Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#158151) tibcsi0407 válasza aelod (#158150) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nehéz megúszni az ilyesmit. :)
Nekünk is van lakáshitel, jól van az. :D

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#158152) Zola007 válasza tibcsi0407 (#158151) üzenetére


Zola007
veterán

Amennyi pénzt hülyeségekre elb.szunk itt topikszinten...

aelod mögött azonban nincs semmilyen szponzor, s ha nem veszi rossz néven, topikszinten megtámogathatnánk a legeredményesebb versenyzőnket a következő felkészülés során tápkiegekkel vagy egyéb legális felszereléssel.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#158153) tibcsi0407 válasza Zola007 (#158152) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én benne vagyok. :)
Veszünk Neki BCAA-t és Husamint. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#158154) Zola007 válasza tibcsi0407 (#158153) üzenetére


Zola007
veterán

de nem téli BCAA-t, mert azt nyáron kipisálod!

Jól van, aki benne van most vagy később, az írjon nekem privit. :R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#158155) tibcsi0407 válasza Zola007 (#158154) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Csak aktuális évszaknak megfelelőt.

https://utdetailing.hu/

(#158156) Speeedfire válasza Zola007 (#158154) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Csinálj inkább egy patreont neki. Ott lehet neki csinálni havi támogatást is.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#158157) benfolds válasza Radnix (#158146) üzenetére


benfolds
őstag

ráadásul a meggymagban ciánt tartalmaz, nem érdemes lenyelni az szétharapott mag belét. nálunk van egy pékség, aminek a meggyes rétesében már többször ráharaptam a magra, ami összetört, én is találgattam, hogy a fogam is benne lesz-e vagy a csak a meggymag. a harmadik eset után kurvára felbaszódtam, visszavittem a rétest, a nő fogadkozott, hogy új helyről veszik a meggyet, abban már nem lesz mag. adtam nekik még egy esélyt, nem kellett volna, mert nem sokkal később megint mag volt a rétesben. azóta nem veszek náluk semmit (így is túl kitartó voltam).

(#158158) Tamoo válasza pruzsi (#158143) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Egyiket sem. Kb. két hét alatt ki lehet nőni, utána meg ruhaszárító lesz belőle. A csigás része valószínűleg még 10kg alatt is csuklik.

(#158159) Woodslave válasza benfolds (#158157) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én a zabba fagyasztott meggyet teszek de soha nem harapok rá minden egyes szemet megvizsgálok a számban :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#158160) gyuri860213 válasza Woodslave (#158159) üzenetére


gyuri860213
tag

Próbáld ki az aldi vagy lidl fagyasztott erdei gyümi mixet, nagyon tuti a kakaós zabbal.

(#158161) aelod válasza Zola007 (#158152) üzenetére


aelod
veterán

:Y :C :R

Önzetlen és igazán nagyszerű kezdeményezés! Nem kenyerem a tarhálás. Ha gondom volt megoldottam mindig. De ha úgy gondolja valaki innen, hogy szeretne támogatni akkor azt akkor nagyon szépen megköszönöm és igyekszem a tőlem telhető legtöbbet belerakni a következő versenyre.
Patreont néztem mi fán terem ez az egész de elég sok járulékos költségei vannak (árfolyamátváltás stb.)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#158162) tibcsi0407 válasza aelod (#158161) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Felesleges az a Patreonos móka szerintem is. Meg lehet ezt egyszerűbben is oldani. :K
Nekem csak annyi lesz a kérésem, hogy a cégem logoját tetováltasd a hátadra a következő versenyre.
Csak viccelek. :DDD
Mikor lesz a következő versenyed?
Őszi szezonban indulsz?

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#158163) aelod válasza tibcsi0407 (#158162) üzenetére


aelod
veterán

Azt azért nem varratnám magamra 😁 de a reklám természetesen menne 😉
Az még kérdéses, inkább jövő tavasszal szerintem. Fel kell hozni bizonyos izomcsoportokat és arra kevés lesz a nyár szerintem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#158164) pruzsi válasza Tamoo (#158158) üzenetére


pruzsi
őstag

Mit ajánlanál helyette max 100k amit rá tudok szánni.

(#158165) Tamoo válasza pruzsi (#158164) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Egy tisztességes minőségű állítható pad, egykezes szett, rudak. Ennyi sokáig elég. Ha belefér anyagilag akkor pluszban erőkeret.

(#158166) HussarF válasza pruzsi (#158164) üzenetére

Éves kondibérletet valami jobb helyre.

