Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159198) vendingo


vendingo
veterán

Üdv

Állóképesség növelés után érdeklődnék.
Viszonylag rövid, 1-2 hónap alatt szeretném növelni jelentősen az állóképességem.
Alap gyakorlatokat végzek, futás, fekvőtámasz, felülés, súlyzózás egykezes súlyzóval.... Hogyan jobb? Napi 2x közepes intenzitású edzés, vagy 1x egy erőteljes kifulladásig? Nem nagy erőkifejtés a cél, hanem alap gyakorlatog hosszú sorozata.
Hogyan lenne jobb? Az összes gyakorlatot csinálni minden nap, vagy szétdobni napokra különböző edzések keretében? Tudnátok segíteni az összeállításban, hogy mit mikor miért?

A napi kajabevitelt megnöveltem, igazából kellett is, mert jobban is kívánom, ezenkívül szedek multivitamint, meg sima fehérjét.

Leginkább a fekvőtámaszokkal van gondom, karban elég gyengusz vagyok, felülésektől meg hajlamos megfáájdulni a hátam.
Futással nincs gond, azt csak nyomatni kell minden nap, aztán javul. Soha életemben nem futottam, most reggelente nyomok pár kilométert, ameddig bírom, aztán csak javul a szintidőm. Elég hamar elkezdenek beégni a lábaim, pedig még nyomnám.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.