Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154401) MATEO6600 válasza Woodslave (#154400) üzenetére


MATEO6600
őstag

Nem azt követem, csak felhoztam példának.
Emiatt nem is kizárólag a kalóriát nézem, szóval szerintem érdemes különbséget tenni a zsírtípusok között.

(#154398) szuszinho:
Ahogy Apollyon is írta, a csipsz/csoki/stb élvezeti cikkek. Még is mi másért fogyasztaná őket a társadalom?

(#154402) Woodslave válasza MATEO6600 (#154401) üzenetére


Woodslave
nagyúr

testkompozíció szempontjából semmi jelentőségét nem találták még soha. legalábbis olyan szinten, hogy megeszel egy csomag chipset havonta, akkor bármit számítana hogy 2,7 gramm a telített meg mittomén mennyi más fajta.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#154403) aelod válasza MATEO6600 (#154401) üzenetére


aelod
veterán

Emiatt nem is kizárólag a kalóriát nézem, szóval szerintem érdemes különbséget tenni a zsírtípusok között.

Kalória szempontjából teljesen mindegy.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#154404) Zola007 válasza MATEO6600 (#154397) üzenetére


Zola007
veterán

2.000.000 évig kibírtuk chips nélkül, nem hiszem, hogy az utóbbi 80-ban váltunk volna ilyen chips kívánóssá.
A mentális problémát manapság az jelenti, mikor az emberek a környezet és marketing miatt elhiszik, hogy valami nekik kell, jár, hiányzik vagy nélkülözhetetlen.
Legyen szó chipsről, tejsavóról, UnderArmourrol vagy Iphoneról.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#154405) Woodslave válasza Zola007 (#154404) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jaj nemár :Y :D nehogy oda jussunk már mi nélkül elvolt az emberiség 2 millió évig :W

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#154406) aelod válasza Woodslave (#154405) üzenetére


aelod
veterán

Régen jó volt a pottyintós budi is, a nők meg szőrösen. ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#154407) Woodslave válasza aelod (#154406) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem kell semmi csak bogyós gyümölcsök amik lehetőleg nem vagy csak kicsit mérgezőek meg havonta egy mamut aztán minden faxa lesz

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#154408) Zola007 válasza Woodslave (#154405) üzenetére


Zola007
veterán

Nyilván sarkítás, de néha úgy csináltok, mintha nem lenne edzés és izom azok a dolgok nélkül, amik az elmúlt 30 év vívmányai.
Egyébként ha lehetne, én inkább ennék mammuthúst mint Tescos csirkét.

Szerintem a chipsnél vannak sokkal finomabb dolgok. Én inkább eszek egy dönert vagy egy banános palacsintát, egy frissen facsart narancslevet, ha valami jobbat akarok a csirkerizstől.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#154409) Woodslave válasza Zola007 (#154408) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nyilván nem arról volt szó legalábbis én biztos nem arra gondoltam hogy a chips az élvezetek netovábbja. Én is szoktam enni (mondjuk 4-en egy csomaggal) de meg is bánom mindig mert qrva xar lesz a közérzetem.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#154410) aelod válasza Zola007 (#154408) üzenetére


aelod
veterán

Amúgy ezzel én is így vagyok. Sosem voltam a junk food nagy kedvelője. Chipset évente ha egyszer-kétszer eszem (utálom mert belemegy a fogamba és basztatom feszt, hogy kijöjjön), csokit max verseny előtt töltésnél és akkor kimerítem az éves csokifogysztásom.

Kóla viszont játszik abból is a zero. Imádom. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#154411) MATEO6600 válasza Zola007 (#154404) üzenetére


MATEO6600
őstag

"2.000.000 évig kibírtuk chips nélkül, nem hiszem, hogy az utóbbi 80-ban váltunk volna ilyen chips kívánóssá."
De. Mivel az utóbbi 80 évben lett rá lehetőség, és lett ránktukmálva a reklámok által.
A gondolkodásmódodat követve rengeteg mindenre rá lehetne húzni. 2.000.000 évig kibírtuk rengeteg élvezeti cikk nélkül is, de az nem jelenti azt, hogy ki is kell. Az élet már nem a túlélésről szól. Megjelentek olyan termékek, amikkel jobban lehet élvezni, és nem arra kell koncentrálni, hogy "kibírjuk" bizonyos termékek nélkül.
Egyébként nem szeretnék bele menni ebbe a témába, órákig lehetne erről beszélni. De nem hiszem hogy problémás lenne ha valaki időnként megjutalmazza magát egy zacskó csipsszel.

