Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#158451) patex1983 válasza Speeedfire (#158444) üzenetére


patex1983
őstag

Sőt! Van belőle barna és fehér keveréke is.
Hurrá :D

X

(#158452) Speeedfire válasza patex1983 (#158451) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Meg csokis is. :D

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#158453) Zola007 válasza Speeedfire (#158452) üzenetére


Zola007
veterán

Tavasszal kijövünk a virágporossal, most tárgyalunk a csepeli méhész szövetséggel

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#158454) Speeedfire válasza Zola007 (#158453) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Fehérjés még nincs, azt mindenképp. ;)

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#158455) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Toljátok a spenótot! [link]

https://utdetailing.hu/

(#158456) gyuri860213 válasza tibcsi0407 (#158455) üzenetére


gyuri860213
tag

Kár hogy magas a hisztamin tartalma és nálam durva emésztési problémát okoz... pedig 100g fagyasztott parajkocka nem is olyan sok. ettől se leszek már izmos úgy látom.

(#158457) tibcsi0407 válasza gyuri860213 (#158456) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Akkor Neked marad a quinoa. Abban is van cucc. :D
[link]

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#158458) vaakuum válasza tibcsi0407 (#158457) üzenetére


vaakuum
addikt

vagy a koncentrált [csoda] :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#158459) tibcsi0407 válasza vaakuum (#158458) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Abban hol a kihívás, ha nem kell megenned 4 kg spenótot?

https://utdetailing.hu/

(#158460) medica válasza tibcsi0407 (#158455) üzenetére


medica
senior tag

Eddig úgy tudtam hogy csak alkarra megy

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#158461) tibcsi0407 válasza medica (#158460) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az Popeye egyedi genetikája miatt volt.

https://utdetailing.hu/

(#158462) Angel2014


Angel2014
addikt

Edzetek? Hogy bírjátok a meleget ?

Mivel Csepelen nincs most strand elmenekült a kivitelező és áll a bál miatta itt egy pár kép a csepeliek feltalálják magukat. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#158463) Headers válasza Angel2014 (#158462) üzenetére


Headers
tag

Priceless.

A nem-tudás tudása a tudás kezdete

(#158464) inferno88 válasza Angel2014 (#158462) üzenetére


inferno88
őstag

Az első képet illet volna más szögből is elkészíteni.

Semper fi!

(#158465) Ugariboss


Ugariboss
csendes tag

Sziasztok!
2 hete jarok le edzeni, igy eleg uj nekem ez a sport. Ezert lenne par kerdesem az etrenddel kapcsolatban:
22eves 188cm es 85kg vagyok jelenleg. 5 evig versenyszeruen vizilabdaztam szoval nem vagyok teljesen csont es bor. tomegeshez eleg lehet napi 3000-3100cal es 180-190g feherje szamomra 5 etkezesre lebontva?
Illetve nagyon szeretem a rizst, de napi 600g nem tulzas szerintetek?
Koszi a tippeket! ;)

(00=()()=00)

(#158466) Radnix válasza Ugariboss (#158465) üzenetére


Radnix
senior tag

Ha naponta reggel kaki&pisi után ráálsz a mérlegre és felírod a számokat amiket látsz, akkor majd te látod, hogy elég-e. Valószínűleg elég, ha ülőmunkád van és most kezded. Ne csak rizst egyél az isten szerelmére, mert garantálom, hogy még két hét és egy életre abbahagyod ezt az egészet...

(#158467) Zola007 válasza inferno88 (#158464) üzenetére


Zola007
veterán

[link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#158468) bigmasterg válasza Zola007 (#158467) üzenetére


bigmasterg
addikt

Milyen pofátlanul lopják a Chepeli képeket!

(#158469) Norbert182


Norbert182
csendes tag

Sziasztok! Tudom nem 100%-ig pontos a mérés, de talán egy alap támpontot adna, most kezdtem el lejárni a terembe, 168cm magas vagyok, 29 éves, először le szeretnék adni abból a 17%-os testzsírból, megalapozni egy tömegelést.

Szóval aki jártasabb a témában ha a makrókat lebontanám
150g Fehérje - 170-180g CH - 45-50g Zsir
Ebben a felosztásban szerintetek járható út lenne? :R

(#158470) Ugariboss válasza Radnix (#158466) üzenetére


Ugariboss
csendes tag

Koszi! Hosszu tavon lehet tenyleg megunnam. Akkor majd csokkentem a mennyiseget. :D

[ Szerkesztve ]

(00=()()=00)

(#158471) Norbert182 válasza Norbert182 (#158469) üzenetére


Norbert182
csendes tag

Illetve, ezt kiegeszitve, olyan kerdesek foglalkoztatnak a dietas temaval kapcsolatban, a feherje legyen meg a 2g/tskg fix.
A Kerdeseim a szenhidratokhoz es a zsirokhoz kapcsolodna.

