a szart....
Ma bekültözik egy baromira kigyurt állat, aki elégedett a testével.
Szerintem Rik az... :Y Pont olyan sexy a teste :DDD

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#42105) freaghill válasza BÁ Nutrition (#42103) üzenetére


freaghill
őstag

Akarod kérdezni: te amúgy gyúrsz? :F

Tyer: Mikó adják?

[ Szerkesztve ]

(#42106) penene válasza -secret- (#42097) üzenetére


penene
őstag

Szerintem nem. Elleszel nélküle is jó darabig. Ha majd egy idő után megismered a gyúrást, és megtetszik, és hosszabb távon nyomod, akkor lehet rajta gondolkodni. Ne a kiegészitők használjanak téged, hanem te használd a kiegészitőt! :)

(#42107) Dicker válasza SchumiBácsi (#42102) üzenetére


Dicker
őstag

A paraszterőt sokan csak mondják magukra, de nem fedi a valóságot. Sőt azt sem tudják mi az. Louis Cyr-ban volt paraszterő, az 45 kilót kitartott karonként oldalra, meg 56-os bicepsze úgy 150 éve.
Azt az 50-55 kg-t egy kezdő a földről indítva meg tudja csinálni. Ahhoz még izmosnak se kell lenni. Persze mindenki apukája a legerősebb, ez vitathatatlan. :))

(#42108) SchumiBácsi válasza BÁ Nutrition (#42103) üzenetére

Cula nélkül 85-88kg körül játszik. A teljesítményeim biztosan szarok, de hobbiszinten gyúrok így nem várok sokkal többet ennél. De bírom a sok begyepesedett főleg idős korosztálybelit, hogy amit ők anno csináltak na az volt a valami, ma meg nincs lof*sz sem.

Ilyenkor szeretem kiverni a biztosítékot náluk azzal, hogy nem kellett volna annyi mindent feltalálni a meló könnyítésére, és még mindig marokmarcsával csinálnánk mindent az erőgépek helyett ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#42109) _NCT


_NCT
őstag

Cool-TV- Terminátor.

Basszus Arnold még 50 év múlva is bálvány lesz szerintem. Fejlődhetnek akárhova a testépítők....

(#42110) Dani82 válasza Tyer (#42104) üzenetére


Dani82
senior tag

En is neztem... az a kemeny hogy annyira utalom istenes bencetmint a szart de ezek mellett a legalja veglenyek koozott egy feludules amikor konferal

(#42111) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Mostanában egyre több kaja után puffad a gyomrom, és úgy tűnik mindegy, hogy szemét vagy tiszta kaja.
Ha valakinek volt hasonló gondja, mit tud javasolni? Valami enzim-keverék jól jönne?

(#42112) xcds válasza Blackhole13 (#42111) üzenetére


xcds
őstag

Eszel vmi kiegészítőt?

(#42113) Blackhole13 válasza xcds (#42112) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Myproteines fehérjét, azt jól emésztem, viszont meglepő módon a scitec mega daily one után is rossznak érzem sokszor.

(#42114) kolosanyi válasza Woodslave (#42069) üzenetére


kolosanyi
veterán

"a 10-30mp feszülési idő hipertrófia céljából kevés"
Én általában váltogatom. Egy ideig robbanékony ismétlések, rövid feszülési idő, utána lassú, holtpontokon kitartott, koncentrált végrehajtás... Itt is úgy vélem, hogy a változatosság a legjobb.

(#42081) penene
Hú de utálom azt én is. :D

(#42115) xcds válasza Blackhole13 (#42113) üzenetére


xcds
őstag

Először próbáld ki nélkülük sztem.

(#42116) kolosanyi válasza Woodslave (#42069) üzenetére


kolosanyi
veterán

Na, szar kolinet, azt hittem nem küldte el, azt de...

[ Szerkesztve ]

(#42117) BÁ Nutrition válasza Blackhole13 (#42111) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

neked mi a tiszta kaja?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42118) Predator2


Predator2
addikt

Helló

A segítségeteket szeretném kérni. Remélem jó topicba írok.

Sajnos nagyon vékony srác vagyok. A versenysúlyom évek óta 63kg.
Szeretnék rajta változtatni.

Nincs a környezetemben edzőterem stb... falun lakom így csak a házi megoldások jöhetne szóba. Beszereztem egykezes súlyzókat és elkezdtem "foglalkozni" velük.

Abszolút kezdő vagyok a témában nézzétek el ha butaságot kérdezek.

Az első napi súlyzózás után majd leszakadnak a karjaim és alig bírom őket behajlítani is.

A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor rá kell gyúrni még, vagy ilyenkor meg kell várni míg elmúlik az izomláz?
Ti hogy csinálnátok a helyemben? Mit tanácsolnátok egy hozzám hasonló vékony srácnak?