Btw nem értem miért zavar téged az Under Armour :F

(#154412) Apollyon válasza Zola007 (#154404) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Vagy csak egyszerűen finom, és marketing már márkáktól függetlenül jólesik enni/inni.
Én pl. nagyon szeretem a vaníliás kólát, egy évben 1-2x megiszok egy üveggel. Rajtam kívül kb. mindenki utálja, és a magyarországi forgalmazása valami 2005 tájékán megszűnt. Szal nem hiszem hogy bármilyen marketing/társadalmi nyomás lenne itt.

Persze lehet 100% egészségesen, minden finomságot és élvezetet megvonva élni 7/24, csak akkor meg minek...

(#154411) MATEO6600: pontosan amúgy mi ez az under armour?

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#154413) aelod válasza Apollyon (#154412) üzenetére


aelod
veterán

Sportruha márka :U aki menő az ebben feszeng.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#154414) Zola007 válasza MATEO6600 (#154411) üzenetére


Zola007
veterán

UnderArmour
Magával a márkával nincs bajom.
Azonban státusz szimbólumot próbálnak egyesek csinálni egy közepes minőségű sportruházatból az itthoni ára miatt.
Ha 12e ft lenne egy UA cipő vagy 5ezer egy nadrág mint UK-ban, akkor nem erre verné a nyálát minden divatmajom.

Chips
Itt sem a chipssel van baj. Hanem ha már megjutalmazod magad, akkor minek arra ráfeszülni, hogy mi van benne? Érted a kettősséget.
Olyan mintha megiszok egy jó sört, aztán azon kattogok másnap, hogy hány neuronomat ölte meg az alkohol és bomlástermékei.

Edd meg, idd meg, ami jól esik, aztán don't give a fuck.
Az élet egyszerű: döntéseket hozol és nem nézel vissza.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#154415) tibcsi0407 válasza aelod (#154413) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Vagy, aki az Aliról megrendeli. Mint a sok CK gatya és bugyi. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#154416) aelod válasza Zola007 (#154414) üzenetére


aelod
veterán

Jó de ez a magyar (trash) reality.

(#154415) tibcsi0407

Attól nem lesz senki erősebb izmosabb mert egy ua logó van a pólóján vagy épp egy gorilla.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#154417) tibcsi0407 válasza aelod (#154416) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Persze, hogy nem. Csak tudod ma már csak a csomagolás számít..

https://utdetailing.hu/

(#154418) aelod válasza tibcsi0407 (#154417) üzenetére


aelod
veterán

Akkor rábasztam. Ruhám is, telefonom is kínai :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#154419) Zola007 válasza aelod (#154418) üzenetére


Zola007
veterán

Minden ötödik ember kínai.
Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen.
Szerintem a Sanyi az.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#154420) HussarF válasza aelod (#154418) üzenetére

És még hunyorítasz is mellé, hogy meglegyen az összhang? ;]

Tegnap megvolt az idei év első konditerem látogatása. Bírtam volna még nélküle ;]

[ Szerkesztve ]

(#154421) Apollyon válasza aelod (#154413) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Rágugliztam a kérdés előtt, de én is csak pólókat meg cipőket láttam, meg rémlett a myfitnesspal-ról ez a név.
Valami komolyabbra gondoltam amúgy, de akkor csak ennyi, ok. Hát, engem ez a ""divat"" téma abszolút hidegen hagy :DDD

Általában lexarom a márkát, inkább a minőségi ruhákat veszem (márkátlant, kínait is). Az ilyen mainstream márkák mint a nájki meg mitomén mik meg nem feltétlenül a minőségi cuccokról híresek. Vagy lehet, de szerintem a cipőik kifejezetten ízléstelenül néznek ki.

Az edzőcuccom amúgy általában nekem is ilyen szakadt izé :DDD úgyis teleizzadom.