Mi alapjan dontheto el azt hogy melyik sok es melyik keves?
(Zsirbol valahol: 0.25-1g/tskg-t irnak... CH-bol altalanossagban 2-2.5g - es majd abbol lehet visszabb venni, viszont honnan tudom azt hogy a zsirokbol mikor kell tobbet enni vagy CH helyett inkabb azt kell kevesebbre venni? Az, hogy keves-e a zsir amit beviszek-vagy epp sok, miben nyilvanul meg?)

:R

[ Szerkesztve ]

(#158472) Shingen válasza bigmasterg (#158468) üzenetére


Shingen
addikt

:D :DD :DDD

風林火山

(#158473) patex1983 válasza Norbert182 (#158471) üzenetére


patex1983
őstag

Ezek nagyon egyén függő kérdések.
Próbáld ki, indulj el és majd látod, mit tapasztalsz.
Én pl. ha ts*2,5 ch-t ennék, már úgy néznék ki, mint egy ropi...
Mondjuk így is majdnem... :D

X

(#158474) nepszter1


nepszter1
addikt

Hali , hétfőtől szeretnék súlyzós edzés mellet elkezdeni úszni kérdésem volna hogy hogy ússzak ? gyors úszás mell vagy ahogy bírom ? bocs lehet hülye kérdés

(#158475) eladohardver


eladohardver
őstag

Hali! Valaki tud valamit tribooster-ről? Miért nincs forgalomban..? :W

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#158476) David75 válasza nepszter1 (#158474) üzenetére


David75
őstag

Próbálj a víz felett maradni, mert a víz alatt egy idő után légzési nehézségeid lehetnek, sőt fulladás is lehetséges ;]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#158477) benfolds


benfolds
őstag

ma az jutott eszembe, amikor láttam, hogy 3 éves unokaöcsémet és 6 éves unokahúgomat már megint vajas (ócska margarinos) kenyérrel tömik tesómék, hogy mennyire privilegizált helyzet már, hogy én itt felnőtt fejjel számolgathatom a kalóriákat, meg hogy meglegyenek a makrók meg ilyen faszságok, közben meg a magyar gyerekek hány százaléka étkezhet úgy, hogy azt a hulladék virslit, májkrémet, vajas kenyeret stb. eszi, amit a szülei olcsón megkapnak a pennyben? kicsit el is szégyelltem magamat.

[ Szerkesztve ]

(#158478) mefistofeles válasza benfolds (#158477) üzenetére

Ez nem csak magyar jelenség és nem csak az olcsó kaják vannak szemétből... A világon mindenol a cukros szarok, és a gyorséttermek mennek.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#158479) benfolds válasza mefistofeles (#158478) üzenetére


benfolds
őstag

ja, de egy felnőtt dönthet, a gyerek meg azt eszi, amit elé tesznek a csóró és/vagy tudatlan szülei. mivel csórók mindig lesznek, a tudatlanságot kéne csökkenteni felvilágosítással, a napközikben nagyon megválogatott kajákkal (ezzel kapcsolatban elég sokat tett már a kormány asszem) stb., de igazából azért is lehet tenni szerintem, hogy az egészséges kaja legalább a gyerekek számára ne kiváltság legyen. na jó, nem akarok teréz anyáskodni, csak tényleg elszomorító a helyzet szerintem.

(#158480) mefistofeles válasza benfolds (#158479) üzenetére

Figyi, tök igazad van, csak az a probléma, hogy a legtöbb szülőnek nincs se ideje se kedve se tudása (hol nézzek utána?) arra, hogy utána járjon a dolgoknak, viszont a reklámok azt döngölik a fejébe, hogy ez meg az a termék nem, hogy káros hanem szinte életelixír (lásd vaj, ráma félék). A másik oldalon had soroljak fel neked csak négy mamut céget. MecDonalds, Coca-cola, Reb Bull, Monster. Az ő termékeikről többé-kevésbé mindenki tudja, hogy szar, egészségtelen és nem is igazán harcolnak ellene hanem arra mennek rá, hogy ez menő! Ma a fiataloknak menő a mekiben leülni zabálni, vagy nézd meg az energiaital gyártókat. Nagyjából mindenki tudja, hogy szintetikus mérget árulnak de kigyúrt pasik és bomba testü csajok reklámozzák orrba, szájba és el is érik, hogy a mai fiatal nemzedék, víz helyett issza naponta liter szám! A felsorolt négy mamutcég gazdasági befolyása és anyagi lehetőségei sokszorosa az összes valóban egészséges élelmiszert gyártó lehetőségeinek.
Másrészről a valóban egészséges élelmiszer általában drága is. Próbáld meg, hogy két mai magyar átlagfizetésből, egészségesen és változatosan etess két gyereket...

