Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42151) deniro2 válasza Woodslave (#42148) üzenetére


deniro2
senior tag

nalátod... :)

(#42152) kolosanyi válasza Shadowbull (#42149) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nekem a csirke-rizs csirkét jelent rizzsel. :D
A sárgáját én se dobom ki, mondom. Nem hiszek a koleszterin maszlagban.

(#42150) Woodslave
És ettők izmos lett valaki? :DDD

(#42153) penene válasza God Vazzeg (#42145) üzenetére


penene
őstag

Huha. Inkabb ne. Kibobtam gyorsan 2 sargajat az ablakon, biztos ami biztos.
Egyet nem ertek: miert off?;)

(#42154) penene válasza Woodslave (#42150) üzenetére


penene
őstag

Nekem a rizs jobban bejott,mint a ch. :O

(#42155) Koczó93


Koczó93
őstag

(#42156) Peddy789 válasza Koczó93 (#42155) üzenetére


Peddy789
őstag

ezeket a mini rövidnacikat felnem foghatom, valami örömük volt benne hogy egy nagyobb terpesznél hátha kibuggyan a zacsi?

(#42157) nepszter1


nepszter1
addikt

Puffasztott rizs merre a legolcsóbb?

(#42158) _NCT válasza deniro2 (#42146) üzenetére


_NCT
őstag

45 dolcsi nem is sok érte....

(#42159) KoVee84 válasza nepszter1 (#42157) üzenetére


KoVee84
senior tag

Nagy mennyiségben itt a legolcsóbb: [link] ;]

(#42160) BÁ Nutrition válasza Dani82 (#42131) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha "normális" halat veszel az ér vmit, ne plottyednisat vegyél
pisztráng az kifejezetten csupa husi, lidibe mostonában egyre gyakrabban van, nyugodtan eheted, minimális szálka van benne és könnyű elkészíteni

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42161) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Megbuktam pszichológiából, de tegnap melleztem. Ha már buta vagyok, legalább egy szép napon erős leszek. :DDD

(#42162) Woodslave válasza kolosanyi (#42161) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akarsz róla beszélni? :U ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#42163) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#42161) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mondjuk azon a szánalom szakon fontos a pszicho, javaslom a folyamatos önképzést mert igen nehéz lesz később elviselni a tuskóságokat. nem tudom eddig mit mutattak belőle de én a mai napig csodálom hogy nem csináltam amiért kb életfogyt jár :D

wood :R ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42164) S e t h válasza -secret- (#42129) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az a testépítő akinek nem fáj semmije az valószínűleg halott, vagy hobbit, esetleg pinája van.
Bár Toldi Zsuzsi kivétel.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#42165) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ja tegnap fejfájással ébredtem, ittam azért pár kv-t, meg edzés előtt egy pw3rd-et, aztán negatív pados nyomással kezdtem. Hát kár volt. Az edzésnek gyakorlatilag reszeltek. Bohóckodtam még egy kicsit, de mihelyt nehézzé vált egy gyaki, annyira felerősödött a fejfájás, hogy hányingerem lett. Remélem csak ez :Y :U

egy évben legfeljebb 120 konditermi edzésem van, utálom az ilyen elpazarolt edzéseket. Mondjuk azért némi izomlázam van :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#42166) Stirbi válasza -secret- (#42129) üzenetére


Stirbi
addikt

Tudom, hogy nem mindig segít, de masszázs jot tehet.

(#42167) kolosanyi válasza Woodslave (#42162) üzenetére


kolosanyi
veterán

Persze. Mennyi lesz óránként? ;]

(#42163) BÁ Nutrition
Szánalom szakon? Így se nevezték még. :D
Egyébként tényleg fontos, kárhelyszíneken emberekkel kell foglalkozni majd. Pont azt tanítják, hogy a stresszes, traumatizált, netán sokkos állapotban levőket hogy kezelj stb. Csak lusta szar voltam és nem tanultam...

[ Szerkesztve ]

(#42168) _NCT válasza Woodslave (#42165) üzenetére


_NCT
őstag

Legközelebb vegyél be valami fájdalomcsillapítót (és igyál rá ;] ), nekem Advil Ultra Forte kb 10 -15 perc alatt elmulasztja a fejfájást. Ritkán fáj a fejem, de akkor migrénes, kb hányingerem van.

Amúgy meg ismered a mondást: "ha ilyen fejem lenne, nekem is fájna" ;]

(#42169) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#42167) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem is erre gondoltam igazából, majd priviben. nem gyűlölködök itt (most) :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42170) Woodslave válasza _NCT (#42168) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ez inkább már fúj ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#42171) deniro2 válasza Dani82 (#42131) üzenetére


deniro2
senior tag

Én vettem nemrég ilyen hekktörzset, nem volt különösebben vizes.