(#158167) pruzsi


pruzsi
őstag

40km re van terem... egykezes,kétkezes ,francia rúd súlyok stb vannak,nem most kezdeném.
ez?
https://gorillasport.hu/termek/hammer-bermuda-xt-pro-kombinalt-fekvenyomo-pad/
sajnos megnézni kipróbálni nem tudom 300km.re vannak a boltok ahol ilyeneket árulnak.

egy jód pad kellene igen amint van hátcsiga mert hátba el vagyok maradva, húzodzkodóm is van falba rögzíve...
1 oldallal visszabb van kép is :D

[ Szerkesztve ]

(#158168) Dani82


Dani82
senior tag

Szerintetek az mitol lehet, hogy mult heten bicepszezes kozben pattant egyet a jobb bicepszrm, utana eleg szar erezes volt, mint amikor be van durranva. Kenegettem ezzelazzal, hetkozben nem fajt de azert edzesen ereztem mindenhol ahol a bicepsz dolgozik.
Tegnap hat edzesnel megint pattant ugyanugy, ugyanaz a kurvaszar bedurranas erzet es faj :(
Kulsoleg nincs semmi folt, veralafutas.
:(

(#158169) gyuri860213 válasza Dani82 (#158168) üzenetére


gyuri860213
tag

Nekem dettó ugyanaz csak a feszítőmben. Igaz majd összexartam magam, valószínű részleges izomszakadás volt, talán nálad is ugyanez a helyzet. a bedurranás érzés meg lehet ödéma a szakadás helyén.
2 hétig pihentettem aztán rádolgoztam és újra elszakadt ugyanott. most 4 hét pihi után már tünetmentes és lehet terhelni.

Esetleg B-verzió.: Gyenge xar vagy :DDD

[ Szerkesztve ]

(#158170) Tamoo válasza pruzsi (#158167) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ezekkel a szarokkal nem érsz semmit, olcsón nincs normális csigás gép hidd el, megbánnád bármit veszel.
Ha mindenképp csigásat akarsz, próbálj használtan szerezni konditermit, jobbat nem tudok.

[ Szerkesztve ]

(#158171) vaakuum válasza Dani82 (#158168) üzenetére


vaakuum
addikt

Biztos nem lett "amorf" a formája? Mert akkor részleges szakadással megúszhattad.
Nekem felhúzásnál volt ilyen vagy 3 éve, pedig tutira rendesen be voltam melegítve. DE nekem amúgy is eléggé hajlamos az izomzatom sérülésre, úgyhogy óvatosan.
De valahol olvastam olyat is, hogy elvileg a feszülőú izomrostok is van, hogy hirtelen így elcsúsznak egymáson, ami nem szakadás, csak fizikailag olyan, mint amikor gitárhúrt megpengetik. Csak ugye az nem tud rezegni, hanem az egyik feszülő pontból átpattan egy másik helyzetbe. nekem pl régen [ilyenem is volt], akkoriban kezdtem rengeteget nyújtani.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#158172) Zola007 válasza Dani82 (#158168) üzenetére


Zola007
veterán

kisfokú izomszakadás
A legkisebbek csak terhelésre fájnak, esetleg nyomásérzékeny, de kívülről semmilyen jele nincs, főleg, ha mélyebben fekvő rostkötegben történt (nem felszínen) vagy magasabb a testzsírszázalék

Hála az égnek, nem mindenki néz ki egy kisebb izomszakadás után úgy, mint Mendelson

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#158173) tibcsi0407 válasza aelod (#158163) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Csak vicceltem, nem kell nekem reklám. Így sem győzöm. :))
Szerintem a legjobb az lenne, ha leírnád, hogy mire van szükséged és a srácokkal összedugnánk a fejünket. :K
Nagyon jó kezdeményezés ez Zolától!

https://utdetailing.hu/

(#158174) gyuri860213


gyuri860213
tag

Stefi kajakra becsurrantott felhúzás közben? Lehet más irányú gyakorlatokat se ártana végeznie :DDD

(#158175) marked one94 válasza gyuri860213 (#158174) üzenetére


marked one94
őstag

Női erőemelőknél és súlyemelőknél előfordul :)

[link]
[link]

Lehet egyszer ki kellene próbálnom egy testépítő versenyt de az a baj túlságosan szeretem az édességet. :O

Ma húztam 220x2 megálltva jó nehéz volt :DDD

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#158176) Zola007 válasza marked one94 (#158175) üzenetére