Szóval az egész nagyon nehéz ügy, gyakorlatilag lehetetlen küldetés.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#158481) Apollyon válasza mefistofeles (#158480) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az Idiocracy c. filmben, ami a jövőben játszódik, totál el voltak butulva az emberek, és nem értették miért van az, hogy hiába öntözik a földeket, nem nő a termény. Aztán kiderült végül, hogy azért, mert víz helyett energiaitallal öntöztek. :D 2005-ös film btw, és már most megvalósult egy pár dolog belőle.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#158482) David75 válasza benfolds (#158479) üzenetére


David75
őstag

A Brit helyzetről tudok mesélni neked mert hetedik éve itt élek. Itt bőven van arra pénz, hogy vegyél kaját a gyereknek normálisat, mégis sokkal több az elhízott gyerek mint Magyarországon. A huszonéves lányok valami elképesztően nagy része kövér vagy kórosan elhízott. Főzni szinte mindenki lusta, ezért megy a mikrós kaja, gyors kaja meg édesség töménytelen mennyiségben. Itt már az a duma megy, hogy "healthy in every sizes". Meg ilyen "fat acceptance" mozgalmak vannak akik követelik hogy legyenek kövér modellek, tv szereplők meg színészek. Normál testalkatú pasik akkora bálnákkal vannak együtt akiket én bottal se piszkálnék és nekik nem sűl le a pofájukról a bőr ilyen barátnővel mutatkozni. Az állam szarik az egészre, ha valamit egészségtelenség okán meg lehet adóztatni azt megadóztatják, de egyébként a brit állami egészség biztosító(NHS) is kb a vegánok szócsöve és nyomják a vegán propagandát együtt a BBC-vel.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#158483) mefistofeles válasza Apollyon (#158481) üzenetére

Hát ja...
A mai nemzedék úgy is lassan leszokik a gondolkodásról és mindenben a könnyebb utat keresik, ráadásul a multik szinte bele másznak az ember fejébe és MINDENHOL, TV-ben moziban, utcán sporteseményen stb. csak döngölik az emberek fejébe a TERMÉKET!

Nem akarok öreg "bezzeg az én időmben" alaknak tűnni de tényleg fingom nincs, hogy mi a fene lesz ezzel a mai nemzedékkel, olyan 40-50 éves korukra. Gyerekkorban elkezdenek cigizni, inni, bogyókat szedni, vedelik az energia italt és tömik a gyors kaját. Fel nem fogom, hogy bírja egyáltalán a szervezetük....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#158484) Apollyon válasza David75 (#158482) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Amiket leírtál az mind a hátradőlök és jót röhögök kategória. :D
Azért ez a "fat acceptance" elég kemény, az egészség itt se fontos, max. így próbálják felmenteni magukat, hogy életük végéig mehessen az önfeledt és bűntelen zabalás. :D

Kövér modelleket én se szeretnék, de a botsáska/ropi modellek se tetszenek akik el tudnak bújni egy seprű mögött. No koksz, izmos csajokat ellenben elfogadnék modellnek. :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#158485) aelod válasza mefistofeles (#158480) üzenetére


aelod
veterán

a legtöbb szülőnek nincs se ideje se kedve se tudása (hol nézzek utána?)

Most ezen írásom után jön a sz*rcunami de nem érdekel. A legtöbb szülőnek egyáltalán nem kellett volna gyereket vállalnia...
A hol nézzek utána részhez: ott nézzen utána illetve azon a marokni biszb*szon amin épp fröcsög valami politikai fórumon fácsén, csak be kéne zárni és értelmes dolgokról informálódni.

Másrészről a valóban egészséges élelmiszer általában drága is.

Bullshit. Mennyi egy kiló rizs? 300 HUF? Egy kiló cs.comb? 600-800kg? 2 gyerek ebédjét hány napig fedezi ha ezt megfőzöd nekik? Nekem ne mondja senki, hogy drága egészségesen étkezni amikor látom, hogy az emberek mit vesznek a boltban nap mint nap. E.g: 2 dörmi, egy 20 dekás fis-fos felvágott, 4-5 zsömle, ücsikke mer' ugye az kell abból is kettő, kicsi rágcsa, pékárú reggelre és hopp ugyan ott vagy árban. Hasznos tápanyagban meg kb. sehol. Tudatosan táplálkozni nem kerül semmibe. Odafigyelni annál inkább. Csak az nehéz. Idegi becsípődés, hogy az egészséges táplálkozás az angus steak, meg vadlazac és vadrízs háromszögben arany áron mért palejós f*szság..