De láttam már én is ja a teremben emberkéket, hogy kb. 80-100 ezer vagy még több pénzbe kerülhetett a ruhájuk amiben edzenek. Xarul. :DDD ;]

Apropó myfitnesspal, ránéztem de regisztrációt követel, meg a jóanyja, meg ánder armúr, és amúgy is leszólták, szóval pár napja elkezdtem használni a Fatsecret nevű stuffot. Van magyar régió is benne, és tele van magyar kajákkal. Na jó nem olyan sok, de van. És nem kell feltétlenül regelni hozzá.
Na még nem kezdtem el mérni a kaját, de afelé haladok. Egyelőre kísérletezgetek a dologgal.
Ha meg ennék chipset, akkor beleírnám, mert az is kalória.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#154422) Zola007 válasza HussarF (#154420) üzenetére


Zola007
veterán

éljen az elhivatottság p*na ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#154423) aelod válasza Apollyon (#154421) üzenetére


aelod
veterán

Én használom a progit. Szerintem jó. Csomó minden benne van. Én ezzel logolom a kaját.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#154424) MATEO6600 válasza aelod (#154423) üzenetére


MATEO6600
őstag

Pedig az Under Armour tulajdona ;]

(#154425) Apollyon válasza aelod (#154423) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Melyiket?
Én néztem myfitnesspal alternatívákat, és a Fatsecret jött ki úgy, amire azt mondták hogy sokkal faxább. De előbbi nekem amúgy is túl corporate cucc, én meg jobban szeretem a nyíltabb dolgokat.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#154426) aelod válasza Apollyon (#154425) üzenetére


aelod
veterán

Az én fitness pajtásomat.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#154427) HussarF válasza Zola007 (#154422) üzenetére

Én kurva elhivatott vagyok, csak kellett egy kis pihenés :D

Újra játszadozok a koxx gondolatával, lett patikus ismerős :DDD
Az meghozná a motivációt, úgy érezném, hogy van értelme csinálni, mert lesz fejlődés ;]

(#154428) aelod válasza HussarF (#154427) üzenetére


aelod
veterán

Hajrá. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#154429) David75


David75
őstag

"Currently the NHS recommends Britons should eat no more than 70g per day of any meat, but the new plan cuts that to 43g. The report also limits dairy to 250g a day, about one cup of milk, three-and-a-half fish fingers a week, and just three eggs a fortnight." Link

Komolyan, valaki mondja már meg, hogy a maximum 70g hús az mégis milyen diétában egészséges és hogy néznek ki a makrói egy olyan diétának? Illetve hogyan lehet szakértőnek mondani valakit aki ezt ajánlja?

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#154430) marked one94


marked one94
őstag

na bazki én vagyok akkor a legrosszabb. Heti szinten eszek chipset hambit melegszendvicset és nuttelát meg mindent :D és még drága ruhában is edzek :O

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#154431) Zola007 válasza MATEO6600 (#154424) üzenetére


Zola007
veterán

Sorarmor-bérenc!

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#154432) Zola007 válasza marked one94 (#154430) üzenetére


Zola007
veterán

aztán akváriumod van-e? ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#154433) Apollyon válasza David75 (#154429) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Vega lobbi.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#154434) Djuree


Djuree
félisten

üdv!

légyszi ajánljatok valami jó vitamint izületekre. több féle is jöhet ami jó lehet.
igaz nem gyúrok, az már rég volt, futok csak mostanában ill. azt se mert fáj a térdem.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#154435) patex1983 válasza MATEO6600 (#154397) üzenetére


patex1983
őstag

Ok.

X

(#154436) marked one94 válasza Djuree (#154434) üzenetére


marked one94
őstag

Jobban jarsz ha azt a penzt amit ezekre kidobnál inkabb elmesz egy csontkovácshoz vagy masszőrhöz, de ha nagyon pénzt akarsz erre költeni akkor az animal packot javaslom. Én versenyek előtt 2 honappal mindig veszek.

You'll Never Walk Alone

(#154437) Djuree válasza marked one94 (#154436) üzenetére


Djuree
félisten

sajnos ilyenre nem nagyon van lehetőségem, munka meg kisgyerekek mellett esélytelen valahova is eljutnom a bolton kívül. a sportot is abbahagytam egy időre. :(

amúgy mekkora leamortizálódás van ha elhagyom a sportot. 2 zsugor ásványvízzel már alig bírok a másodikra felmenni, régen meg félórákat szaladgáltam fel-le a lépcsőházban edzés gyanánt és különösebben el se fáradtam. 2 éve nem sportolok pedig "csak", előtte minden nap volt valami.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#154438) SirRasor válasza Zola007 (#154392) üzenetére


SirRasor
őstag

Köszi, olyat nézek :)

Make Love not war!