Zola007
veterán

Ez nem az olyan zabagépek sportja, mint te vagy én :)
Ez van, legalább leegyszerűsíti a sportágválasztást
• zabagép - > powerlifter, strongman
• szereti magát szivatni -> testépítő
• mindegy mit eszik -> súlyemelő, crossfitter
• alig bír enni -> focista

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#158177) Radnix válasza gyuri860213 (#158174) üzenetére


Radnix
senior tag

Én ilyen súlynál be is xartam volna, szóval respect! :D

(#158178) patex1983 válasza Zola007 (#158176) üzenetére


patex1983
őstag

"szereti magát szivatni -> testépítő"
Na :D

X

(#158179) marked one94 válasza Zola007 (#158176) üzenetére


marked one94
őstag

Igazad van, megyek is a zabkásáb beletörök egy tábla milka oreot😁

You'll Never Walk Alone

(#158180) Zola007 válasza patex1983 (#158178) üzenetére


Zola007
veterán

Tudom, itt mindenkinek a diéta a hobbija
Szeret éhes lenni, titkon azért csinálja az egészet, nem is a csajok miatt :D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#158181) patex1983 válasza Zola007 (#158180) üzenetére


patex1983
őstag

A kezdetekkor valóban így volt :D
De egy jó ideje már nem szoktam éhes lenni :K

X

(#158182) Tamoo válasza Zola007 (#158180) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nekem most küldött nagymammer egy tálca rákóczi túróst szakszerű megsemmisítésre. :D Pedig nagyon nem kellene hízni. :D Ellenem van mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#158183) aelod válasza Zola007 (#158176) üzenetére


aelod
veterán

Hehe ez jó leírás.
Copy right-os? Ha nem akkor gyártok beleőle egy jó kis mémet :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#158184) tibcsi0407 válasza aelod (#158183) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Csak a focisták meg ne sértődjenek. :))

https://utdetailing.hu/

(#158185) Dani82 válasza Zola007 (#158172) üzenetére


Dani82
senior tag

Igen, reszleges szakadas. Most jottem ultrahangrol. :(
6 het pihit mondott az orvos, valoszinuleg probalok azert labazni, mell, vall es kardio de gyanitom hogy a hat edzes az kuka. Esetleg felhuzas szerintetek gurtnival? Arra most nagyon rakaptam miota Elodekkel edzegetek es megkedveltem, nem szeretnem abbahagyni.

(#158186) aelod válasza Dani82 (#158185) üzenetére


aelod
veterán

Uhh bazz.
Akkor inkább offold a deadliftet is. Minden húzó mozgás amiben segéd izom a bi' az skip.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#158187) Ļantos válasza Tamoo (#158182) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Anyám frissen sütött, házi lekvárral töltött buktával pusztít állandó jelleggel :O

(#158188) Zola007 válasza Dani82 (#158185) üzenetére


Zola007
veterán

Maradj a seggeden pár hétig, nem most fog leesni az izom.

Bármilyen húzó és karhajlító gyakorlat felejtős
Fekvenyomásoknél is figyelnék, bicepsz ott is erős stabilizáló, ilyenkor lehet szépen leszakítani az egészet.

brachialis vagy biceps brachii?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#158189) patex1983 válasza Ļantos (#158187) üzenetére


patex1983
őstag

Nekem már sikerült őt is átnevelnem... :D Pedig nem tudatos volt... és 65 éves....
A múltkori hazalátogatásomkor is töltött káposzta...
Na, mondom eszek egy jót... Erre mondja édesanyám, hogy ó ezt eheted nyugodtan, basmati rizzsel, meg pulykamellel van töltve... Dobtam egy hátast.... :D
Amúgy nem volt rossz :K
Jó, azért persze nála is be szoktak figyelni a jó kis házi sütik :K

[ Szerkesztve ]

X

(#158190) bigmasterg válasza Dani82 (#158185) üzenetére


bigmasterg
addikt

Amikor el volt törve a jobb kezem, akkor is lábaztam (csak gépekkel), illetve heti egy edzés ment a bal oldalra egykezes gyakorlatokkal.
Elvileg kompenzál valamennyit a szervezet és a nem terhelt oldalon sem építi le annyira az izmokat, ha a másikat megdolgoztatod. (Aztan lehet ez faszság.) Meg amúgy is a jobb oldal kicsit erősebb volt, legalább erősödött hozzá a bal. :D

[ Szerkesztve ]

(#158191) Zola007


Zola007
veterán

Korábbi atomos témára, hogyan készül egy modern reaktor 'bele :link
Elképesztő mérnöki munka áll mögötte, minden tiszteletem azoknak akik a tervezésében vagy gyártásában részt vesznek.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#158192) Dani82 válasza bigmasterg (#158190) üzenetére


Dani82
senior tag

Igen ezt olvastam en is, hogy ilyen esetekben pl masik oldalra mehet az edzes. Mondjuk en a pumped gabo oldalan olvastam, szoval inkabb az lesz amit Zola irt es pihenes par hetig, csak kardio es lab... :DD :DD :DD

Zola? nem tudom pontosan, a doki nem mondta, de kb pont a bicepszem kozepen erzem, nem tudnam megmondani erzesre.