De mindenki azt csinál amit akar, pont nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#158486) Woodslave válasza aelod (#158485) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha lesz gyereked rájössz mennyire eszik meg a csirkecombot rizzsel meg salátával :C ;] Ja tudom biztos csak nevelés kérdése :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#158487) szuszinho válasza Woodslave (#158486) üzenetére


szuszinho
őstag

Nem az?

(#158488) mefistofeles válasza aelod (#158485) üzenetére

Túlságosan leegyszerüsíted.....

Sorolj fel három olyan élelmiszert vagy összetevőt amiről még sehol senki nem publikálta, hogy káros vagy éppen egészséges? Ott a margarin a ráma stb. Egész nap azt hallja a manus, hogy szívbarát, meg ilyen meg olyan vitaminok vannak benne meg húú de finom! miért is ne venné meg?
Kettő, öt, tíz ellentmondásos információból, hogy rakja össze az igazságot?

Téged a szüleid rízsen és csirkehúson neveltek fel? Sosem kaptál tortát, vagy csokit?

Én két gyerekes apuka vagyok és igen is oda figyelünk a táplálkozásukra. Nem kapnak szemét felvágottakat, sok a gyümölcs, kevés az édesség és pl. a kicsi (8 éves) máig sem szereti az üdítőket és vizet iszik! De nem fogom egy verseny diétával felnevelni őket az fix!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#158489) Woodslave válasza szuszinho (#158487) üzenetére


Woodslave
nagyúr

neked sikerül?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#158490) aelod válasza Woodslave (#158486) üzenetére


aelod
veterán

Nyilván a nem eszem meg faktorral nem számol az ember ilyenkor. Ez benne van, viszont itt most a drága nem drága részre reagáltam.

(#158488) mefistofeles
Pedig nem bonyolult. :U
Soha nem kaptam. Ezért is tartok itt ahol :O ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#158491) szuszinho válasza Woodslave (#158489) üzenetére


szuszinho
őstag

Egyelőre igen. Sajnos ősszel bölcsi...

[ Szerkesztve ]

(#158492) Woodslave válasza szuszinho (#158491) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja addig nálunk csak kb csak anyatej volt. Szóval nem volt probléma :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#158493) mefistofeles válasza szuszinho (#158491) üzenetére

Há há... várd meg az ovit és főleg a sulit... utána beszélj nevelésről....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#158494) afrojack1


afrojack1
senior tag

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, hogy milyen jó minőségü fehérje porokat ajánlotok? Teljesen kezdő vagyok igy porok terén :U

SC: Herczku_Death

(#158495) aelod válasza afrojack1 (#158494) üzenetére


aelod
veterán

Akkor inkább egyél szilárd táplálékból elegendő fehérjét. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#158496) Apollyon válasza afrojack1 (#158494) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ha megvan az, amit (#158495) aelod említ, akkor lehetőleg olcsó, bolti cuccot.
A sciteces fehérjék irreálisan drágák, de nagyon finomak, jó kis fehérjéssütit lehet belőlük csinálni mivel extra édesek.
Én myproteines, meg stillmass-os fehérjéket veszek, amikor épp 2-3 ezer forintra jön ki egy kiló (scitec dupla annyiba kerül vagy több, és az ízen kívül nem jobb).
MP-ből még nem próbáltam, de a stillmass-ből a steviásat biztos nem ajánlom, a többi oké. Ezek nem olyan édesek.

Persze ezek csak kiegészítésnek jók, azért a rendes kaja (hús) tényleg legyen meg.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#158497) patex1983 válasza Apollyon (#158481) üzenetére


patex1983
őstag

Jó film és milyen igaz... :K

X

(#158498) Radnix válasza Apollyon (#158481) üzenetére


Radnix
senior tag

A növényeknek szükségük van az ELEKTROLITOKRA! :DDD

(#158499) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok. Szép napot mindenkinek. Hasazással kapcsolatban lenne kérdésem.

+ súllyal érdemes hasazni? Néha szabad beiktatni + súlyt? Ha az a cél, hogy a derék, törzs "vékony" maradjon. :F A nagy hordó bél, törzs maradjon meg a koxosoknak.

Ha szabad beiktatni, kb milyen időközönként?

Pl térdfelhúzásnál, nyújtott lábemelés fekvésben, teljes felülés. (igen teljes felülés, nem hasprés)

Függeszkedett lábemeléshez, térdemeléshez, stb. egyenlőre nem kell semmi. :K

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#158500) aelod válasza mayday00 (#158499) üzenetére


aelod
veterán

Meglepő de a hasizom nem csak a diétától "jön elő". Ha nincs tömege akkor nem lesz látványos ha lediétázol.
Kell edzeni súllyal igen. Ugyan úgy mint bármelyik másik izomcsoportot. Érdemes ezek mellett ha van rá mód pár has gépet is kipróbálnod.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.