Első sorban a kezeimen szeretnék sürgősen javítani mert azok katasztrofálisak. Már ha egyáltalán lehet így "külön-külön"

Köszönöm előre is.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#42119) adam432 válasza Woodslave (#42059) üzenetére


adam432
tag

Dettó... nekem 1-2 perc telefonálástól már úgy bepukkan a deltám, h kezet kell cserélnem... ;]

„Si vis pacem, para bellum.”

(#42120) szőröscica válasza Predator2 (#42118) üzenetére


szőröscica
addikt

Nézd meg a topik címét!

(#42121) BÁ Nutrition válasza Predator2 (#42118) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

első hszben találsz válaszokat

de bevállalom pár mondatban ;]
ha most kezdtél csak edzeni akkor csak fokozatosan kell hozzászoktatni az izmokat az ilyen jellegű terhelésekhez, mert könnyen megsérülhetsz, ínhüvelygyulladást összeszedhetsz stb
szal semmiképp ne terheld újra addíg míg nem jön helyre, ill míg párszor nem olvastad el amit kell

másik igen fontos dolog hogy ez több éves vagy akár évtizedes munka amire vállalkozol, szal nem biztos hogy annyira akarod te ezt :)
ha mégis akkor kezdésnek kb 1,5 hónapot minimum átmozgatással kell töltened
+még1x leírom hogy első hsz
kitartás! de otthon úgyis megunod :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42122) penene válasza BÁ Nutrition (#42121) üzenetére


penene
őstag

A koxos trükköt csak holnap mondd el neki, ha már lesz rutinja. ;]

(#42123) BÁ Nutrition válasza penene (#42122) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az melyik? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42124) Blackhole13 válasza BÁ Nutrition (#42117) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Csirke-rizs-zöldség. Ha variálom a zöldséget, vagy hal van a csirke helyett akkor sem az igazi.
Ráadásul nincs szó brutális mennyiségekről, nincs grammra belőve, napi 4 csirkerizs legyen meg és annyi.

(#42125) BÁ Nutrition válasza Blackhole13 (#42124) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

próbáld meg pulykával
vércsoportdiétáknál vannak ilyen különbségek.. asszem Bubbi magyarázta anno hogy neki mennyivel jobb volt egyik mint a másik. nekem tök mindegy, de ő Jersey tejen élt má akkor :D

vagy másik zőccséget. majd Dicker megmondja ;)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42126) kolosanyi válasza Predator2 (#42118) üzenetére


kolosanyi
veterán

"csak a házi megoldások jöhetne szóba. Beszereztem egykezes súlyzókat"

Akkor már csak egy húzódzkodásra és tolódzkodásra alkalmas rúd/állvány kell és mindened megvan a minimalista edzéshez.

"A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor rá kell gyúrni még, vagy ilyenkor meg kell várni míg elmúlik az izomláz?"
"Első sorban a kezeimen szeretnék sürgősen javítani mert azok katasztrofálisak."

Először is ne csak karra eddz, hanem mindenre. Heti 3 teljes testes edzés, összetett gyakorlatokkal teljesen jó az első hónapokban (akár később is). Az elején ne vid túlzásba az intenzitást és a volument, mert nem tudsz regenerálódni.

(#42127) Dicker válasza BÁ Nutrition (#42125) üzenetére


Dicker
őstag

Kakáljon nagyokat.

Valószínű túl ette magát. Ilyenkor jön a gyomorból vissza minden, böjttel orvosolható, aztán fokozatos visszaállítással. Nem hinném, hogy ne tudna megemészteni bármit is. Esetleg, ha mosóport evett táplálékkiegészítőként, valami selejt helyről beszerezve.

(#42128) GyurosAki válasza Blackhole13 (#42111) üzenetére


GyurosAki
tag

A gyomrod, vagy a beled puffad? Mert ha a gyomrod és csak böfögsz folyamatosan, azon semmilyen enzim nem fog segíteni. Szép lassan kell enni és rendesen rágni. Ha lejjebb van a gond, akkor érdemes próbálkozni ilyenekkel.

(#42129) -secret- válasza SchumiBácsi (#42099) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Bicepsz - mell részen fáj, meg most reggel a jobb könyököm de kegyetlenül. :S

(#42130) -secret- válasza SchumiBácsi (#42101) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De ha ebben az 1 évben is innám, főleg a fehérjét akkor még gyorsabb lenne a fejlődés nem?
Komolyan gondolom az edzést, edzőtervem készül.. heti 3 alkalom.

[ Szerkesztve ]

(#42131) Dani82


Dani82
senior tag

Ezek az 1000-1200ftos halak a tescoban amiknek a 97% jeg es kiolvadas utan eg 9x9cm-es feher plottyedt valami marad mennyire potoljak a csirket? Vagy normalis alternativa csak a lazac pisztrang a tobbi meg pont annyit er mint ahogy kinez?