(#42172) BÁ Nutrition válasza deniro2 (#42171) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jóféle

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42173) _NCT


_NCT
őstag

KFC csirkeszárny mennyire jó tömegelni? Látom tele van b@szva zsírral, de az is kell a szervezetnek :D

K*rvára nincs ma kedvem főzőcskézni, elfogyott a csirkecsöcsöm is....

Dexar007: hát ezaz, hogy fogom így lenyomni az Arnold Classic-on a Berkit? :O

Egy kurv* nagy rablásnak tartom a KFC-t is, ha belegondolsz 1 15-ös hot wings sztem van fél kg csirke és 2400Ft. Mondjuk valamivel fogyasztani kell az idióta SZÉP kártya egyenleget is, így szoktam spórolni a készpénzzel.

[ Szerkesztve ]

(#42174) Dexar007 válasza _NCT (#42173) üzenetére


Dexar007
veterán

Kinemszarjale azt az 1 napot? Vagy mondjuk lehet ezen fog mulni a Mr.O ;]

En tegnapelott es tegnap is pizzat ettem a haromszori csirke rizs utan,tegnap pedig ket hambit.De akadt azert "tiszta" kaja is:D

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#42175) BÁ Nutrition válasza Dexar007 (#42174) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mondjuk ő legalább izmos ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42176) Dexar007 válasza BÁ Nutrition (#42175) üzenetére


Dexar007
veterán

Ez ovon aluli volt.. :DDD

Give me your cum,bull!

(#42177) Ijk válasza _NCT (#42173) üzenetére


Ijk
nagyúr

Majd ha meglátod az árakat rögtön megjön a kedved a főzéshez. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#42178) _NCT válasza Ijk (#42177) üzenetére


_NCT
őstag

Havi 1x-2x belefér... Egyedül vagyok, kaján, bérleten meg lakáson kívül másra nem költök,nincs pulya, család stb.....

(#42179) Radnix


Radnix
senior tag

Tegnap kipróbáltam egy "új" termet, hát rá kellett jönnöm, hogy pár gép nagyon hiányzik onnan ahova járok, pl: strength press, tricepszre amolyan "letoló" csigás gép amiben ülni kell, ezt nem tudom jobban elmagyarázni, de nagyon jól izolálja a tricepszet: mint egy nagyon kontrollált tolódzkodás, amiből teljesen ki tudod vonni a mellet és a vállat... :K

(#42180) BÁ Nutrition válasza Radnix (#42179) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az a baj velük hogy nagyon drágák(mondjuk 500k), és csak max havi 1x érdemes használni őket, mert ha megszokod nem ér majd semmit

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42181) Woodslave válasza Radnix (#42179) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én most rászoktam a húzódzkodó-tolódzkodó gépre. nagyon jól lehet csinálni a Gironda féle tolódzkodást és a tricepszre is teljesen jó lehet így koncentrálni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#42182) penene válasza _NCT (#42173) üzenetére


penene
őstag

En most ettem borju gyros talat hasabbal. Durvan televok. Tomegeles most mar tuti. :D

(#42183) Yeffy válasza God Vazzeg (#42139) üzenetére


Yeffy
veterán

:C :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#42184) _NCT


_NCT
őstag

És ma ki képzelte el edzés közben, hogy a bicepsze egy hegy?? :U ;]

(#42185) KoVee84 válasza _NCT (#42184) üzenetére


KoVee84
senior tag

Én most fogom fél 5-től. Most még csak domb :DDD

(#42186) #25954560 válasza _NCT (#42184) üzenetére


#25954560
törölt tag

en tegnap azt kepzeltem h van.
nem volt ;]

(#42187) BÁ Nutrition válasza _NCT (#42184) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én nem képzeltem el, hanem a bicepszem egy hegy :B
53 má

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42188) adam432 válasza BÁ Nutrition (#42187) üzenetére


adam432
tag

és az jó? :F te amúgy gyúrsz? :F

„Si vis pacem, para bellum.”

(#42189) xcds


xcds
őstag

Nyár óta 2-szer voltam beteg, utána lesérültem és most úgy nézek ki, mint MR Rik. :O

(#42190) Mikuland válasza BÁ Nutrition (#42187) üzenetére


Mikuland
tag

Grat Bá :Y
Az itt már comb átmérőből is sok a totyiklakók nagy átlagának!
Ja, ebből színizom mennyi? Vizesedik mint Katónéni lába? ;)

[ Szerkesztve ]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#42191) xcds válasza BÁ Nutrition (#42187) üzenetére


xcds
őstag

Képet kérünk.