(#158193) Zola007 válasza Dani82 (#158192) üzenetére


Zola007
veterán

Az a baj, hogy a legtöbb ember számára amíg nincs gipszben a keze, nehezen állja meg, hogy ne használja.
Ugyanúgy felemeli vele a 15kilós bevásárlószatyrot, felhúzza a redőnyt, leveszi a tartóról a 25-ös tárcsát 2 kézzel és felrakja a lábtolóra, mert nehogy már felnőtt férfiként meg kelljen kérni valakit, nincs az az Isten:)

Nem gondolom hogy számottevő különbséget idézne elő az izomtömegedben egy hónap pihenő, de ha visszasérülsz még 3x az már inkább
Keress egy versenysportolókkal foglalkozó gyógytornászt és csináld azt, amit mond.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#158194) Dani82 válasza Zola007 (#158193) üzenetére


Dani82
senior tag

Na jo, de ez 80%ban a megszokas, rutin. en is tegnap meg ezzel a karommal automatikusan emeltem a csomagtartot, es csak akkor jut eszembe hogy nem kene, vagy masikkal kene amikor belenyilal a fajdalom.

Szerk: +1 :R

[ Szerkesztve ]

(#158195) aelod válasza Dani82 (#158194) üzenetére


aelod
veterán

Kötözd fel és akkor tudatosan nem tudod használni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#158196) Dani82 válasza aelod (#158195) üzenetére


Dani82
senior tag

vajon egy ilyen hasznos lenne? [link]

(#158197) aelod válasza Dani82 (#158196) üzenetére


aelod
veterán

Akár vagy akármelyik sport eü-i szakboltban is találsz szerintem olyant ami jó lehet.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#158198) raven12


raven12
senior tag

Sziasztok!

Van a lakásomban egy nagy fagerenda (a kampó irreleváns, gyerekhinta volt rajta):
https://i.imgur.com/wUUqwN4.jpg

Szeretnék rá egy húzódzkodót gyárta(t)ni, valami ilyesmit:
https://i.imgur.com/h2j5wZC.jpg

Ez úgy nézne ki, hogy veszek egy előre legyártott rudat, amivel bajban vagyok. Legközelebb talánez áll ahhoz, ami nekem jó lenne. Van semleges fogás szűk-szélesebb, a széles madárfogás le van csapva, hogy kevésbé gyalázza a csuklót. Viszont nem szeretem ezeket a szivacsos rossebeket, fogás szempontjából több a bizodalmam az ilyen recézett fémrudakban.
Kérdés: honnan tudnék szerezni számomra megfelelő rudat (hajlított fémrúd, fogásoknál recézve, ráhegesztett semleges fogású rudak)?

Nálam ugye úgy nézne ki ez az egész, hogy bármit veszek, le kell csupaszítanom a rúdra, majd hegesztek rá 2 hajlított lemezt, amibe van menet fúrva, azokba csavart hajtok és azzal szorítom rá a gerendára túloldalt (plusz fémlap segítségével, hogy ne csesszem szét a fagerendát).
Méretezés szempontjából 150-200kg-ot célzok meg (saját tömeg+esetleges plusz súly+dinamikus hatás+ráhagyás), és nem a gerenda lesz a szűk keresztmetszet.

Véleményeket is szeretnék kérni, szerintetek működhet a koncepcióm, illetve van jobb ötletetek?

Köszönöm előre is a válaszokat!

(#158199) Ļantos válasza Dani82 (#158196) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Mindenképp.

Nekem rövidebb van, Decathlonos. Edzeni is tudtam benne, majdhogynem teljesen megszüntette a fájdalmat. Annyira szar volt egyébként, hogy a liter tejet nem birtam kiemelni a bevásárlókocsiból a szalagra. Viszont egy tuti megoldás van, heteket pihentetni.

(#158200) kk831228 válasza Zola007 (#158152) üzenetére


kk831228
addikt

Dobjunk egy kis alamizsnát én is támogatom... ;] :DDD :K :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.