(#154439) Jim-X válasza Djuree (#154437) üzenetére


Jim-X
őstag

Udv a klubban :DDD

En 3 evet hagytam ki az ikrek miatt, aztan iden szeptemberben kezdtem ujra. Az ures rud mozgatasa komoly kihivast jelentett :Y :D
De ezt most ugy erzem jol csinaltam, mert nem szakadtam meg az izomlaztol (volt azert, de nem olyan, hogy kinyujtani nem tudtam pl. a karom) es szepen lassan azert jovoget vissza az ero is. Karacsony elott mar egesz jol ment, persze messze vagyok meg a regi eroszinttol es formatol, de azert mar alakulgat ;)
Aztan karacsonyi szunetben 2 het kihagyas, megint egy kis visszaeses, de ilyen ez a popszakma ;]

A játék az nem játék!

(#154440) Ļantos válasza Apollyon (#154421) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Nekem óccsó Decathlonos nadrágom van meg Underes pólóm. A pólót 5.000-ér vettem Sports Direct-ben. Nem is tudtam, hogy ez egy ilyen kivagyi márka, elasztán vagy mi a tököm az anyaga és pont jó volt a mérete, elhoztam. Jó benne edzeni, hagyományos pólókban edzettem sokat de nem volt jó vizesen, én meg leizzadok 20 perc után. Ez nem tapad rám, sokkal kényelmesebb. Ha háromszorennyibe kerül akkor nem veszem meg az biztos.

Más, múlik már a nyakamból ez a kín. Flector tapasz semmit se ért, aszpirin, advil annál inkább. Sajnos este még kell bevennem mert nem megy az alvás de nappal már jó minden. Egyik éjjel véletlen oldalra fordítottam a fejem amikor felriadtam, kis híja volt, hogy nem fostam be :DDD Tegnap edzés is volt. Meg lóbalzsammal kentem, na edzés alatt én ilyet még nem éreztem, mint akit lángszóróval hevítenek belülről, úgy izzott az izom ahol bekentem.

(#154441) Zola007 válasza Djuree (#154437) üzenetére


Zola007
veterán

fizikai erő nagyjából 4-6 hónap alatt esik vissza a 30-50%-ot, az anaerob állóképesség akár 8 hét alatt ugyanennyit
mondjuk visszaszerezni is könnyebb

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#154442) inferno88 válasza David75 (#154429) üzenetére


inferno88
őstag

"three-and-a-half fish fingers" - Dafuq? Ez olyan, mint amikor a cukorbeteg néninek azt mondja a doki, hogy napi 2 zsemlét ehet

"just three eggs a fortnight" - 3 tojás két hét alatt? 4 csúszik le reggelente.

"How to grow a pussy" diéta.

Semper fi!

(#154443) bbmt válasza inferno88 (#154442) üzenetére


bbmt
senior tag

Fun fact: azért mondják az orvosok a cukorbetegeknek azt,hogy 1-2-3 zsemlét ehet, mert a zsemle nagyjából egyforma méret( legalábbis régen az volt) és így be volt lőve a CH. Kenyeret nem mondhatott, mert ha azt mondja 4 szelet azt honnan vágja? Közepéből négy vagy a végétől kezdve? Így maradt a zsemle, mert mérlege nem volt mindenkinek.

A kanál a gyengék villája

(#154444) Woodslave válasza inferno88 (#154442) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerencse hogy te jobban tudod :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#154445) inferno88 válasza Woodslave (#154444) üzenetére


inferno88
őstag

Miért? A halrudacska mérték? A zsemle jó a cukorbetegnek ahelyett, hogy megtanítanák arra, hogy mit egyen és mit nem?

Semper fi!

(#154446) aelod válasza inferno88 (#154445) üzenetére


aelod
veterán

Persze, hogy az :K
[link]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#154447) Woodslave válasza inferno88 (#154445) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jobb mértékkel mint mértéktelenül ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#154448) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Szeptember vége óta nem olvastam a topicot.
Gondolom érdemes visszaolvasni. :))
Izmos lett azóta valaki? :D
Úgy látom Angel épp nincs kitiltva. :D

[ Szerkesztve ]

(#154449) gyuri860213


gyuri860213
tag

Kókuszolaj és ami mögötte van, mindenki csak saját felelősségre fogyassza! ;]
Haladóbb angol szükséges..
Link

(#154450) HussarF válasza bigmasterg (#154448) üzenetére

Sajnálhatod, mert valahol a 3 és fél hónap alatt valaki megmondta az ultimate izmosodás titkát... vagy nem. De ezt csak akkor tudhatod meg, ha végigtúrod az összes kommentet szóról szóra... Hajrá ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.