(#42192) Dexar007 válasza xcds (#42191) üzenetére


Dexar007
veterán

Votma,es nem egy hegy ne aggodj,de meg dombocskanak sem neveznem. ;] Osszetetele.: 99% viz, a maradek csont.

Give me your cum,bull!

(#42193) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Múltkor ment itt a témázás az állóképességről, akit esetleg egy kicsit érdekel ez a része is a dolognak, annak van egy zseniális edzés végi "befejező" tippem. Az adott izomcsoportra egy összetett gyakorlatból álló tabata programot ha beraksz edzés végére, az garantáltan megdobja az állóképességed, emellett olyan pumpáltságot fogsz érezni, amire ritkán kerül sor. Múltkor például evezéssel csináltam, nagyon szétcseszte a hátam, szóval vállalkozó kedvűek adhatnak neki egy próbát. A lényege ennek a módszernek az, hogy egy intenzív intervallum programot hajtasz végre, 20 másodperc teljes intenzitású munkát 10 másodperc pihenő követ, majd megint 20 másodperc munka és 10 pihenő, ilyen ciklusokból van 8, tehát 4 perc az egész. A program a japán Izumi Tabata nevéhez fűződik. 1996-ban 6 hétig vizsgáltak 2 sportoló (tehát nem edzetlen) csoportot, a konklúzió az volt, hogy az ilyen módszerrel edző csoport állóképessége sokkal nagyobb mértékben nőtt, mint a nem intervallum edzéssel edző csoporté. A dolog érdekessége az, hogy nem csak az aerob tartomány fejlődött, hanem az anaerob tartományban is 28 százalékos fejlődést könyveltek el a hatodik hét végére, ami nem rossz. A kontrollcsoportnál ez nem volt jellemző, ott alig történt változás ilyen téren. Én tényleg ajánlom a módszert, nekem kifejezetten tetszik. Akit érdekel, bővebben például itt olvashat róla: link.

(#42194) freaghill válasza kolosanyi (#42193) üzenetére


freaghill
őstag

Például? Most ki is próbálom akkor, mert mindjárt indulok le.
Ha mell-hát van akkor csinálok fekvenyomással és evezéssel ilyet?

(#42195) kolosanyi válasza freaghill (#42194) üzenetére


kolosanyi
veterán

Edzés végére rakj be egy tabata fekvőt mondjuk, hidd el, elég az a terhelés is, pláne a végén. Hátra inkább valamilyen evezést raknék, vagy lehúzást, húzódzkodással nincs olyan ember szerintem, aki kibírna 4 percet így. Ez tipikusan a nem nagy súlyokkal végzett gyakorlat, 1 RM 50%-a bőven jó. Megkönnyíti a dolgod, ha leszedsz a telódra valamilyen tabata appot, tele van minden alkalmazásbolt ilyenekkel. És tényleg az utolsó gyakorlatok közé rakd, mert nem bírod megcsinálni utána az edzésed.

(#42196) Woodslave válasza kolosanyi (#42195) üzenetére


Woodslave
nagyúr

attól még hogy 20-10 attól még nem tabata, mivel azt valami meghatározott VO értéken csinálták és ha jól tudom szobabiciklin. Mondjuk ez csak kötözködés de Tabata professzor kikéri magának ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#42197) _NCT válasza BÁ Nutrition (#42187) üzenetére


_NCT
őstag

Akkor te gyúrsz, nem? :U

Én is szívesen vennék egy képet, csak hogy elképzeljem, milyen nem lesz soha... 53 tényleg elég durva...Persze Synthol csodákra képes ;]

(#42198) Woodslave válasza _NCT (#42197) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link] komolyan ti csak írtok vagy néha olvastok is? :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#42199) kolosanyi válasza Woodslave (#42196) üzenetére


kolosanyi
veterán

Itt a teljes anyag: link. Egyébként jogos, de a lényeg, hogy magas értékkel dolgoztak. Összetett gyakorlatokkal, teljes intenzitással jó eséllyel megvan ez egyébként. :)

(#42200) r3dsnake
Ennyiért már veszel Myproteint, az meg ismert cucc.

[ Szerkesztve ]

(#42200) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Builderes fehérjével kapcsolatban mi a tapasztalat/álláspont? Jó minőségűnek számít?

EZT néztem konkrétan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.