(#42132) Silverr válasza Dani82 (#42131) üzenetére


Silverr
aktív tag

Semennyire nem pótolja, kár foglalkozni vele. Sokkal drágábban jön ki, mert mire kiolvad jó ha fele súlya megmarad. Minőségről meg ne is beszéljünk.

(#42133) Shadowbull


Shadowbull
addikt

tegnap este reszt vettem eletem elso kuzdosport ezdesen. 38 evesen total kezdokent kiskolykok kozott erdekes elmeny volt :)

Egyebkent tok jo kardio edzes.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#42134) kolosanyi válasza -secret- (#42130) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem. A fehérje az kaja, ha elegendőt viszel be, izmosodsz, ha többet, mint kell akkor jó esetben kiürül a lefolyóba, rosszabb esetben zsírosodsz. Az egyéb csoda kiegészítők meg tök feleslegesek még. Lődd be a kajád, egyél, eddz, pihenj rendesen és fejlődni fogsz.

(#42135) -secret- válasza kolosanyi (#42134) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Csak edzés után mit egyek, eszek egy kis csirkemellet rizzsel az elég?!
Edzés előtt meg nem nagyon tudok enni, maximum szendvicset /normális kaját semmiképp/, mert meló után egyből kondi.

[ Szerkesztve ]

(#42136) Shadowbull válasza -secret- (#42135) üzenetére


Shadowbull
addikt

elolvastad a sarga kapszulat?

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#42137) penene válasza -secret- (#42129) üzenetére


penene
őstag

Faj mindened,konyokod,terded,vallad? Erzed mar a fejlodest? Ez a gyuras,szokd meg. :D

[ Szerkesztve ]

(#42138) -secret- válasza Shadowbull (#42136) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen!

penene: nem a fejlődést érzem, hanem hogy 'dolgoztam' tegnap.
Mostanában nem volt izomlázam.

[ Szerkesztve ]

(#42139) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Valaki kereste ezt a képet :U :)

(#42140) Shadowbull válasza -secret- (#42138) üzenetére


Shadowbull
addikt

csak azert mert erre a kerdesre benne van a valasz a konyvben.

Ha van penzed kiegeszitokre akkor edzes utan rogton feherje+gyors szenhidrat aztan egy oran belul rizs-csirke.

Ha nincs penzed akkor csak rizs-csirke.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#42141) -secret- válasza Shadowbull (#42140) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:R
Van!

(#42142) kolosanyi válasza -secret- (#42135) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem csak csirke-rizs van, bár az a nyúl kedvence. Bármilyen gyors ch jó valami jó minőségű fehérjeforrással. Pl főtt tojás (sárgáját ilyenkor ne edd meg) fehér kenyérrel, akármi, a fantáziád szab csak határt.

(#42143) -secret- válasza kolosanyi (#42142) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tojást nem szeretem (natúrba, főzve stb... rántotta bundás kenyér jöhet), de biztosan találok majd valamit!
Köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#42144) penene válasza kolosanyi (#42142) üzenetére


penene
őstag

En tegnap edzes utan teljes tojasokbol ettem rantottat. Most leesik az izmom?:D
Regen kidobaltam a sargajat,ma mar nem!

(#42145) God Vazzeg válasza penene (#42144) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Meg fogsz halni! A tér-idő kontinum össze fog érni miattad, és a sztázis mező nullára áll :( Vége mindennek, középfölde is elbukik :(

:D

(#42146) deniro2


deniro2
senior tag

Ha valakit érdekel, sikerült kiderítenem, hogy az xtreme H-50-ben halodrol (4-chloro-17a-methyl-androst-1,4-diene-3b,17b-diol) van és nem mechabol vagy pro magnon. Korábbi szérián elcseszték feliratot, de a hatóanyag mindig is halo volt.

(#42147) kolosanyi válasza -secret- (#42143) üzenetére


kolosanyi
veterán

A lényeg, hogy fehérje legyen. :)

(#42144) penene
Én se szarakodok ilyennel egyébként, a sárgája nélkül se lettem izmos, viszont sárgájával sokkal finomabb. :D

(#42148) Woodslave válasza deniro2 (#42146) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na ez jó hogy kiderült :Y :R

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#42149) Shadowbull válasza kolosanyi (#42142) üzenetére


Shadowbull
addikt

a rizscsirke csak egy fogalom, azt jelenti hogy szenhidrat+feherje. Lehet rantotthal babfozelekkel is, vagy marhasteak krumplival.

A tojassargat kidobalni meg a legnagyobb marhasag, a sargajaban rengeteg hasznos anyag van.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#42150) Woodslave válasza kolosanyi (#42147) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pedig az lenne az igazi: edzés: gyors fehérjeizolátum, vitargo, aztán tojásfehérje és fehérrizs, aztán meg csirkemell. ;]

mondjuk ez a ch téma túlhaladott. Mire is kell a ch? :U ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.